Jump to content


Photo

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#121 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Posted 09 grudnia 2014 - 11:30

Chyba nasze kody z aktualnej sub nie będą jutro aktywne. Kurde, za szybko to wszystko się dzieje.

 

zobaczymy czy w międzyczasie ticketmaster wymienił się wykorzystanymi kodami z eventimem. niestety przypuszczam, że tak bo było duże zamieszanie na zootopia i jutowej blogosferze. btw jak na razie nie słyszałem by komukolwiek anulowano bilet - przypuszczam że tak już zostanie.



#122 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 09 grudnia 2014 - 11:35

Ja wykorzystałem 1 bilet, to chcecie mi powiedzieć, że drugi mi przepadł? niby dlaczego? Nigdzie to nie jest napisane, mam prawo do dwóch biletów na ten kod w 2015 bez limitu czasu, jeśli nie przekroczę limitu to jaki problem?



#123 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 09 grudnia 2014 - 11:41

zobaczymy czy w międzyczasie ticketmaster wymienił się wykorzystanymi kodami z eventimem. niestety przypuszczam, że tak bo było duże zamieszanie na zootopia i jutowej blogosferze. btw jak na razie nie słyszałem by komukolwiek anulowano bilet - przypuszczam że tak już zostanie.

Anulowano i to nie jeden, te ponad limit. 



#124 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 09 grudnia 2014 - 12:24

Czy ze subskrypcją też jest straszna masakra żeby dostać bilet?


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#125 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Posted 09 grudnia 2014 - 12:26

Czy ze subskrypcją też jest straszna masakra żeby dostać bilet?

Nie... bo teraz będzie mniej ludzi, tamci mają kody już wykorzystane...


El silencio se vuelve melodia


#126 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 09 grudnia 2014 - 12:26

Nie. Owszem, trzeba "być szybkim", ale nie ma takich przeciążeń i hardcore'u jak w trakcie publicznej sprzedaży.



#127 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 09 grudnia 2014 - 12:47

Z tego co czytałem, numer "jedna karta, dwie osoby" nie przechodzi.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#128 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 09 grudnia 2014 - 12:50

Chodzi Ci o dwa różne konta sub z tą samą kartą?



#129 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 09 grudnia 2014 - 12:54

Ja w pre-sale Innocence kupiłem płytę na 24. Ber godzinę po rozpoczęciu sprzedaży, więc spoko. Zależy ile osób panikę złapało po pierwszych koncertach :P

 

Może naiwne pytanie, ale lepiej zadać: czy jakbym przedłużył teraz subskrypcję o kolejny rok za 40$, wykorzystując już kod, to dostanę nowy? Jeśli pojawiło się już takie pytanie to sorki, przejrzałem parę stron, ale całego działu nie ogarnę ;P



#130 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 09 grudnia 2014 - 13:01

Z tego co czytałem, numer "jedna karta, dwie osoby" nie przechodzi.

 

To pewne?

Nie można mieć dwóch kont opłaconych jedną kartą?


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#131 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 09 grudnia 2014 - 13:17

dołączam do pytania o wykorzystane i niewykorzystane kody. bo na ludzki rozum skoro można kod wykorzystać na dwa koncerty. to jak się wykorzysta tylko na jeden (czytaj berlin) a w międzyczasie dojdzie dublin, nie traci on swojej ważności? powiem wam. że nie pamiętam aby taki hardkor był z biletami gdziekolwiek. człowiek się chwyta każdej deski ratunku:D

IrishGirl z u2.heh.pl


#132 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 09 grudnia 2014 - 13:22

 Z FAQ U2. com

Q - If I don't use my pre-sale ticketing access code in presales for shows announced on December 3rd, will the code still be valid for use if/when other dates are announced - such as the Dublin shows, details of which are still to be revealed ?
A - Yes. Your un-used pre-sale ticketing access code will be valid to use if further shows are announced.

 

Czyli można wykorzystać jeszcze raz. Poza kodami, które były wykorzystywane w Amsterdamie i Sztokholmie::

 

Q - How Many Tickets Can I buy?
A - As a paid-up U2.com Subscriber you are eligible to purchase up to TWO tickets across the tour. You can split this up across two shows or just use for a single show.

Please note: due to different ticketing systems in Stockholm and Amsterdam, if you use your code for either of these shows it is valid for only a single transaction. You could buy two tickets for a show in one of these cities but if you bought only one ticket, the code would not work to buy a second ticket.

Ja ponawiam swoje: czy jakbym przedłużył teraz subskrypcję o kolejny rok za 40$, wykorzystując już kod, to dostanę nowy?

Napisałem do U2.com, ale nie wiem kiedy odpiszą.. Bo to jest dla mnie niejednoznaczne bardzo:

Q - If I renew my U2.com subscription, will I receive a ticket access code for pre-sale tickets?
A -In a touring period, paid-up subscribers receive an opportunity to enter a special ticket presale.

Nigdzie nie jest napisane, czy chodzi o wszystkie renowacje dokonane od listopada 2014, czy tylko o pierwszą / konto.

 

@\/ ok, dzięki :( Ale w takim razie U2.com wprowadza ludzi w bardzo duży błąd, bo z tego FAQ wynika, że go dostaniesz.

 

 

Z tego co czytałem, numer "jedna karta, dwie osoby" nie przechodzi.

A jakby się kupiło giftowe konto?  http://u2.fanfire.co...USD&sku=U2TGCLB



#133 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 grudnia 2014 - 13:27

 Z FAQ U2. com

Czyli można wykorzystać jeszcze raz. Poza kodami, które były wykorzystywane w Amsterdamie i Sztokholmie::

Ja ponawiam swoje: czy jakbym przedłużył teraz subskrypcję o kolejny rok za 40$, wykorzystując już kod, to dostanę nowy?

Napisałem do U2.com, ale nie wiem kiedy odpiszą.. Bo to jest dla mnie niejednoznaczne bardzo:

Nigdzie nie jest napisane, czy chodzi o wszystkie renowacje dokonane od listopada 2014, czy tylko o pierwszą / konto.

Na innym forum piszą, że nie dostaniesz nowego kodu



#134 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 09 grudnia 2014 - 13:34

Przemo -> wielkie dzięki za informacje

IrishGirl z u2.heh.pl


#135 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 09 grudnia 2014 - 14:17

Mając wykupioną subskrypcję, mogę przy sprzedaży od razu wejść na eventim.de czy muszę wchodzić przez link z u2.com? Gdzie pojawi się miejsce na wpisanie kodu? Wolę się upewnić, żeby nic mnie w czwartek nie zaskoczyło (bo przedsprzedaż dla innocence rusza w czwartek o 10, nie?).

#136 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Posted 09 grudnia 2014 - 14:26

możesz już z poziomu eventimu.

 

po wejściu w dzień i kategorie biletu pojawia się ino okienko na wpisanie kodu :) przynajmniej tak to wygladalo w czwartek.

 

wszystko idzie błyskawicznie!


All I want is...U2!!!

#137 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 09 grudnia 2014 - 14:33

Ok, dzięki, mam nadzieję, że ogarnę ;)

#138 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 grudnia 2014 - 14:39

Anulowano i to nie jeden, te ponad limit. 

gdzie czytałes o tym??? 



#139 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 09 grudnia 2014 - 14:52

Kurczę zabijcie mnie, bo nie rozumiem... :unsure:

Moja sytuacja pokrótce wygląda tak...

Do tej pory miałam subskrypcje z kodami na pre-sale (które już wykorzystałam) na 2013/2014, a konto wciąż mam ważne do października 2015. W ustawieniach mam opcje "renew subscription" czy jak ją odnowie/wykupie na 2014/2015, to dostane nowe kody?. A jeśli nie to jak ja mam to technicznie zrobić żeby wykupić nową subskrypcje?. Piszecie, że nie można otworzyć drugiego konta i opłacić tą samą kartą, czyli co ja mam zrobić żeby uzyskać kody?. Otworzyć nowe konto i opłacić z karty kogoś innego?. Na u2.com jest też opcja gift...czy w takim razie mogę ten gift wykupić sama sobie :P?. Potrzebuje tych kodów, bo normalne kupowanie nie jest na moje nerwy.

 

Nie sądzę, żeby U2.com chciało tak utrudniać komuś życie. W końcu nie chce nikomu nic ukraść tylko elegancko za wszystko zapłacić ;). Przecież to jest dla nich dodatkowy zysk.


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#140 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Posted 09 grudnia 2014 - 16:17

Wykupiłem subskrypcje i mam zamiar kupic Berlin 28.09.15, interesują mnie trybuny, jaką formę dostarczenia biletu najlepiej wybrac? Nie widzialem na eventimie, aby była możliwość wysłania biletu mailem w PDF, zastanawiam się nad opcją z telefonem ale mam co do tego wątpliwości:/






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users