Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#361 columbo

columbo

    Użytkownik

  • Members
  • 50 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 sierpnia 2016 - 07:29

Jakby ktoś się jeszcze nie zapoznał, wrzuciłem tu:

 

www.filedropper.com/13952059261369544245210198330719n

 

www.filedropper.com/139521871579072385728437161997504n

 

 

Swoją drogą, skoro tak usuwają, to musi być coś na rzeczy. Bliska premiera tego utworu jako singiel? W 2014 nagraniami Troubles jakoś się nie przejmowali ;)



#362 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 08 sierpnia 2016 - 08:34

W Irish Times pojawił się artykuł zawierający kilka nowych informacji / plotek:

- tematem SOE będzie nagła sława jaką zespół osiągnął w latach 80-tych, po występie na Live Aid, wydaniu The Joshua Tree

 

 

To mnie bardzo interesuje. O ile "powrotów do korzeni" to już mieliśmy w ich karierze kilka (ATYCLB, Bomba, SOI, pojedyncze utwory poupychane gdzieniegdzie), o tyle ten temat nie był przesadnie eksploatowany. Tak na szybko wymieniłbym tylko Desire, The Playboy Mansion i Acrobata, przy czym pierwsze dwa traktują bardziej o zjawisku, a nie osobistych doświadczeniach. Może wyjść z tego coś ciekawego.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#363 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 sierpnia 2016 - 10:31

Na nagraniu z psem ta piosenka jest genialna, koncertowy killer. Ciekawe co jeszcze będzie na SoE   :rolleyes: .


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#364 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 08 sierpnia 2016 - 11:16

ten pieski wycinek serio się wkręca, mimo tego że zbyt popowo (tak, wiem, to U2). Fajnie że coś dostaliśmy, wzmoże to podjarkę przed przyszłymi występami. Ale wciąż po cichu czekam na coś a'la demo które pojawiło się na fejsie dzięki Adamowi, ma być ostro i surowo!



#365 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 sierpnia 2016 - 11:20

Po tym co usłyszałem, to myślę, że nie ma, co liczyć na tę surowiznę. Dostaniemy album w stylu ATYCLB.
Na razie jestem na nie.



#366 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 08 sierpnia 2016 - 11:25

Wydaje mi się, że i tak nie ma co przewidywać co dostaniemy, równie dobrze ten kawałek może się nie znaleźć na płycie albo jest tylko mixem a oryginalna wersja jest właśnie mniej popowa. A z drugiej strony patrząc po ostatnich albumach U2 możemy się spodziewać mieszanki tych popowych kawałków i tych, jak już tu nazwaliśmy, "surowszych". To tylko słabej jakości wycinek i to wszystko;) Czekać, czekać i czekać zostaje! 



#367 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 08 sierpnia 2016 - 11:48

Ja niestety (a może stety) mam uwagę skupioną na innych rzeczach, więc czekam bez większej ekscytacji ;) Za to jak album wyjdzie to mi portki spadną, co do tego nie mam wątpliwości - w słuchawkach po słusznej przerwie znowu króluje u mnie U2.

 

parę dni temu bym się pod tym podpisała, ale z dnia na dzień ekscytacja rośnie :D u mnie obecnie U2 może i nie króluje, ale z powrotem słucham ich coraz więcej ;) i jak napisał Owłos w innym wątku najbardziej nie mogę się doczekać tych wszystkich emocji, które daje koncert :) 

 

jeśli chodzi o samą płytę to osobiście też wolałabym coś "surowszego", bardziej wyrazistego, ale i tak na końcu będę się cieszyć z tego co wydadzą :P


Midnight is where the day begins.


#368 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 08 sierpnia 2016 - 19:03

Myślę, że album w stylu ATYCLB - jest wielce możliwy, w końcu któryś z producentów ich cisnął codziennie - macie nagrać coś w tym stylu , wieszając cover wspomnianej płyty w studio  :P



#369 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 08 sierpnia 2016 - 22:23

Zaczyna się hype; na to czekałem! DAWAĆ WIĘCEJ! :lol:


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#370 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 08 sierpnia 2016 - 23:26

https://www.facebook...69268380017703/



#371 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 09 sierpnia 2016 - 00:32

O.

 

Kurwa.

 

 

 

 

 

 

Ten fragment co trwa dokładnie minutę, ma niezły bas - brzmi trochę pod Simple Minds.

 

Reszta to po prostu remiksy, no nie? Po prostu już je mają przygotowane zawczasu, na strony b.

 

No nie?


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#372 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 09 sierpnia 2016 - 00:52

Czyżby w końcu odważyli się zrobić płytę dance? :D

A poważnie to podoba mi się ale nie na regularną płytę U2. Chyba nie przypadkiem tego typu rzeczy od 25 lat trafiały na b-sides i składanki.

Poza tym tego typu klimaty kojarzą mi się ze wszystkim tylko nie z doświadczeniem zatem to jakaś podpucha jest ;)

See through in the sunlight


#373 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 09 sierpnia 2016 - 08:46

To ten zespół jeszcze istnieje?



#374 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 09 sierpnia 2016 - 08:48

Fajny popik. Obstawiam, że znajdzie się na cd2 jako remiks lub po prostu osobna piosenka dance. Bardziej ciekawy jestem czy okładka na końcu filmiku będzie tą oficjalną. Wygląda ładnie, ale.. zaś twarze muzyków. Co ciekawe, tak samo rozmieszczone jak na Popie. Pamiętam jak kiedyś wypłynęła grafika do sieci, niby okładka NLOTH. Tak szkoda, że nie pojawiło się to foto na digipacku. 

 

1_f.jpg?1470728889


last  


#375 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 sierpnia 2016 - 08:51

Nooo, ta ostatnia wrzutka podgrzała mój entuzjazm <3


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#376 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2016 - 15:38

Jeśli okładka płyty będzie tą z filmiku to będzie ciekawym nawiązaniem do Popu z którego grają tak mało utworów, co trochę mnie dziwi bo to płyta nie gorsza niż inne w ich twórczości, sama okładka wygląda tak sobie ale na pewno jest lepsza od okładki SoI ;).


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#377 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 09 sierpnia 2016 - 15:51

Jeśli okładka płyty będzie tą z filmiku to będzie ciekawym nawiązaniem do Popu z którego grają tak mało utworów, co trochę mnie dziwi bo to płyta nie gorsza niż inne w ich twórczości, sama okładka wygląda tak sobie ale na pewno jest lepsza od okładki SoI ;).

Nie to, że grają mało - w ogóle nie grają. A Pop to jedna z najlepszych płyt - ich ostatni wielki album (póki co :) )


It's no secret that the stars are falling from the sky

#378 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2016 - 16:14

Ostatni wielki album to All That You Can't Leave Behind przynajmniej według mnie, Pop jest taki specyficzny ;) i to, że chcą o nim zapomnieć jest co najmniej dziwne.


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#379 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 sierpnia 2016 - 17:16

I pomyśleć że na próbach do I+E pojawiło się Playboy Mansion..
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#380 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2016 - 17:33

Rzeczona okładka - fanowski fanmade z grafik, które są dostępne jako bonusy do subskrypcji u2.com

 

1917267_1068639269834073_407583868164437






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych