Jump to content


Photo

You’re The Best Thing About Me - 1st single from 'Songs Of Experience'

You’re The Best Thing Songs Of Experience single

  • Please log in to reply
528 replies to this topic

#281 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 07 września 2017 - 20:57

Słucham tego, słucham i wciąż mam wrażenie deja vu. Dosłownie jak gdybym się cofnął do roku 2000 i słuchał czegoś z tracklisty All That You Can't. Albo nawet z B-side'ów do tej płyty (jak to już napomknąłem w którymś z poprzednich postów). Dziwna sprawa. No ale poczekajmy też na jutrzejsze świeże spojrzenie, bo takie zapętlanie bez końca często zniekształca prawdziwą postać rzeczy.  

 

EDIT:

Przy okazji szperania w sieci natknąłem się na bardzo ciekawy artykuł/recenzję. To tak a propo kończenia kariery przez U2 i względności ocen przez lata :D

http://wyborcza.pl/1,75410,120535.html

 

No, jak na 2000 rok, takie teksty o Wałęsie w Wyborczej  :huh: "Wałęsa nie wiedział kiedy zejść ze sceny politycznej. Teraz Bono robi ten sam błąd." :D

 

Mamy 2017 i zarówno Wałęsa dobry, jak i Bono dobry, bo z Polską flagą w Amsterdamie go widziano... :rolleyes:

 

Eeee szkoda słów.

 

No wiader nie ma, parabolicznie napisałem z rozmachu, ale komą, wiemy o co chodzi ;)

 

No fakt, dlatego takiemu Blackout dobrze nie wróżę, YTBTAM już trochę lepiej, ale się okaże. Wiem, jak było na początku z GOYB, czy nawet Magnificent, a teraz ;)

 

Wg tej strony JEBTAM zadebiutowało na 6 miejscu ogólnoświatowego rankingu iTunes (US 13, UK 19, w PL 5). Znacznie gorzej radzi sobie lyric video - dopiero 339 miejsce w rankingu odtworzeń w ciągu ostatnich 24 godzin (454 tys.).

 

Dalej, po kilkunastu latach ich słuchania, nie rozumiem, dlaczego wraz z premierą singla nie można "ZAWSZE" wydać teledysku, tylko czekać z tym 2-3-4 tygodnie, w tych czasach to już nikogo nie obchodzi po takim czasie! Boją się wycieku, czy co?

 

Pamiętam tą całą obsuwę, przy singlach HTDAAB, gdzie na singlach DVD, wychodziły "Prowizoryczne" teledyski, a dopiero na kolejnych DVD te do poprzednich. Dopiero na ABOY dogonili stawkę. Ale już za niedługo na Window In The Skies nie mieli żadnego teledysku do tytułowego utworu... <_<



#282 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 07 września 2017 - 21:29

oooo tak, cała prawda bez owijania w bawełne. tacy jesteśmy, celnie bardzo.

mów za siebie :P



#283 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 07 września 2017 - 22:10

U2 skończyło się na U2. I bardzo dobrze bo teraz już nic nie muszą i niech sobie grają co i jak chcą. Tyle.

 

Jeszcze tylko im to powiedzcie, w sumie ;)



#284 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 07 września 2017 - 22:15

Bardzo trafna wypowiedź na forum atU2:

TUF/JT was complaining that they were getting too big and weren’t post-punk anymore and were selling out.
Achtung Baby/ZooTV was complaining that they weren’t sincere and heartfelt anymore and were selling out.
Pop was complaining that they had taken it too far and were overwhelmed by spectacle and were selling out.
ATYCLB/HTDAAB was complaining that they had lost their artistry and were making safe rock and were selling out.
NLOTH/360 was complaining that they were out of touch and had lost focus and were selling out.

U2 fans have always known what U2 need to do with their art more than the band do and U2 fans have always been miffed when the band don’t do as commanded and U2 fans will always be disappointed at how the band are selling out. It’s like the seasons.

Zgadzam się w 1000%

#285 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 07 września 2017 - 22:59

Ma ktoś zempetrójczone obie wersje? To podeślijcie Kade.



#286 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Posted 07 września 2017 - 23:03

U2 skończyło się na U2. I bardzo dobrze bo teraz już nic nie muszą i niech sobie grają co i jak chcą. Tyle.

 

o! dokładnie. super, że wydają nowy materiał a my mamy o czym dyskutować :) i mam nadzieję, że na nowym albumie każdy znajdzie coś dla siebie, takie jutu jakie kocha ;)


Midnight is where the day begins.


#287 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 08 września 2017 - 07:30

o! dokładnie. super, że wydają nowy materiał a my mamy o czym dyskutować :) i mam nadzieję, że na nowym albumie każdy znajdzie coś dla siebie, takie jutu jakie kocha ;)

amen! na każdym albumie zawsze było coś łapiącego za serce i robiącego wir w głowie - dla indywidualnej jednostki, dla każdego z nas. dlaczego teraz miałoby być inaczej ;)


IrishGirl z u2.heh.pl


#288 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 września 2017 - 09:41

Pierwsze wykonanie na żywo nie porwało. Mam wrażenie że Bonias śpiewał mocno asekuracyjnie. Ale spokojnie - rozkręcą się. Tylko muszą grać regularnie na koncertach, a nie... 



#289 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 08 września 2017 - 10:34

https://youtube.com/...e&v=jG2Qf-DIofk

#290 sebar

sebar

    Użytkownik

  • Members
  • 35 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:łódzkie

Posted 08 września 2017 - 10:42

Jak dla mnie spoko wykonanie. Wprawdzie Bono złapał chyba lekką zadyszkę pod koniec ale i tak bardzo dobre brzmienie. A luz wymalowany na gębie Adama jak zawsze mnie rozbroił.
PS

Bardzo dobrze zagrali też Bullet - świetne brzmienie sekcji rytmicznej (szczególnie perka).



#291 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 08 września 2017 - 10:46

Moim zdaniem surowo ten kawałek nie broni się niestety. Przeciętny ale na plus na rekordzie , przeciętny na minus na żywo ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#292 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Posted 08 września 2017 - 10:51

YTBTAM średnio na jeża, ale skoro przy tym jesteśmy, to Bullecik akurat świetnie


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#293 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 września 2017 - 10:56

Szacun za to zestawienie: Bullet i Best Thing w jednym programie. Trzeba mieć jaja i odrobinę szaleństwa, żeby stworzyć krótki set z tak krańcowo różnych piosenek. 



#294 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 08 września 2017 - 11:12

"It's dangerous out there, you have a little emperor with a bad haircut with his finger on the nuclear arsenal, and then you have the dude from North Korea." -Bono
Cudowny cytat z Bono xd
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#295 Krzysiek

Krzysiek

    Użytkownik

  • Members
  • 70 posts

Posted 08 września 2017 - 15:12

Czy macie jakakolwiek wiedzy na temat wydania nowego singla na CD lub winylu? Szukalem w internecie w polskich sklepach i nic nie znalazłem.

Czy już skończyła się ekipa wydawania singli na nośnikach i opanowały nas nędzne mp3?

#296 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 08 września 2017 - 15:21

Ostatnim singlem U2 był wydany we wrześniu 2009 ‘I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight’

Potem ukazało się oświadczenie (zdaje się, że z Universalu), że U2 zaprzetaje wydawania jakichkolwiek fizycznych singli. Nie licząc jakiś charytawnych akcji czy specjalnych okazji typu Record Store Day.
 
Od tamtego czau ukazały się jedynie:
Wide Awake In Europe - RSD 2010
Ordinary Love - RSD 2013
Red Hill Mining Town - RSD 2017


#297 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 08 września 2017 - 15:21

Singiel raczej fizycznie się nie pojawi ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#298 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 września 2017 - 16:35

Wykorzystali wczoraj w programie Fallona te ujęcia kręcone na ulicach NYC? 



#299 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 08 września 2017 - 16:38

Na materiałach, które są obecnie dostępne, nie widać.



#300 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 08 września 2017 - 16:44

Jest info + kilka fotek na u2.com, że kręcili video.

 

"Been good to be back in New York City this week.
As well as playing The Tonight Show With Jimmy Fallon to promote the new single, 'You're The Best Thing About Me', the band have been out on the streets  shooting a video."

http://www.u2.com/ne...reets-soe/news/







Also tagged with one or more of these keywords: You’re The Best Thing, Songs Of Experience, single

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users