Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muse


208 replies to this topic

#201 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 16 czerwca 2015 - 15:16

Nie wiedziałem, czy pisać tutaj, czy we "wrażeniach pokoncertowych" za Owłosem, no ale tam nie będę już dublował.

 

Na początku byłem trochę sad panda, bo stanąłem w dość słabym miejscu, ale zaraz przed Dead Inside przecisnąłem się bliżej sceny. No i doznałem totalnie, w sumie nie wiem czemu, ale od Dead Inside do samiutkiego końca byłem w jakiejś ekstazie :P Aż takich zakwasów (czy tam bólu mięśni od nóg, bioder po kark) dawno nie miałem.

 

Co do setlisty, to zgadzam się z Owłosem z "wrażeń", że koncert zweryfikował jakość nowego albumu, wobec którego od początku byłem sceptyczny. Dead Inside cudnie mnie rozbujał, na Mercy wariowałem jak psychofan (potem serpentyny - bomba! Poza tym kocham te zwrotki i klawisze), ale cała reszta to świeżo posiekane, ale stare mięso :P Nie zgadzam się jednak z oceną The 2nd Law, które bardzo lubię!

 

Reszta kawałków to niestety powtórka z 3 poprzednich tras, naprawdę mogliby się bardziej postarać. Nawet kształt bisów ciągle ten sam (a dzień wcześniej grali Dead Star, Citizen Erased i Micro Cuts). Poza Apocalypse Please to były standardy jak z tras dinozaurów - nie ładnie chłopaki. Ale tak jak napisałem na początku - wybawiłem się przednio!

 

no i to zdjęcie <3 :

Spoiler

 

Bez wchodzenia w szczegóły - co by Owłosowi nie spoilerować - to patrząc na koncerty Muse, naprawdę nie możemy narzekać na zawartość setlist U2 :P



#202 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 24 czerwca 2015 - 00:22

Ja skrobnąłem parę zdań we "wrażeniach pokoncertowych" ;)

Mhm. Poczytałęm.

Krótka piłka:

Chcesz w ryj?

Bo w ryj dać.. mogę dać.. 

 

 

(Love U Sebastian..  :D )



#203 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 25 lutego 2018 - 18:25

A tymczasem wczoraj Muse (po kultowym już koncercie w Londynie) zagrało niesamowity koncert z rarytasami w Paryżu, a całość była na żywo transmitowana na Facebook (z głosowaniem online na 3 wybrane piosenki). 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RDB_fKWbCcc&feature=youtu.be

 

Piękne !



#204 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 25 lutego 2018 - 19:15

Niektórzy nawet 'Live'oglądali..  ;)



#205 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 lutego 2018 - 19:39

Z Soulmate wytrzymaliśmy ponad 30 minut, jak na mnie i Muse to jest grejt sakses :P



#206 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 25 lutego 2018 - 19:56

Why, acr, why??

Na TVP leciał Ekscentryczny Dans???



#207 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 28 marca 2018 - 08:02

Właśnie w pracy przesłuchałem Drones po długiej przerwie i zapętlam, wcześniej miałem mieszane uczucia co do tego albumu teraz wydaje mi się jednym z najlepszych.

#208 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 30 maja 2020 - 07:42

Wszyscy mój stosunek do Muse znają AAALE. Włączyło mi się to losowo w tle w drugiej karcie i jakieś dobre pierwsze 40 sekund byłem przekonany że to jakaś wersja rozwinięta mocno Supertrampowego Logical Song czy czegoś, bo skąd Muse na moim youtube'ie. Z jednej strony straszna zrzyna, ale z drugiej to jednak komplement, take it or leave it :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=trK8NtCi834



#209 niesamowity

niesamowity

    Użytkownik

  • Members
  • 96 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Starogard Gd.

Napisano 25 sierpnia 2020 - 21:48

Muse właśnie wydało film z ostatniej trasy Symulation Theory , nagrany we wrześniu w Londynie w O2 arenie. Nakręcony w klimacie Stranger Things, dla mnie bomba  , tym bardziej ze miałem przyjemność tam być. Na żywo mega przeżycie , Film jest dostępny  na google play , amazonie  i I tune . Nie wiem czy w Polsce już jest dostępny na google i amazonie , ale na I tune chyba już jest. Polecam, ja już widziałem 3 razy. :)  Poprostu uwielbiam ich. :rolleyes: Sam film to dla mnie arcydzieło. Szkoda tylko ze set lista bardzo okrojona i głównie  są kawałki z ostatniej płyty , ale i tak dla mnie cudo. Zresztą czekałem na to bardo , bardzo długo.

 

 https://www.youtube....h?v=EYdFLiXarHU





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych