Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#661 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudnia 2016 - 19:25

A ja z kolei ostatnio wałkowałem Exit i myślałem jakby pięknie było gdyby to jeszcze kiedyś zagrali...

 

Tak, wiem, że nie zagrają ale chodzi o kontekst :D



#662 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 25 grudnia 2016 - 19:52

Kochane dziady no! Najlepszy prezent jaki dostałam :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#663 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 25 grudnia 2016 - 19:54

Poprawili mi humor, dorzucając do pieca tymi zapowiedziami :P

 

Koncerty SOE + TJT to byłoby coś :P



#664 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudnia 2016 - 20:12

I nawet Larry się uśmiecha, są zadowoleni z SOE!



#665 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudnia 2016 - 20:19

"Songs of Experience is coming..."  no tak, od jakiś dwóch lat :P

 

Widzę to tak: 

- hale są już wynajęte na lato, więc na pewno będzie kontynuacja trasy (trzeba jednak zarabiać, a już teraz mieli koncertować)

- jak uda się skończyć album na wiosnę to super, będą nowe piosenki wszystko w logicznym porządku płyta-promo trasa

- U2logic zakłada, że nie może być tak łatwo, więc jeśli Songs of Experience znowu pójdzie do kosza, pretekstem do trasy będzie 30 lat The Joshua Tree. Jako kolejna część "początków zespołu" z poprzedniej odsłony trasy (większość ludzi i tak nie zna nic sprzed Drzewka, więc jakoś to będzie)

 

Sorki, nic nowego.


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#666 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 25 grudnia 2016 - 20:20

A moim zdaniem ciekawsze od tej nowej płyty (którą mam już szczerze mówiąc w d*pie przez te zapowiedzi, robienie nadziei, czekanie...) będą jednak okolicznościowe koncerty w związku z 30leciem Joshua Tree :-)



#667 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 25 grudnia 2016 - 20:22

Dzień Kobiet 2017 może być wyjątkowy..

#668 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudnia 2016 - 20:54

A ja to widzę tak:

- na wiosnę dadzą parę mini-koncertów dla wąskiej widowni z w Stanach (gdzieżby indziej), w secie będą tylko kawałki z Joshuy (Streets, I Still, WOWY, Bullet, Running, In God's Country, One Tree Hill, Mothers) + ew. I Will Follow i finito 

- koncerty są potrzebne aby przypomnieć się masowej publiczności no i aby Bono mógł przejechać się po Trumpie jak po łysej kobyle w Bullecie 

- płyta jeszcze nie jest skończona, chcą ją wydać w październiku 2017 ale nie wiadomo czy skończą

- jak skończą to wydadzą i w grudniu 2017 ogłoszą wielką kontynuację trasy I+E na 2018 rok, a jak nie skończą to nie ogłoszą 

 

Amen

 



#669 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 25 grudnia 2016 - 21:21


- koncerty są potrzebne aby przypomnieć się masowej publiczności no i aby Bono mógł przejechać się po Trumpie jak po łysej kobyle w Bullecie 


 

Lepiej żeby Bono tego nie robił, bo znów straci fanów... -_-



#670 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 25 grudnia 2016 - 21:29

- płyta jeszcze nie jest skończona, chcą ją wydać w październiku 2017 ale nie wiadomo czy skończą

Wg ostatnich doniesień (BBC Radio) płyte skoczyli 4 tyg temu w NY.
Całkiem realnym terminem wydania jej byłby marzec 2017 - w dokładnie 30 rocznice TJTree.

#671 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 grudnia 2016 - 21:55

Wydanie płyty w rocznicę Joshuy to byłby marketingowy strzał w kolano albo i wyżej. Aż się prosi o porównania w stylu: ,,Kiedyś nagrali arcydzieło, a teraz.. zobaczcie najnowszy szajs by U2". Ale właśnie dlatego wierzę w ten scenariusz - bo jest 100% zgodny z U2logic :D



#672 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 grudnia 2016 - 23:38

Ooo, to dobra wiadomość, teraz jeszcze tylko ostatni raz wszystko skasują i zaczną pracę na nowo, góra dwa lata i będzie :D

 

Nie zdziwiłbym się. :D NLOTH też ponoć mieli gotowe na koniec roku, a jak zaczęli do wiosny kombinować to takie EBW wyleciało z listy. ;P

 

 

Ale z tą rocznicą TJT to ciekawe. Oby tylko nie wpadli na pomysł wydania kolejnej reedycji!! :wacko: Za R&H by się lepiej wzięli.



#673 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 25 grudnia 2016 - 23:44

Wydanie płyty w rocznicę Joshuy to byłby marketingowy strzał w kolano albo i wyżej. Aż się prosi o porównania w stylu: ,,Kiedyś nagrali arcydzieło, a teraz.. zobaczcie najnowszy szajs by U2". Ale właśnie dlatego wierzę w ten scenariusz - bo jest 100% zgodny z U2logic :D

To ma sens - A więc ? 8 Marca 2017 - Songs Of Experience? :)



#674 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 grudnia 2016 - 00:09

To ma sens - A więc ? 8 Marca 2017 - Songs Of Experience? :)

Album JT zostal wydany 9 marca :-)

#675 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 26 grudnia 2016 - 00:32

Mówię wam, chodzi o połączenie z "Introduction to Songs of Experience", o którym sobie przypomnieli :P
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#676 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 26 grudnia 2016 - 12:01

30 lat TJT to bardzo ważna rocznica, ja wiem, i na samą myśl o koncertach mam ciarki na plecach.... ale gdzie 20-lecie POPa ja się pytam, też w marcu:p

 

Oczekuję szybkiej realizacji tych informacji:) Ogłoszenie w Święta zobowiązuje, nie ma przebacz


IrishGirl z u2.heh.pl


#677 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 26 grudnia 2016 - 14:46

TJT stage set-up AD 2017  :wub:



#678 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 26 grudnia 2016 - 20:58

Mówię wam, chodzi o połączenie z "Introduction to Songs of Experience", o którym sobie przypomnieli :P

 

I na tym skończy się Songs of Experience? :D Tak zakręcą, że SoE już nagrali kiedyś, tylko nazwali TJT i teraz ruszą w trasę ze starymi numerami. :D Po co kombinować, jak ma się świetny materiał. Do tego zrobią koleją reedycję i z głowy.



#679 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 26 grudnia 2016 - 23:32

Ej, przecież oni mają replikę Drzewka! Skąd ją wytrzasnęli?! To coś niesamowitego - przynajmniej dla mnie.

 

W związku z powyższym, stwierdzam, że:

1) Będzie ona użyta w trakcie rocznicowych koncertów,

2) Mają olbrzymi sentyment i przywiązanie do tego "kaktusowego symbolu" jak i samego albumu - żaden inny nie jest przez nich aż tak celebrowany (chodzi o rocznice)



#680 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 grudnia 2016 - 00:29

Ta chęć celebrowania rocznicy TJT jest jednak większym zaskoczeniem niż to, że zapowiedzieli wydanie SOE w 2017r. :P

 

Zapowiedź, że planując specjalne występy z okazji "30" jest niespodzianką. W 2007r., kiedy świętowali 20 rocznicę nie zdecydowali się na coś takiego, chociaż przy okazji mogli promować wydaną wtedy reedycję albumu. Wydaje mi się więc, że celebrowanie "trzydziestki" wynika z chęci wykorzystania tego do promowania SOE. Być może przyjęli, że połączenie tych dwóch wydarzeń pozwoli im na zwiększenie zainteresowania nowym materiałem. Jeżeli zdecydują się na wydanie SOE w pierwszych miesiącach 2017r. to musieli poszukiwać jakiś nowych form promocji albumu. Przy NLOTH taki termin premiery płyty chyba nie wypalił, a sam zespół chyba nawet zapowiadał, że już taka data się nie powtórzy (wcześniej w marcu wydali "Pop", który również nie spełnił ich oczekiwań). W takim razie muszą mocno być pewni poziomu SOE - przy takim rozwiązaniu porównania tych dwóch albumów będą nieuniknione. Takie powiązanie wydawnictw nie jest zupełnie irracjonalne. Z tego co pamiętam w wywiadach członkowie zespołu wspominali, że SOE ma odnosić się tematycznie do okresu po wydaniu The Joshua Tree. Jeśli faktycznie tak jest to może być ciekawe rozwiązanie. 

 

Oczywiście może być tak, że premierę SOE planują na jesień, a akcja z TJT ma służyć złagodzeniu nastrojów wśród coraz bardziej niecierpliwych fanów  ;)

 

Trzeba się cieszyć, że chyba po raz pierwszy mamy oficjalne stwierdzenie wydania albumu w konkretnym roku. Wcześniejsze wypowiedzi były mocno nieprecyzyjne. 

 

Wszystko to pozwala przypuszczać, że te wskazane plany dotyczące Joshuy i SOE są skonkretyzowane i mają już rozpisany jakiś oficjalny harmonogram. Nie wierzę, że zdecydowaliby się na dzielenie się z nami jakimiś luźnymi pomysłami, tym bardziej że już nie wywiązali się z zapowiedzi szybkiego wydania SOE. 


Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych