Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-10-02 - Stadium - Coimbra, Portugalia


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#121 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 października 2010 - 23:49

szanowni państwo - dziękujemy za następny czarowny wieczór!
a szczególnie teka za setlistownie i smoke za przekazywanie wieści!!!!


jutro zapraszamy na jeszcze lepsiejszy koncert a przed nim na koncert w eskarock (i na shoucie) o 19.00!!!

przekazuję głos do studia! :)

Dołączona grafika

i na drugą nóżkę :)

Dołączona grafika

#122 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 października 2010 - 12:26

1. Return Of The Stingray Guitar
2. Beautiful Day
3. I Will Follow
4. Get On Your Boots
5. Magnificent
6. Mysterious Ways / Let it Be (snippet)
7. Elevation
8. Until The End Of The World / Anthem (snippet)
9. I Still Haven't Found What I'm Looking For
10.North Star
11.Mercy
12.In A Little While


ALIEN jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za Mercy Live :D ;)

#123 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 03 października 2010 - 14:35

Ok po naleznym długim wypoczynku pozostaje skrobnac kilka zdanek, będzie skromnie i bez zdjęć, te bedą po powrocie do PL, bo pisze z iphone'a (nie mamy laptopa).

Koniec końcow przekonani o beznadziejnosci sytuacji pod stadionem zameldowalismy się po 10. Cały teren dookoła stadionu był odcięty, wszystkie kolejki tworzyły się na nazwijmy to takiej niby "strefie buforowej" czyli placyku przed stadionem. Byliśmy w 5 kolejce (numerek 330 i 331) oczywiście to była najtrudniejsza część bo upał lał się z nieba okropnie ponadto było trochę scislo (ochrona co i raz kombinowala z bramkami). W miedzy czasie rozdawane były malenkie latareczki, które pózniej sluzyly za milky way (była to sprawna miejscowego media-marktu, w pobliżu jest centrum handlowe). Koniec końcow było z 10 kolejek, wszystkie podzielono na polowe ale pierw puscili 5 pierwszych kolejek a pózniej kolejne. O tym ze prawie wszyscy szli tempem patrolowym już wiecie :) gdy weszlizmy na teren stadionu musieliśmy przejść jeszcze jedna kontrole przy wramkach właściwych np 5A itp pózniej już tylko biega po schodach na stadion i stamtąd sruuu w dół na płytę, o dziwo była jeszcze dość pustawa wiec miejscowki super B).

Publika: to ze będzie noisy wiedzieliśmy już pod stadionem i tak tez było na koncercie, najlepsza audience w tym roku !! Zespół chyba tez bawił się przednio :) milky way super, duża konkurencja dla Chorzowa ! Ponadto cześć osób miała balony, kartki z cyfra "1" które wyjeli na One...bardzo dużo spiewow pa I Still (cały stadion !!)

setlista: niestety dla nas standard do bólu (Look zachwycony B) liczymy ze dzisiaj bedą jakieś cuda na kiju...

Potem już tylko 5 km z buta i seeeen :)

Reasumujac: świetny koncert, 2-giego Zurichu nie przebije chyba nic aczkolwiek ja zaczynam chyba odczuwać lekki spleen...znam już de facto scenariusz show na pamięć i naprawdę, ta powtarzalnosc daje się we znaki...teraz chyba mogę powiedzieć ze mam prawo narzekać na setliste bo mnie nudzi i przed kompem i na żywo :D dużo bym dał żeby WOWY wylecialo trwałe z seti bo ten utwór jest mi najbardziej oklepany i wymeczony...już chyba nawet Pride byłoby dużo bardziej miłe widziane...a może czas wyczekiwania w słońcu zmeczyl tak ze i momentami koncert nudzil ? Zobaczymy dzisiaj :P

PS: obok nas stał debil z 8 numerkiem ale musiała go krew zalewac ze ma to samo miejsce co gość z 330 :D Moze to trochę ostudzi te durne paly, które śpią 3 dni pod stadionem...

PS1: spotkaliśmy Bono w czasie kolejkowania :)

PS2: cyknalem sobie fotkę z całym zespołem w drenoanej księgarni w Porto

ale o tych dwóch zdarzeniach wiecej na zdjęciach po powrocie do PL :)

PS3: operatorzy świateł na nodze CLAW na wprost obok Adama to iście zajebisci ludzie :)
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#124 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 października 2010 - 15:37

filmiki z C1: http://noticierou2.b...os-coimbra.html

#125 Vitani

Vitani

    Użytkownik

  • Members
  • 19 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lizbona

Napisano 04 października 2010 - 13:58

Witam!
Jesli chodzi o koncerty, to jestem nowicjuszka. Az wstyd sie przeznac, ale to byl moj pierwszy raz ;)

Z mojej perwpektywy wszystko przebiegalo bardzo sprawnie. Z Lubym dotarlismy na miejsce ok 15. Po dwoch godzinach czekania w kolejce wyruszylismy spokojnie w strone stadionu. Kontrola, "prosze odkrecic zakretke butelki" od ochroniarza i spacerek na plyte, choc spodziewalam sie biegow na czas. Miejsce mielismy bardzo dobre - "lewa noga pajaka" piaty rzad od "catwalk´u". Na przyszlosc jednak wybiore trybuny. Stanie tyle godzin dalo mi w kosc, doslownie ;)

Wiele osob naokolo mnie nie chcialo sluchac Interpolu. Ludzie komentowali: "Ladnie gracie, ale idzcie juz do domu. Chcemy U2". Wydaje mi sie, ze po Interpolu, U2 kazalo na siebie dluuugo czekac. Choc moze to tylko moje zmeczenie. Za to jak juz panowie wyszli na scene to... :D Szal! Jak dla mnie setlista byla swietna. Nie chcialam wczesniej znac utworow, by nie psoc sobie niespodzianki.

Koncert super, chopaki daja czadu, a ja chce wiecej!
Do zobaczenia nastepnym razem :)

Pozdrowienia z Lizbony

#126 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 04 października 2010 - 15:42

Dołączona grafika

#127 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 października 2010 - 17:50

Zespół nocował w ubiegły weekend 2/3pażdziernika w hotelu Hotel Infante de Sagres w Porto.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Po koncercie w Coimbrze u2 mieli okazję zjeść kolację w pięknej hotelowej restauracji i napić się zielonego wina
:rolleyes:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Posted Image

#128 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 10 października 2010 - 18:30

ok to jeszcze zgodnie z zapowiedzią kilka foto od nas:

tak to z grubsza wyglądało :)

Dołączona grafika

a tutaj Mr. Hewson we "własnej" osobie :)

Dołączona grafika

Band

Dołączona grafika

Fly atakuje B)

Dołączona grafika

You don't say ?

Dołączona grafika

Z cyklu irish jokes :D

Dołączona grafika

milky way

Dołączona grafika

B.

Dołączona grafika

After :P

Dołączona grafika


PS: i tylko trochę szkoda że zamiast się wylegiwać w Coimbrze nie podjechaliśmy do Porto szukać chłopaków ale...cóż, życie :(
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#129 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 grudnia 2010 - 13:29

Jest i IEM z tego koncertu:


http://u2torrents.co...ils.php?id=7210



Doczekaliśmy czasów, gdzie ta forma nagrania koncertu jest w zasadzie powszechnością. Dam głowę, że każdy koncert na trasie (no może prawie każdy), został w ten sposób zarejestrowany.

Szkoda, że czasu nie da się cofnąć np. do 1987 roku z tą techniką, którą mamy dzisiaj....

#130 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 grudnia 2010 - 14:01

Żeby jeszcze tylko bez tego tykania... Ale nic to. Taki matrix z Brukseli udał się rewelacyjnie. Może też doczekamy się jakiegoś soundboardu z tej trasy.. W Austra.. Ameryce Południowej powinny być jakieś broadcasty.

#131 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 16 marca 2013 - 14:50

6!

Z deka czasu mi to zajęło; Depe dzis fotka ze Zbychem mnie sprowokowal.
http://sdrv.ms/YfPNPI

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych