Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak oceniasz "U2 - Invisible (RED) Edit Version"

U2Invisible Invisible nowy album ankieta invisible

  • Please log in to reply
145 replies to this topic

Ankieta: OCENA U2 - Invisible (RED) Edit Version (103 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz U2 - Invisible (RED) Edit Version

  1. 10 (15 głosów [14.56%])

    Procent z głosów: 14.56%

  2. 9 (1 głosów [0.97%])

    Procent z głosów: 0.97%

  3. 8 (15 głosów [14.56%])

    Procent z głosów: 14.56%

  4. 7 (25 głosów [24.27%])

    Procent z głosów: 24.27%

  5. 6 (19 głosów [18.45%])

    Procent z głosów: 18.45%

  6. 5 (10 głosów [9.71%])

    Procent z głosów: 9.71%

  7. 4 (5 głosów [4.85%])

    Procent z głosów: 4.85%

  8. 3 (4 głosów [3.88%])

    Procent z głosów: 3.88%

  9. Głosowano 2 (6 głosów [5.83%])

    Procent z głosów: 5.83%

  10. 1 (3 głosów [2.91%])

    Procent z głosów: 2.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#141 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 12 kwietnia 2014 - 13:12

Ordinary Love podobało mi się przez krótką chwilę jako pioseneczka wpasowująca się w radiowe hity RMF. Ale szybko dostałem uczulenia na ten kawałek.

 

Invisible szału nie robi, ale brzmieniowo utwór jest bardziej zblirzony do tzw. korzeni. Nie probuje na siłe przypodobac się odbiorcy, jest nieco nostalgiczny, zaczyna podobac się po kilku przesluchaniach. Dodatkowo nie ma tutaj tych wysilonych popisów wokalnych i wciskania jęków Bono gdzie tylko się da, byle zapełnic pustą przestrzeń. Są natomiast ciekawe rozwiązania muzyczne i jeden naprawdę znakomity fragment (All those frozen days...).

 

W kontekscie tego co działo "ostatnio" jest to dla mnie krok do przodu, albo dwa kroki w tył; jak kto woli :)


U2

#142 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 14 kwietnia 2014 - 09:09

Ordinary Love podobało mi się przez krótką chwilę jako pioseneczka wpasowująca się w radiowe hity RMF. Ale szybko dostałem uczulenia na ten kawałek.

 

Invisible szału nie robi, ale brzmieniowo utwór jest bardziej zblirzony do tzw. korzeni. Nie probuje na siłe przypodobac się odbiorcy, jest nieco nostalgiczny, zaczyna podobac się po kilku przesluchaniach. Dodatkowo nie ma tutaj tych wysilonych popisów wokalnych i wciskania jęków Bono gdzie tylko się da, byle zapełnic pustą przestrzeń. Są natomiast ciekawe rozwiązania muzyczne i jeden naprawdę znakomity fragment (All those frozen days...).

 

W kontekscie tego co działo "ostatnio" jest to dla mnie krok do przodu, albo dwa kroki w tył; jak kto woli :)

Zgadzam się.

Słuchając Invisible wiem i czuje,że to jest U2, nie da się tego opisać słowami.Ktoś kto nie jest fanem napewno nie zrozumie.

Natomiast słuchając OL w ogóle nie czuje,że mam do czynienia z U2.Zdecydowanie wolę już cover "This Is" Aslanu.


El silencio se vuelve melodia


#143 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 19 kwietnia 2014 - 16:53

Ktos napisał na poprzedniej stronce, że woli transowe klimaty w stylu Bad. I jesli zaczynamy fantazjować, to tak - tez nieporównywalnie bardziej wolę U2 z tamtego okresu. Ale spójrzmy tez prawdzie w oczy - tak już się nie gra. Przynajmniej nie wtedy gdy ma sie status zespołu mainstreamowego.

W obecnej sytuacji Invisible jest najlepszym, w sensie kierunku rozwojowego, co U2 moze zrobić. A może w sumie niewiele. Jesli komuś się wydaje, że Edge wyciągnie z szafy stare efekty gitarowe i chłopaki nagrają kolejnego Boya, to moge go tylko zapewnić, że tak sie nie stanie. Bo takie rzeczy się nie zdarzają :)


U2

#144 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 24 września 2014 - 09:27

Postanowiłem zaktualizować temat więc zapraszam do przeczytania PIERWSZEGO POSTU.

 

W skrócie:

  • Aktualna ocena utworu ~6.37/10
  • Zaktualizowany opis
  • Dodane/zaktualizowane "ciekawostki"

Tym samym możemy teraz patrząc przez pryzmat nowej płyty zmienić swoje oceny tego utworu :) No i może więcej osób skusi się zagłosować? Teraz tutaj ruch mamy! :)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#145 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 października 2014 - 13:28

Taka mała uwaga z perspektywy czasu:

Invisible jest zarąbiste, chcę to na trasie ;)



#146 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 21 października 2014 - 19:53

O, dokładnie o to mi chodziło. :D Invisible faktycznie wskoczyło "wyżej" wg mnie od czasu premiery i ma "to coś jutowego" czego SoI nie ma (a i tak ma tego dużo :P )


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."





Also tagged with one or more of these keywords: U2Invisible, Invisible, nowy album, ankieta invisible

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych