Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-05-14 - Vancouver, BC, Rogers Arena


  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#241 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 maja 2015 - 19:13

Po odsłuchaniu wszystkiego:

Na początku po spojrzeniu na setlistę , trochę zawód , no bo jednak jako jedyny rarytasik w secie figuruje Sweetest Thing ( Ale za to jak cudownie wykonane , no uwielbiam tego Boniasa na pianinie , mam nadzieję że akurat to się na trasie ostanie , bo publiczność też się wkręciła). Ale po przesłuchaniu całości , mimo że samo ułożenie piosenek w secie , jest jakieś dziwne (Ajstyl jako closer ? serio ? Chyba ten upadek Edka ze sceny to była wróżba żeby nie grać tego jako zakończenie :P ) , ale opener to absolutna petarda. Miracle od początku do końca trzyma za jaja , i jest chyba jedynym słusznym openerem tej trasy ,potem combo OOC , Vertigo , I Will Follow. Można narzekać na Vertigo i że znowu i w ogóle , ale ten ciąg piosenek to jest po prostu koktajl energetyczny ( nawet jak Edek kaleczy OOC , przeszkadzały mu chyba te frędzle motocyklisty , dziwię się że jeszcze nie ciśniemy z tego :D ) Iris z Mofo cuudna , no lepiej się nie dało połączyć piosenek, choć moim zdaniem Iris została skaleczona w paru momentach przez Bono , no i ta sztywna publika która nawet nie drgnęła ( chociaż skoro stali w miejscu przy Untilu ,to czego się tu spodziewać :P ) no ale chociaż ładnie podłapali 'Free Yourself to be Yourself. Song For Someone nadspodziewanie ładnie wypada , Cedarwood to absolutny killer , Invisible spoko (nadal lepsze od Beautiful Day :D ) Even Better , no został tak samo dobry jak na 360 , ale zdecydowanie nie powinni grać go zamknięci w tej klatce ekranowej. Akustyk SBS , całkiem spoko , skoro już jest to żelazny punkt programu to niech będzie taki , a nie nijaka wersja z 360. Raised By Wolves drugi killer , no uwielbiam absolutnie , no i na końcu Edek dwojący się tam z pianinem i gitarą :wub: Every Breaking Wave nadal wzrusza , The Troubles meeega i ta solówa Edge'a , Bullet zapewnia rozpierdol jak zawsze , Desire wporzo , Mysterious Ways o dziwo mi się podobało nawet w tej wykastrowanej wersji , za sprawą Larry'ego czadowo naparzającego po bębnach. Ale za to encore jednak do wymiany. City Of Blinding Lights od razu powinno polecieć w zamian za Miracle Drug , BD też może wypaść skoro udało im się wyrzucić Elevation. Wowy suuper wersja , 10000 razy lepsza od tych flaków z 360 , teraz to wreszcie brzmi tak jak powinno. Ajstyla i Pride'a nie przesłuchałem , no ale wiadomo czego się spodziewać. O ile dzisiaj popracują nad encorem to będzię mega. Chociaż wydaję mi się że COBL jest sztywny ze względu na te opadające jarzeniówki które tak idealnie pasują do piosenki.


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#242 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 maja 2015 - 19:16

Hmm, do kompletu nagrań brakuje: Pride, całych Streetsów i I Stilla.

właśnie poszukuję :)



#243 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 maja 2015 - 19:18


Rozczuliło mnie The Sweetest Things - jak widać Bono musi zagrać na czymś tak bardzo, że nauczył się całkiem nowej (live) piosenki :P 

 

 

No nie tak całkiem, Sweetest Thing w końcu było już na Elevation Tour i Bono też wtedy grał na pianinku.

 

Nadal nie mam okazji posłuchać w całości. Zauważył ktoś, że Miracle ma obniżoną tonację? Trochę to redukuje dynamikę, zwłaszcza w refrenie, ale na żywo pewnie tego nie słychać.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#244 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 maja 2015 - 19:44

https://www.youtube.com/watch?v=tWFtWSXYoNo

ale fatalna jakość



#245 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 maja 2015 - 19:47

No właśnie, dziwne, że jeszcze nie wypłynęło coś porządniejszego. No i żeby nikt nie nagrał w całości ostatniego utworu wieczoru? :o Zwłaszcza, że upadek Edge'a właśnie przy I Stillu jest sfilmowany ze wszystkich stron :P



#246 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 maja 2015 - 19:58

Song For Someone

 

https://www.youtube.com/watch?v=9tRvQfp5x5o

 

mieszkanie Bono na telebimie. :D



#247 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 maja 2015 - 19:59

Wywiad dla Sky News.

https://www.youtube.com/watch?v=FFKBk46hrRw



#248 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 15 maja 2015 - 20:06

Tak sobie pomyślałem w trakcie oglądania rewelacyjnego "The Sweetest Thing" - kiedyś (czytaj: Zoo TV) laska z publiczności filmowała jakąś VHSową kamerą na kablu (Tryin' To Throw Your Arms), dzisiaj - malutki telefonek z możliwością transmisji wizji na olbrzymi ekran. 

Swoją drogą podoba mi się ta dziewczyna, która filmowała - zero nerwowości, braku roztargnienia, na luzie i z jajem.



#249 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 maja 2015 - 20:09

Jest i  "Bullet The Blue sky "

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8sPdVEtkA3A

wcięło mnie w krzesło co za cudo :lol: :lol:



#250 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 15 maja 2015 - 20:22

Ten Bullet to szaleństwo :D. Co on za tyradę wygłasza ? :P Troubles niby fajne ale LL z taśmy.. Edge nie może tego refrenu zaśpiewać ? Raised by Wolves ekstra - pianino mnie zabija, i na płycie, i tu. OOC naprawde mnie zaskoczyło, super brzmi. Even Better musi zostać bo wymiata !! Until też super, Cedarwood - wokal Bono rozwala, Edge naprawdę konkretnie nawala, tylko ten ekran.. Vertigo lepsze niż na 360. I chyba to tyle z takich naprawdę fajnych, Sweetest nie lubię, i tu też mi się nie podoba

El silencio se vuelve melodia


#251 Paul

Paul

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 maja 2015 - 20:29

mi przede wszystkim brakuje Californi :)



#252 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 maja 2015 - 20:31

https://www.youtube.com/watch?v=MGVd95D1RKs lepsza jakość



#253 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 15 maja 2015 - 20:35

Już na 360 grał z plastrami. Raczej zabezpieczenie.

 

...... ..........



#254 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 maja 2015 - 20:36

Czyli wciąż poszukiwane już tylko trzy utwory:

- Vertigo

- Pride

- I Still

 

mi przede wszystkim brakuje Californi :)

Mi też i to bardzo. W poniedziałek grają w Kalifornii, więc musi się pojawić (choć patrząc na casus Glastonbury...) W każdym razie tyle ją trenowali, na pewno prędzej czy później zagrają ten świetny utwór :)



#255 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 15 maja 2015 - 20:37

Tak w ogóle to widać (moim zdaniem przynajmniej), że są dość mocno przywiązani do ery Joshua Tree Tour. Świadczą o tym mega klimatyczne projekcje z Joshua Tree National Park z wiadomymi drzewkami, które przewijały się już na Zoo TV Tour.



#256 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 maja 2015 - 20:40

Jedno z największych ,,ale" to: czy doczekamy się kiedykolwiek EBW w wersji studyjnej-elektrycznej? Strasznie się uparli na tą - skądinąd piękną - wersję akustyczną, ale do diaska w tej piosence jest taka moc... Szkoda jej tak nie wykorzystywać. Niech chociaż na zmianę grają - jeden gig tak, drugi tak.



#257 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 15 maja 2015 - 20:44

Czy któryś z nocnych marków może powiedzieć czy stream radiowy był z całego koncertu czy tylko 3 pierwsze utwory? 


słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#258 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 maja 2015 - 20:45

Niestety, tylko te 3 pierwsze były w radio.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#259 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 15 maja 2015 - 20:59

piosenki 1 - 10 

 

https://www.youtube.com/watch?t=305&v=l0gnnsn0bts

 

 

od Invisible do końca

 

https://www.youtube.com/watch?v=QrtISGID1Qo


Music can change the world, because it can change people.
 


#260 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 maja 2015 - 21:04

Niestety na powyższych filmikach Vertigo jest tylko audio, a Pride i I Stilla nadal brak.

 

EDIT:

Pride się pojawiło

https://www.youtube.com/watch?v=Ypm-lGgIKSM






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych