Skocz do zawartości


Zdjęcie

You’re The Best Thing About Me - 1st single from 'Songs Of Experience'

You’re The Best Thing Songs Of Experience single

  • Please log in to reply
528 replies to this topic

#481 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 28 września 2017 - 08:21

W teledysku, w scenie w pubie emitowany był występ U2 u Fallon a. Fajnie to umieścili w czasie.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#482 Maciej83

Maciej83

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów

Napisano 28 września 2017 - 12:12

Do wsystkich chwalących:
przecież gdyby to był teledysk innego zespołu to nawet byście tego nie dooglądali do końca.

Właśnie o to mi chodziło, że dla niektórych teledysk jest dobry, bo jest w nim U2 i to wystarcza. To nie jest początek ich kariery, pewnie mogli by zrealizować dowolny scenariusz, nawet z większym budżetem i w ciekawszy sposób promować pierwszy singiel z nowej płyty. Klip wygląda jakby reżyser powiedział "dobra chłopaki, chodźmy na miasto, wezmę kamerę, zobaczymy co z tego będzie"... tak to się kręci filmy z wakacji;) U2 to nadal świetny zespół koncertowy, ale wielu ich decyzji (albo raczej całej firmy pod szyldem U2) od jakiegoś czasu nie rozumiem. Od jakiś trzech albumów zbyt dużo pomysłów jest średnich, jak na taki zespół. 



#483 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 28 września 2017 - 12:21

No i nie ma cycków, to się nie sprzeda, panie...



#484 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 28 września 2017 - 19:57

Ta piosenka i ten teledysk idealnie współgrają - U2 cannot into 2017. Żywcem wyjęte z ATYCLB i 2000 roku.



#485 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 września 2017 - 20:34

Spoiler



#486 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 września 2017 - 20:50

. To nie jest początek ich kariery, pewnie mogli by zrealizować dowolny scenariusz, nawet z większym budżetem i w ciekawszy sposób promować pierwszy singiel z nowej płyty. Klip wygląda jakby reżyser powiedział "dobra chłopaki, chodźmy na miasto, wezmę kamerę, zobaczymy co z tego będzie"... tak to się kręci filmy z wakacji;) U2 to nadal świetny zespół koncertowy, ale wielu ich decyzji (albo raczej całej firmy pod szyldem U2) od jakiegoś czasu nie rozumiem. Od jakiś trzech albumów zbyt dużo pomysłów jest średnich, jak na taki zespół. 

 

Otóż to - mogą zrobić wszystko ze wszystkimi, w ich zasięgu jest KAŻDY reżyser na świecie, a oni robią coś tak zwyczajnego. 

Koncertuje z nimi Beck, który ostatnio zrobił teledysk z bardzo ciekawym, oryginalnym kolektywem CANADA

 

https://www.youtube.com/watch?v=Tj08Ni3tklw 

 

Jeśli już chłopaki myślą tylko językiem promocji, to na miłość boską, co ma o takim teledysku napisać jakiś redaktor? Przecież ciekawy klip to ciekawy pomysł na news na jakimś popularnym portalu. Cokolwiek nowego, błagam. Tutaj chodziło chyba tylko o pokazanie jak bardzo kochają Nowy Jork...

Dlaczego zamiast chłopaków po NY nie chodzą ich dzieci? To byłoby mega ciekawe i też korespondujące z treścią albumów. 

 

Albo wyszło jak zwykle, jak już było w przypadku Linera - ktoś zrobił bardzo dobry teledysk z materiałami z Amsterdamu, ale... do starej wersji piosenki. I nie dał rady tego zmontować na nowo, albo jest to na tyle poważany autor, że nie miał po prostu na to czasu/cierpliwości. 

Miksy audio można zmieniać do ostatniej chwili przed wydaniem; z synchronizacją obrazu jest już trudniej :D


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#487 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 28 września 2017 - 22:45

A wiecie, może przez to że poprzednie dwa zrobili takie "artystowskie" EBW i SyFs i nie pykły (a nie pykły bo zjebali promocje z nimi totalnie a nie bo były złe) znowu wrócili do banalnego kiczowatego "pokażmy jak band coś robi". To dobre dla fanów, nie dla kogokolwiek innego. Zresztą, też nie dla wszystkich fanów. Gdzie są klipy pokroju Stay, B.Day, Lemona czy choćby Stucka i E.Storm...? Właśnie, ciężko mi sobie przypomnieć jakiś dobry klip po Electricalu* w sumie :P

 

*edit: kłamię, Window in The Skies było genialne. Ale potem już nic poza EBW który w sumie był filmem krótkim ;)



#488 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 29 września 2017 - 05:32

Bardzo słaby.
Nie kojarzy Wam się z ISHFWILF?


Oczywiście że nam się kojarzy z tamtym gównianym teledyskiem również.

Dla przypomnienia - tam przynajmniej było coś z ducha rock'n'roll stops the traffic, a nie żarcie pizzy i parasole:

https://www.youtube....h?v=iJidOOmAl8c

A poza tym utożsamiam się w 100% z tym co napisał Yarpen. Mogliby zrobić wszystko, a robią takie nic.

A w międzyczasie..

DK3VV17VoAEfOrK.jpg
jest też na Spotify.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#489 aro

aro

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów

Napisano 29 września 2017 - 06:23

The Edge ma fajniejszą parasolkę.

mutex/ocfipreoqyfb/mutex


#490 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 29 września 2017 - 07:02

To nie jest wersja odpowiadająca wprost tej z San Diego, brzmi raczej jak próba zaatakowania list od strony Train/Ed Sheeran :P co za desperacja..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#491 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 29 września 2017 - 08:28

To nie jest wersja odpowiadająca wprost tej z San Diego, brzmi raczej jak próba zaatakowania list od strony Train/Ed Sheeran :P co za desperacja..

Duch San Diego w tej wersji jest jednak obecny. Czyli mamy 4 oficjalne wersje JEBTAM.


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#492 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 września 2017 - 09:15

I choćby się zesrali to nie będzie już ono hitem :P Śmieszny teledysk , taki tam przyjemny w sumie , bez szału jak i sama piosenka. Wersja acoustic też całkiem spoko i tyle. Serio to na koncertach nie przetrwa , o ile tego ostro nie przearanżują albo po prostu nie wywalą na rzecz Blackout :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#493 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 września 2017 - 10:24

Przecież ta wersja akustyczna jest najgorsza jaką słyszałem, Bono śpiewa jakby miał zatkany nos i był na ciężkim kacu, fragmenty z Edgem i końcówka jest ok, ale tak to brzmi jak parodia wokalu Bono  :unsure: :wacko:


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#494 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 29 września 2017 - 10:40

Dajcie jakiegoś linkacza do studyjnej akustycznej.

 

Bo co ciekawe - mam dokładnie odwrotne odczucia niż Marcin wyżej ale jeśli chodzi o ten live acoustic. Zajebiście stonowane, Bono na luziku i się nie męczy w końcu, a potem tylko Edge bez sensu i Bono drze jape znowu brrr :P



#495 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 29 września 2017 - 11:34

https://nippyspace.com/v/c9a3b7

 

Czwarta wersja.. Każe mi to myśleć, że będzie SOE 2xCD Deluxe, podobnie jak SOI.



#496 Przemo26

Przemo26

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 września 2017 - 12:11

hello hello. :)

Mi podobają się wszystkie wersje i uj. :)


Śmiech jest dowodem wolności.


#497 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 29 września 2017 - 16:53

E no, fajowe to to. Ma fajny groove. Taki czyk czyk czyk czaczacza jak live zagrali akustycznie. Fajnie gra minimalem i przestrzenią. Git jest.



#498 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 29 września 2017 - 18:36

Fajne toto ale zalatuje mi nie wiem czemu Edem S :D

#499 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 29 września 2017 - 19:26

https://nippyspace.com/v/c9a3b7
 
Czwarta wersja.. Każe mi to myśleć, że będzie SOE 2xCD Deluxe, podobnie jak SOI.


W erze fizycznych singli mielibyśmy już pełnowymiarową Epkę i może by jakiś b'side dorzucili ;)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#500 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 29 września 2017 - 20:05

Świetna wersja akustyczna! dziwnie się trochę słucha tego stonowanego głosu Boniacza na początku ale mi się podoba. To jest naprawdę fajny song i naprawdę szkoda że jest tak niedoceniany.







Also tagged with one or more of these keywords: You’re The Best Thing, Songs Of Experience, single

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych