Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki Forumowe 2015 a.k.a. U2forums iNNOCENCE+eXPERIENCE TOUR SHIRTS


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#41 autek

autek

    Użytkownik

  • Members
  • 72 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 22 lipca 2015 - 06:38

 Bremo , ja tylko czekam aż pewne miłosierne środowiska złożą zawiadomienie o obrazę , za wzór koszulki Sleep like a baby tonight. ..... "Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!" :)



#42 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 22 lipca 2015 - 08:14

Bremo, bardzo fajne te projekty!

 

Ale mam też prośbę, dajmy jakiś dedlajn na zgłaszanie projektów, bo się nam to rozjedzie niesamowicie, bo zaraz będzie "a jeszcze ten, jeszcze ten i ten". A trzeba zdążyć z zamówieniami i dystrybucją. 

 

@Redgar, co powiesz na termin do końca miesiąca? Od sierpnia szluss, składamy zamówienia, produkcja, wysyłka, na początku września wszyscy powinni być już ubrani.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#43 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 22 lipca 2015 - 13:33

Dzięki :)

 

Jakby co, to moja radosna twórczość nie wpływa na harmonogram Redgara, ile zdążę zrobić - tyle moich rzeczy doda. Chociaż deadline do końca lipca jest dobrym pomysłem - każdego ranka budzę się spocony, zastanawiając się, czy nie minął on poprzedniej nocy :P

 

Jeszcze poprawię parę rzeczy w tych "zrobionych", skoryguję czcionki, posprawdzam detale i kompozycję itd. Zastanawiam się też, czy nie dorzucić na każdej grafice jakiegoś znaczka "U2", żeby ludzie na ulicy wiedzieli o co cho :P

 

@V Derka No na plecach będzie koncertowa rozpiska, a jedna z koszulek jest bardzo trasowa :P

 

edit: Żeby nie spamować, Sleep like a baby tonight 2

@autek, mają jeszcze jeden powód :P

Untitled_1.jpg

grafika

Spoiler

 

Crystal Ballroom

crystal2.jpg

sama grafika

Spoiler

inne opcje

Spoiler


#44 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 22 lipca 2015 - 13:59

No właśnie, Bremo, projekty są bardzo fajne, ale brakuje jakichś nawiązań do trasy, coś... ;)



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#45 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 lipca 2015 - 16:16

a mnie właśnie projekty podobają się w takiej formie, w jakiej są teraz, osobiście bardzo lubię takie subtelne nawiązania w postaci np. tekstu, tak że dla przeciętnego widza na pierwszy rzut oka koszulka nie ma nic wspólnego z U2, ale kto ma wiedzieć, o co chodzi, ten wie

#46 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 22 lipca 2015 - 19:11

Bremo, a no to spoko :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#47 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 22 lipca 2015 - 23:25

Dzięki Bremo za kapitalne projekty, Twoje zaangażowanie, poświęcony czas i poczucie misji - dzięki Twojej pracy mamy dostępnych w gamie już niespełna 30 projektów - Chyb nikt na świecie nie może się pod tym względem z nami równać :)

 

 

 

@Redgar, co powiesz na termin do końca miesiąca? Od sierpnia szluss, składamy zamówienia, produkcja, wysyłka, na początku września wszyscy powinni być już ubrani.

 

Nie chcę podawać jakiegoś terminu by nie ponaglać niczyjej kretywności, bo szybkość działania nie jest tu dobrym doradcą - Ale faktycznie umówmy się tak, że jak ktoś czuje, że jeszcze wykombinuje jakiś ciekawy projekt, to niech go tutaj opublikuje w najbliższym czasie - Żebyśmy mieli już do wyboru pełną gamę razem i wszystko było jasne. 

 

Lada chwila ruszamy z zamówieniami :)



#48 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 23 lipca 2015 - 00:02

Ja dziękuję, Redgar! Świetnie to zorganizowałeś, aż mi poziom weny skoczył :P

 

Tymczasem rzucę komentarzyk do swoich projektów, jakby ktoś się na któryś zdecydował:

- nad wszystkimi się jeszcze pochylę i poprawię mankamenty, więc jak ktoś ma uwagi to proszę mówić, rozważę

- do każdej grafiki dodam niewielki znaczek U2, część już go ma

- planuję jeszcze zrobić kilka koszulek, przede wszystkim Raised by Wolves, może Cedarwood Road, The Troubles Invisible i This is Where You Can Reach Me Now, tempo mam dobre więc nie powinno długo zająć jeśli ktoś jest zainteresowany

 

- Planuję też zaprojektować grafikę na plecy, którą będzie pasować klimatem do tych zaprezentowanych

 

No i moje rekomendacje kolorystyczne, jeśli kogoś interesują :P

Spoiler

Zestawienie dotychczasowych T-shirtów ode mnie. Jak pojawi się jakaś katalogowa numeracja to naniosę, ale przy składaniu zamówień lepiej z katalogu z 1. postu w wątku brać oznaczenia :P

Spoiler

 

Same grafiki w sporej rozdzielczości rozrzucone są po moich poprzednich postach jakby ktoś chciał sprawdzić, w spoilerach. Mam nadzieję, że któraś się komuś spodoba :)

EDIT: albo, taka szybka kompilacja samych grafik

Spoiler

 

Dodatkowo, żeby utrzymać spójność czcionek i stylu, wrzucam niżej propozycję grafiki na plecy. Bez rozpiski, żeby nie dublować wersji Redgara i ew. żeby koszulka nie straciła na aktualności po 2. legu - bardziej info, ŻE JESTEŚMY POLSKA BRAĆ!!! ;)

Spoiler


#49 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 23 lipca 2015 - 09:32

Bremo, utrudniłeś mi zadanie, już i tak ciężko by było wybrać coś z propozycji Redgara, a teraz jeszcze Twoje... nie stać mnie na tyle koszulek :P



#50 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2015 - 10:25

Za dużo tego jest. To będzie miało sens jak każdy będzie miał inną koszulkę ? Myślę, że można by zrobić tak żeby była jedna koszulka standardowa, którą każdy by miał, a reszta do woli, jak i ile kto chce.

#51 alien

alien

    Użytkownik

  • Members
  • 875 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:wawa

Napisano 23 lipca 2015 - 10:31

ja chce różową sleep. amen



#52 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 23 lipca 2015 - 10:53

Bremo, utrudniłeś mi zadanie, już i tak ciężko by było wybrać coś z propozycji Redgara, a teraz jeszcze Twoje... nie stać mnie na tyle koszulek :P

Podpisuję się pod powyższym :P  Teraz to już w ogóle mam mętlik w głowie :P

Ale tak na poważnie to faktycznie ogromne dzięki za włożoną pracę i za to, że można wybierać z tylu świetnych propozycji ;)


Midnight is where the day begins.


#53 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 23 lipca 2015 - 10:57

Za dużo tego jest. To będzie miało sens jak każdy będzie miał inną koszulkę ?

a co, mamy tworzyć armię czy zagramaniczną szkołę z mundurkami? ;)

mnie to właśnie cieszy, że jest możliwość ubrania każdego z nas trochę inaczej, a jednak wszyscy będą mieć koszulkę najnowszego U2 ;)

we're one, but we're not the same <3 :P



#54 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 23 lipca 2015 - 13:05

Dzięki, postaram się Wam jeszcze utrudnić, zaraz wezmę się za The Troubles i Wilki :P No i plecy.

@Kike Ważne, żeby wszystkie T-shirty miały na plecach informacje, że jesteśmy z U2forums.com, i że jesteśmy z Polski. Ja też przygotuję jakąś grafikę i tego odniesienia nie zabraknie. No i ważne, żebyśmy my sami się rozpoznawali, a do tego wystarczy, że wszyscy się na te projekty tutaj napatrzymy :P



#55 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 23 lipca 2015 - 15:32

 

a co, mamy tworzyć armię czy zagramaniczną szkołę z mundurkami?


Takie było zdaje się założenie, tak jak w 2005. Czy w 2009, to nie pamiętam ;) Co nie zmienia faktu, że powoli wybieram i coś dla siebie ;)



#56 TheTroubles

TheTroubles

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2015 - 16:00

Bremo, no to ja czekam niecierpliwie na The Troubles :) oj jest z czego wybierac, osiołkowi w żłoby dano. Też raczej na jednej nie poprzestanę.

Berlin 24.09 jeden Hot Ticket, sprzedam!


#57 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 23 lipca 2015 - 19:24

Bremo, no to ja czekam niecierpliwie na The Troubles :) oj jest z czego wybierac, osiołkowi w żłoby dano. Też raczej na jednej nie poprzestanę.

No to masz taką propozycję ode mnie :P

 

The Troubles

EDIT: można na każdym ciemny kolorze

 

 

Spoiler

bez napisów

Spoiler

sama grafika

Spoiler

PS hmm muszę jej usta poprawić :P



#58 TheTroubles

TheTroubles

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2015 - 20:22

:wub: no i rozwaliłeś system. Tą biorę w pierwszej kolejności.


Berlin 24.09 jeden Hot Ticket, sprzedam!


#59 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 lipca 2015 - 21:54

Moim zdaniem super że jest sporo projektów. Ostatnio jak były jednakowe to pewna grupa się wyłamała i i tak zrobiła sobie inne. Mamy się identyfikować jak się nie znamy a nie mundurować, a poza tym mieć super koszulki na lata, nie tylko na trasę, komą ;)



#60 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 24 lipca 2015 - 03:23

Wydaje mi się, że ideą była nie tylko identyfikacja 'wewnętrzna', ale też na zewnątrz. A masa na zewnątrz będzie zauważona tylko w takich samych / podobnych koszulkach. Wszystkich 'naszych' też nie rozpoznasz, bo podejrzewam, że tylu projektów nie zapamiętasz ;) Tymczasem i na plecy widziałem już co najmniej dwie propozycje, a do tego każda koszulka ma różne kolory podstawowe. Dochdzą jeszcze koszulki z U2Start, koszulki oficjalne i kto wie co jeszcze lokalnie się dzieje

 

Ale to nie ja tu jestem pomysłodawcą czy projektantem, także nie wtrANcam się, tylko przypominam ;) Jak już powiedziałem, projekty są fajne i sam pewnie będę zamawiać :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych