Skocz do zawartości


Zdjęcie

TIFF / From The Sky Down


139 replies to this topic

#121 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 02 grudnia 2011 - 23:34

PS
KUR*A! Bynajmniej /= conajmniej!



Ale się unosisz,może i popełniłem błąd ale ty również, "conajmniej" pisze się "co najmniej"

PS:
Nie wiem czy ty tłumaczyłeś piosenkę One w filmie,ale jeśli tak to bez komentarza ;)

No i po co te KUR*A ?

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#122 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 grudnia 2011 - 02:15

kura to pożyteczna istota. najpierw jest urocza żeby nasze koleżanki mogły się wypiszczeć jaka jest urocza, potem jak dorośnie znosi nam jajko na kac-porankowe jajecznice z mięsem z jej siostrami krowami i swinkami a potem ją wspólnie jemy na obiad. po to ona jest i miło że nas odwiedziła. duży rizpekt dla kury.

a obraz ładny, tak. tylko że będąc fanem nie dowiesz się nic nowego, nie będąc fanem nie skumasz pewnych rzeczy. mam wrażenie jakby zrobili najlepsze co mogli ze słabego materiału, bo to zespół nic nowego nie powiedział - inaczej - powiedział tyle ile chciał, tyle co zawsze, więcej nic. ok. plus strasznie mi brakuje wzmianki choćby o piosence Acrobat - przecież jest esencjonalna dla tego filmu, Bono ją napisał o sobie za JT, RaH, zmianie w czasach nagrywania AB, to ta piosenka jest idealnym odzwierciedleniem ich "from the sky down", ich położenia wtedy, a nie ma o niej słowa. jakby udawali od lat że wcale takiej nie nagrali, jej nie było. dziwne to trochę. nie powiedzieli w tym filmie ani nigdy przecież nic więcej ani mniej niż jest w tej piosence. ten film mógłby się nazywac przez 3/4 swojego trwania własnie Acrobat. jakoś to coś nie tak.

#123 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 03 grudnia 2011 - 11:49

Film dobry, choć osobiście miałem dużo dużo większe oczekiwania po doskonałym It Might Get Loud.
Dziwię się, że Bono zgodził się na publikację niektórych fragmentów...
scena gdy odsłuchują The Fly i jego komentarze...
scena gdy grają zajebiste Wild Horses... (mega upierdliwy),
czemu takiego Horses nie usłyszymy w dodatkach!!!

Zdecydowanie za dużo gadania w filmie o tym jaka to niemoc... zabrakło trochę komentarza że niemoc może była, ale co z niej wyniknęło!
Słyszymy tylko trochę The Fly i Even Better a praktycznie cała reszta jest pominięta bo ONE....

Czy ktoś zwrócił uwagę jak brzdąkają sobie "Fly" że odarte z wszystkiego, zwłaszcza gitar,
to oczywiste Lady With A Spinning Head... które wywodzi się przecież od UV hehe, One z Mysterious Ways itd itd. ;P

Skróciłbym o połowę 80's i poświęcił więcej czasu Achtungowi.
Wersja Super/Uber jest krotsza, niestety,
w kinie było Director's Cut takie będzie DVD/Blu-Ray :)

Ciekawe jaki Fly będzie w dodatkach taki z Hansa Bono Solo (miodzio) czy raczej z Winnipegu.

zgadzam się w 100%, sam poczułem taki niedosyt lekki, tym bardziej ze sporo gadali o 80's i niemocy, że kiedy się skończyło na prawdę nie byłem syty, chciałem więcej, czegoś mi brakowało i nie zrekompensują tego wszystkie smaczki którymi nas uraczono i nad którymi całkowicie słusznie możemy się rozpływać. mam nadzieję że w dodatkach będzie Hansa Bono Fly, no i zastanawiam się czy sobie je kupić tylko dla tych dodatków, skoro sam film mam w boxie... no i pozostaje mi żałować, że 4 razy kiedy dobijałem się do drzwi meistersaal, musiałem obejść się smakiem :P

#124 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 grudnia 2011 - 21:32

WOW!

http://www.youtube.c...h?v=MBq3CgBWlx8

#125 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 09 grudnia 2011 - 22:24

Co za film! ;)
Naprawdę dobre półtorej godziny. Całkiem spory kawałek historii, no i wstawka z Glastonbury - zupełnie się jej tam nie spodziewałam :)
Jak już ktoś wyżej napisał, że jest to film pięknie przedstawiający solidną, męską przyjaźń.
Rewelacja!

No i :

http://www.youtube.c...1&v=12d-5Azr6PI
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#126 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 10 grudnia 2011 - 10:50

A dla mnie, który słucha U2 od 1984 roku i dla którego ACHTUNG BABY było kompletnie niezrozumiałym (wtedy) pomysłem genialnego zepołu rockowego.

Nie brakuje mi wcale piosenek z Achtunga.

Jest to film (moim zdaniem) o tym jak 4 facetów (którzy kiedyś tworzyli zespół) weszli do studia jako czterch różnych gości a wyszli z tego studia jako ZESPÓŁ. Będąc ONE (but not the same). (o kurka ale patos).

Ja ten film lubię. I oglądam po raz kolejny.
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#127 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 grudnia 2011 - 16:02

czy ktoś kupił ten film na Dvd czy jest z polskim napisami
Posted Image

#128 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 10 grudnia 2011 - 18:05

czy ktoś kupił ten film na Dvd czy jest z polskim napisami


Za taką polszczyznę powinnaś dostać dożywotniego bana.

#129 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 17 grudnia 2011 - 01:14

Było Love is Blindness, było So Cruel, czas na The Fly

http://www.youtube.c...h?v=2BFP9TQ7Fhc

last  


#130 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 grudnia 2011 - 10:18

Elvis is still alive!

#131 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 grudnia 2011 - 19:17

Yeah,jest krzesło ,jest furia ,jest Dobrze!!!
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#132 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 grudnia 2011 - 21:15

Rewelacyjne wykonanie "So Cruel" , reszta też świetna . Achtung Baby !
Tak sobie myślę , że właśnie mniej więcej tak brzmiała by solowa płyta Bono ...
Achtung Baby Master

#133 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 grudnia 2011 - 12:30

Film dobry, ale generalnie spodziewałem się czegoś lepszego. Razi zbyt częste i bezceremonialne korzystanie z wcześniejszych filmów dokumentalnych o zespole (nie wyłączając nawet Rattle & Hum). Nie wiem, może to norma, mnie to przeszkadzało. Są dłużyzny, zapychane prezentacją zdjęć zespołu (i to w większości tych najsłynniejszych), trochę amatorsko to wygląda. Zdecydowanie za dużo czasu poświęca się okresowi Joshua Tree - ja rozumiem, że to wtedy się zaczęły kłopoty, ale kilka dobrych minut trwa nawet omawianie tematu sesji zdjęciowych z Corbijnem z tamtego czasu, to już naprawdę przesada. Przez cały film odnosi się wrażenie, że reżyser permanentnie cierpi na braki materiału, które musi czymś zapchać - co jest tym dziwne, że z pewnością mu go nie brakowało, wykorzystał też sporo niepublikowanych wcześniej ujęć. A jednak np. kompletnie po łebkach potraktowano próby kawałków z Achtunga przed Glastonbury, a to właśnie byłoby bardzo ciekawe. Stokroć wolałbym obejrzeć choćby podejścia do pozostałych numerów (a nie tylko The Fly), zamiast serwowania mi kolejnych powtórek z Outside It's America. Dalej, owszem, fajnie jest pooglądać zespół grający w Hansa Studios, ale szczerze mówiąc jakoś nie chwyciłem, jaka idea miała za tym stać. Czy chodziło o to, by poodgrywać przez chwilę tamte sesje? Jeśli tak, to mnie ten pomysł jakoś nie bierze, a Bono udający, że gra Wild Horses pierwszy raz wygląda dla mnie raczej kuriozalnie. Znowu, o wiele racjonalniej byłoby zamiast tego pokazać więcej prób przed Glasto. Ale z drugiej strony ten moment, kiedy śledzimy niemal na żywo początki "One" uważam za jeden z najbardziej poruszających ze wszystkiego, co dotąd widziałem (w ogóle). Całe szczęście, że przynajmniej tego nie próbowali odgrywać. Dreszcze niesamowite, co więcej, widać jak na dłoni, że Bono i Edge też je odczuwają. Nigdy wcześniej chyba nie czuło się takiej wspólnoty między nami, fanami, a nimi - jakbyśmy w tym newralgicznym momencie byli w tym samym miejscu, oni także podziwiają to, co do nich samo przyszło nie wiadomo skąd, a nam tylko to przekazują. Niezależnie od wszystkich niedociągnięć, dla tego fragmentu warto było zrobić ten film i go obejrzeć.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#134 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 12 stycznia 2012 - 18:24

Szkoda tylko, że film sprzedawany w polskich sklepach nie ma polskich napisów. Nie mówię tu o wydaniach achtungowych, tylko o osobnej płycie, za którą trzeba zabulić kilkadziesiąt złotych, a wydawca nie raczył nawet dodać napisów. Jak dla mnie takie wydanie to lipa. I nie chodzi tu o znajomośc bądź nieznajomość angielskiego, nie mam problemów ze zrozumieniem treści. Po prostu wstyd i olanie klienta.

#135 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 stycznia 2012 - 19:08

Szkoda tylko, że film sprzedawany w polskich sklepach nie ma polskich napisów.

Właśnie.Wielka szkoda.
Posted Image

#136 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 12 stycznia 2012 - 21:20

PS:
Nie wiem czy ty tłumaczyłeś piosenkę One w filmie,ale jeśli tak to bez komentarza ;)


Nie, nie ja - ale Wiercioch - owszem :].
Poza tym, jeśli ci nie odpowiada, cwaniaczku, który jedyne co potrafi zrobić, to nagrać cover i napisać parę wtórnych (lub głupich) komentarzy na forum, to zrób lepsze tłumaczenie. Chętnie je wszyscy przeczytamy :).

#137 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 lutego 2012 - 22:03

Czy mógłbym poprosić o ponowną wrzutkę napisów do filmu? :rolleyes:
Dołączona grafika

#138 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 04 lutego 2012 - 22:18

From The Sky Down ;)

#139 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 lutego 2012 - 23:02

Wielkie dzięki za błyskawiczny odzew! :D :D :D
Dołączona grafika

#140 SamLoomis

SamLoomis

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 sierpnia 2014 - 14:23

Czy są może dostępne w audio utworki wykonywane przez chłopaków w filmie w tych właśnie wersjach?

Jak ktoś ma prosiłbym o wrzucenie.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych