Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka U2forums.com '09


  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#401 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:01

napewno tak :) pozdrawiam

#402 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:04

No to teraz udam głupią i zapytam jeszcze raz....bo już zgłupiałam całkowicie ;)
W galerii do głosowania wystawiona jest czarna koszulka...a zasady byly jakie byly, że koszulki maja być białe ewentualnie szare...wiadomo, że na zgoła odniennym tle efekt wizulany będzie zupełnie inny. To dlaczego w ogóle ta czarna jest tam wystawiona?. Moim zdaniem to wprowadza tylko dodatkowy zamet...
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#403 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:10

niewiedziałem niebyłem do konca zorietowany w kolorach - niezawsze jest czas na czytanie forum - PRACA RODZITA ITD....... dałem projekty biały i szary U2ropie i niedługo wymieni z czarnego na szary i biały

Tu masz dołozone projekty

BIAŁA
Dołączona grafika

SZARA
Dołączona grafika

CZARNA
Dołączona grafika
osobiscie jestem za czarną ;) ale to tylko moje zdanie - pozdrawiam
[/quote]

u dołu strony choc moim zdaniem czarna i tak jak dla mnie najlepsza

Z tego co dostałem na PM i na GG masie ludzi podoba sie czarny projekt wiec powinno sie to uwzględnic - bo niebyło wsumie sądy o kolorze koszulki . po 2 mozna było by przeciez zrobic ze 3 forumowe kolory jak juz którejś z osób tak bardzo zalezy , gdzie to pisze ze musi byc jeden kolor??

#404 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:20

Broń Boże nie traktuj tego jako zarzut z mojej strony ;) i jesli to tak zabrzmiało to przepraszam....tylko od początku była mowa o białych i szarych projektach i takie były wymogi...martwi mnie tylko ewentualna sytuacja, że sporo osób może być zawiedzionych, że dostali inna koszulkę niż tą którą sobie upatrzyli...

Aha i jeszcze jedna sprawa...bo wiadome jest, że Panie nie będą miały specjalnego wyboru i dostana tylko białe koszulki... ;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#405 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:27

te kwestie naprawde prosze prowadzić z pigolem jesli chodzi o damskie koszulki napewno chetnie odpowie na wszystkie pytania pozdrawiam

#406 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:34

a czy to że w twoich koszulkach jest opcja umieszczenia własnego nicka nie sprawi że będą one dużo droższe bo przecież nie będzie można stworzyć jednej matrycy


niestety !!!
musze rozwiać Wasze nadzieje ....
nie ma możliwości zrobienia koszulek z nickiem ....
nie ma takiej opcji - dla każdego nicku musiałbym robić osobny projekt i osobna koszulkę wystawiać w sklepie - wyobrażacie sobie to zamieszanie ??? - ja się na to nie piszę ....

No to teraz udam głupią i zapytam jeszcze raz....bo już zgłupiałam całkowicie ;)
W galerii do głosowania wystawiona jest czarna koszulka...a zasady byly jakie byly, że koszulki maja być białe ewentualnie szare...wiadomo, że na zgoła odniennym tle efekt wizulany będzie zupełnie inny. To dlaczego w ogóle ta czarna jest tam wystawiona?. Moim zdaniem to wprowadza tylko dodatkowy zamet...


poczytaj dokładnie w tematach o koszulkach .... te czarne to wypadek przy pracy (kazdemu sie przytrafi !) i niedopatrzenie moje, roopy i Slawka ...
projekty beda zamienione jak najszybciej sie uda !! - wiem ze wprowadza zamet - ale i tak bedzie przedstawiony zwycieski projekt do ogolnego wgladu ....

niewiedziałem niebyłem do konca zorietowany w kolorach - niezawsze jest czas na czytanie forum - PRACA RODZITA ITD....... dałem projekty biały i szary U2ropie i niedługo wymieni z czarnego na szary i biały

Tu masz dołozone projekty

....

osobiscie jestem za czarną ;) ale to tylko moje zdanie - pozdrawiam


u dołu strony choc moim zdaniem czarna i tak jak dla mnie najlepsza

Z tego co dostałem na PM i na GG masie ludzi podoba sie czarny projekt wiec powinno sie to uwzględnic - bo niebyło wsumie sądy o kolorze koszulki . po 2 mozna było by przeciez zrobic ze 3 forumowe kolory jak juz którejś z osób tak bardzo zalezy , gdzie to pisze ze musi byc jeden kolor??


od poczatku gdy powstal temat i pomysl na koszulki - byla rozmowa ze koszulki powinny byc inne w tym roku !!!
nie czarne - taka przewazala opinia ....
wiec padla decyzja biale albo szare ..
nie zmienimy juz tego - taka zapadla decyzja i juz ..

jesli wielu podoba sie czarna do prosze zajrzec do banera pod moimi postami - na biezaco sa nowe i ciagle sa nowe koszulki ....
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#407 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:44

te czarne to wypadek przy pracy (kazdemu sie przytrafi !) i niedopatrzenie moje, roopy i Slawka ...
projekty beda zamienione jak najszybciej sie uda !! - wiem ze wprowadza zamet - ale i tak bedzie przedstawiony zwycieski projekt do ogolnego wgladu ....

Moje również małe niedopatrzenie...
Wielkie dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam :)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#408 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 15 kwietnia 2009 - 22:45

....

Aha i jeszcze jedna sprawa...bo wiadome jest, że Panie nie będą miały specjalnego wyboru i dostana tylko białe koszulki... ;)


sorki ze post po poscie !!!!
..

nikt nie bedzie mial wyboru ....
czy to panie czy panowie !!!!!



skoro jest demokratycznie wybierany projekt forumowej koszulki to chyba powinna byc jednakowa dla wszystkich ....
i w sklepie ktory juz powstal bedzie tylko do wyboru jeden wzor damski i meski ...
a na dodatek sklep przestanie dzialac w momencie gdy wroce w koncertu do domu ....
i nigdy juz nie bedzie mozna takiej koszulki kupic ani zamowic ...

jesli ktos chce inna - mozna to zalatwic !!!
ale inna droga ... (to na pm'a)


pozdrawiam serdecznie
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#409 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 kwietnia 2009 - 23:01

umieszczenie nicka na koszulkach jest możliwe przecież, każdy może to sobie zrobić we własnym zakresie po otrzymaniu koszulki.
jeśli starczy miejsca oczywiście... a i tak pozostają jeszcze rękawy ;)
przy masowej produkcji jest to albo niemożliwe albo kosztowne albo jedno i drugie...

taki 'nadruk' a właściwie naklejka droga nie będzie bo nie jest większa od A4... jakby co można się umówić ze współplemieńcem z tego samego miasta i razem zrobić napisy z jednego arkusza... wtedy dopłata jet tylko za wycięcie następnego napisu bo arkusz z którego się go robi jest ten sam...

też byłabym za czarną koszulką, bo jest bardziej praktyczna i lepiej wygląda, nie mówiąc o opycznym wyszczuplaniu ;) biała natomiast brudzi się w 5 sekund, szczególnie jeśli ktoś by chciał pojechać ze swoją dalej... szara może być spotkaniem w pół drogi... no ale teraz już chyba za późno na kręcenie nosem...

#410 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 16 kwietnia 2009 - 13:04

Dobra, słuchajcie, za dużo niedomówień nam się zrobiło. Uważam, że na tyle za dużo, że mogą mieć one wpływ na przebieg głosowania. Wiadomo, jest to pierwsza edycja forumowych koszulek więc wpadki są nieuniknione.

W związku z powyższym postanowiłem - przepraszam Pigola, że bez konsultacji ale myślę, że po przeczytaniu poniższych uzasadnień nie ma co konsultować i sprawa jest jasna - rozpocząć głosowanie od początku, przy zachowaniu terminów Pigola.

Dlaczego od początku?

- według zasad Pigola, koszulka forumowa będzie biała/szara. Ktoś mógł tego nie doczytać i oddał głos na umieszczone w galerii czarne koszulki (sporo osób preferuje właśnie ten kolor),

- według tego co napisał Pigol, NIE MA szans na "fabrycznego" nicka na koszulce. Nick mógł być jakimś tam elementem zachęcającym do oddania głosów właśnie na dany projekt.

- koszulki z tym samym projektem (kolorystyka etc.) - białe i szare - traktowane były jako jeden projekt.

W moim odczuciu, powyższe punkty wprowadzają w błąd głosujących oraz są nie fair w stosunku do innych projektantów. O tym, że są uchybienia utwierdziły mnie w przekonaniu również posty użytkowników.

Nowa sonda uwzględnia zmienione projekty Slawasa. Brakuje numerków 16(15 i 16 - właściwie to to samo. Po konsultacjach został potraktowany jako jeden) oraz 43 (połączony z 42) i 45.

Generalnie błędy były niezamierzone i wynikły po trochu z braku czasu i pośpiechu (mojego, bo przecież sam wrzucałem te projekty).

Przepraszam za zamieszanie wszystkich projektantów i głosujących.

Ps:

21.04, 23:59 - koniec rundy pierwszej

- pięć najwyżej ocenionych projektów wchodzi do finału

26.04, 23:59 - koniec rundy drugiej.


#411 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 16 kwietnia 2009 - 13:48

też byłabym za czarną koszulką, bo jest bardziej praktyczna i lepiej wygląda, nie mówiąc o opycznym wyszczuplaniu ;) biała natomiast brudzi się w 5 sekund, szczególnie jeśli ktoś by chciał pojechać ze swoją dalej... szara może być spotkaniem w pół drogi... no ale teraz już chyba za późno na kręcenie nosem...



no teraz to już pewnie tak ale jak poruszałam temat koloru to mnie nikt nie poparł:(

- według zasad Pigola, koszulka forumowa będzie biała/szara. Ktoś mógł tego nie doczytać i oddał głos na umieszczone w galerii czarne koszulki (sporo osób preferuje właśnie ten kolor),


heh to czemu w końcu jest biała:P może najpierw powinno być głosowanie na kolor:P albo może jednak warto przemyśleć czy dwa kolory do wyboru to nie byłby lepszy pomysł:)

:)

#412 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 16 kwietnia 2009 - 13:58

Wszelkie tego typu pytania proponuję kierować do Pigola na PM, który zajmuje się procesem produkcji etc.

Ps. Patrz post 413.

#413 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 16 kwietnia 2009 - 14:29

gdzie można znaleźć proponowane projekty i ewentualnie gdzie głosować?

#414 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 16 kwietnia 2009 - 14:33

http://u2forums.com/...?showtopic=1868

Pozdrawiam

#415 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 16 kwietnia 2009 - 14:39

W pierwszym głosowaniu wzięło udział około 72 użytkowników. Nieźle ale biorąc pod uwagę rekord 360.... :P
Niby temat widoczny ale może jakiś baner na głównej? Info na u2-site... ;)
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#416 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 16 kwietnia 2009 - 14:46

W pierwszym głosowaniu wzięło udział około 72 użytkowników. Nieźle ale biorąc pod uwagę rekord 360.... :P
Niby temat widoczny ale może jakiś baner na głównej? Info na u2-site... ;)



dobry pomysł !!!!!
moze warto to naglosnic .....

moce przeobowwe sa dostepne .....
wiec bez problemu....
ale to juz admini musze decydowac .. i umieszczac ....

a narazie mozna poprosytu wszystkim znajomym "jutowym" rozsylac link do temtu koszulkowego ....

pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#417 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 16 kwietnia 2009 - 17:32

koszulka miała być dla forumowiczów
Dla nas wybranych, a nie dla "kogoś kto sobię posłucha w radiu one albo Vertigo"
miała towrzyć z nas widoczną i zgraną grupę a jak każdy będzie miał naszą koszulkę to sory
ale nie taki był zamiar od początku.
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#418 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 kwietnia 2009 - 18:24

oj bez przesady.
ja tam nie kupiłabym koszulki zespołu, którego piosenki zdarza mi się jedynie usłyszeć w radiu i tyle..

#419 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 16 kwietnia 2009 - 18:30

tajemnicze u2forums.com na plerach też 'nie naszych' nie zachęci. luz.

#420 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 kwietnia 2009 - 18:44

tajemnicze u2forums.com na plerach też 'nie naszych' nie zachęci. luz.


byc moze, ale moim skromnym zdaniem warto by sie bylo jednak skupic na promocji wsrod forumowiczow... tez nei kazdy aktywny forumowicz zaglada na joshua site... ale jesli jest aktywny to napewno buszuje po forum...

moze banner na glownej z odnosnikiem do glosowania, albo chociaz po 1 podwieszonym i zamknietym mejlasie w kazdym podforum? (a przynajmniej w tych najpopularniejszych...)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych