Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze spotkania z U2


131 replies to this topic

#121 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:17

nie przeginaj. do tej pory jeśli podawano jakieś informacje zazwyczaj dodawano do nich link ze źródłem informacji.

#122 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:19

No ale jak w tym przypadku można podać link, skoro informacje są podane od konkretnych osób związanych z zespołem?
No ludzie...

#123 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:23

no bo ktoś pisze, że:

Gdzies na jakiejs stronie czytalam...


i również chciałem przeczytać, takie trudne do zrozumienia?

#124 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:26

Kolego, w poście nr 117 zacytowałeś też słowa, dotyczące domu Larry'ego, ponadto napisałeś: "można prosić, źródło tych informacji" 'tych' czyli liczba mnoga. 'Tych' czyli dwóch. "tych" czyli o Bono i Larrym, czyż nie?

a w sumie nie trzeba odpowiadać.

#125 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:28

Ciebie też mam przeprosić, edytując?



Ależ nie trzeba, przełknę tą gorzką pigułę (w ostateczności sam wyedytuję).

#126 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:29

no bo ktoś pisze, że:


i również chciałem przeczytać, takie trudne do zrozumienia?



Nie ktos, tylko ja ;)
A czytalam o kondolencjach (nie o fladze) i staram sie znalezc wlasnie ta strone, skoro to az takie istotne...
Ja wczoraj przejzalam tyle stron zwiazanych z ta cala tragedia ze trudno mi bylo zapamietac kazdy adres...
Zwlaszcza, ze mimo mojej wielkiej sympatii do U2, nie uwazalam tego za najwazniejsza informacje. Zwlaszcza ze nie byl to jakis artykul poswiecony Bono i naszemu krajowi tylko malenka wzmianka. Po prostu Bono byl wymieniony wsrod innych ktorzy skladaja kondolencje Polsce...
Jakas angielsko-jezyczna strona. jak wroce do domu to poszukam tego moze w historii, bo naprawde nie pamietam gdzie dokladnie mi to mignelo...

#127 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:35

Kolego, w poście nr 117 zacytowałeś też słowa, dotyczące domu Larry'ego, ponadto napisałeś: "można prosić, źródło tych informacji" 'tych' czyli liczba mnoga. 'Tych' czyli dwóch. "tych" czyli o Bono i Larrym, czyż nie?

a w sumie nie trzeba odpowiadać.


no bo jestem ciekaw na jakiej podstawie ktoś takie informacje (liczba mnoga) podaje i jeśli jest taka możliwość to proszę o link/linki i tyle.

#128 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:49

no bo jestem ciekaw na jakiej podstawie ktoś takie informacje (liczba mnoga) podaje i jeśli jest taka możliwość to proszę o link/linki i tyle.


Celem zrozumienia na jakiej podstawie, ustalenia źródła, polecam ponowną, uważną lekturę ostatnich dwóch stron tego wątku ze szczególnym uwzględnieniem wypowiedzi kolegi Bob'a, którego post zacytowałeś prosząc o podanie źródła w pierwszej kolejności, a który jak wierzymy/wiemy, wie co mówi. Jak Max słusznie zaznaczył, można to bardzo łatwo wywnioskować.
Pzdr.

#129 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:51

@Jadzik: Podstawą podania takich informacji jest tutaj znajomość z ludźmi z otoczenia zespołu. W takim przypadku, dysponowanie linkiem jest raczej nie możliwe. Tego chyba nie trudno się domyślić ;)

#130 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2010 - 19:01

ok ok racja, przeczytałem uważnie. ale skoro Molly napisała, że gdzieś o tym czytała (że Bono wysłał kondolencje), więc jest jakiś link, który jak napisała postara się odszukać.

#131 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 kwietnia 2010 - 20:53

No właśnie jak słusznie zauważyli Acr i Max nie ma żadnego linka do informacji o fladze wywieszonej przez Larry'ego...

Dowiedziałem się tego podczas rozmowy z 2 połówką Adama..

#132 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 14 kwietnia 2010 - 13:20

Nie zdradzę kto jest tajemną dziewczyną Adama...choć i tak niektórzy się pewnie domyślą kto to może być...



Bez przesady, niby jak mielibysmy sie domyslic ;) Na podstawie opisu ktory tu zamieszczono (szczupla, ladna brunetka) to moglabym posadzac co trzecia Polke ktora mnie mija na ulicy o bycie kobieta pana basisty :) ;)
Chyba ze chodzi o jakas Polska celebrytke..? ;) ;) Ale te raczej w Dublinie nie mieszkaja ;) Pudelek juz by wyweszyl ;) ;)

Mi zawsze spotkanie z U2 przejdzie kolo nosa. Raz jak pojechalam zobaczyc ich studia to sie okazalo,ze zespol byl owszem, ale tydzien wczesniej...No wsciec sie mozna.

Z kolei teraz jak bylam na rozdaniu Meteorow to byl tam Adam ale nie udalo sie z nim porozmawiac po calej imprezie. Wyszedl w ogole przed koncem (co ponoc oburzylo co niektorych) i szybko udal sie do samochodu, nie gadajac z nikim.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych