Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sleep Like A Baby Tonight - [Noclegi]


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#21 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 29 stycznia 2015 - 20:05

Dobra, to inaczej sformułuję pytanie:

 

Kto chciałby dobić do 4-osobowego apartamentu, z kuchnią i własną łazienką na 6 dni, 25 EU/każdą z nocy/osobę? Chodzi mi o hostel, kilometr od O2 World.

 

W dni niekoncertowe moglibyśmy sobie zwiedzać Berlin i polować na autografy U2 ;) Jestem w stanie zapłacić zaliczkę, ale potrzebuję deklaracji.

 

Naprawdę polecam się ogarnąć, bo wyląduje się w 8-osobowym pokoju z nieznajomymi i łazienką dzieloną z całym hostelem. O ile 24. i 29. to nie będzie problem, bo dużo naszych, to w resztę dni może być różnie.

 

czwarta osoba nadal poszukiwana. chętni - zgłaszać się :)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#22 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 stycznia 2015 - 20:10

Kurcze, zgłosiłabym się (bo wszystkie pokoje jednoosobowe w Sunflower są już zajęte), gdyby nie to, że potrzebuję noclegu tylko na 3 dni...



#23 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 29 stycznia 2015 - 20:31

to jeśli na dniach nie znajdziemy kogoś na 6 dni, a znajdziemy na czwartek-piątek (najchętniej też sobotę) to będziemy szukać na 28-29 osobno

 

To tak:

1. Czy ktoś chciałby dołączyć na 6 dni do mnie, Andie i Mechaua w sunflower hostel?  4-osobowy apartament, z kuchnią i własną łazienką na 6 dni, 25 EU z centami/każdą z nocy/osobę? kilometr od O2 World.

2. Jeśli nie znajdziemy nikogo na opcję nr 1, to szukamy 1 osoby na 24.-25. (+ 26. bardzo chętnie, ale opcjonalnie) :) Tak jak wyżej warunki, zachęcam do zaklepywania :)



#24 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 05 lutego 2015 - 20:13

Dobry wieczór,

 

W trzy osoby będziemy brać 4 noclegi 26/27, 27/28, 28/29, 29/30 [wszystko oczywiście wrzesień) w Berlinie. Czy ktoś może chciałby zoptymalizować koszty i się dołączyć? ;) 


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#25 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 31 marca 2015 - 18:08

Halo Berlin!

 

Do naszego fancy apartamentu z kuchnią i toaletą w Sunflower Hostel na dni 27-29 września dołączyła sexy Martine!

 

Mamy więc 1 wolne (jedno, ostatnie, najlepsze) miejsce w dni czwartek-sobota (24.-26. września). Jak ktoś będzie chciał wbić tylko na 2 z nich to pójdziemy raczej na rękę (nie, andie i mehau?). Let the game begin!

 

Jeśli chodzi o pokój, to jest to 4-osobowy apartament, z kuchnią i własną łazienką, 25.5 EU/każdą z nocy/osobę, niecały kilometr od O2 World.



#26 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 31 marca 2015 - 18:23

o, super :)

 

 Jak ktoś będzie chciał wbić tylko na 2 z nich to pójdziemy raczej na rękę (nie, andie i mehau?). 

pewnie! :)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#27 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 31 marca 2015 - 21:04

Ja się tylko pochwalę, że też już mam nocleg w Berlinie i w Londynie takoż :P


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#28 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 31 marca 2015 - 21:44


Jak ktoś będzie chciał wbić tylko na 2 z nich to pójdziemy raczej na rękę (nie, andie i mehau?)

 

 

 

No pewnie! zapraszamy! :)

 

ps. do 1go koncertu w Berlinie zostalo wlasnie 176 dni, 20 h i 45. Takze czas ucieka :)


All I want is...U2!!!

#29 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 07 maja 2015 - 12:18

Yo, ja, Andie i Mechau rozszerzyliśmy nasz pobyt na 23. Września, dzień przed pierwszym koncertem w Berlinie. Ciągle szukamy 1 osoby na dni 23.-26. Września (2 pierwsze koncerty). Zapraszamy!

#30 Karolina111

Karolina111

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko-pomorskie

Napisano 18 maja 2015 - 22:46

Yo, ja, Andie i Mechau rozszerzyliśmy nasz pobyt na 23. Września, dzień przed pierwszym koncertem w Berlinie. Ciągle szukamy 1 osoby na dni 23.-26. Września (2 pierwsze koncerty). Zapraszamy!

 

 

Ja bym była chętna ,  Tylko  wiecie gdzie najlepiej zdobyć bilet na koncert?



#31 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 maja 2015 - 22:20

Karolina, tak przede wszystkim - cześć, witamy na forum! :)

 

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, zapraszamy do dyskusji i udzielania się ;) Na dobry początek możesz się przywitać, o tu: http://u2forums.com/...o-hello/page-89. Zawsze raźniej spędzać czas po koncercie z ludźmi, których się choć trochę poznało.

 

Jeśli chodzi o bilety, możesz śledzić ten wątek: http://u2forums.com/...zamienię-bilet/, być może bliżej terminu koncertów coś zacznie się w nim pojawiać. Możesz ewentualnie kupić bilety przez stronę viagogo.pl, ale tam ceny są znacznie wyższe niż w oficjalnej sprzedaży, nie zaszkodzi też przeglądanie portali typu niemiecki ebay itp. Z tym, że ofert będzie więcej w miarę zbliżania się dnia koncertu.



#32 Karolina111

Karolina111

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko-pomorskie

Napisano 21 maja 2015 - 11:33

:) Martyna bardzo dziękuje za rady ;)



#33 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 czerwca 2015 - 20:20

Chyba wezme jedynke w tym DDR , jest w miare w porządku , i mega blisko hali.
Myśle ze tu też przydałaby się lista jak w przypadku koncertów i środków transportu. Ja w tym DDR raczej jedynkę , ale jak ktoś na koncert 28 albo coś , to myśle że moża się zbić w jakąś grupkę ;)

 

właśnie dobry pomysł pisze się na to. Niech wszyscy co nocują w DDR i jadą na koncert na 28 września niech się wpisują. wymienimy kontakty i będzie zwarta grupa i nikt się nie zgubi w tym Berlinie.



#34 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 czerwca 2015 - 22:29

Mam zarezerwowany pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką w  DDR Ostel, bardzo blisko Q world pooszukuję osoby kobiety która mogła by dołączyć jako współlokator na dwa dni od 27 - 29 września ( 2 noclegi )do pokoju. Koszta podzielimy. Jak któraś Pani jest chętna proszę do mnie na priv pisać.



#35 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 07 czerwca 2015 - 22:47

Ja podbijam 1 slot w pokoju z Andie, ze mną i Mechauem. Jesteśmy od środy 23.09 do środy 30.09 (zwijamy się w środę rano). Jakby ktoś chciał wbić na cały ten okres to zapraszamy, ale nie pogardzimy też podzieleniem tego miejsca na tury (jednak 2 dni pod rząd to raczej minimum :P ) Więc jak ktoś jedzie tylko na 2 pierwsze albo 2 ostatnie koncerty - zapraszamy. W weekend planujemy zwiedzanie i łapanie autografów :)

 

Pokój 4-osobowy, z własną kuchnią i łazienką, niecały kilometr od hali koncertowej, cena ok 27 EU/dobę. Jak już wspomniałem, na razie jestem ja, Andie i Mechau.



#36 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 czerwca 2015 - 05:25

Rada ode mnie: nie bierzcie pokojów z ludźmi z forum, zwłaszcza, jeśli ich nie znacie, bo może się okazać, że przed koncertem wyrzucą Was z pokoju i zostaniecie bez noclegu. Lepiej zapłacić więcej i zarezerwować jedynkę, wtedy przynajmniej ma się komfort i pewność, że nikt Was nie wystawi. Chyba, że jedziecie z zaufanym towarzystwem spoza forum.

#37 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 czerwca 2015 - 05:33

Rada ode mnie: nie bierzcie pokojów z ludźmi z forum, zwłaszcza, jeśli ich nie znacie, bo może się okazać, że przed koncertem wyrzucą Was z pokoju i zostaniecie bez noclegu. Lepiej zapłacić więcej i zarezerwować jedynkę, wtedy przynajmniej ma się komfort i pewność, że nikt Was nie wystawi. Chyba, że jedziecie z zaufanym towarzystwem spoza forum.

a co zdarzyło ci się kiedyś ze zostałaś wystawiona do wiatru ;)



#38 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 08 czerwca 2015 - 05:49

Martyna dobrze prawi. Jeśli kogoś wcześniej się nie znało, to potem może się okazać, że np co niektórzy nie potrafią obchodzić się z alkoholem albo ktoś inny uważa, że syf zostawiony w łazience po raz n-ty jest powodem do dumy. W przypadku bardziej asertywnych jednostek, może się to skończyć uduszeniem współlokatora. :P

#39 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 08 czerwca 2015 - 14:49

a co zdarzyło ci się kiedyś ze zostałaś wystawiona do wiatru ;)

O, to rzeczywiście jest ciekawe, na kogo trzeba uważać? :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#40 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 08 czerwca 2015 - 17:30

jeszcze ktoś niezorientowany pomyśli, że na forum dominują osoby, z którymi strach pokazać się publicznie, a co dopiero przebywać w jednym pomieszczeniu i to przez dłuższy czas :P oczywiście zrozumiałe są obawy przed dzieleniem pokoju z kimś nieznajomym, ale do koncertów w Europie jeszcze trochę czasu, zawsze można się spotkać wcześniej i trochę poznać. już prawie lato i sezon koncertowo-festiwalowy, a to na pewno sprzyja takim okazjom ;) przy odrobinie dobrej woli z prawie każdym da się dogadać, mam taką nadzieję ;)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych