Skocz do zawartości


Zdjęcie

window in the skies, opinie o klipie


83 replies to this topic

Ankieta: Jak oceniasz klip do WITS? (65 użytkowników oddało głos)

  1. niesamowity (23 głosów [35.38%])

    Procent z głosów: 35.38%

  2. fajny (36 głosów [55.38%])

    Procent z głosów: 55.38%

  3. średni (3 głosów [4.62%])

    Procent z głosów: 4.62%

  4. raczej zawód (2 głosów [3.08%])

    Procent z głosów: 3.08%

  5. totalna porażka (1 głosów [1.54%])

    Procent z głosów: 1.54%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:06

Tylko bez żadnych bezeceństw w tym zbożu proszę bo i nieletni są na tym forum...
:D

#62 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:10

Jakby co to możemy zrobić osobną wersję ocenzurowaną :D:D:D

#63 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:22

Ja mam pomysł taki - kto żyw, posiada kamerę cyfrową, i jest z forum idzie w lecie i ze sprzętem grającym na jakies pole ze zbożem ( zresztą gdziekolwiek, ale coś ze zbożem musi być ! :D, zapuszcza WITS, i kręci swój klip ( robi co mu się podoba, bierze instrument i gra, śpiewa, tarza się, całuje z druga połową, cokolwiek ). Następnie wszyscy wysyłają to do Manany, który to, używając swojego geniuszu, ładnie montuje, dokłada do tego oryginalny podkład - i jest forumowy klip :D



ooo fajowo :D ciekawe co na to Bartek :D tak tak idziemy idziemy na pole:Dalbo nie na łąkę lepiej po prędzej będzie zielona a poza tym możnaby było komus zboże połamac!

#64 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:48

dobry pomysl :P ale na te "pole" tot rzeba jeszcze poczekac az bedzie ladne i zielone badz zeby te zboze uroslo :P
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#65 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:51

Hm..ja mam cyfrówkę...i otoczenie odpowiednie też nawet. Ale za młoda jestem... :lol:

#66 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 27 grudnia 2006 - 13:20

Hm..ja mam cyfrówkę...i otoczenie odpowiednie też nawet. Ale za młoda jestem... :lol:


na co za młoda :lol: ?? :P

#67 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 grudnia 2006 - 13:55



Ja mam pomysł taki - kto żyw, posiada kamerę cyfrową, i jest z forum idzie w lecie i ze sprzętem grającym na jakies pole ze zbożem ( zresztą gdziekolwiek, ale coś ze zbożem musi być ! :D, zapuszcza WITS, i kręci swój klip ( robi co mu się podoba, bierze instrument i gra, śpiewa, tarza się, całuje z druga połową, cokolwiek ). Następnie wszyscy wysyłają to do Manany, który to, używając swojego geniuszu, ładnie montuje, dokłada do tego oryginalny podkład - i jest forumowy klip :D



ooo fajowo :D ciekawe co na to Bartek :D tak tak idziemy idziemy na pole:Dalbo nie na łąkę lepiej po prędzej będzie zielona a poza tym możnaby było komus zboże połamac!


Bartek na to bardzo chętnie :D
Chociaż w polu zboża to mi się marzy nakręcenie I Still Haven't, albo Bad, ale WITS też może być 8)

Pierwsza wersja klipu jest piękna. Ta druga (Nexus) już mniej mi się podoba. Za dużo trochę moim zdaniem kręcą się wokół wspomnień. Bardziej mi ta animacja przypomina promocję U2 By U2.

Pozdrówka

#68 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 27 grudnia 2006 - 14:04

Bartek na to bardzo chętnie  :D  
Chociaż w polu zboża to mi się marzy nakręcenie I Still Haven't, albo Bad, ale WITS też może być  8)  

Pierwsza wersja klipu jest piękna. Ta druga (Nexus) już mniej mi się podoba. Za dużo trochę moim zdaniem kręcą się wokół wspomnień. Bardziej mi ta animacja przypomina promocję U2 By U2.

Pozdrówka



Bad?? o rety... ale to chyba by musiało być ocenzurowane :lol:

no to do roboty!!!

P.S. w sumie to przejade się na łąke jak bedzie słoneczny dzień:PP może coś się da zrobić :D

#69 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 grudnia 2006 - 14:08


Bartek na to bardzo chętnie  :D  
Chociaż w polu zboża to mi się marzy nakręcenie I Still Haven't, albo Bad, ale WITS też może być  8)  

Pierwsza wersja klipu jest piękna. Ta druga (Nexus) już mniej mi się podoba. Za dużo trochę moim zdaniem kręcą się wokół wspomnień. Bardziej mi ta animacja przypomina promocję U2 By U2.

Pozdrówka



Bad?? o rety... ale to chyba by musiało być ocenzurowane :lol:

no to do roboty!!!

P.S. w sumie to przejade się na łąke jak bedzie słoneczny dzień:PP może coś się da zrobić :D


W słoneczne dni tam jest pięknie. I to takie otwarte krajobrazy, z błękitnym niebem nad głową :D

Mam różne wizje na te klipy. Strasznie mnie elektryzuje jak słyszę "..I have run THROUGH THE FIELDS... Only to be with you...)

8)

#70 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 grudnia 2006 - 14:30

Hmmm, zrobienie do I Still.. to dobry pomysł, bo oryginalny klip jest żałosny. Ale do WITS też chcę :)

#71 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 grudnia 2006 - 14:37

Może zrobimy jakiś mini zlot.. np. przed stadionem jest taka fajna łąka i topole :D

Dobry pomysł na ten klip :)

(Widzieliście reklamę jeansów Replay? Mnie się marzy coś takiego :twisted: )

#72 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 grudnia 2006 - 15:33

Hm..ja mam cyfrówkę...i otoczenie odpowiednie też nawet. Ale za młoda jestem... :lol:


na co za młoda :lol: ?? :P


Na zabawy w zbożu... :lol: :lol:


A poza tym, pomijając kwestię wieku, trzeba mieć z kim! :lol: ;)

#73 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 27 grudnia 2006 - 17:53

A wiadomo powszechnie, że najrozleglejsze pola w RP ma wokół siebie Komandos... I jeszcze konika można pożyczyć :wink: albo świnkę wietnamską, tudzież kozę... Do klipu pożyczyć. :wink:
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#74 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 07 stycznia 2007 - 22:59

WITS zadebiutowało na 4 msc. w UK Singles Chart

#75 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:05

no cóż, właśnie po raz pierwszy oglądam WITS na VH1. Wersja pierwsza ;)
No naprawdę super :D O, Bono w tłumie ;pp
Nie wiedziałam, że klip już jest.
jeśli ktoś nie widział, to jutro o 16.00 w POP LIŚCIE (dziś miejsce 13) na VH1 ;)
ach *_* lubię ten nowy landrynkowy kawałek


[quote=Johnny99][quote=corso]Tylko bez żadnych bezeceństw w tym zbożu proszę bo i nieletni są na tym forum...
:D[/quote]
ach, Corso, niewazne ;pp mlodziez teraz zdemoralizowana bardzo jest, nieprawdaz? :D


[quote=Weronika][quote=Bombel][quote=Weronika]Hm..ja mam cyfrówkę...i otoczenie odpowiednie też nawet. Ale za młoda jestem... :lol:[/quote]

na co za młoda :lol: ?? :P[/quote]

Na zabawy w zbożu... :lol: :lol:


A poza tym, pomijając kwestię wieku, trzeba mieć z kim! :lol: ;)[/quote]

Ty na zabawy w zbozu za mloda? E tam :D Trzeba Cie zabrac na oboz zeglarski, mowie Ci!

:twisted:

#76 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:40

jej dzieki! nigdy nie mogłam trafic na ten klip w tv a teraz :D będe jutro oglądać dokładnie !

ps.jednak to vh1 to świetny program

#77 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 stycznia 2007 - 22:15

na rockserwisie są już informacje o trzech wersjach singla:
KLIK

#78 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 stycznia 2007 - 07:44

na rockserwisie są już informacje o trzech wersjach singla


Coś nowego - na DVD nie ma The Saints Are Coming, za to jest video WITS ?? eee, aha :roll:

A jednak się pomylili ( im też chyba nie może się w głowie pomieścić, że można wydać singla DVD niezawierającego ani minuty materiału video z utworem, który singiel ma promować ) - tylną okładkę wersji DVD można obejrzeć na Amazonie

#79 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 10 stycznia 2007 - 19:44

Teledysk jest świetny. 8) 8) 8) 8) .

Wiecie cio ta ten utwór jak go usłyszałam na początku nie zabardzo mi się podobał. A teraz po 2 miesiącach .Okazał się 8) dla mnie czasrujący.

#80 Justyśka

Justyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Skąd:Brzeg Dolny

Napisano 10 stycznia 2007 - 20:44

Mi też się podoba teledysk, chociaż nie należy do moich ulubionych:) Tak jak Marysieńce, dopiero po kilku przesłuchaniach piosenka spodobała mi się.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych