Skocz do zawartości


Zdjęcie

Różne mniej istotne newsy o U2


1068 replies to this topic

#881 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 sierpnia 2019 - 21:28

To odpowiedź na "please come to Poland"? :(



#882 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 09 sierpnia 2019 - 11:04

Smutne wieści, po 8 latach koniec ery panowania 360 Tour:

https://www.cgm.pl/n...odowa-w-histori

Swoją drogą nie mogę pojąć fenomenu tego całego Sherana, ale myślę, że nie jestem jedyny


Polecam tekst Angeliki Kucińskiej w którymś tygodniku - gość wygląda na zwykłego chłopaka z przedmieść, ale w rzeczywistości jest zimnym biznesmenem, traktującym swoją muzykę jak produkt, a dodatkowo w zakresie PR działa jak coś w rodzaju PiS (w sensie że np.codziennie sprawdza swój stan posiadania i w razie pojawienia się trendu spadkowego natychmiast organizuje odpowiednio sprofilowane reakcje). Talent ma do tego, jak widać, olbrzymi, z pewnością skończy w polityce i to na wysokim stanowisku.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#883 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 09 sierpnia 2019 - 12:20

Polecam tekst Angeliki Kucińskiej w którymś tygodniku - gość wygląda na zwykłego chłopaka z przedmieść, ale w rzeczywistości jest zimnym biznesmenem, traktującym swoją muzykę jak produkt, a dodatkowo w zakresie PR działa jak coś w rodzaju PiS (w sensie że np.codziennie sprawdza swój stan posiadania i w razie pojawienia się trendu spadkowego natychmiast organizuje odpowiednio sprofilowane reakcje). Talent ma do tego, jak widać, olbrzymi, z pewnością skończy w polityce i to na wysokim stanowisku.

:o  :o

raczej prawdziwych uczuć i tekstów próżno tam szukać...


IrishGirl z u2.heh.pl


#884 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 września 2019 - 15:01

Tedder coś ze niby album z chłopakami jak będzie w LA będzie kręcić coś tam przebakuje.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#885 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 września 2019 - 15:48

Ta, i że niby to co będą nagrywać będzie w zupełnie innym klimacie niż dwie ostatnie płyty.

 

Zaczyna się stara śpiewka. Jeszcze chwila i usłyszymy słynne: "to były nasze najlepsze tygodnie w studio od 1976 roku" :D  



#886 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 września 2019 - 18:56

To jest szczególnie zabawne, bo wszystko w czym Tedder macza palce brzmi tak samo:)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#887 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 września 2019 - 19:35

Ta, i że niby to co będą nagrywać będzie w zupełnie innym klimacie niż dwie ostatnie płyty.

Zaczyna się stara śpiewka. Jeszcze chwila i usłyszymy słynne: "to były nasze najlepsze tygodnie w studio od 1976 roku" :D


Please 2.0

#888 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 września 2019 - 01:36

Mi się wczoraj śniło że włączanie WARP Speed w Star Treku ma dźwięk z Magnificent, nawet w śnie to powiedziałem. mój statek nazywał się USS Galifrey i nie chcecie wiedzieć where it gone.



#889 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 października 2019 - 15:04

Nie wiem czy to mniej czy bardziej istotne, ale Bono był gościem podcastu Hoziera i na samym końcu rozmowy został zapytany o plany zespołu U2. Ponieważ z jakiegoś powodu nagranie mi się strasznie rwało na Youtube (https://youtu.be/juc9EWoGq6Q) ani nie dosłyszałem wszystkiego, ani nie jestem pewien wszystkiego co usłyszałem, ale z tego co zdołałem zrozumieć to:
- cały czas jest na tapecie Songs Of Ascent, który zawiera 15 "ekstatycznych" piosenek i który Bono bardzo chciałby skończyć, aczkolwiek równie dobrze może się to stać szybko i nigdy,
- Bono cały czas chciałby nagrać album w stylu "straightforward fuck off rock and roll"

U2Songs prawdopodobnie zrobi o tym notkę niedługo, tam zapewne będzie dokładna transkrypcja.

Bono w reszcie rozmowy wspomina m.in. o tym że spotykanie się z Obamą i Bushem było łatwe, trudne jest siedzenie naprzeciw Edge'a, Adama i Larry'ego i próba wytłumaczenia się im z tego co się zrobiło podczas koncertu:p "but they are my blood brothers"
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#890 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 października 2019 - 16:21

A teraz z kolei news z gatunku BREAKING - na listopadowy RSD Black Friday U2 szykują reedycję swojej legendarnej, debiutanckiej epki "U2 - 3". Nakład będzie limitowany do 7000 numerowanych egzemplarzy, a wszystkie 3 kawałki zostały zremasterowane. Różnie to bywało z U2owymi okolicznościowymi wydawnictwami, ale to wygląda na must have.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#891 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 października 2019 - 22:31

Ktoś z naszych forumowiczów ma oryginalne U2-3 i nikt tego nie pobije. Chyba nawet jest to Depe więc się nie pochwali bo dostanie bana za chujową epickość :P Ale ale. Warte odnotowania ;)



#892 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 października 2019 - 07:05

No i jeszcze jeden kolega (chyba jest na forum), często spotykany na trasie, kupił egzemplarz przez discogs.com, zatem wiemy o dwóch sztukach w PL.

#893 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 28 października 2019 - 09:21

Nie wiem, czy o tym było: na jednym z portali pojawiła się wypowiedź Bono, który przyznał, że na polecenie "jednego ze specjalistów" miał robioną biopsję w związku z podejrzeniem raka gardła. Badania wyszły pomyślnie. Wypowiedź padła w związku z tematej owego tajemniczego "life and death experience", które m.in. miało doprowadzić do przerwy w Joshua Tree Tour, którą zespół niedługo będzie odrabiał. Nie wynika z niej jednak jednoznacznie, czy to właśnie to miał Bono na myśli. Wspomniał jednak, że zabieg wiązał się z ryzykiem naruszenia strun głosowych.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#894 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 31 października 2019 - 21:20

Nowe życie The Claw - super filmik:

https://youtu.be/TKIAGfnB8Qw
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#895 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 01 listopada 2019 - 10:31

Tak a propos: ani widu ani słychu o DVD z JT17 i Berlina. A mamy już listopad. Jeśli miałyby się ukazać jeszcze w tym roku, to najwyższy czas coś o tym oficjalnie wspomnieć. Jeśli..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#896 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 listopada 2019 - 11:30

Myślę że oni od przyszłego roku planują co najmniej kilkuletnia przerwę w karierze i właśnie w tym okresie posuchy ukażą się obydwa DVD - aby o sobie przypomnieć. Choć swoją drogą to nieco dziwne wydawać np. w 2022 roku DVD z datą 2017, ale cóż- U2logic :D

#897 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 listopada 2019 - 07:04

Dallas Schoo brał udział w odbywającej się w Sydney U2Conference. Podobno mówił wiele ciekawych rzeczy (może będą jakieś zapisy wideo), ale przede wszystkim miał potwierdzić, że U2 pracują nad nowym albumem. Nie podał żadnych szczegółów - powiedział jedynie, że "wydaje mu się że nam się spodoba", a także że osobiście chciałby, żeby była to płyta prosta i nie przeprodukowana, ale "nie ma pewności że tak będzie".

A a propos trasy, miał wspomnieć m.in. że na "jego" setliście Bad cały czas jest, jednak jego wpływ na setlisty jest zerowy.

EDIT: kolejne relacje z konferencji dodają, że wg Dallasa odbyło się już kilka sesji do nowego albumu, jak również że U2 bardzo lubią pracować z młodymi producentami, co nie oznacza, że muszą to być nowi producenci (zapewne pił do Teddera).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#898 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 listopada 2019 - 12:58

Nowy singielek się też szykuje na JUTRO: https://www.u2songs...._AB5pzNtJNF_vJY

 

W związku z tym i powyższym chyba wydzielę wątek którego się nie spodziewałem już zakładać o nowym U2, pasowałoby chyba ;)



#899 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 listopada 2019 - 16:36

:o 

 

Panowie zaskakują coraz bardziej, myślałem, że cokolwiek nowego usłyszymy od nich najwcześniej w 2024 roku, a tu proszę... Nie znasz dnia ani godziny :D 



#900 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 listopada 2019 - 17:37

Ciekawa sprawa bo Coldplay poszedł też w wschodnie klimaty a oni widzę tez :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych