Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-10-02 - Stadium - Coimbra, Portugalia


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#1 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 24 września 2009 - 20:38

.

#2 pjkrupa

pjkrupa

    Użytkownik

  • Members
  • 124 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 września 2009 - 11:41

Jest propozycja - wynajac w Portugalii mieszkanie na tydzien, poopalac sie troche, pozwiedzac, a przy okazji skoczyc na dwa koncerty (Coimbra i Sewilla). Mam juz kilkoro chetnych znajomych - ktos sie jeszcze pisze? Dodam, ze cena takiego mieszkania jest podobna do ceny hostelu ;)

#3 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 25 września 2009 - 11:57

Jest propozycja - wynajac w Portugalii mieszkanie na tydzien, poopalac sie troche, pozwiedzac, a przy okazji skoczyc na dwa koncerty (Coimbra i Sewilla). Mam juz kilkoro chetnych znajomych - ktos sie jeszcze pisze? Dodam, ze cena takiego mieszkania jest podobna do ceny hostelu ;)

A o jakich kosztach mówimy oprócz biletów oczywiście?
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#4 pjkrupa

pjkrupa

    Użytkownik

  • Members
  • 124 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 września 2009 - 14:51

A o jakich kosztach mówimy oprócz biletów oczywiście?


Cena hostelu to powiedzmy ok. 30 euro za noc. Wiec zakwaterowanie 200 euro/tydzien plus bilety lotnicze, ktore przy wczesnej rezerwacji kupi sie pewnie za ok. 500 zl w obie strony. Jak na tydzien zabawy, opalania i U2 - nie najgorzej ;)

#5 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 25 września 2009 - 15:22

Brzmi nieżle a kiedy kiedy jakieś deklaracje trza składać??
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#6 pjkrupa

pjkrupa

    Użytkownik

  • Members
  • 124 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 września 2009 - 15:26

Poowiedzmy, ze mieszkanie bedziemy rezerwowac w styczniu - wiec do namyslu pozostaja jeszcze co najmniej 3 miesiace... Chyba ze zrobimy jakis pre-sale ;)

#7 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 25 września 2009 - 15:35

Poowiedzmy, ze mieszkanie bedziemy rezerwowac w styczniu - wiec do namyslu pozostaja jeszcze co najmniej 3 miesiace... Chyba ze zrobimy jakis pre-sale ;)

A na bilety będziemy polować od razu czy niespieszymy się;-)
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#8 pjkrupa

pjkrupa

    Użytkownik

  • Members
  • 124 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 września 2009 - 15:50

Daty sprzedazy nie sa nawet jeszcze podane - mysle, ze celowanie w public on-sale to dobry pomysl. Przy odrobinie szczescia portugalscy organizatorzy dadza nam jeszcze z miesiac na zgromadzenie funduszy...

#9 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 września 2009 - 15:49

Bilety na plejna np. Ryan można kupić zdecydowanie taniej niż 5 stówek. Myślę, że w promocji do Seville można będzie się zmieścić na luzie poniżej 3 setek...jak nie dużo taniej :D Troszkę mały ten stadion w Coimbra - 30 000 biletów rozejdzie się momentalnie...Może dołożą drugi, a wtedy wyprawa na 3 koncerciki na płw. Iberyjski :D

#10 pjkrupa

pjkrupa

    Użytkownik

  • Members
  • 124 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 września 2009 - 16:31

Troszkę mały ten stadion w Coimbra - 30 000 biletów rozejdzie się momentalnie...Może dołożą drugi, a wtedy wyprawa na 3 koncerciki na płw. Iberyjski :D


Oby Paul McGuiness mial taka glowe, jak Look ;)

#11 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 28 września 2009 - 18:42

Bilety na plejna np. Ryan można kupić zdecydowanie taniej niż 5 stówek. Myślę, że w promocji do Seville można będzie się zmieścić na luzie poniżej 3 setek...jak nie dużo taniej :D Troszkę mały ten stadion w Coimbra - 30 000 biletów rozejdzie się momentalnie...Może dołożą drugi, a wtedy wyprawa na 3 koncerciki na płw. Iberyjski :D


Jeśli mnie pamięć nie myli, to ostatnim razem bilety na koncert U2 w PT rozeszły się w ekspresowym tempie. Ja nie ryzykuję, Portugalii nie mogę odpuścić i basta. Odnowiłam subskrypcję i trzymam ją na portugalskie tickety :-) Prawdopodobnie wybierzemy się tam we czwórkę.

W zeszłym roku spałam w Porto za 20Euro za noc od osoby (pokój 2osobowy z łazienką i ze śniadankiem). Myślę, że bez problemu znajdziemy coś w podobnej cenie. "Dolot" Poznań-Porto przez Londyn kosztował mnie 150 zł (w dwie strony i przepłaciłam bo spóźniłam się z kupnem biletów o jeden dzień). Chętnie przedłużę też mój koncertowy wypad i zrobię sobie po prostu urlop w Portugalii.

Jejku, już dawno nic nie planowałam z takim wyprzedzeniem...

Edit: Dla osób, które będą musiały ograniczać wydatki (czyli może i dla mnie) - sprawdziłam schronisko młodzieżowe - łóżko w wieloosobowej sali w schronisku w Coimbrze kosztuje 11 Euro :) Są wolne miejsca w interesującym nas terminie :P

#12 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 06 października 2009 - 12:01

Sorry że post pod postem ale nie nadaje się by dołączyć go do poprzedniego.

Dla zainteresowanych 2 miejsca, gdzie najprawdopodobniej będzie można kupić bilety na koncert U2 w Coimbrze:

bilety Portugalia I
bilety Portugalia II

Swoją drogą mogliby już ogłosić daty sprzedaży.

Ceny w PT (w euro naturalnie): 32, 57 (płyta), 94, 125 i 250 red zone.

#13 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 09 października 2009 - 22:12

u2.com podało:
Sprzedaż biletów 17.10.2009

#14 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 10 października 2009 - 15:28

Ceny i rozkład poszczególnych kategorii w Coimbrze tutaj

#15 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 października 2009 - 10:25

Czy ktoś już wyczaił jakie są możliwości "delivery"?

#16 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 13 października 2009 - 16:07

6!

Czy ktoś już wyczaił jakie są możliwości "delivery"?


Kurier. 40cos euro za 2 tikety. Przypuszczam, ze za jeden tiket byloby to samo.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#17 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 października 2009 - 16:23

6!
Kurier. 40cos euro za 2 tikety. Przypuszczam, ze za jeden tiket byloby to samo.

pozdro, Wiercioch


:( Thx...może poprosimy aby włozyli bilety w 1 przesyłkę to wyjdzie po 20 na głowę :P

#18 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 14 października 2009 - 20:39

Z nieskrywaną przyjemnością rozpocznę listę osób wybierających się na koncert do Coimbry:

1. madredeus (płyta naturalnie dla wszystkich)
2. +1
3. +2
4. +3

:D

To mnie cieszy, ale koszt przesyłki biletów 44 euro to już nie bardzo fajny...

#19 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 14 października 2009 - 20:47

6!

1. madredeus
2. +1
3. +2
4. +3
5. Alien
6. Wiercioch

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#20 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 października 2009 - 21:56

To mnie cieszy, ale koszt przesyłki biletów 44 euro to już nie bardzo fajny...


...a koszt przesyłki do Portugalii całe 2,5 e

1. madredeus
2. +1
3. +2
4. +3
5. Alien
6. Wiercioch
7. 1/2 Look
8. 1/2 Look




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych