Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-05-14 - Vancouver, BC, Rogers Arena


  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#281 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 maja 2015 - 00:10

https://www.youtube.com/watch?v=2V-nelfh2gc&f

Oficjalne video promocyjne trasy zawierające proshot, ujęcia z prób i sprzed pierwszego koncertu w Vancouver. 



#282 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 maja 2015 - 20:31

 A moge prosic o podpowiedz jak zebrac sobie materialy z internetu bez ikony "click to download", np. filmy HD z youtube, ze streamu?

Ja używam YTD Video Downloader



#283 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 maja 2015 - 22:41

Generalnie, wygląda to wszystko całkiem nieźle. Miracle brzmi świetnie na wejściu. Fajnie, że grają Invisible (chociaż wersja z Promo Tour była lepsza!! zwłaszcza końcówka), w dodatku grają chyba ta przedłużoną wersję albumową, a jak dla mnie wersja (RED) brzmi lepiej.

 

Cały ten ekran i scena wyglądają, jak na halę okazale, ale jednocześnie powoduje to, że poszli w efekty, a przez to nie będą mogli tak łatwo rotować utworów w setach. Po animacjach już widać, które utwory zagoszczą na dłużej...

 

Z kolei dostęp do sceny prawie z każdego miejsca na płycie wygląda na dość dobry.



#284 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 19 maja 2015 - 23:11

Chyba nadal nie lubię Cedarwood i SFS, a po wizualkach widać że zostaną. No gdzie jest The Troubles? Byłoby idealne po Bullecie, ale nie, wolą totalny chaos i zero koncepcji. Przecież jak kończą Even Bettera to zaczyna się totalna wolna amerykanka, ot, od jednego hicioru do innego, żadnego sensu w tym nie ma. Jestem za rotacjami w secie, oczywiście, ale nie takimi jak encores. Masakra bez sensu ;)



#285 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 maja 2015 - 23:21

Chyba nadal nie lubię Cedarwood i SFS, a po wizualkach widać że zostaną. No gdzie jest The Troubles? Byłoby idealne po Bullecie, ale nie, wolą totalny chaos i zero koncepcji. Przecież jak kończą Even Bettera to zaczyna się totalna wolna amerykanka, ot, od jednego hicioru do innego, żadnego sensu w tym nie ma. Jestem za rotacjami w secie, oczywiście, ale nie takimi jak encores. Masakra bez sensu ;)

 

A to prawda The Troubles musi być - do tego ma w końcu solówkę w pełnej wersji - pytam "CZY NIE MOGLI TAK SKOŃCZYĆ UTWORU NA PŁYCIE????" A nie lepiej uciąć w pół solo... jak LiB.

 

 

Powiem ci acr, że po tych wykonaniach live to nawet w moich odczuciach SfS zyskało :D Nie, żeby być no.1, ale na żywo wygląda to lepiej niż na albumie.

 

RBW - wypada świetnie na żywo - te huki Bono na początku świetne. Co nie zmienia faktu, że do refrenu się przyzwyczaić nie mogę. :P

 

Cedarwood na 100% zostanie, bo cała zabawa z tymi animacjami nie mogła być na darmo (poniekąd ciekawie to wygląda, jak Bono łazi wewnątrz :))

 

A co do kolejności to widać, że jeszcze kombinują. BD skacze. Streets coraz dalej... chyba za daleko. :wacko:



#286 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2015 - 23:31

Przez te pierwsze gigi musimy się do tego przyzwyczaić , pamiętacie jak gdzieś na początku 360 , Streets i One znalazły się prawie na początku seta ? Więc tu jeszcze nie ma tragedii :P Zresztą i tak scena 'e' i Love Comes jest najjaśniejszym punktem :P Ale prawdą jest , że set w tej formie bez Troubles nie ma racji bytu. Nie wiem czemu dzisiaj to ominęli , ale skoro Bonias pomylił kolejność Angel z WLCTT to wszystko jest możliwe :P A jak dla mnie w tej chwili jedynymi minusami setlisty są Pride , BD i COBL :o Nie wiem kto tam wymyślił żeby piosenkę graną nieprzerwanie dwie trasy dać jako encore :/ Powinna być jakaś rotacja Miracle Drug i dwóch innych rzadszych numerów/


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#287 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 20 maja 2015 - 00:48

@Łukasz - One i Streets nie grali na początku setu, ostatnio Streets było na początku na LoveTown a One było 4te na ZooTv ;) Tak gwoli ścisłości i prawdy historycznej :P Anyway mnie zmiany też interesują i postaram się nie hejtować tak bardzo na razie poza tym co napisałem wyżej. Troubles musi być i ten chaos trzeba uporządkować lepszym encore. A w sekcji akustycznej niech grają cokolwiek im wpadnie do główek, im więcej dziwnych rarytasów tym lepiej ;)



#288 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 maja 2015 - 01:02

Możliwe że pomieszało mi się z Glastonbury :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#289 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 20 maja 2015 - 02:53

;) W Glaston też tak nie było ;)

 

Anyway, ja mam przeczucie, czuję kto mnie czyta i co powie. Od razu odpowiadam - jasne że i tak będę to kochał live, jasne że te moje analizy i przewidywania są oparte tylko na bootlegach i analizowaniu setlist ze wszystkich tras w większości, ale ale ale. Dobrze wiadomo że acr umie się dać przekonać jak usłyszy sensowne argumenty a potem U2 live, o takie proszę choć nie obiecuję zmiany zdania. Mogę zmienić, ale nie muszę, o.



#290 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 maja 2015 - 02:58

One piątę , a Streetsy szóste :P Stosunkowo wysoko :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#291 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 maja 2015 - 03:01

 Nie wiem czemu dzisiaj to ominęli , ale skoro Bonias pomylił kolejność Angel z WLCTT to wszystko jest możliwe :P

 

na twitterze pisali, że były jakieś problemy z ekranem, więc może dlatego - nie puszczą Troubles bez Lykke Li z taśmy. A sam Bono coś mówił do Larrego, żeby przesunąć, więc coś było nagle na rzeczy. Zobaczymy, czy dzisiaj nadrobią.


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#292 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 czerwca 2015 - 15:30

W czeluściach Internetu znalazłem coś takiego:

http://muzyka.onet.p...k-tournee/wy8j3

 

Czyli jednak Edek nie był pierwszy, Elevation Tour też zaczynali z wysokiego C :P



#293 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 01 czerwca 2015 - 15:35

No przecież Bono stosunkowo często spadał ze sceny :P Nawet kompilacje na youtubie są. :D A raz spadł tak feralnie, (w trakcie któregoś z legów 360) że wiadomo co potem było.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#294 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 08 września 2015 - 10:31

6!

 

Ni to u2.com, nie to RED - wysyla 'podziekowania' za uczestnictwo, jakos tydzien temu wyslali, ale w spamie utonelo...

2 pliczki - 'pod koncert', tj. skan setlisty z pieczatka 'ofiszjal' oraz zdjatko z danego dnia, tez ofiszjal. Jakosciowo takie sobie, po czuprynie sie nawet nie mozna rozpoznac; ale zawsze.

http://1drv.ms/1K3Bt0z plik "thank you from RED".

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#295 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 września 2015 - 22:43

6!

 

Ni to u2.com, nie to RED - wysyla 'podziekowania' za uczestnictwo, jakos tydzien temu wyslali, ale w spamie utonelo...

2 pliczki - 'pod koncert', tj. skan setlisty z pieczatka 'ofiszjal' oraz zdjatko z danego dnia, tez ofiszjal. Jakosciowo takie sobie, po czuprynie sie nawet nie mozna rozpoznac; ale zawsze.

http://1drv.ms/1K3Bt0z plik "thank you from RED".

 

pozdro, Wiercioch

No zdjęcie mogłoby być lepszej jakości w tych czasach, ale swoją drogą fajnie, że coś jeszcze dosłali, tylko czemu tak późno? ;) Ale to jest tempo u2.com i i chyba całego U2...



#296 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 września 2015 - 09:03

Ech, oni wszystko robią z jakimś kosmicznym opóźnieniem. Single, teledyski do singli, wstawki newsów i filmów na portale społecznościowe. Dobrze, że chociaż trasę ogłosili pół roku przed, a nie dwa dni po pierwszym koncercie.



#297 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 13 września 2015 - 21:55

Ech, oni wszystko robią z jakimś kosmicznym opóźnieniem. Single, teledyski do singli, wstawki newsów i filmów na portale społecznościowe. Dobrze, że chociaż trasę ogłosili pół roku przed, a nie dwa dni po pierwszym koncercie.

 

W sumie z Dublinem trochę przeciągnęli sprawę. :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych