Jump to content


Photo

You’re The Best Thing About Me - 1st single from 'Songs Of Experience'

You’re The Best Thing Songs Of Experience single

  • Please log in to reply
528 replies to this topic

#441 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 27 września 2017 - 17:43

Poza tym już jedno All Because Of You jest, serio świat potrzebuje drugiego? :angry:

 

Mam nadzieję, że jednak dostaniemy również klip z Amsterdamu (choć i tak się specjalnie nie nastawiam że będzie lepszy)


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#442 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Posted 27 września 2017 - 17:43

a tak już bardziej na serio: no teledysk, są momenty itd, ale przecież to jest tak mało istotne w całym wydawaniu albumu. To czy SOE będzie dobre czy nie nie zależy od tego teledysku ani z niego nie wynika. 

No i: still better than GOYB i pierdyliard innych. Taki średniaczek. 


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#443 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 27 września 2017 - 17:44

Jest świetnie! Prosto, bez napinki, czasami z jajem, czasami z kiczem.

Tam nie trzeba sie niczego dopatrywać, doszukiwać i zastanawiać co autor miał na myśli..

Ot, fajny i prosty obrazek do fajnej i prostej piosenki.

No, ale dla mnie każdy film czy clip kręcony w NYC zyskuje na samym starcie. NY - My City.

 

8/10

 

Spoiler



#444 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 27 września 2017 - 17:50

a tak już bardziej na serio: no teledysk, są momenty itd, ale przecież to jest tak mało istotne w całym wydawaniu albumu. To czy SOE będzie dobre czy nie nie zależy od tego teledysku ani z niego nie wynika. 

No i: still better than GOYB i pierdyliard innych. Taki średniaczek. 

a co ma piernik do wiatraka? ;) wypowiadamy się tylko, jeśli chodzi o czysto artystyczne i wizualne podejście do obrazu. przynajmniej ja takie mam i lubię się na tym trochę poskupiać ;)

właśnie to jest jeden z tych pierdyliardów innych. doceniam luz i że sobie zjedli pitce, strzelili po szocie w barze i wypili piwo (a Adaś soczek) jak my w sobotę. ale całościowo to takie pitu pitu.


IrishGirl z u2.heh.pl


#445 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 27 września 2017 - 17:52

New York The Best Thing About Me :)


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#446 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 27 września 2017 - 17:55

Nowy merch??

 

tXolmI4.png



#447 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 27 września 2017 - 18:10

http://www.u2.com/ne...ing---the-video



#448 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Posted 27 września 2017 - 18:10

Skojarzyło mi się jak mix klipów Walk On (ten drugi, gdzie łażą po mieście) i All Because of You :P Szału nie ma, ot sobie chodzą i tyle :P

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#449 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 27 września 2017 - 18:18

Ej, serio uważacie, że to zły clip? :D Przecież to jawny manifest "odbijamy sobie wreszcie te wszystkie smuty a'la New Year's Day i gonitwy po śniegu". Dobrze się bawią, mają wszystko w dupie, milionerzy poszli na miasto zjeść pizzę i na najebkę. I o nic więcej nie chodzi, nawet się nie silą na jakiś przekaz podprogowy, niczego nie udają. 

 

Tyle radości nie było w nich na żadnym teledysku, nigdy. Mi się to podoba. Zwłaszcza jako pierwszy singiel.

 

W końcu, to przecież teledysk do Ajstyla, tylko kręcony w innym mieście :D 


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#450 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 27 września 2017 - 18:26

Właśnie. Mnóstwo radości w tym video. Bardzo dobrze się to ogląda i jest w porządku. Może gdyby to był Dublin... Może niepotrzebnie się czepiam

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#451 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 27 września 2017 - 18:26

Mi również bardzo się podoba. Klip na luzie do luźnej, radosnej piosenki. Do tego - jako podzielający amerykanoholizm Bono - jestem zachwycony pięknie sportretowanym Nowym Jorkiem. Smacznie się ogląda. 

 

I nawet Larry nie jest tak sztywny jak zwyczaj i przez chwilę się uśmiecha zza tych swoich ciemnych okularów. Jest dobrze! 



#452 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 27 września 2017 - 18:31

Depe i Owłos mnie zachęcili - jestem fanką video do Ajstyla i takie klimaty mie leżą ;)

#453 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 27 września 2017 - 18:32

Teledysk ma oddawać odczucia z pierwszej ich wizyty w NY w 1980. W tej konwencji, ja to kupuje, jest spoko.



#454 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 27 września 2017 - 18:35

Ja też jestem amerykoholikiem, ale jeeez znowu Nowy Jork <_< to jest zwyczajnie nudne. Ameryka jest spora i jest w niej wiele innych miast, serio.

 

Poza tym, już prywatnie, jako wieśmaka / co najwyżej małomiasteczkowca irytuje mnie wybijające się z takich klipów elytarstwo:"jak mieszkasz w NYC to jesteś wystarczająco cool żeby spotkać samych U2 na ulicy". Serio, U2 mi się po prostu z czym innym kojarzy. Zostawmy takie teledyski Bon Jovi czy komuś.

 

Opinia z FB atU2, z którą też się utożsamiam:

 

As I commented on the forum, I thought it was a little weird and disappointing. No substantial reference to the lyrics at all. Nothing about Bono leaving his wife at home to go on tour; nothing about the fragility of life, or of monogamy, or of beauty, or of fame.

I was expecting wistful views of the Irish coastline with Ali in a frosted window. I got the boys eating pizza in NY?

 

Teledysk ma oddawać odczucia z pierwszej ich wizyty w NY w 1980

 

 

Zaraz, ale my już jesteśmy przy SOE, to chyba na SOI chodziło o ich odczucia z czasów gówniarskich.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#455 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 27 września 2017 - 18:47

Z tym się zgodzę, mogliby sobie wybrać inne miasto, w zasadzie dowolne. Ale wyjmijmy statuetkę niewolnictwa z początku i końca i w zasadzie tego Nowego Jorku tak mocno nie widać.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#456 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 27 września 2017 - 18:55

Pieprzycie..

Nie ma lepszego od Bonia Nowojorskiego!  ;)



#457 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 27 września 2017 - 19:01

Ja też jestem amerykoholikiem, ale jeeez znowu Nowy Jork <_< to jest zwyczajnie nudne. Ameryka jest spora i jest w niej wiele innych miast, serio.

 

Poza tym, już prywatnie, jako wieśmaka / co najwyżej małomiasteczkowca irytuje mnie wybijające się z takich klipów elytarstwo:"jak mieszkasz w NYC to jesteś wystarczająco cool żeby spotkać samych U2 na ulicy". Serio, U2 mi się po prostu z czym innym kojarzy. Zostawmy takie teledyski Bon Jovi czy komuś.

 

Opinia z FB atU2, z którą też się utożsamiam:

 

As I commented on the forum, I thought it was a little weird and disappointing. No substantial reference to the lyrics at all. Nothing about Bono leaving his wife at home to go on tour; nothing about the fragility of life, or of monogamy, or of beauty, or of fame.

I was expecting wistful views of the Irish coastline with Ali in a frosted window. I got the boys eating pizza in NY?

O to to. Teledysk jest ładny wizualnie, i też lubię miejskie klimaty, ale sama piosenka kojarzy mi się z zupełnie innym motywem i pewnie nie wyjdzie mi to z głowy ;)

 

Ano właśnie, w Nowym Jorku można, a dlaczego nie w Nowym Sączu na przykład? :D


IrishGirl z u2.heh.pl


#458 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 27 września 2017 - 19:02

 

Opinia z FB atU2, z którą też się utożsamiam:

 

As I commented on the forum, I thought it was a little weird and disappointing. No substantial reference to the lyrics at all. Nothing about Bono leaving his wife at home to go on tour; nothing about the fragility of life, or of monogamy, or of beauty, or of fame.

I was expecting wistful views of the Irish coastline with Ali in a frosted window. I got the boys eating pizza in NY?

 

Nie no Johnny, clip, który odpowiada słowom piosenki? :D To dla mnie najgorszy rodzaj interpretacji. Jak w jakimś TV szoł, gdzie coś się dzieje na ekranie, a potem trzy osoby opowiadają swoimi słowami co się wydarzyło na ekranie. Ja wiem, że lepiej jak Katy Perry śpiewa hear me ROOOAAAAAR i lata po dżungli, bo to pasuje, tak tak. 

 

No nie, to nie ma sensu :P Albo każdy inny teledysk w którym chodzi głównie o to, że sztuczne laski kręcą dupami i eksponują biusty. Albo taniec w zwolnionym tempie zatłoczonym klubie (to akurat jest element stały teledysków z jakimkolwiek murzynem).

 

Akurat od U2 mamy wymagać jakiegoś związku z tekstem piosenki? Po kiego grzyba?! Pomijając fakt jak dużą wagę zawsze przywiązywali do dowolności interpretacji ;)


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#459 Maciej83

Maciej83

    Użytkownik

  • Members
  • 154 posts

Posted 27 września 2017 - 19:15

Teledysk jest co najwyżej przeciętny, zrobiony zupełnie bez pomysłu, jutro nie będę o nim pamiętał... W swojej historii mają całą masę lepszych klipów i jak czytam oceny 8/10 to mi się chce śmiać, bo to znaczy, że niektórzy już żadnych oczekiwań wobec dziadów nie mają i łykną wszystko co jest sygnowane przez U2.  



#460 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 27 września 2017 - 19:22

Luz świetny - to lubię :) Za tego śmiejącego się Edża dałabym się pokroić ;)

Ale cholerka te amerykańskie flagi w napisach, na parasolach, w przebitkach - to dla mnie tu macz. Jakby to sobie darować, to byłoby idealnie :)







Also tagged with one or more of these keywords: You’re The Best Thing, Songs Of Experience, single

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users