Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wokalna kondycja Bono


132 replies to this topic

#41 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 09 sierpnia 2007 - 15:51

Levetion Taur


Okej już poprawiłam.spoko


Marysiu nie żartuj sobie ze mnie...
Z Levation zmieniłaś na Levetion... :lol:
Nie żebym się czepiał, myśle że jednak powinnaś wiedzieć że trasa koncertowa U2 nazywala się "Elevation Tour"
To tyle :)

#42 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 10 sierpnia 2007 - 20:21

chodziło mi o trase z płyty rattle and hum ;)

#43 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 sierpnia 2007 - 20:23

chodziło mi o trase z płyty rattle and hum ;)


Może Lovetown Tour? :ph34r:
Dołączona grafika

#44 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 10 sierpnia 2007 - 20:32

na to wygląda atomic. ;)

#45 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 26 sierpnia 2007 - 17:55

wiadomą sprawą jest to, że Bono zawsze śpiewał ładnie ;) ale tak z zasadzie uważam, że on im jest starszy tym coraz fajniej śpiewa, nawet mimo tej zdarzającej się ostatnimi czasy dość często chrypki coś w tym głosie jest, coś takiego wyjątkowego, charakterystycznego ;)

#46 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 sierpnia 2007 - 20:38

Moim zdaniem jego głos nie jest już taki wyrazisty. Nie brzmi jak osobny instrument. Zmiękł,zrobił się taki słowikowy. Oczywiście wiek zrobił swoje i nie zawsze uda mu się zaśpiewać coś czysto,ale mówienie,że się skończył jest nie na miejscu. Pamiętam jak kupiłem singiel "All Because of You". Jest tam "Miss Sarajevo" z koncertu w Mediolanie. Tego samego,który ukazał się na dvd w limitowanej 18 singles. Gdy usłyszałem to "Miss Sarajevo" oniemiałem z wrażenia. Przepięknie zaśpiewane.
Dołączona grafika

#47 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 26 sierpnia 2007 - 21:33

Hej, ale Desire z Bostonu jest zacne! Ta chrypka, maniera i sposób śpiewania, aj, ciarki na plecach ;-)

#48 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 26 sierpnia 2007 - 21:38

Myślę, że z Bono nie jest jeszcze tak źle. Wykonanie wspominanego już Miss Sarajevo na VT na pewno by ni było możliwe gdyby całkowicie stracił górę w głosie. Wiadomo z czasem głos sie niestety niszczy szczególnie że co trasę chłopcy dają ponad 100 koncertów. Bono zawsze miał charakterystyczny i rozpoznawalny głos i myślę, że jeszcze długo nim będzie nas czarował ;) .

#49 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 27 sierpnia 2007 - 09:16

no mnie na przykład od nowa zaczarował ;) i to jego aktualny głos, czyli jest dobrze :]

#50 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 27 sierpnia 2007 - 19:00

Myślę, że z Bono nie jest jeszcze tak źle. Wykonanie wspominanego już Miss Sarajevo na VT na pewno by ni było możliwe gdyby całkowicie stracił górę w głosie.


Jeśli o to chodzi to przyznam, że dalej imponuje mi to jak Bono umie wysoko zaśpiewać. W Electrical Storm robi to po mistrzowsku i niepowtarzalnie. B)

#51 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 sierpnia 2007 - 15:32

Myślę, że z Bono nie jest jeszcze tak źle. Wykonanie wspominanego już Miss Sarajevo na VT na pewno by ni było możliwe gdyby całkowicie stracił górę w głosie. Wiadomo z czasem głos sie niestety niszczy szczególnie że co trasę chłopcy dają ponad 100 koncertów. Bono zawsze miał charakterystyczny i rozpoznawalny głos i myślę, że jeszcze długo nim będzie nas czarował ;) .

Ale faktem jest,że długo tak nie pociągnie jeśli nie będzie stosował odpowiedniej diety,nie rzuci fajek i gdy nie będzie ćwiczył. Niechce się tu znów odwoływać do Stonesów,ale popatrzcie na Jaggera. Gościu jest dobrze po 60,a jaki ma głos,siłę i temperament. Brał dużo dragów,masę chlał,ale wziął się w garść i jest nadal świeży. A jeśli Bono nie weźmie się za siebie ,to U2 więcej jak 3 płyty już nie pociągną.
Dołączona grafika

#52 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 28 sierpnia 2007 - 15:45

Ale Bono już nie pali od 1999 roku kiedy to z powodu problemów z zatokami wynikających oczywiście z palenia był poddany operacji, tak przynajmniej można wyczytać z Encyklopedii M. Chattertona którą osobiście posiadam

#53 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 28 sierpnia 2007 - 15:53

Ale Bono już nie pali od 1999 roku kiedy to z powodu problemów z zatokami wynikających oczywiście z palenia był poddany operacji, tak przynajmniej można wyczytać z Encyklopedii M. Chattertona którą osobiście posiadam



mimo wszystko można go było później spotkać z cygarem.

#54 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 28 sierpnia 2007 - 16:22

tak? a czy mogę prosić o jakieś żródło tej informacji? (nie wiem może nie jestem na bierząco, to by było bardzo możliwe) bo wierzyć mi się nie chce, czyżby mu nie zalezało na zdrowiu?

#55 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 28 sierpnia 2007 - 17:28

tak? a czy mogę prosić o jakieś żródło tej informacji? (nie wiem może nie jestem na bierząco, to by było bardzo możliwe) bo wierzyć mi się nie chce, czyżby mu nie zalezało na zdrowiu?




kiedys miałem focisz napewno po 1999 co palił cygaro.
Jak znajde to wrzuce ;)

A słyszałem jeszcze o fociszu takim podobno że bono podbiera larry'emu silk cuty, ale tego nie mam.

#56 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 28 sierpnia 2007 - 18:40

Larry pali?

Dołączona grafika


#57 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 28 sierpnia 2007 - 18:41

Larry pali?




Generalnie wszyscy w U2 palą.

#58 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 sierpnia 2007 - 19:43

The Edge nie pali. Jak wiadomo Bono tak ok. 2000 również zaprzestał

Użytkownik conr4d edytował ten post 28 sierpnia 2007 - 19:44


#59 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 28 sierpnia 2007 - 20:06

The Edge nie pali


No, palił.







Jak wiadomo Bono tak ok. 2000 również zaprzestał



Kurde no, że też, zgubiłem to zdjęcie- Bono z cygarem robione napewno nie wcześniej niż 2001, no ale nic, ja tam swoje wiem ;)

#60 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 28 sierpnia 2007 - 21:30

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Myślę, że Bono niestety dalej pali, szkoda bo mądry chłop a pali (przecież to juz nie modne jest :( ) no i co najważniejsze szkodzi mu. :angry: I dziwic się że nie ma siły poruszać się na scenie, głos mu zanika czy inne tego typu sprawy.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych