Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różne mniej istotne newsy o U2

865 replies to this topic

#861 depe

depe

The Legend

• Members
  • 4637 Postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:39

Bootleg.

#862 autek

autek

Użytkownik

• Members
  • 72 Postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 07:34

Jeśli to jest bootleg, to znaczy że w 97 byłem na "bootlegowym koncercie" bo była podobna obsługa dzwiękowa ;) Warsała, warsała.... :)

#863 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 863 Postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:57

Przy okazji czy ktoś ma HMTMKMKM audio ? Takie wiecie hq? :P bo chciałem posłuchać A na YT szału nie ma

Przesyłam link udostępniony przez twitterowego fana z LA:

https://mega.nz/#F!k...4-mq2Ze6Drj7kJg

Jest flac i mp3

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul

#864 star

star

Użytkownik

• Members
  • 573 Postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:48

Brytyjczycy przygotowali listę artystów, którzy przynajmniej 20 razy znaleźli się w top 10 UK chart. Na pierwszym miejscu z 76 utworami w dziesiątce znalazł się Elvis. Najlepszym zespołem (33 single w top 10, w sumie 6 miejsce wśród wszystkich artystów) zajął pewien kwartet z Irlandii wyprzedzając takie zespoły jak Beatles (miejsce 10 w całej stawce z 28 singlami w top 10) czy Queen (25 singli w dziesiątce, 12 miejsce). Czy ktoś o tych Irlandczykach słyszał? Nazywają się U2...  B)

https://www.official...-the-uk__25400/

Swoją drogą trochę dziwi mnie miejsce 5..

It's no secret that the stars are falling from the sky

#865 MartinTexas

MartinTexas

Użytkownik

• Members
  • 2505 Postów

Napisano 03 luty 2019 - 01:09

Brytyjczycy przygotowali listę artystów, którzy przynajmniej 20 razy znaleźli się w top 10 UK chart. Na pierwszym miejscu z 76 utworami w dziesiątce znalazł się Elvis. Najlepszym zespołem (33 single w top 10, w sumie 6 miejsce wśród wszystkich artystów) zajął pewien kwartet z Irlandii wyprzedzając takie zespoły jak Beatles (miejsce 10 w całej stawce z 28 singlami w top 10) czy Queen (25 singli w dziesiątce, 12 miejsce). Czy ktoś o tych Irlandczykach słyszał? Nazywają się U2...  B)

https://www.official...-the-uk__25400/

Swoją drogą trochę dziwi mnie miejsce 5..

Ciekawe, że U2 wyprzedzili co poniektórych. Ale w tym zestawianiu są jakieś błędy w numeracji pozycji - Eminem błędnie też na 6., natomiast Rhianna jest tak na prawdę na 10., a The Beatles na 11. miejscu no i wszyscy dalej są blednie numerowani.

#866 Wiercioch

Wiercioch

Użytkownik

• Members
  • 816 Postów

Napisano 03 luty 2019 - 01:57

6!

To jest news majacy juz z 2-3 dni...

Dotychczas u2.com wyswietlalo 'dziendobry' z uzyciem logina. A od 2-3 dni wyswietal z uzyciem imienia.

Przez co doprowadza mnie do pasji; wrecz szewskiej; zawstydzenia, wstretu i refluksu.

pozdro, Wiercioch

"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych