Skocz do zawartości


Zdjęcie

2017-05-12, Vancouver, BC CA, BC Place Stadium


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#161 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 maja 2017 - 22:42

Nie rozumiem o co chodzi z tym całym narzekaniem na wizualizację podczas Streets, bo dla mnie jest ona idealna. Tak jak J99 napisał, nie idziemy na koncert do kina, tylko żeby posłuchać chłopaków. A ta droga stanowi dla nich tło. Tło, które pasuje idealnie. Ja na ten przykład, od zawsze, kiedy słyszę WTSHNN, to przenoszę się na polną drogę, która ciągnie się na wprost aż po sam horyzont, gdzie nie widać nic oprócz południowo-wielkopolskich pól. Jest cisza, spokój, nikt się nie spieszy. [...]

Oj, co to to nie, na pewno dla mnie cisza ≠ Streets.  ;) Choć patrząc na reakcje Kanadyjczyków możliwe, że też podeszli za spokojnie. Ja mam całkiem odwrotnie. Ten utwór ma jednak swoje tempo, poniżej którego nie powinno się zwalniać.

 

A ja nie rozumiem narzekania, że mają być wizualizacje, a nie filmy - bo to nie artystyczne kino. A właśnie motywy filmowe pasuję tu najlepiej. I wbrew pozorom tworzą stonowany ascetyzm. Bez szalonych ujęć. Można się skupić i wprawić wyobraźnie w ruch (tak jak napisali Szczotek i Margo). Te wszystkie czarno-białe kadry, coś wspaniałego, bo trochę klimat retro, lata 80-te, jednak. Okej, ekran jest gigantyczny, ale w zestawieniu z prostą sceną i zespołem tworzy świetną scenerię. I nie ma w tym przesady, że to co zrobił im Anton, jest jego powrotem do najlepszych czasów, w których tworzył dla DM. Dla mnie to taki ukłon w stronę filmu R&H, coby nie mówić kina drogi. Tak to widzę i podoba mi się to :)

Ale, jak dla mnie to nie utwór kontemplacyjny i to nie czas na skupianie. :rolleyes: Powinien być raczej żywioł i takie wersje bardziej mi się podobają.  :P 

 

Jak dla mnie Streets mogłoby być bez tych filmów w ogóle, tylko pytanie po co wtedy ekran, wyglądający, jakby zaraz mieli zagrać The Wall, a nie TJT. ;)

 

Ja się mniej więcej zgadzam ;) Bo o to też chodziło, zrobić jak 30 lat temu tylko po nowemu i to się udało w sam raz.

 

Btw. wizualek - ta do B.Day jest taka że niestety śmiało mogą wstawić za nią COBL, a powinni przecież Discotheque, nie :P

 

Z tym COBL to bym się nie zdziwił, ekran w sam raz na takie utwory. :P Ale rzeczywiście dla Discotheque byłby równie dobry. Już chyba wspominałem, że powinni go sobie zostawić na trasę z okazji rocznicy PopMartu, byłby, jak ulał, tylko drzewko trzeba przerobić na McDonalda i cytrynę wyjąć z magazynów. :P To byłoby niezłe. :ph34r: Eeehhh...
 



#162 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 maja 2017 - 06:07

Jest bootleg na U2 Start, niestety, tylko trzy gwiazdki.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#163 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 16 maja 2017 - 08:49

Jest bootleg na U2 Start, niestety, tylko trzy gwiazdki.

Niestety w takiej jakości, że niesłuchalne.



#164 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 maja 2017 - 19:58

https://www.youtube.com/watch?v=03n88Jrigyg



#165 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 24 czerwca 2017 - 22:19

Super jakościowo bootleg pojawił się na u2torrents :)

#166 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 24 czerwca 2017 - 22:36

IEMy też na YT zaczęły wypływać, z Vancouver właśnie


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#167 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 25 czerwca 2017 - 18:39

https://www.youtube.com/watch?v=5vICbJhi31o






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych