Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muse


208 replies to this topic

#61 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 23 sierpnia 2010 - 10:55

ja stałam za kamerą latającą w powietrzu i muszę napisać, że nagłośnienie było jak najbardziej OK. no ale z przodu zawsze jest pod tym względem gorzej.

#62 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 23 sierpnia 2010 - 15:48

Grają, grają!
Dzięki teka!

szał radości :>

Maj pleżer :P
Powysilam się później z dwudniową pełną relacją i zdjęciamii :)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#63 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 sierpnia 2010 - 16:27

Aaa, jeszcze mi się nie podobało, że Mateusz nie grał sam na pianinie :(
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#64 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 sierpnia 2010 - 16:38

Było czadowo :D
Chłopcy dali radę, trzeba przyznać (chociaż za MUSE to bardziej narzeczona niż ja). Ale było moje kochane Undiscloded Desires i Starlight :D
Foviaki będą jutro :-)
pzdr

I thanksy oczywiście:
- teka55 - za wszystkie sms-y i rady po drodze do Krakowa (szkoda, że się nie spotkaliśmy, maybe next time...
- Człowiek & Depe - no Was to ja się nie spodziewałem :D Cudownie było Was spotkać :-)
- Zbych - ktrótko, bo bardzo krótko, ale cieszę się, że mogłewm uścisnąć Ci rękę... Mam nadzieję, że będą jeszcze okazje, żeby pogadać...
- GhostGirl - miło było poznać
- Margot - co prawda nie udało nam się spotkać, ale nastepnym razem na pewno :-)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#65 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 23 sierpnia 2010 - 17:36

No to się trochę pogwałcę i coś skrobnę :P B)

Pociąg z Wawy szybko , sprawnie, bez tłoku-może dlatego ,że był to(burżujski)IC z klimą
Dojazd do Krk, mieszkanko blisko Gal. krakowskiej i PKP/PKS-jednym słowem super miejscówka i lokalizacja :rolleyes:
Potem postanowiłem zobaczyć skąd będzie darmowy autobus na festiwal. I tu zaczęły się schody. Była 13 w piątek, pełno
festiwalowiczów w galerii, przed nią i nikt nic nie wie. Zero znaków , zero informacji.
Dopiero po 30 min łażenia znalazłem budę informacyjną i tam dostałem pełne objaśnienie... Znaki na przystanek pojawiły się około 15-30 <_<
Autobusik jechał max.15 min i podstawiał nas pod sam teren festiwalu ;) i tak powinno być na każdym koncercie Drodzy ORGANIZATORZY
Szybka wymiana biletów na opaski , kajdankowanie, bramki , trzepanie przez ochronę i jestem w środku
Teren festiwalu dobrze zaplanowany(jak w przeszłym roku). Tradycyjnie kibelki, sklep festiwalowy , strefa gastronomiczna.
I tu warto się zatrzymać . Bo miała swoje plusy i minusy. Plusem były bony festiwalowe i karty, co znacznie usprawniało płacenie za jedzonko i picie wszelkiego rodzaju (czyli brak wydawania reszt, groszy itp.)
W tym miejscu wracają minusy .A mianowicie: potężne kolejki...to znów kuleje.Za mało jest punktów w stosunku do chętnych. Przez to spóźniłem się na Chemical Brothers
i minus nr.2 : brak możliwości wyjścia z piwkiem po za strefę gastro i posiedzenia z nim na trawce :(
Jest lepiej niż na openerze- mniejsze odległości między scenami i wszystko jest bliżej. Kto chciał(z pola namiotowego)miał blisko do krakowskiego parku wodnego i reala

I czas na koncerty

SOFA- Bardzo fajny, energetyczny zespół. To było moje pierwsze zetknięcie się z nimi i muszę przyznać, że wywarli b.dobre pierwszo-koncertowe wrażenie
Widać było ,że publika nie znała ich za dobrze, ale nikomu nie przeszkadzało to w dobrym gibaniu się i zabawie. Jednym słowem : PLUSS :P

N.E.R.D- Jeśli na scenie podczas występy lądują staniki, to o czymś świadczy :lol: Kolejny pałer-szot ze sceny. Nie jestem zbyt wielkim fanem Pharell'a i ekipy, ale teraz zapoznam się bliżej z ich dokonaniami. Super zabawa przy kawałku Everyone Nose podczas którego wszyscy skakali i śpiewali. Był to jeden z lepiej znanych (mi i większości publiki)kawałków podczas koncertu :P

I potem zrobił się ścisk jak chłoljera- to oznaczało jedno Dżared z ekipą ( 30 seconds to Mars)
Zdecydowanie najlepszy koncert dnia! Jared jak zwykle wyglądał jakby urwał się z niewiem skąd. Biały irokez/czub biała skórzana kurta i jazda.
Ogłuszający pisk tysięcy fanek! Sam mam niewiele lat za sobą ,ale czułem się że zawyżam średnią wieku :P
Zaczęli od Escapedalej przez swoje hiciory : A Beautiful Lie, This Is War, From Yesterday, Closer To The Edge i finałowe Kings & Queens z grupą fanów na scenie! 90% ludzi znała dosyć dobrze teksty ,by nawet zaśpiewać refreny piosenek . Fantastyczne reakcje publiki podziałały na kreatywność wokalisty , który zaręczał że jest to ich najlepszy koncert, będzie uważał siebie za Polaka, chcę spędzić tu resztę życia i zapowiedział kolejny koncert w Polsce na nadchodzący grudzień. Nie jestem true-fanem ani nawet mniejszym ,,30 sekund do Marsa" ,ale muszę przyznać , że dałem się porwać i to w bardzo dużym stopniu. Wokalista -wulkan energii i dobry aktor sceniczny, biegał ,skakał, groził nam bejsbolem :P -jak nie będziemy śpiewać :P Występ-mistrzostwo świata

Chemical Brothers- po kolegach z Marsa nie miałem siły na ponowne przebijanie się pod scenę, więc stałem 10-12 metrów od sceny na środeczku.
Ogromny telebim za ,,braćmi" super animacje , lasery -słowem bajer i marzenie dla fanów big beatu. Ja osobiście dla takich nie należę lecz tupałem sobie nóżką i patrzyłem na to z zafascynowaniem ?w końcu to światowa sława :)

I to był koniec koncertowych wrażeń na 1szy dzień. Szybko wsiadłem do busa powrotnego . W mieszkaniu byłem koło 2 w nocy.
Drugi dzień i fotki wkrótce :)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#66 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 23 sierpnia 2010 - 20:51

Pozwolicie, że dalej pobawię się w grafomana :P
Dzień drugi. Dojazd bez problemowy-taki sam jak wczoraj, wolniejsze wejście, ale to przez to, że już wszyscy się rozbili i powymieniali.
No i MUSE. Drugiego dnia było więcej ludzi. Jednak nazwa MUSE przyciąga
Spodziewałem się, że będzie już zapchane pod sceną(była 17)ale mogłem sobie usiąść na betonie 10 metrów przed sceną.

Muchy-podobnie jak SOFA, tylko z tą różnicą, że lepiej znani i bardziej lubiani przez widzów. Może i pan Wiraszko nie jest poetą ,ale umie robić chwytliwą muzykę. Zespół wyszedł w 2/5 roznegliżowany(bas i gitara)bez koszulek , co spodobało się żeńskiej części publiki
Byli ,,Notoryczni debiutanci" , Galanteria Dobra energia ze sceny

The Big Pink- Jak dla mnie minus drugiego dnia. Może ta muzyka jest dla mnie zbyt alternatywna ale cóż :P- nie wszystko się wszystkim musi podobać :P
Lekkie smuty i męczenie się zespołu. Na koniec największy hit-Dominosprzy którym wszyscy śpiewali i skakali. Najsłabszy występ dnia :angry:

Panic!At The Disco-Pojechali ostro. Gitarzysta chciał ewidentnie przebić Jareda z 30stm ,ale nie udało mu się :P Dobre wcielenie popu/panka. Zagrali np: "I Write Sins Not Tragedies", Nine in the Afternoon"W większości szybkie i zachęcające do ,,pogowania", co też miało miejsce B) Duzżyyy PLUSS

i czas na gwiazdę Coke'a
MUSE-Po Panic=ach udało mi się dopchać do 2 rzędu pod scenę,więc miałem wszystko jak na dłoni i pośrodku sceny :)Przed wejściem na scenę zagrali ukochane przez nas U2.A konkretniej - Unos, Dues , Tres ,VERTIGO! Ludzie znają i śpiewają :P Opłacało się założyć U2-ową koszulkę Ten wrzask zadowolenia gdy weszli na scenę :P Zaczęli od New Born-(zagrane mega perfecto )połączone z Map of the Problematique. Dało to wybuchową mieszankę .
Potem ,,Uprising" i wspólne śpiewanie refrenu! Chyba przez wszystkich w promieniu 10 km xD Wyskakane Supermassive Black Hole,akcja latarka na Undisclosed Desires - czego zespół chyba nie zauważył :P ,Resistance,pierwsze riffy Plug in Baby i telefon do margo B) . Plug totalnie rozwaliło. Nie wiem czy nie najlepsze wykonanie wieczoru .Na tym się skończyło i zaczęła się dogrywka.Długo nie musieliśmy czekać. Na deser dostalismy Hysterii :P a pierwsze dźwięki harmonijki basisty poinformowały nas o ostatniej piosence wieczoru- Knights of Cydonia. Wiadomo-najlepszy koncert festiwalu :))
Festiwal zakończył się pokazem fajerwerków.

Patrząc na te dwa dni wymieniłbym tylko jednego artystę na innego-Big Pink . Oba dni stały na światowym poziomie muzycznym i wizualizacyjnym
Organizacja i logistyka (poza jedzeniem) znakomita. Wielki plus za autobusy. Festiwal zakończył się pokazem fajerwerków.
Pogoda była znakomita. Zero deszczu, chmur. Może mogło by być troszkę ciemniej, żeby było widać światła(w przypadku 2 pierwszych zespołów każdego dnia)
Warto było pojechać, żeby zapoznać się z czymś nowym i być tam dla tej atmosfery. Kto nie był ten nie wie co stracił, a może się dowie po recenzjach ;)
Pozdrawiam i dzięki za przeczytanie B)

teka
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#67 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 23 sierpnia 2010 - 21:10

FOTO : Zdjęcia Coke Live ;)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#68 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 sierpnia 2010 - 21:12

Widzę poważne różnice w odbiorze :D Dla mnie The Big Pink to był drugi najlepszy koncert festiwalu po Muse, natomiast Mars trochę dał ciała
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#69 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 23 sierpnia 2010 - 21:18

Widzę poważne różnice w odbiorze :D Dla mnie The Big Pink to był drugi najlepszy koncert festiwalu po Muse, natomiast Mars trochę dał ciała


O gustach nie dyskutuję.Każdy ma swój :P
Owłos,podziel się recenzją jak masz ochotę i czas
A na Marsa nie narzekaj :D
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#70 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 sierpnia 2010 - 21:26

Moja recenzja byłaby pełna osobistych narzekań więc może sobie odpuszczę, przynajmniej narazie, dopóki nie wyzdrowieję.:unsure:
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#71 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 25 sierpnia 2010 - 08:52

Wrzucam moje fotki z tegoż wydarzenia :D
Jakość nie powala, bo robione komórką, ale są :-)


Mam prośbę do tych co byli - wrzućcie swoje zdjęcia na jakiś serwer i dajcie tu linka (ale nie chodzi mi o picassaweb, ani photobucket itp. tylko serwery typu rapid, megaupload, etc, żeby zdjęcia były w dużym rozmiarze).

Z góry wielkie dzieki i pzdr

http://uploading.com...+Poland%29.zip/
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#72 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 25 sierpnia 2010 - 09:01

Wrzucam moje fotki z tegoż wydarzenia :D
Jakość nie powala, bo robione komórką, ale są :-)


Mam prośbę do tych co byli - wrzućcie swoje zdjęcia na jakiś serwer i dajcie tu linka (ale nie chodzi mi o picassaweb, ani photobucket itp. tylko serwery typu rapid, megaupload, etc, żeby zdjęcia były w dużym rozmiarze).

Z góry wielkie dzieki i pzdr

http://uploading.com...+Poland%29.zip/


Dzięki smoke! Moje zaraz się pojawią w większej ilości,ale zaznaczam,że są telefonem i ich nie segregowałem :)
Są to fotki w więszkosci moich znajomych i parę moich

ZDJĘCIA COKE RAPID
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#73 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 25 sierpnia 2010 - 12:54

Wrzucam moje fotki z tegoż wydarzenia :D
Jakość nie powala, bo robione komórką, ale są :-)


Mam prośbę do tych co byli - wrzućcie swoje zdjęcia na jakiś serwer i dajcie tu linka (ale nie chodzi mi o picassaweb, ani photobucket itp. tylko serwery typu rapid, megaupload, etc, żeby zdjęcia były w dużym rozmiarze).

Z góry wielkie dzieki i pzdr

http://uploading.com...+Poland%29.zip/


Dzięki Smoke :) nawet jestem z człowiekiem na dwóch zdjęciach (choć to tylko my dwoje jesteśmy w stanie się rozpoznać ;) )

#74 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 25 sierpnia 2010 - 13:31

Dzięki Smoke :) nawet jestem z człowiekiem na dwóch zdjęciach (choć to tylko my dwoje jesteśmy w stanie się rozpoznać ;) )


Nie ma za co :-)
pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#75 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 25 sierpnia 2010 - 18:38

@ smoke ,wiesz co było w tych balonach na MUSE? To były jakieś pocięte kartki czy co ? :P ;)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#76 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 25 sierpnia 2010 - 20:23

@ smoke ,wiesz co było w tych balonach na MUSE? To były jakieś pocięte kartki czy co ? :P ;)

dokladnie, konfetti :) mam kilka na pamiątkę :)

#77 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 25 sierpnia 2010 - 20:27

Łee . Myślałem że jakieś zaproszenia na afterMUSEparty :P
A to same kartki ,ale zawsze pamiątka :)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#78 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 14 czerwca 2012 - 12:45

A tymczasem...23 listopada Muse w Łodzi :)
Bilety na eventim.pl

#79 Mo.

Mo.

    Użytkownik

  • Members
  • 914 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 czerwca 2012 - 12:55

http://www.eventim.p..._source=message dokładne namiary...

z ciekawości, kto się wybiera?
"I will not hear what you have to say

Cause I need freedom now
And I need to know how
To live my life as it's meant to be"

#80 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 14 czerwca 2012 - 13:05

Ja, ale do Tallinna :D
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych