Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka U2forums.com '09


  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#481 Pączek

Pączek

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin/Poznań

Napisano 27 kwietnia 2009 - 10:31

APS Super koszulka! :D

Takie tylko pytanie: czy mniej wiecej wiadomo kiedy bedzie mozna zamowic koszulke i ile bedzie czasu (czas otwarty na zamawianie). W natłoku spraw nie chciałbym żeby mnie minęła okazja na posiadanie takiej wspanialej koszulki.

A może jakis projekt dla Polskiej ekipy fanów jadących do Berlina?

Pozdro for all!
Pączek

#482 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 27 kwietnia 2009 - 14:12

APS Super koszulka! :D

Takie tylko pytanie: czy mniej wiecej wiadomo kiedy bedzie mozna zamowic koszulke i ile bedzie czasu (czas otwarty na zamawianie). W natłoku spraw nie chciałbym żeby mnie minęła okazja na posiadanie takiej wspanialej koszulki.

A może jakis projekt dla Polskiej ekipy fanów jadących do Berlina?

Pozdro for all!
Pączek



Witam !

jeśli chodzi o pytanie to :
mam nadzieje,m ze wszystko uda sie zapiac do 1-go maja i do tej daty beda koszulki dostepne w specjalnym sklepie ... - link oczywiscie podam !!!!
.... no najdalej po dlugim weekendzie ruszy, jak obsunie sie produkcja prototypu ....
.....
a zamawiac bedzie mozna te koszulke do momentu gdy nie wroce z koncertu bo potem sklep przestanie dzialac i oferowac koszulki koncertowe .... - moze bedzie zapotrzebowac na koszulke "ogolnie forumowa" - wtedy sklep bedzie zyl jeszcze jakis czas ! .....


a jesli chodzi o jadacych do Berlina - zapraszam do indywidualnego kontaktu na priv ... konkrety ustalimy i mozna wyprodukowac taka koszulke ....
lub zapraszam do zajrzenia w moj baner pod postami ...

wlasnie jest w produkcji koszulka dla jednej osoby udajacej sie na koncerty zagraniczne ....
ale nie powiem nic - bo to jedyny w swoim rodzaju projekt i drugiego takiego nie bedzie !!! ....
na takie porojekty daje indywidualny certyfikat niepowtazalnosci wzoru ....

pozdrawiam

i raz jeszcze gartuluje aps !!!!!
ten projekt nie byl moim faworytem - przyznaje ! - jednak postaram sie zrobic wszystko jak najlepiej ... jak najszybciej i solidnie .....
...
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#483 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 kwietnia 2009 - 14:15

sama głosowałam na inną koszulkę Aps, ale ta też jest świetna, więc super :)

#484 bajka

bajka

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 kwietnia 2009 - 14:41

gratulacje aps! super projekt :)
no to pozostaje nam tylko grzecznie czekac na koszulki.....

#485 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 kwietnia 2009 - 16:44

gratulacje aps! super projekt :)
no to pozostaje nam tylko grzecznie czekac na koszulki.....


witam,
na poczatku rowniez gratuluje zwyciezczyni, mimo iz moim faworytem byl nr 15, ale Let Me In The Sound z checia gdzies ponosze i polansuje... ;)

Mam jedno pytanko, jaki bedzie czas realizacji i dostarczenia od momentu zlozenia zamowienia, nie chcialabym aby paczka wrocila/zaginela z powodu mojej nieobecnosci?

z gory dziekuje,
Karolina

#486 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 27 kwietnia 2009 - 19:26

Powiem ze swojego doświadczenia w tym sklepie, zamówiłem sobie już czapkę i koszulkę, tak więc: towar zamawiałem wieczorem, rano dostałem e-maila ze zaksięgowali wpłatę ( dotpay coś namieszał i wpłata wisiała 12 godzin <lol> ) a już około 15 dostałem e-mail ze paczka została wysłana, niestety tutaj zabolała poczta polska i paczke otrzymałem po 2 dniach oczekiwania. Niestety obawiam się, że jeżeli złożysz zamówienie zaraz po wystawieniu koszulki do sprzedaży to sklep nie będzie przygotowany na takie obciążenie jakie zrobią fani u2 i wtedy czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Co do jakości to wszystko wygląda bardzo dobrze, koszulki jeszcze nie nosiłem ( nie było odpowienio zacnej okazji :P ) ale co do czapki to noszę ją prawie non-stop od czwartku i mogę mieć tylko zarzut, że napis u2 jest leciutko przekrzywiony :P

... :P


#487 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 27 kwietnia 2009 - 20:27

Powiem ze swojego doświadczenia w tym sklepie, zamówiłem sobie już czapkę i koszulkę, tak więc: towar zamawiałem wieczorem, rano dostałem e-maila ze zaksięgowali wpłatę ( dotpay coś namieszał i wpłata wisiała 12 godzin <lol> ) a już około 15 dostałem e-mail ze paczka została wysłana, niestety tutaj zabolała poczta polska i paczke otrzymałem po 2 dniach oczekiwania. Niestety obawiam się, że jeżeli złożysz zamówienie zaraz po wystawieniu koszulki do sprzedaży to sklep nie będzie przygotowany na takie obciążenie jakie zrobią fani u2 i wtedy czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Mam obietnice od czlowieka ktory sie tym zajmuje , ze moze nawet podolac 200 - 300 koszulkom tygodniowo ...
ale bede go jeszcze mocno motywowal !!!! ..... ja jestem dobrej mysli ..... i postaram sie zeby wszystko bylo oki !!!!

jesli moge cos zasugerowac - to chyba najszybciej dziala kiedy wybiera sie przelew ....

Co do jakości to wszystko wygląda bardzo dobrze, koszulki jeszcze nie nosiłem ( nie było odpowienio zacnej okazji :P ) ale co do czapki to noszę ją prawie non-stop od czwartku i mogę mieć tylko zarzut, że napis u2 jest leciutko przekrzywiony :P

mozna zlozyc reklamacje na wykonanie ..... jesli cos wykonane jest nie tak !!!


 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#488 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 27 kwietnia 2009 - 21:08

jesli moge cos zasugerowac - to chyba najszybciej dziala kiedy wybiera sie przelew ....

powiem szczerze - dotpay pomylil mi się z systemem e-płatności.pl i gdy ten drugi to naprawdę fajny system to dotpay osobiście nie spełnił moich wymagać :P

mozna zlozyc reklamacje na wykonanie ..... jesli cos wykonane jest nie tak !!!

jak się nie mam do czego przyczepić to sobie zawsze znajdę jakiś drobiazg :P

Tak na serio to byłem zaskoczony jakością produktu i szybkością wykonania tak więc moim zdaniem produkt wart ceny, pytanie tylko jak to wytrzyma kilka prań, ale z tego co wiem to ta technologia produkcji powinna być całkiem wytrzymała.

... :P


#489 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 27 kwietnia 2009 - 21:11

powiem szczerze - dotpay pomylil mi się z systemem e-płatności.pl i gdy ten drugi to naprawdę fajny system to dotpay osobiście nie spełnił moich wymagać :P


jak się nie mam do czego przyczepić to sobie zawsze znajdę jakiś drobiazg :P

Tak na serio to byłem zaskoczony jakością produktu i szybkością wykonania tak więc moim zdaniem produkt wart ceny, pytanie tylko jak to wytrzyma kilka prań, ale z tego co wiem to ta technologia produkcji powinna być całkiem wytrzymała.


wierz mi !!!
mam kilka tak wykonanych koszulek - min. z poprzedniego koncertu i nie oszczedzam ich ..
nic sie nie dzieje z nimi

moga to potwierdzic ci co widzieli moje koszulki na zlotach ...

pozdrawiam i bardzo mi milo ze spelniam czyjes oczekiwania !!!!
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#490 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 28 kwietnia 2009 - 15:20

Moje gratulacje aps projekcik ładny :) oby nas jak najwiecej w niej było w chorzowie :)

#491 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 30 kwietnia 2009 - 12:14

gratuluję APS! cieszę się że wygrałaś, bo sama na Ciebie głosowałam!! wprawdzie najbardziej urzekła mnie złamana gitara, ale co tam ;)
Pigolu kochany ja mam takie pytanie czy da sie zrobić żeby, koszulka była na ramiączkach tzn damska wersja. Wkurzają mnie rękawy i się zastanawiam czy mogłabym liczyć na taką opcję??
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#492 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 30 kwietnia 2009 - 12:41

gratuluję APS! cieszę się że wygrałaś, bo sama na Ciebie głosowałam!! wprawdzie najbardziej urzekła mnie złamana gitara, ale co tam ;)
Pigolu kochany ja mam takie pytanie czy da sie zrobić żeby, koszulka była na ramiączkach tzn damska wersja. Wkurzają mnie rękawy i się zastanawiam czy mogłabym liczyć na taką opcję??


ooo!! popieram Bombla... da się zrobić taką wersje? już diwe byłybyśmy chętne a myśle że znajdzie się wiecej Pań

#493 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 30 kwietnia 2009 - 13:07

jest i trzecia! tez o tym myślałam :)

#494 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 30 kwietnia 2009 - 14:24

gratuluję APS! cieszę się że wygrałaś, bo sama na Ciebie głosowałam!! wprawdzie najbardziej urzekła mnie złamana gitara, ale co tam ;)
Pigolu kochany ja mam takie pytanie czy da sie zrobić żeby, koszulka była na ramiączkach tzn damska wersja. Wkurzają mnie rękawy i się zastanawiam czy mogłabym liczyć na taką opcję??


;)
ale tylko w takiej formie :
Dołączona grafika

nie sadze zeby Was to interesowalo !!! - to raczej meski kroj koszulki .... ??? ;)

przykro mi !!!

:( :P


a przy okazji !!!

WIECZOREM KOMUNIKAT DOTYCZĄCY KOSZULKI FORUMOWEJ !!! ....

pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#495 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 30 kwietnia 2009 - 14:32

Męska ewidentnie. Za mały dekolt jak dla pań ^_^

#496 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 30 kwietnia 2009 - 15:23

Czyli projekt nie przejdzie
nie może być takiej koszulki
mowy nie ma :P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#497 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 30 kwietnia 2009 - 17:27

a jakbym ci wysłała koszulkę??
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#498 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 30 kwietnia 2009 - 20:27

a jakbym ci wysłała koszulkę??


takie rzeczy to tylko na priva !!! ...
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#499 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 30 kwietnia 2009 - 21:03

Jest czarna koszulka, jupi !

Kto się decyduje na czarną, a kto na białą?
A może ktoś na oliwkową? ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#500 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 30 kwietnia 2009 - 21:03

WITAM !!!!!

a oto i obiecany komunikat !!!!

projekt wygranej koszulki już gotowy !!!! - niestety musiał ulec drobnym modyfikacjom ze względów technologicznych ...

czeka tylko na akceptacje autorki !!!
i będzie gotowy do podania dla wszystkich ....

tylko że .....
sprzedaż nie rozpocznie się od jutra sad.gif
bardzo mi przykro - ale zastrajkował sklep - ze względów informatycznych zastrajkował !!! -
poprostu coś się pokopało ! i nie chce wczytywać grafik ...
mam nadzieję, że po długim weekendzie będzie można wszystko naprawić..i zacznie działać.

Muszę jeszcze wykonać zerowy egzemplarz koszulki - żeby przekonać się o wszelkich ewentualnych niedociągnięciach ....
i wtedy będzie można zapodać dla Was wszystkich koszulkę ....

myślę, że powinno to nastąpić przed końcem tygodnia .....

a tymczasem ... dostałem potwierdzenie (w tej dosłownie chwili !!!) od autorki o akceptacji poprawek na koszulce ....
oto i ona :

Dołączona grafika

i mała niespodzianka, którą już można wszystkim obwieścić, że w miarę możliwości będą rożne kolory - koszulek z jednego rodzaju nadrukiem ...
kilka osób o to bardzo dzielnie walczyło i ja walczyłem .. no i udało się .....

może być taka niespodzianka ..... ???


proszę o wybaczenie za to opóźnienie !!! ...
ale niezależne to jest ode mnie ..... i nic nie mogę poradzić jak wszelka siła robocza wyjechała już świętować ..
mam nadzieję, że mnie nie rozstrzelacie od razu !??

pozdrowienia dla Aps !!!!!
i Was wszystkich !!! ....


Kopia komunikatu Pigola. Będzie łatwiej dyskutować, nie trzeba skakać po tematach.

Mam nadzieję, że czarna wersja ucieszy wiele osób i niespodzianka Pigola się udała:).

Z miejsca biorę białą i czarną!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych