Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze spotkania z U2


131 replies to this topic

#101 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Napisano 07 kwietnia 2010 - 14:57

Nie wiem czy ktos mi uwierzy ale chcialabym podzielic sie z wami tym co wydarzylo sie kilka dni temu , tu w Dublinie gdzie teraz jestem. - Spelnilo sie jedno z moich marzen i spotkalam przynajmniej 1/4 U2 :) ;) A minowicie Adama Claytona! :) Przez czysty przypadek znalezlismy sie w tej samej kafejce na lunchu! Ja bylam tam z moimi znajomymi i nagle otwieraja sie drzwi i szok- Adam we wlasnej osobie. Byl tam ze swoja dziewczyna. Nie moglam uwierzyc:) Az sie pytalam znajomych czy widza to co ja:)
Nie zaczepilam go w kafejce- bo wiadomo, nie wypada. Ale kiedy wyszlyismy udalo mi sie porozmawiac z nim przez chwile. Jest naprawde przesympatyczny. Podpytalam troche o prace nad nowa plyta, stwierdzil ze jak na razie prace te ida bardzo powolutku, ale ma nadzieje,ze niedlugo przyspiesza:)
Nadal nie moge uwierzyc ze go spotkalam:) Byl naprawde kochany:) I wyglada swietnie:)

Oj niektórym to się faktycznie szczęści:)
Grunt to znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie!
Super sprawa takie spotkanie, z jednej strony spełnienie marzeń każdego chyba fana, a z drugiej budujące i miłe dla samych gwiazdorów,spotkanie z fanami:)
A tak z ciekawości,jak wyglądała dziewczyna Adama?
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#102 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2010 - 15:17

Super sprawa takie spotkanie, z jednej strony spełnienie marzeń każdego chyba fana, a z drugiej budujące i miłe dla samych gwiazdorów,spotkanie z fanami:)

Z jednej strony to prawda. To miłe, dla fana z powodów oczywistych, a i dla gwiazdy to potwierdzenie jej wartości scenicznej. Ale jest i druga strona medalu. Co bym zrobiła na miejscu artystów? Po latach bycia osobą publiczną miałabym tego szczerze dość. Naturalna byłaby chęć prywatności, oddzielenia czasu spędzonego na scenie od tego poza pracą. Parę lat temu przypadkiem spotkałam Beatę Kozidrak, wokalistkę Bajmu. Stała z córeczka czekając na otwarcie sklepu. Poznałam ją od razu, babka jest charakterystyczna, do tego te okulary. Podejść do niej? Nie, zdecydowałam. Kobieta jest poza pracą, spędza czas z rodziną, dla jej dzieciaka każda chwila spędzona z mamą jest cenna. Dałam im spokój, wystarczyło jedno dyskretne spojrzenie na nią, a mój dzień już był lepszy.

Czy to samo zrobiłabym wobec U2? Trudno stwierdzić, ale dobrze byłoby być konsekwentnym. Sama chyba nie chciałabym być często zaczepiana, a nawet rozpoznawalna. Nie mam nic z gwiazdy, jak widać B)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#103 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2010 - 16:26

Dzieki:) Naprawde nigdy bym sie nie spodziewala ze bede miala takie szczescie :)
Tak poza tym to Adam bardzo milo wspominal Polske i powiedzial,ze zaluje,ze nie odwiedza naszego kraju w tym roku.

No i warto tez powiedziec ze nasz basista ma dziewczyne Polke! :)

Zaluje ze nie mialam przy sobie aparatu fotograficznego...Ale coz...Zazwyczaj nie zabieram ze soba takiego sprzetu kiedy ide na lunch;)
Za to dostalam autograf, wiec jest jakas pamiatka:)

#104 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 07 kwietnia 2010 - 17:29

Molly gratulacje! :)
To po 1.

Po 2 chyba właśnie rozwiały się wszelkie wątpliwości i nadzieje. Albumu nie będzie w tym roku, a już na pewno nie przed trzecim legiem. Koncertu w Polsce też nie można się już spodziewać :(

#105 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2010 - 20:26

Dałam im spokój, wystarczyło jedno dyskretne spojrzenie na nią, a mój dzień już był lepszy.



Beata <3 nie dziwię się;p

#106 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2010 - 20:26

A tak z ciekawości,jak wyglądała dziewczyna Adama?



Ladna, bardzo szczupla brunetka, dosc krotkie wlosy. Duzo mlodsza od niego. Ogolnie wydala mi sie bardzo mila. No i co najfajniejsze- pochodzi z Polski! :)
Wygladali na szczesliwych i zakochanych.

Adam mowil,ze koncert w Polsce najbardziej zapadl mu w pamiec z calej trasy. I ze chcieli wrocic z jeszcze jednym koncertem ale po prostu sie nie dalo.

#107 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 kwietnia 2010 - 16:11

Adam mowil,ze koncert w Polsce najbardziej zapadl mu w pamiec z calej trasy. I ze chcieli wrocic z jeszcze jednym koncertem ale po prostu sie nie dalo.

Konia z rzędem za odpowiedź CZEMU?
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#108 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 kwietnia 2010 - 16:16

Wydaje mi się, że nie mamy stadionu. Dlatego.

#109 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 09 kwietnia 2010 - 19:47

Wydaje mi się, że nie mamy stadionu. Dlatego.


Ot co. Co za żałosny (dla nas Polaków) powód- bo nie ma gdzie grać <_<

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#110 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 kwietnia 2010 - 15:27

Konia z rzędem za odpowiedź CZEMU?


Odpowiedź brzmi bo nie zgodził się na to manager U2...skąd wiem być może od tajemnej partnerki Adama być może wiem kto to taki... ;)

#111 LarryKurczak

LarryKurczak

    Użytkownik

  • Members
  • 93 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 12 kwietnia 2010 - 09:52

Może zdradzisz nam coś więcej :lol:

#112 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 kwietnia 2010 - 16:00

Ja ta dziewczyne Adama widzialam juz na koncercie w Chorzowie. Stala na miejscu dla gosci zespolu, razem z corka Bono.

Ale dopiero teraz, po tym jak ich spotkalam -jestem na 100% pewna ze ona pochodzi z Polski :)

Adam wie co robi ;) - W koncu Polskie dziewczyny sa najfajniesze ;) ;) hehehehe:) :) ;)

#113 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 kwietnia 2010 - 16:10

Nie zdradzę kto jest tajemną dziewczyną Adama...choć i tak niektórzy się pewnie domyślą kto to może być...

Jedno wiem,że sposób w jaki zareagowali chłopaki na wieść o katastrofie w Smoleńsku jest godny jeszcze większego szacunku do zespołu...Bono był wstrząśnięty,zaraz wysyłał kondolencje do Warszawy a Larry powiesił naszą flagę z czarną wstęgą na swoim domu...

#114 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 kwietnia 2010 - 16:18

Nie zdradzę kto jest tajemną dziewczyną Adama...choć i tak niektórzy się pewnie domyślą kto to może być...

Jedno wiem,że sposób w jaki zareagowali chłopaki na wieść o katastrofie w Smoleńsku jest godny jeszcze większego szacunku do zespołu...Bono był wstrząśnięty,zaraz wysyłał kondolencje do Warszawy a Larry powiesił naszą flagę z czarną wstęgą na swoim domu...


Gdzies na jakiejs stronie czytalam,ze wiele gwiazd wyslalo swoje kondolencje i wlasnie Bono tez byl wymieniony.
Ale Larry tez mnie bardzo wzruszyl teraz. Widac ze nasz kraj tez cos dla nich znaczy... Przynajmniej jacys irlandczycy sie przejmuja...Bo tych ktorych tu spotkalam nie wydawali sie byc zbyt przejeci...

#115 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 kwietnia 2010 - 16:28

O kondolencjach juz gdzies czytalam wczesniej...
O fladze wyczytalam dopiero tu...

#116 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:03

Bono był wstrząśnięty,zaraz wysyłał kondolencje do Warszawy a Larry powiesił naszą flagę z czarną wstęgą na swoim domu...


jakiś link można prosić, źródło tych informacji...

#117 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:05

www.bonoprzesylakondolencje.pl

#118 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:08

panie moderator nie przeginaj...

#119 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:12

To po co tak bezsensownie pytać? Czego się spodziewasz? Oficjalnej podstrony z u2.com, na której będzie fota domu Larry'ego?
Nie chcesz wierzyć, że taka sytuacja miała miejsce, to nie wierz.

#120 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 kwietnia 2010 - 17:17

ale czemu? przecież moje spiny pozbawione są 'kurew' :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych