Skocz do zawartości


Zdjęcie

You’re The Best Thing About Me - 1st single from 'Songs Of Experience'

You’re The Best Thing Songs Of Experience single

  • Please log in to reply
528 replies to this topic

#521 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 09 października 2017 - 13:10

24 listopada RSD -Best Thing 12 i7 cali limitowane 2000 sztuk.

Jak juz zapodajesz newsa to wypadało by podać jego źródło.

A już obowiązkowo należało by wspomnieć, że to na razie tylko plotka lub jak kto woli nieoficjalne info.

Póki co nic nie jest potwierdzone. Ani tytuł, ani b-side, ani format ani liczba egzemplarzy.

A już na bank nie będzie 12" i 7" tylko, jeśli już, 12" lub 7". A może 10"



#522 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 09 października 2017 - 13:18

 

ja wiem czy to dobry news...znowu tylko w us. Już widzę ceny na ebay!!! 

podobno jako b-side 

Get Out on Your Own Way

 

aaa... na Black Friday? zapominam, że RDS ogólnoświatowy jest w kwietniu. ale za u2songs:

The single will be aimed at the US market, which is where the bulk of the focus of Record Store Day happens, but there will be international copies available as well.

z roku na rok sklepów uczestniczących w akcji jest coraz więcej, więc może i u nas da radę zakupić (jeśli oczywiście się potwierdzi)

 

listę płyt mają ogłosić niebawem. trzeba śledzić stronę RDS.


IrishGirl z u2.heh.pl


#523 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 października 2017 - 17:58

Jak mnie to wkurwia. 2000 sztuk dla kogo? do chuja pana!

 

Wide Awake in Europe  chodzi na eBayu między 800-900 zł a wydano tę EP w 5000 egzemplarzy.

 

Nie rozumiem tego. Natłoczyli by chociaż do U2 shop i za nawet trochę wyższą cenę, każdy zainteresowany by kupił.

 

Ja też nie ogarniam. Pamiętacie akcję, jak magazyn z płytą z coverami Achtung Baby można nawet było zamawiać jakoś przez u2.com? Wydawało mi się, że to przez duże zainteresowanie.

 

Nie każę im wciskać singli, czy EPek do każdego marketu, ale zespół z tak dużą bazą fanów spokojnie sprzedał by jeden nakład singla CD + winyl, nawet, jakby kosztowały po 10$, ale miał ciekawe wersje/utwory. Jeśli wydawnictwo 2CD SoI można było sprzedawać, w jakiejś dziwnie niskiej cenie (tak, 49zł? z wydanie "deluxe" w Empiku w dniu premiery to wg mnie dziewie niska cen ;) ), a jednej płyty nie można w podobnej, to już nie wiem w czym rzecz.

 

Lubię ich, lubię muzykę, ale trzeba przyznać, że są cholernie daleko od fanów, kompletnie nie wiedzą, co chętnie by zobaczył fan i w swojej rzeczywistości myślą, że i tak dają fanom dużo więcej niż by musieli. A niestety fani, jako grupa ni jak nie są w stanie im przekazać, że jest słabo. :ph34r:

 



#524 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 09 października 2017 - 18:12

Jak juz zapodajesz newsa to wypadało by podać jego źródło.

A już obowiązkowo należało by wspomnieć, że to na razie tylko plotka lub jak kto woli nieoficjalne info.

Póki co nic nie jest potwierdzone. Ani tytuł, ani b-side, ani format ani liczba egzemplarzy.

A już na bank nie będzie 12" i 7" tylko, jeśli już, 12" lub 7". A może 10"

Nie ma problemu.

Ładnie doinformowałeś.

Plotka nie plotka

ciekawe

co

wyjdzie

 

jako

 

 

b-side

 

 

 

12inch


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#525 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 października 2017 - 08:13

Best Thing na 1 miejscu Adult Chart Billboardu. Pobili Coldplay w liczbie numerów jeden na tej liscie. Coś tam zazarlo może jednak ;P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#526 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 13 października 2017 - 15:58

Best Thing na 1 miejscu Adult Chart Billboardu. Pobili Coldplay w liczbie numerów jeden na tej liscie. Coś tam zazarlo może jednak ;P

 

Przypomniał mi się cytać z pewnego dobrego filmu :P

 

 

– A jak Bolec coś nagra, to załatw, żeby to było pierwsze miejsce na liście przebojów.
– Ale to chyba ludzie decydują...
– To dowiedz się, jacy to ludzie i porozmawiaj z nimi po swojemu.

 

swoja droga - mnie sie podoba :)  i czekam na CD! :rolleyes:


All I want is...U2!!!

#527 sunsfan

sunsfan

    Użytkownik

  • Members
  • 112 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Jastrzębie-Zdrój

Napisano 03 listopada 2017 - 22:03

Lubie ją w radio :)

#528 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 stycznia 2018 - 13:50

Prawie 9 milionów wyświetleń teledysku na youtube. Jak na U2 to jest to dobry wynik, można mówić o małym sukcesie tego singla, choć do wielkiego światowego hitu nadal bardzo daleko. Myślę, że jeśli to jeszcze kiedykolwiek nastąpi w przypadku U2 to będzie to utwór najmniej dopracowany, wypuszczony dla funu, który zupełnie nieoczekiwanie stanie się przebojem. Im dłużej będą pieścić w studio te swoje potencjalne hity tym Vertigo (czy tam Ordinary Love - jak kto woli) będzie się mocniej mościło na stołku ostatniego globalnego przeboju grupy U2.    



#529 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 09 stycznia 2018 - 17:59

Myślę, że jeśli to jeszcze kiedykolwiek nastąpi w przypadku U2 to będzie to utwór najmniej dopracowany, wypuszczony dla funu, który zupełnie nieoczekiwanie stanie się przebojem.

 

Mam od dłuższego czasu podobne przeczucie, a ponadto czuję że będzie to Moment Of You a.k.a. All My Life.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.





Also tagged with one or more of these keywords: You’re The Best Thing, Songs Of Experience, single

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych