Skocz do zawartości


Zdjęcie

2017-05-12, Vancouver, BC CA, BC Place Stadium


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#121 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 13 maja 2017 - 20:36

z perspektywy czasu IE bylo naprawde wyjatkowe....



#122 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 maja 2017 - 20:38

Cudo Falcon Edka , ale widać jak się spieli nad tymi numerami , bo są ewidentnie mniej ruchliwi , szczególnie Bonias , rozkręci się pewnie w trakcie ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#123 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 13 maja 2017 - 20:40

Jak Bono zaczyna te swoje aktorskie popisy (jak w Exit) od razu staje się młodszy o parę latek. Każda taka kreacja przypomina mi dlaczego uwielbiam ich koncerty. Nowy kawałek spoko, szczególnie od momentu gdy Edge odkleja się od klawiszy. Podoba mi się też jak są blisko siebie w końcówce - kwintesencja team spirit. Aaa i jeszcze ten motyw drogi na ekranie w Streetsach - zauroczyłem się tym.

Exit, Dirty Day i Please zawsze live i wszedzie beda wymiatac  :lol:



#124 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 maja 2017 - 20:43

Cudo Falcon Edka , ale widać jak się spieli nad tymi numerami , bo są ewidentnie mniej ruchliwi , szczególnie Bonias , rozkręci się pewnie w trakcie ;)

W One Tree Hill nowe solo, czyli Edek nad tym posiedział, albo idzie w ślady Frusciante improwizując każde solo :P . Btw Frusciante na takim Falconie nagrał połowę Californication ;)


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#125 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 13 maja 2017 - 20:58

Po przesłuchaniu całego koncertu muszę przyznać, że jestem podjarany :P Do zmiany New Years Day, Miss Sarajevo i Pride - reszta WOW!

Czy ktoś jeszcze hejci tę trasę? Przecież to jest majstersztyk, dopracują set, rozkręcą się i będziemy mieli jedne z najlepszych show od wielu lat. 

 

Nowa piosenka bardzo na plus moim zdaniem, chce to usłyszeć w wersji albumowej! Miejsce w secie niewłaściwe, mogliby walnąć końcówkę Bad + 40 i byłoby idealnie.


<p>To ja Mac, byłem.

#126 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 13 maja 2017 - 20:59

Dziwi mnie że grają Miss Sarajevo, UV, One, Elevation... To absolutnie nie pasuje do klimatu tej trasy.

A brakuje Bad, gdzie na Joshua Tree Tour to było standardem.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#127 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 13 maja 2017 - 21:31

A, rzeczywiście, nie kończą 40. To dość dziwne. Ale w tym w miarę sensownym secie przecież musi być miejsce na #U2logic :P


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#128 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 maja 2017 - 21:48

Dziwi mnie że grają Miss Sarajevo, UV, One, Elevation... To absolutnie nie pasuje do klimatu tej trasy.
A brakuje Bad, gdzie na Joshua Tree Tour to było standardem.


Co do Bad to myślę, że to tylko kwesia czasu aż to zagrają. Zawsze tak robią.

#129 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 13 maja 2017 - 21:55

Nie zagrają na koniec ani bad ani 40. Po secie jt grają tylko nowsze kawałki. Ale może pokuszą się o bad przed streetsami...
It's no secret that the stars are falling from the sky

#130 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 maja 2017 - 22:04

Szukając na siłę wad to po raz pierwszy od dawna nie wzięli żadnego fana na scenę. I chyba w ogóle w secie tej trasy nie będzie na to miejsca. Ale może dobrze, bo dzięki temu unikamy miliardowego brzdękania Desire albo Angel. 



#131 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 maja 2017 - 22:06

Obejrzałem to, co jest na youtubie i mam raczej mieszane uczucia. Ale poczekam jeszcze na bootleg w porządnej jakości.

Moje typy na plus:

- Red Hill (mimo wszystko)
- Trip (dopiero w nim trochę się rozluźnili, wcześniej miejscami wyglądali jak na egzaminie na prawko)
- Beautiful Day (to nowe wyciszenie to miazga)
- Streets i Ajstyl też bardzo ładne, bez zastrzeżeń
- MULLEN JR. (MISZCZ, pod każdym względem, a już jego Red Hill to totalny odlot, genialnie to wymyślił, coś mi się zdaje, że to będzie jego trasa)

Natomiast do całej reszty zastrzeżeń mam, like, sporo. Ale biorę poprawkę, że to dopiero opening night. I czekam na poprawki.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#132 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 maja 2017 - 01:39

Zacznę od sceny, bo wygląda jak z kartonu. :P Oczywiście przed koncertem w świetle dziennym. Ale ekran niezły, duży, jest nawet kula dyskotekowa na szczycie drzewka (o dziwo chyba podczas UV nie używana :rolleyes:).

 

Wokal Bono nie najgorszy, zwłaszcza, jak na początek trasy. Ale wygląda mizernie, włosy rozczochrane, wręcz momentami staro. :unsure: Zwłaszcza końcówka MoD. Nie żebym nie zdawał sobie sprawy ile ma lat :P, ale jeszcze na I+e Tour wyglądał na prawdę dobrze.

 

To przejście w BD w środku coś pięknego  :o

 

Całe BD świetne. Nie myślałem, że jeszcze przy nim kiedykolwiek pokombinują. Wygląda na to, że znowu grają jakiś Live Remix. ;)

 

Exit świetne. Fajnie, że zmienili snnipet, fajne intro. Niezłe efekty wizualne w porównaniu z resztą utworów w secie.

 

MoD może być, choć pokroiłbym się chyba za wersję z całą czwórką przy scenie, jak na odrzutach z R&H, gdzie wszyscy schodzą po kolei, a Larry jako ostatni. :rolleyes:

 

UV też pozmieniane, ale chyba na gorsze. Wersja z 360 z latającym Bono, dwiema kulami i całą oprawą 100x lepsza. Rozumiem, że stała część setlisty z powodu animacji? Mogli inny utwór wybrać. ;)

 

Streets przyzwoite, ale powinien zaczynać Larry na perkusji!! :rolleyes: Tak, jak w filmie R&H, a nie Edge! Brzmiałoby bardziej, jak z tamtych lat. Niestety ujęcia drogi są marne. <_< Słaba ta animacja, mogli o coś lepszego się postarać. To w ogóle nie ma tempa tego utworu. Albo szybciej powinni przewijać, albo w ogóle zmienić. Do tego drętwa publika, prawie nikt nie skakał...

 

PS Na czym gra Adam w intrze Streets? Jakieś nożne klawisze basowe.  :rolleyes:  Zawsze tak grał? Pierwsze widzę, ale ciągle można się czegoś nowego dowiedzieć.
 



#133 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 14 maja 2017 - 07:12

jesli boniasty dopracuje animajce jak w Exit dla pozostalych 11 z JT to bedzie ultra gig



#134 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 maja 2017 - 08:39

- Trip (dopiero w nim trochę się rozluźnili, wcześniej miejscami wyglądali jak na egzaminie na prawko)

 

O to to ! Strasznie jacyś nieswoi byli tego wieczora.


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#135 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 maja 2017 - 10:01

Te efekty Adama są dosyć nowe, ale wydaje mi sie że mial je już na I E Tour, może na nich grać nogą i pewnie ma jakiś przycisk głośności i brzmiena różne ;). Btw Adam na tej trasie gra też na swoim starym basie Fendera, na którym przez ostatnie trasy nie grał wcale, lub sporadycznie ;)

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#136 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 maja 2017 - 10:37

Świetnie to wygląda. Ten ekran z tyłu rewelacja. Muzycznie nie mam zastrzeżeń, nowy utwór bardzo fajny - nie oczywista konstrukcja:)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#137 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 maja 2017 - 10:54

[b]Streets - Niestety ujęcia drogi są marne. <_< Słaba ta animacja, mogli o coś lepszego się postarać. To w ogóle nie ma tempa tego utworu. Albo szybciej powinni przewijać, albo w ogóle zmienić.


No właśnie, ta powolna, leniwa animacja burzy całą dynamikę Streetsów, to jest katastrofa.
Chyba kolejny przejaw u2logic - wybrać najnudniejszą animację do najbardziej energetycznego utworu live.

#138 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 14 maja 2017 - 11:07

Macie racje, kompletnie to nie pasuje do streetsów i do ekranu, ja proponuje to:

 

https://youtu.be/dBOlJFib57g?t=4s


<p>To ja Mac, byłem.

#139 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 14 maja 2017 - 11:15

Pasuje, pasuje. Tylko powinien przyspieszać

#140 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 maja 2017 - 11:24

Zaskakujące, że tak uparli się na tą Kanadę. Aby tam zaczynać... Czy oni naprawdę nie czują się lepiej jak grają przed np. włoską, hiszpańską albo latynoską publiką? A tutaj momentami było jak w teatrze, wszyscy stoją jak słupy, tylko co któryś wariat zaszalał i wyciągnął rękę ze smartfonem w górę.  

 

 

Ktoś słusznie zauważył, że na pierwszym koncercie były w zasadzie tylko dwa snippety. To chyba rekord.  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych