Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka U2forums.com '09


  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#441 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 18 kwietnia 2009 - 22:21

ja głosowałam na 42, ale czy wszystkie koszulki będą w kolorze białym, czy będą dostępne też czarne?




:blink: :unsure:

#442 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 18 kwietnia 2009 - 22:28

czarna jak czarna, ale taka fajniutka jaśniuteńka różowiutka to mogłaby być! :rolleyes:

#443 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Napisano 18 kwietnia 2009 - 22:32

wystarczy wyprać z czymś różowym ;)

#444 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 19 kwietnia 2009 - 17:30

zdaje mi się, że nie na wszystkich koszulkach jest adres forum np. na numerach 5, 14, 15 a przydałoby się skoro to forumowa koszulka ma byc


dlatego jako koordynator pozostawam sobie ostatnie zdanie i mozliwosc poprawek w projektach ze wzgledow formalnych i technologicznych (oczywiscie w porozumieniu z projektantem ...!!!)
wiec jesli nie bedzie adresu na koszulce ktora wygra - to projekt zostanie poprawiony ....

jak na razie koszulka nr 1 prowadzi, ale czy koncertowy T-shirt nie powinien nawiązywać trochę bardziej do trasy, a konkretniej do chorzowskiego koncertu?


.... trzeba bylo zglosic swoj projekt ...
przeforsowac swoje zdanie i opinie .. rozmawiamy o tym juz blisko miesiac a moze i dluzej !!!
zasady głosowania i wyboru są najbardziej demokratyczne jakie mogą być ! ... jakie udało się wymyślić .....

ja głosowałam na 42, ale czy wszystkie koszulki będą w kolorze białym, czy będą dostępne też czarne?


poki co wiane tajemnica niech zostanie choc drobiazg ! ...
..... zobaczymy co sie da zrobic ...
moze czyms Was zaskocze .....

czarna jak czarna, ale taka fajniutka jaśniuteńka różowiutka to mogłaby być! :rolleyes:


.. nie kuś, nie kuś ... bo możesz się óźniej zdziwić .... :D B)
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#445 olga.so

olga.so

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rzeszów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 18:32

jeszcze jedno pytanie, które może już się pojawiło, czy robienie takich koszulek jest zgodne z prawem, np. czy koszulka z napisem 'Let Me In The Sound' nie przypomina za bardzo tej ze strony U2.com?

#446 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 kwietnia 2009 - 19:04

oj ludzie, nikt nas nie będzie ścigać za to...

#447 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 19 kwietnia 2009 - 19:44

jeszcze jedno pytanie, które może już się pojawiło, czy robienie takich koszulek jest zgodne z prawem, np. czy koszulka z napisem 'Let Me In The Sound' nie przypomina za bardzo tej ze strony U2.com?


Mam podobne wątpliwości i dlatego polecam wszystkim głosowanie na te projekty, które odnoszą się mniej lub bardziej do grafiki nowej płyty czy logo trasy, ale nie wykorzystują wprost motywów oficjalnie zaproponowanych przez zespół. Tak zwyczajnie będzie to bardziej elegancko z naszej strony i wtedy Max z pewnością nikt się do nas nie "doczepi".

#448 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 kwietnia 2009 - 19:50

A no tak - jeśli chodzi o kwestie moralne (skradziony motyw/nieskradziony) to się zgodzę. Odnosiłem się tylko do kwestii 'prawnej'.

#449 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:10

A no tak - jeśli chodzi o kwestie moralne (skradziony motyw/nieskradziony) to się zgodzę. Odnosiłem się tylko do kwestii 'prawnej'.

Tu nie chodzi o kwestie moralne, bo nie będę miał oporów założyć koszulkę z "Let me in the sound" czy logo trasy wykonaną na potrzeby forum. Wolałbym jednak taką koszulkę zakupić na u2.com, a na koncert założyć forumową, oryginalną, niepowtarzalną i taką, która nie korzysta wprost z motywów, nazwijmy to oficjalnych.
I jasne jest, że nikt nie będzie nas ścigać za użycie motywów oficjalnych, tyle tylko, że ja osobiście i pewnie jeszcze kilka osób z tego forum lepiej będzie się czuło w koszulkach np wg pomysłu Zbycha.
Jednoznacznie odnoszą się do okładki płyty, akcentują Polską flagę ale nie korzystają wprost z oficjalnych grafik.
Ot i tyle ode mnie, taka mała kryptoreklama ;)

#450 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:15

Tu nie chodzi o kwestie moralne, bo nie będę miał oporów założyć koszulkę z "Let me in the sound" czy logo trasy wykonaną na potrzeby forum. Wolałbym jednak taką koszulkę zakupić na u2.com, a na koncert założyć forumową, oryginalną, niepowtarzalną i taką, która nie korzysta wprost z motywów, nazwijmy to oficjalnych.
I jasne jest, że nikt nie będzie nas ścigać za użycie motywów oficjalnych, tyle tylko, że ja osobiście i pewnie jeszcze kilka osób z tego forum lepiej będzie się czuło w koszulkach np wg pomysłu Zbycha.
Jednoznacznie odnoszą się do okładki płyty, akcentują Polską flagę ale nie korzystają wprost z oficjalnych grafik.
Ot i tyle ode mnie, taka mała kryptoreklama ;)


Bardzo mądre słowa, Marku! Zgadzam się w 100 %, dlatego też swój głos oddałam na koszulkę według projektu Zbycha. :rolleyes:

#451 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:15

czarna jak czarna, ale taka fajniutka jaśniuteńka różowiutka to mogłaby być! :rolleyes:


By mi do butów pasowała. Ja chcem różowom! :rolleyes:

#452 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:26

Generalnie oceniając w ten sposób na tych koszulkach nie powinny się pojawiać napisy takie jak 360 tour, no line on the horizon ( nie mówiąc już np o symbolach trasy) bo to także są materiały u2, jak i sama nazwa u2 :P

... :P


#453 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:29

Generalnie oceniając w ten sposób na tych koszulkach nie powinny się pojawiać napisy takie jak 360 tour, no line on the horizon ( nie mówiąc już np o symbolach trasy) bo to także są materiały u2, jak i sama nazwa u2 :P


problem z czytaniem ze zrozumieniem ???!!!
spróbuj zatem przeczytać jeszcze raz to co napisałem wcześniej.
Pozdrawiam

#454 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:37

macie problemy.
ja chcę ładną koszulkę. nie musi krzyczeć że jadę na jakiś koncert czy coś.
apsowe projekty są ładne. innych kryteriów nie biorę pod uwagę. w sumie innych projektów, poza tymi mefju, też nie.

#455 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:40

moim zdaniem koszulki zbycha są zbyt "uniwerslane" z taka biało-czerwoną flagą to można tez na mecz pójść, prostota i minimalizm są ok ale w jakimiś takim bardziej oryginalnym wydaniu .... dlatego aspsowe sa najadniejsze

#456 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 19 kwietnia 2009 - 20:47

problem z czytaniem ze zrozumieniem ???!!!
spróbuj zatem przeczytać jeszcze raz to co napisałem wcześniej.
Pozdrawiam


Sory ale mi chodziło o to, że generalnie bez sensu jest się zastanawiać nad legalnością użycia tych elementów na koszulkach.

Co do koszulek Zbycha podzielam zdanie Olenki, są fajne i pomysłowe ale za bardzo polskie a za mało u2. Generalnie ja szukam w tych koszulkach mniej tego, że jesteśmy polakami a bardziej tego, że jesteśmy fanami u2, np świetnym dla mnie przykładem jest koszulka 29, jeden mały biało czerwony akcent - dla mnie rewelka.

... :P


#457 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 19 kwietnia 2009 - 21:28

Popieram reic_diov. Koszulka 29 wymiata. Bardzo estetyczna, zaznaczone, że U2 w Polsce, polski element i element nowej trasy.
Ja w swoich koszulkach też właśnie starałam się zawrzeć takie motywy- U2, Polska, nowa trasa.

:) :)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#458 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 20 kwietnia 2009 - 09:46

Nad moralnościa wykonywania takich koszulek z motywami i nazwami zastrzeżonymi .... nawet nie chcę sie zastanawiać bo ta resztka włośów jaka mam albo całkowicie zamieni sie w białą masę albo wypadnie do reszty !!! ...
wiec lepiej połóżmy zasłonę milczenia na ten temat ...
albo zrezygnujmy z naszych działań ....

mnie jednak wydaje się, że skala działania jaką podejmujemy jest na tyle minimalna, że nikt nie powinien nas za to ścigać ani dręczyć .... taką mam przynajmniej nadzieję ...

... jeśli chodzi o rodzaj i "wypowiedź" projektu - to chyba po to jest głosowanie,ż eby został wybrany projekt demokratycznie .. ... i jak najbardziej reprezentatywnie ... !!! ??

jeśli ktoś ma indywidualne zachcianki - nawet te najtrudniejsze do wykonania i dogadania - zapraszam do mnie !!!!
poto jestem i służę pomocą nawet najwybredniejszym ....
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#459 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 kwietnia 2009 - 14:29

ja też chcę różową!! :))

#460 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 20 kwietnia 2009 - 17:02

ej ja też, serio :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych