Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#401 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 04 czerwca 2015 - 21:53

Nie, ja wybierałam wersję z książką, bez winyla.

I też tak długo musiałaś czekać? Chyba, że przedłużałaś niedawno. Bo książkę powinni mieć dostępną.

 

Jak dla mnie dopiero książka plus taki koncert w jednym zestawie miałby sens, ale woleli rozbić na 2 różne subskrybcje i się zbytnio nie wysilać.



#402 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 czerwca 2015 - 22:18

Książki też rozsyłali dopiero teraz, ja swoją dostałam jakieś 2 tygodnie temu. A subskrypcję wykupiłam w grudniu.

#403 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 22 czerwca 2015 - 22:26

Podwójny winyl Another Time Another Place mają zacząć rozsyłać w lipcu, więc trzeba będzie zaraz przedłużyć subskrypcję :)


See through in the sunlight


#404 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 czerwca 2015 - 23:08

Podwójny winyl Another Time Another Place mają zacząć rozsyłać w lipcu, więc trzeba będzie zaraz przedłużyć subskrypcję :)

Nie żebym czekał na te winyle z niecierpliwością, ale jeszcze 2/3 miesiące czekania i ludziom zacznie kończyć się subskrybcja za którą jeszcze nie dostali winyli. :wacko: Miał być maj, czerwiec, teraz lipiec...

 

Chociaż udostępniliby cały album do ściągnięcia dla subskrybentów.

 

 

Aktualnie dostępne są The Ocean i 11 O'Clock - o ile Ocean brzmi normalnie, a wręcz dość czysto, o tyle 11 O'Clock, jak dla mnie ma za dużo basów, jest lekko przytłumiony. Na pewno duża różnica w porównaniu do wersji z remastera Boy. Z drugiej strony głos Bono jest dużo czystszy i wyraźniejszy. Ponoć jest to koncert z 29 września:

http://www.u2gigs.com/show744.html

 

 

Mam nadzieję, że mając teraz nauczkę, przez najbliższe 10 lat nie sięgną znowu po winyle. Albo niech dają ludziom do wyboru CD i winyl.



#405 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 24 czerwca 2015 - 14:29

Winyle są super jeśli chodzi o tego typu gifty. Nie rozumiem tego wiecznego marudzenia. Jak dla mnie mogą wydawać wszystkie albumy dla subskrybentów na winylach. Zresztą to tylko pozytywnie wpłynie na ich wartość po latach.


See through in the sunlight


#406 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 czerwca 2015 - 15:01

Też się cieszę z winyla bo uwielbiam , ale bądź co bądź , powinni dawać wybór Vinyl/CD/MP3,FLAC itp. W koncu nie każdy subskrybent posiada gramofon ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#407 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 24 czerwca 2015 - 15:50

To niech se kupi gramiaka, co za problem. Nie każdy też posiada w dzisiejszych czasach odtwarzacz CD a pliki są kompletnie bezwartościowe - ściągnąć zawsze można ale wartość kolekcjonerska zerowa.

Winyl + pliki do ściągnięcia za darmo = najlepsze rozwiazanie. Po co komu CD gdzie są wytłoczone te same pliki, które można równie dobrze sciągnąć i do tego badziewna, mała książeczka? Vinyl rules :)

See through in the sunlight


#408 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 26 czerwca 2015 - 21:53

To niech se kupi gramiaka, co za problem. Nie każdy też posiada w dzisiejszych czasach odtwarzacz CD a pliki są kompletnie bezwartościowe - ściągnąć zawsze można ale wartość kolekcjonerska zerowa.

Winyl + pliki do ściągnięcia za darmo = najlepsze rozwiazanie. Po co komu CD gdzie są wytłoczone te same pliki, które można równie dobrze sciągnąć i do tego badziewna, mała książeczka? Vinyl rules :)

 

A po co mi winyl, który po n odtworzeniach zacznie tracić na jakości?? Jaki sens tego HD masteringu, jeśli nośnik jest nietrwały?? Trzaski, syki, szumy !?!?! :wacko: W czasach filmów 4k i dźwięku DTS-HD to po prostu fanaberia.

 

Do tego ilość osób z odtwarzaczem CD (praktycznie każdy PC, wiele laptopów, konsol + odtwarzacze stacjonarne i samochodowe) >> ilość osób z gramofonem.

 

Generalnie bardziej od kolekcjonowania rzeczy, bardziej mnie interesuje kolekcjonowanie utworów, a w tym przypadku jest to utrudniane ze strony u2.com. Co mi po wartości po czasie, jeżeli nie zamierzam sprzedawać?

 

 

Tylko, jaki problem w daniu wyboru? Za mało osób by wybrało winyl? Chyba Artificial Horizon był dostępny na CD i dodatkowo, kto chciał mógł sobie zakupić wersję na winylach. Czyli jednak można. :rolleyes:



#409 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 26 czerwca 2015 - 22:13

Słaba jest polityka Live Nation w zarządzaniu stroną U2.com. Oczywiście, że wersje dla subskrybentów strony, powinny być dostępne w dowolnych formatach, do tego dostępne za kasę w sklepie dla fanatyków - tak samo jak wydane w skandalicznie niskim nakładzie EPKI - Ordinary Love oraz Wide Awake in Europe!!


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#410 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 27 czerwca 2015 - 09:48

To może temat CD vs Vinyl?

Chętnie bym podyskutował, i poznał wasze zdania w temacie.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#411 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 29 czerwca 2015 - 22:17

Słaba jest polityka Live Nation w zarządzaniu stroną U2.com. Oczywiście, że wersje dla subskrybentów strony, powinny być dostępne w dowolnych formatach, do tego dostępne za kasę w sklepie dla fanatyków - tak samo jak wydane w skandalicznie niskim nakładzie EPKI - Ordinary Love oraz Wide Awake in Europe!!

To dla nich za trudne do ogarnięcia. Wybór, był, jak na razie przy U22 i do tego fani się nie popisali momentami...

 

To tak, jak z Soon - najlepsza jakościowo wersja do tej pory, jaka wypłynęła to mp3 streamowane na u2.com. Nie ma nawet jednego dobrego ripu winyla, bo to raz za szybko, to za wolno, to trzaski.

 

To może temat CD vs Vinyl?

Chętnie bym podyskutował, i poznał wasze zdania w temacie.

Czemu nie? :P  Tym bardziej, że szala ostatnio się przechyliła chyba na stronę winyla.

 

 

Po co komu CD gdzie są wytłoczone te same pliki, które można równie dobrze sciągnąć i do tego badziewna, mała książeczka? Vinyl rules :)

 

A jeszcze mi się przypomniała - U22 i The Edge's Picks to też "małe" książeczki - 2 świetne wydawnictwa CD z bogatymi dużymi ilustracjami.

 

A co do ściągnięcia - no właśnie nie można - jeżeli u2.com zaoferowałoby do tych winyli ściągniecie plików audio w wersji HD (ponoć zastosowana profesjonalny remastering) - np. 48 kHz/96 kHz//24 bit, czy nawet standardowej jakości CD 44.1 kHz/16 bit - to nie ma problemu, wtedy CD chowa się w cień. Ale, jak na razie szykuje się porcja marnych mp3 i to nie wiadomo, czy całego wydawnictwa....



#412 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 23 lipca 2015 - 08:22

a więc dziś po miesiącach wyczekiwania ;) dostałem maila że winyl do mnie jedzie, martwi trochę bo adres z maila SHIPPED TO: jest tylko ulica i jej numer. ciekaw jestem czy dobrze zaadresowali, czy ktoś z Was też dostał maile z info o tym że order shipped?



#413 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 lipca 2015 - 08:30

Też dostałem maila tylko z ulicą i numerem domu. Będzie dobrze :]



#414 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 23 lipca 2015 - 10:33

U mnie ostatnio przy okazji wysłania książki, też sama ulica z numerem widniała w mailu, ale wszystko elegancko dotarło :)


Midnight is where the day begins.


#415 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 23 lipca 2015 - 19:06

Też dostałem maila tylko z ulicą i numerem domu. Będzie dobrze :]

Kurde,do mnie jeszcze nie przyszedł mail


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#416 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 lipca 2015 - 20:26

Przylukaj w spamie.



#417 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 23 lipca 2015 - 23:07

Przylukaj w spamie.

też sprawdzałem. Nie ma


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#418 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 24 lipca 2015 - 05:30

przyjdzie, przyjdzie. do mnie przyszedł dziś rano.


"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#419 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 27 lipca 2015 - 23:07

Nie chce panikować ale mijają kolejne dni a maila o wysyłce jak nie było tak nie ma.

Dodam że konto zakładałem 9 grudnia ubiegłego roku. ( może to też ma wpływ)


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#420 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 27 lipca 2015 - 23:21

napisz do nich może, nie zaszkodzi. Ja dostałem parę dni temu..





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych