Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki Forumowe 2015 a.k.a. U2forums iNNOCENCE+eXPERIENCE TOUR SHIRTS


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#61 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 24 lipca 2015 - 06:47

i tak będzie trudno, żeby wszyscy 'nasi' byli w takich samych koszulkach, jak ktoś się wybiera na kilka koncertów, to (mam nadzieję) nie założy tej samej koszulki na koncert, który jest następnego dnia po poprzednim :P

 

a wybór koszulek świetny, co wybiorę jakieś dla siebie, to pojawiają się kolejne i mam dylemat ;D


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#62 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 24 lipca 2015 - 16:34

Wydaje mi się, że ideą była nie tylko identyfikacja 'wewnętrzna', ale też na zewnątrz

Ideą była też ankieta, w której forumowicze wybrali tę koszulkę. Teraz z całą tą koncepcją koszulki dla każdego utworu stałoby się to trochę dziwne, bo niby z jakiej racji wszyscy mieliby latać akurat w "Miracle" itd :P Co do różnych tyłów - są 2 opcje, ważne, że na jednej i drugiej jest u2forums.com. IMO.

 

To, co jest dla mnie dużo ważniejsze, to jakość tych koszulek. Trochę przeraża mnie cena 30zł, przydałyby się jakieś szczegóły tej produkcji. Jak w 30zł ma się zmieścić nowa koszulka i 2 nadruki (przód i tył)? Szczerze się obawiam, że ich jakość będzie tragiczna, a mi będzie tylko wstyd.. Zwłaszcza, jeśli chodzi o nadruki jasnych kolorów na ciemnym tle..

 

To samo dotyczy rozmiaru tych wydruków, np. The Troubles i Crystal Ballroom będą wyglądały tym lepiej, im większą powierzchnię koszulki zajmą..

 

Mógłbyś nieco o tym Redgar napisać? Jesteś w stanie zagwarantować dobrą jakość? Bo jak sprawdzam inne sklepy, to wychodzi raczej bliżej 50-80zł, niż 30zł :P

 

EDIT: Raised by U2.. tfu, Wolves Tym razem proponuję speed-digital-painting :P jeszcze popracuję nad nim, ale co tam

Spoiler

sama grafika

Spoiler


#63 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 24 lipca 2015 - 17:10

Czy tylko mi bremowe The Troubles przypomina teledysk Sorbetowego? :P

Anyway dobra robota chłopaki, na prawdę wybór będzie ciężki. I właśnie miałem pytać jak to będzie z tą ceną. Ostatnio z siostrą organizowaliśmy koszulki dla sędziów pływania w naszym podkolegium i za 30zł udało nam się zrobić tylko białe koszulki (fakt, faktem świetny materiał) ze zwykłym napisem SĘDZIA na plecach i małym emblematem PZP na ramieniu. W dodatku 30zł tylko dlatego, że kupiliśmy koszulki w hurtowni, a nadruk organizowaliśmy zupełnie niezależnie, bo jak szukaliśmy w firmach gdzie oferowali obie rzeczy na raz, to wychodziło sporo drożej. Jeśli faktycznie te nadruki będą na dobrych jakościowo koszulkach, to ja poproszę kontakt do tej firmy :D



#64 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 26 lipca 2015 - 22:20

Będę się starał by koszulki były jak najlepszej jakości, sam osobiście za to odpowiadam więc będę tego pilnował. :) Przy wyborze producenta kierowałem się tym aby stosunek jakości do ceny był jak najwyższy  Możemy zrobić koszulki za 50 - 80 zł ale często sama wysoka cena nie gwarantuje najwyższej jakości a i ekonomicznie może działać odstraszająco. Za 30 zł nie dostaniemy dobrej koszulki z grafiką z przodu i z tyłu, ale to jest już cena dzięki, której możemy dostać dostać dobry produkt z jednostronną grafiką. :)

 

31 projektów można oglądać na 1 stronie tego wątku ;)


Użytkownik Redgar edytował ten post 26 lipca 2015 - 22:21


#65 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 27 lipca 2015 - 19:00

Czyli 30zł to cena za koszulkę 160g + jeden wydruk A4? Bo bawię się teraz w koszulkomacie tam też jednostronne A4 z hakiem kosztuje 30zł, z nadrukiem na plecy wychodzi 45-50zł, a jakby ktoś chciał przedni wydruk w większym rozmiarze to cena dochodzi do 70zł (są też opcje pośrednie)

Przykład:

Spoiler

 

Dałoby radę wprowadzić opcję większego nadruku? Dotyczy to tak naprawdę tylko Crystal Ballroom, The Troubles i ew. Raised by Wolves.. tylko sam nie wiem czy to warte zachodu, bo 70zł rzeczywiście może odstraszyć.. Jakby ktoś w ogóle coś takiego chciał to niech napisze po prostu, na razie nie ma co..

 

W każdym razie, ile będzie zatem kosztować T-shirt z nadrukiem na plecy u Ciebie, Redgar? :P I może jakąś ankietę by się w związku z tym zrobiło? bo jeśli tylko 15% ma mieć nadruk na plecach, to nie wiem czy to ma sens.. Chyba nie to chodzi w trasowych koszulkach, że nie ma pleców? ;p

(bo ani z moich, ani z Redgarowych przodów nie widać, że jesteśmy z Polski)



#66 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 28 lipca 2015 - 10:32

Dobra, dobra, dajcie tylko znać kiedy będzie można zamawiać :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#67 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 28 lipca 2015 - 11:59

A idź tam spływaj tratwą!

 

Hmm mnie po pijackim tygodniu wena opuściła :P Raczej w ciągu najbliższych dni nie wróci, jak coś jeszcze nasmaruję, to doślę.. Jakby ktoś miał jakieś indywidualne życzenia, np. andie chce koszulkę do Ordinary Love, Margo RBW bez "U2", to dajcie znać, postaram się dorzucić.

 

Więc też jestem za jakąś pierwszą falą - chociażby dla sprawdzenia jakości ^^

 

@V Kike, na pierwszej stronie są też Redgarowe projekty (masterminda tego przedsięwzięcia; w tym bardzo fajna California), przez te całe moje ględzenie mogło umknąć :P Cali też mam na celowniku, zobaczę czy się uda ;p



#68 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2015 - 13:23

Jeszcze California ! :))

#69 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 03 sierpnia 2015 - 22:07

Kiedy ruszamy? :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#70 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 06 sierpnia 2015 - 15:15

Dobre pytanie. Wiem, że wakacje, że upały ale potem będzie "mało casu, kruca bomba, mało casu"


"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#71 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 06 sierpnia 2015 - 19:05

Jeśli o mnie chodzi to ja teraz czyszczę i poprawiam swoje dotychczasowe projekty, żeby miały dobry detal itd. Zostały mi jeszcze Troubles, Wilki, i+edick i Sleep kolorowy. Jak tylko skończę to od razu wysyłam Redgarowi (myślę, że najpóźniej we wtorek 11.08).

 

No, ale to nie przeszkadza samemu ogarnianiu zamówień, podeślę pliki w png, prawie gotowe do nadruku (tylko rozmiar trzeba będzie dostosować).

 

Wątpię, że uda mi się zrobić jakieś nowe grafiki do tej pory, jakoś wena mi przeszła na inne tematy :P Jak zrobię coś z opóźnieniem nawet to tu wrzucę i ew. podeślę jakby ktoś chciał sam sobie wydrukować.

 

Może zróbmy jakoś 2 fale zamówień? Jedna tak, żeby doszły spokojnie do końca sierpnia, a druga na np. tydzień przed Berlinem (żeby doszło do tego 19.09)? Wtedy na tą drugą falę może uda się jeszcze coś dołożyć (chociażby Ordinary Love dla Andie :P)



#72 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 07 sierpnia 2015 - 22:38

(...)

Może zróbmy jakoś 2 fale zamówień? Jedna tak, żeby doszły spokojnie do końca sierpnia, a druga na np. tydzień przed Berlinem (żeby doszło do tego 19.09)? Wtedy na tą drugą falę może uda się jeszcze coś dołożyć (chociażby Ordinary Love dla Andie :P)

 

Dobry pomysł. Regularnie odwiedzający forum mogą zamówić sobie już w pierwszej turze, a dla pozostałych będzie po prostu druga szansa tuż przed koncertem.

W każdym bądź razie ja czekam na start zamawiania z dużą niecierpliwością...



#73 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 sierpnia 2015 - 22:02

słuszna idea, podoba mi się. teraz niech tylko redgar powie czy możemy tak robić i lecimy :) red? ziemia do redgara? ;)



#74 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 11 sierpnia 2015 - 23:41

Dobra, poprawiłem to i tamto, wrzucam na różnokolorowych tłach, rekomendowanych przeze mnie pod poszczególne grafiki :P Też żeby pokazać, które obszary projektów są przezroczyste itd.

 

SfS ma duże U2 co poprawia kompozycję, pobawiłem się czcionką też. teraz zobaczyłem, że łuna mi się przycięła, zaraz poprawię.

Z Iris usunąłem trochę tych cytatów, za duży bałagan był

W RBW trochę jeszcze pomazałem po paszczy wilka ;P może jeszcze coś z nią zrobię

CB dałem wersję z różowym HAUNT na miętowy T-shirt, też podczyściłem to i owo

EBW dość mocno podrasowałem, żeby mniej zdjęcie przypominało, a bardziej ilustrację

i + e dick za dosłowny, zrobię jeszcze ludzi rozproszonych dookoła

 

a tak to.. drobiazgi ;)

 

Spoiler

 

Więc, czekam na sygnał do działania ;) Pliki gotowe do wysłania. Prawie ;p



#75 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 sierpnia 2015 - 15:35

Świetnie, ja już skończyłem się urlopować, intensyfikuje działania zatem. Bremo wysyłaj wiesz gdzie ;)



#76 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 sierpnia 2015 - 00:47

no to dajesz Rafał, napieraj :)



#77 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 15 sierpnia 2015 - 12:00

Pierwszy koncert w Europie już za 3 tygodnie! Dużo czasu nie zostało...


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#78 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 16 sierpnia 2015 - 20:29

i jak tam postępy w forumowym przyodziewku?

 

 

 

Może zróbmy jakoś 2 fale zamówień? Jedna tak, żeby doszły spokojnie do końca sierpnia, a druga na np. tydzień przed Berlinem (żeby doszło do tego 19.09)? Wtedy na tą drugą falę może uda się jeszcze coś dołożyć (chociażby Ordinary Love dla Andie :P)

o, pamiętasz, super :D :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#79 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 19 sierpnia 2015 - 10:46

Od jutra zamawiamy, pierwsze egzemplarze u mnie ;)



#80 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 sierpnia 2015 - 11:50

Ohoho , czekamy !
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych