Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hello, Hello


2009 replies to this topic

#1761 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 22 maja 2015 - 22:11

witajcie w naszej bajce, tfu w juturodzince :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#1762 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 maja 2015 - 22:13

no elo misie ;) zazwyczaj jest u nas fajnie a jak nie jest czasem to potem znowu jest, także serio, piszcie, twórzcie, działajcie ;)



#1763 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 maja 2015 - 09:47

Nie przesadzałabym z tą rodzinką, rodzinkę to tu tworzy jakieś 5-6 osób :P

Wiem, że nowym osobom to forum może wydawać się specyficzne, mnie zresztą ciągle się takie wydaje po dwóch latach. Ale można się przyzwyczaić, więc nie wstydźcie się, piszcie.

#1764 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 23 maja 2015 - 10:52

Martyna to ja bym nie przesadzała. Rodzinkę to tworzy to FORUM, LUDZIE, którzy aktualnie piszą, ale też i setki, którzy nie są aktywni, a zapisali się na tych kartach (w różny sposóB). A, że teraz pisze garstka, która na szczęście się powiększa to i tak jest fajnie. Znałam kilka fajnych for,które poupadały, a nasze dalej jest. I z tego warto się cieszyć. I z każdego "nowego" fana. Niech zostaje u nas jak najdłużej ! 


Music can change the world, because it can change people.
 


#1765 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 24 maja 2015 - 09:56

Nie przesadzałabym z tą rodzinką, rodzinkę to tu tworzy jakieś 5-6 osób :P

Ponoć to się nazywa: towarzystwo wzajemnej adoracji. Ale nie ma co przesadzać, co prawda niektórzy się tu pojawiają, a potem znikają z forum bez śladu, ale nie jest tak źle. Jest jeszcze gorzej! :P Co słabsze jednostki popadają alkoholizm, a ci co mają szczególnego pecha, znajdują sobie przyszłą żonę/męża i kończą z kredytem mieszkaniowym na xx lat. W dzisiejszych czasach nic tak nie cementuje związku, jak porządny kredyt. Więc dobrze przemyślcie sobie, zanim napiszecie pierwszy, z pozoru niewinny post, bo potem już nie ma odwrotu. :D



#1766 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 24 maja 2015 - 10:45

Jak już tak precyzyjnie wyrażacie ilość ludzi w tej rodzince, to możecie się pokusić o wymienienie jej członków z imion ;)

 

Oczywiście, że część osób więcej ze sobą przeżyło i ma silniejsze więzi, toż to normalne, ale chociaż jestem aktywny od niecałego roku to bardzo dobrze czuję się w tym patologicznym domu. :P Atmosfera jest przednia i otwarta dla każdego, kto nie odwraca się dupą. Także piszcie, zyskacie dużo wartościowych znajomości, a więzi zbuduje czas* ;) Miejcie tylko dystans i grubą skórę, bo tu wariat na wariacie.

 

Zatem siema :)

 

*dla niektórych też cycki, nie dla mnie.



#1767 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 maja 2015 - 11:14

(...) w tym patologicznym domu (...) wariat na wariacie.

To wyjaśnia, dlaczego tutaj nie pasuję. :P

No, ale takie posty bardziej nadają się do tematu "wątek o forum", nie będę już dłużej zniechęcać nowych w temacie powitalnym.

#1768 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 24 maja 2015 - 17:24

Oj siedzę w tej patologii od 2009 roku, a mam wrażenie, że od zawsze :) To forum mnie ukształtowało muzycznie, socjologicznie i w jeszcze kilku kwestiach. To dzięki najpierw grupie szczecińskiej, którą zawsze będę pamiętać, poznałam smak tej "rodzinności" jutowej, pote zloty w Poznaniu, jedyne i niepowtarzalne, serio :) Dzięki forumowemu wsparciu podjęłam również decyzje o przeprowadzce do Wrocławia... wiele wiele innych rzeczy, ale przede wszystkim poznałam tutaj sporo serio spoko ludzi, niektórych nawet nie znam osobiście, ale wiem, że na kolejnym zlocie, czy przed koncertem się uściskam i z chęcią pogadam. A Was wszystkich,których znam, czy się udzielacie, czy nie, zawsze będę szanować, bo gdyby nie Wy... (dokończcie sobie sami)

 

A z tym dystansem, to prawda, sama mając kiedyś kryzys, chciałam nawet zrezygnować z forum, ale nomen omen to kilku forumowiczów sprawiło, że się zdystansowałam, i nadal tu jestem bo inaczej się nie da :P


Music can change the world, because it can change people.
 


#1769 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 maja 2015 - 17:28

Jeśli poznałaś smak tej "rodzinności", to bardzo się cieszę i Ci gratuluję, bo ja niestety nie miałam okazji... Zresztą, nie muszę mieć, tak tylko mówię.

#1770 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 24 maja 2015 - 18:02

tak udało się, i pewnie wielu z nas też, więc i Tobie tego życzę i życzę Ci też byś serio nabrała zdrowego dystansu do panującego tu wariactwa, wtedy inaczej na nas spojrzysz i będziesz chciała tu wracać albo będziesz utrzymywać juturodzinkowe relacje poza forum, tak jak wielu z nas tutaj :) 

 

A nowych serio zapraszamy do pisnia poznawania, bo U2forums to 1. kopalnia wiedzy o U2, przytoczę rozpiski i omówienia tras. wiele ciekawostek tu znalazłam 2. forum to dobra zabawa, bo survivory, głosowania, top tego czego słuchamy itp. 3. miejsce do wymiany doświadczeń w różnych kwestiach

4. Forum to my Fani, którzy jeździmy za U2, gadamy o nich, spotykamy się na zlotach itp. Tych pkt. jest więcej, ele je odkryjecie będąc tutaj :))


Music can change the world, because it can change people.
 


#1771 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 25 maja 2015 - 00:07

.. nie będę już dłużej zniechęcać nowych w temacie powitalnym.

Spoko ;) gdybym miała się zniechęcić to zrobiłabym to śledząc forum już od dawna ;) Tyle, że tu nie ma do czego się zniechęcać :P

A tak poza tym to nie na każdym forum zdarza się taki odzew w wątku powitalnym, więc dzięki wszystkim :D


Midnight is where the day begins.


#1772 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 maja 2015 - 00:35

Feedback, to mam nadzieję że mogę powiedzieć - feel like home ;) Skoro nas obserwowałaś to i mnie i innych znasz, nigdy się nie bój, pisz i miej sens (choć my czasem zdajemy się nie mieć), będzie dobrze ;)



#1773 tghc

tghc

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 11 lipca 2015 - 11:59

Hejo hej! :) Cieszę się, że mogę do Was dołączyć :)



#1774 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 11 lipca 2015 - 12:53

Hello, hello :) 

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa


Music can change the world, because it can change people.
 


#1775 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 11 lipca 2015 - 17:31

siema, witamy na pokładzie! ;)



#1776 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 lipca 2015 - 11:29

Hello hello Hola Witamy :)



#1777 TheTroubles

TheTroubles

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 lipca 2015 - 07:22

No to Hello, 

 

najwyższa pora wyjść z ukrycia ;) 

 

Berlin zbliża się wielkimi krokami, widzę że parę osób stąd na pewno tam spotkam :)


Berlin 24.09 jeden Hot Ticket, sprzedam!


#1778 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 21 lipca 2015 - 07:31

cześć! :)

 

Berlin zbliża się wielkimi krokami, widzę że parę osób stąd na pewno tam spotkam :)

 

nawet więcej niż parę  ^_^


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#1779 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 21 lipca 2015 - 15:09

No to Hello, 

 

najwyższa pora wyjść z ukrycia ;)

 

Berlin zbliża się wielkimi krokami, widzę że parę osób stąd na pewno tam spotkam :)

Hello Hello bywaj czestym gosciem :)



#1780 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 lipca 2015 - 06:50

No cześć, bądź i zostań, za nicka od razu masz dużego plusa ;)





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych