Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD / Multicam z Chorzowa '09 / Trailer


274 replies to this topic

#221 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2010 - 18:02

martwi tylko brak jakiejkolwiek informacji od "producentów". Skoro przez rok zebrano jakąś część materiałów, to juz raczej masowo one nie napłyną bo i ciśnienie na tzw multicam opadało (tym bardziej że koncertu w pl nie ma), a i oficjalka już wydana. Tak bardzo odwoływano sie do produkcji manamy, że rok że....bla bla, tam to i info było online i multi po roku i akcja z tym zwiazana.
Info przede wszystkim info czy jest praca w toku bo młodych wilków z talentem jest sporo w naszym kraju i chetnie zajeliby się tym!

#222 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 18:24

Wierzę, że Konrad tworzy...
Pamiętajmy o jednym - po "oczochrystowym dvd" stowrzonym w miesiąc producenci "naszego" multicamu nie mają łatwego zadania, bo poprzeczka jest podniesiona wysoko... Dajmy Im czas... Brak informacji nie znaczy, że nic się nie dzieje...
Konrad - myślami jestem z Tobą... Od początku byłem... Spokojnie, kochani, spokojnie :)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#223 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 09 sierpnia 2010 - 19:52

ja myslę ,że udzielenie jakichkolwiek informacji co jakis czas byloby po prostu w dobrym smaku... fajnie byloby zobaczyc nawet jakis minutowy fragment i to niekoniecznie z finalnej wersji, co jakis czas ktos sie pytal jak ida prace ale wyjebka zeby cos napisac jest mega

#224 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 09 sierpnia 2010 - 19:55

Niektórzy maja czasem wakacje :)
Multicam sie robi, w ciagu kilku tygodni cos juz bedzie mozna pokazac i na pewno jest blizej niz dalej do jego ukonczenia.

#225 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 19:59

Może i Matt ma ma racje... może... ale może też i nie ma...
Zawsze uważałem, że cierpliwość to dobra cecha :-) I jeszcze jedno - nie twierdźcie, że jakikolwiek brak informacji jest rónoznaczny z faktem, że w temacie nic się nie dzieje, bo to błąd...
Czekaliśmy rok, poczekamy i jeszcze... Zresztą, słowami krytyki i tak nic nie przyspieszycie...
Cierpliwości kochani, cierpliwości...

Nasuwają mi się teraz słowa Bono ze Slane z 2001 - "Communication, communication, talk to each other..."
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#226 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:02

tylko nikt tu nie krytykuje, a kilka słów Konrada rozwieje domysły i dywagacje na kolejne kilka tygodni...

#227 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:04

tylko nikt tu nie krytykuje, a kilka słów Konrada rozwieje domysły i dywagacje na kolejne kilka tygodni...


cos w tym stylu;)

#228 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:05

Własnie, są słowa krytyki... że się nie odzwya, że nie wiadomo kiedy będzie, że inni by zrobili szybciej (i lepiej też zapewne). Szkoda, że nikt się rok temu nie palił do robienia tego dvd...
Minął rok i co... i wszyscy na Konradzie psy wieszają... A ja się wyłamię i będzę go bronił...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#229 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:10

nie oceniam czy dlugo czy krótko i kto tam jakby zrobil, chodzi o kilka słów kiedy ktoś pyta

#230 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:13

OK, żebyśmy jasność mieli:
całość mojego postu nie była do Matt'a tylko do wszystkich wypowiedzi przeczytanych przeze mnie w tym wątku...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#231 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:14

zresztą nikt tu nie ocenia że coś było szybciej, czy tamten zrobił lepiej. zresztą ja sam przesyłałem Konradowi linki do dobrej jakości filmików na YouTube które wypływały w ostatnim czasie. cześć miał, o części nie wiedział. nawet z tego powodu mam prawo grzecznie pytać co dalej, podobnie jak reszta userów.

#232 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 20:16

zresztą nikt tu nie ocenia że coś było szybciej, czy tamten zrobił lepiej. zresztą ja sam przesyłałem Konradowi linki do dobrej jakości filmików na YouTube które wypływały w ostatnim czasie. cześć miał, o części nie wiedział. nawet z tego powodu mam prawo grzecznie pytać co dalej, podobnie jak reszta userów.


Pytać OK - i tu spoko jadzik, do Ciebie nie mam pretensji, pretensje, żal i smutek mam do krytykantów...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#233 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 sierpnia 2010 - 21:32

Brak jakichkolwiek informacji o "DVD" w dniu rocznicy koncertu U2 w Chorzowie, uznaję jako brak szacunku wobec fanów oczekujących na to DVD cały Boży rok...
Nie wiem czy ktoś się pomylił z powołaniem i zamierza stworzyć produkcje, która wykracza poza jego możliwości i oczekiwania fanów ?
Jakiś pan "ochoczyst" na którym większość powiesiła psy potrafił zebrać materiały i zrobić jakieś tam.. dvd w pare tygodni ? a tu rok to za mało ?? Ludzie, czy wy w ogóle jeszcze się tym zajmujecie, interesujecie ?
Wstyd.


Roznica miedzy Multiprzekretem a tworzonym fanowskim DVD polega na tym, ze pierwszy wymieniony material byl krecony z mysla o korzysciach finansowych i dlatego mozemy ogladac obraz w wysokiej rozdzielczosci i z roznych ujec (tzn. kamer). Montazysta nie dzialal sam, ale w zorganizowanej grupie, co widac chwilami po minach czlonkach zespolu, a na koncercie moja uwage przykulo w zlotym koleczku kilka osob cierpliwie i niemal w bezruchu nagrywajacych calkiem dobrym sprzetem audio-video.
Natomiast drugi - jest tworzony ze zbiorow i kolekcji fanow, ktorzy nagrywali tym co mieli, jak potrafili i przede wszystkim spontanicznie, amatorsko.Zgodzili sie na nieodplatne udostepnienie osobom trzecim w celu nam ogolnie znanym. Znalezienie i kontakt z tymi fanami nie zawsze jest latwy i mozliwy, a i material nie zawsze zadowalajacy fana-montazysty, ktory ma w glowie okreslona koncepcje, a chodzi nie tylko o pokazanie emocji i wyprodukowania czegosc na czas. Nie liczy sie ilosc, ale jakosc.

- Karolina

#234 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 21:36

Karolina - brawo!!!!!
Może wreszcie co niektórzy zrozumieją...
Pozdr!!!!!!!!!!
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#235 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 sierpnia 2010 - 22:05

Dajcie spokój twórcom. Chwała im za to, że im się chce, bo mnie by się nie chciało.

#236 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 10 sierpnia 2010 - 22:38

Karolino! Dziękuję za podzielenie się z nami Twoją oceną różnicy pomiędzy jednym a drugim "multicamem", czy tam.. de fał de. Bardzo ładnie to opisałaś i z pewnością po części zgadzam się z Tobą, jednakże mi chodzi o fakt informowania, zapomnienia, irytacji i olania daty rocznicowej "tego" koncertu. 0 informacji - taki wynik. Wynik też taki, że wielu obeszło się smakiem i w rocznicę koncertu pykło sobie na You Tubie swoją ulubioną wersję "One" czy tam innego nagrania, kogoś..
No cóż, wynik też jest taki i z tego się głównie trzeba cieszyć, że temat się sam jakoś.. zaktywizował, poruszył. No i dobrze. Przeszła malusia rewolucja słowna. Może kogoś pogoniliśmy. O to chodziło.. Ja jestem cierpliwy, ale czasami mnie po prostu trafia szlag i to mówię.. bo uważam, że rok czasu wystarczyć powinien na fajny multicam, skoro z tego koncertu było więcej nagrań i lepszej jakości.. a mowa o grafikach 3D, makietach, fajerwerkach, podsyciła zapewne w umysłach niektórych sugestię, że w tym projekcie pojawiła się lekka nutka przesady.. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, cieszę, że poruszyłem. A wakacje nie usprawiedliwiają nikogo, by nie napisać paru słów, tak dla zasady, w ramach szacunku dla oczekujących, nic więcej.. i bez pompy i cukrzenia komukolwiek. Konstruktywna krytyka rulez. Pozdro ;)

#237 justisza

justisza

    Użytkownik

  • Members
  • 11 Postów

Napisano 09 września 2010 - 21:44

Stało się!!! Mam w odtwarzaczu super produkcję z pierwszej nocy Depeche Mode in Lodz z 10.02 2010. DVD wymiata!!! Rewelacja i kunszt montażowy i jaki czas produkcji... Brak słów. Wiem ,że chcecie popisowej arii aby naród padł na kolana, myslę,ze bez przegięć dajcie po prostu kawałek dobrej roboty !!! Wszyscy czekamy! Cóż tu mówić. :angry: Moje materiały z Chorzowa jakoś nie mogą ujrzeć światła dziennego w multicamie w przeciwieństwie do fan clubu DM szkoda i wstyd!!! Do roboty moi drodzy producenci!!!!!!!!!!!!!!! :blink: Czekamy!!! :angry: :angry: :angry:

#238 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 września 2010 - 23:09

Stało się!!! Mam w odtwarzaczu super produkcję z pierwszej nocy Depeche Mode in Lodz z 10.02 2010. DVD wymiata!!! Rewelacja i kunszt montażowy i jaki czas produkcji... Brak słów. Wiem ,że chcecie popisowej arii aby naród padł na kolana, myslę,ze bez przegięć dajcie po prostu kawałek dobrej roboty !!! Wszyscy czekamy! Cóż tu mówić. :angry: Moje materiały z Chorzowa jakoś nie mogą ujrzeć światła dziennego w multicamie w przeciwieństwie do fan clubu DM szkoda i wstyd!!! Do roboty moi drodzy producenci!!!!!!!!!!!!!!! :blink: Czekamy!!! :angry: :angry: :angry:


Hej,
Ja mam superprodukcję z pierwszej nocy już zamówioną - teraz tylko czekać :D
Wierzę Ci, że DVD wymiata, wystarczyło, że trailerek widziałem :-)
pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#239 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2010 - 06:59

Ja tam wierzę w Konrada i coś czuje,że jak wysmyczy w końcu ten multicam to będzie to dzieło na miarę oskarów :D :) Fajnie by było gdyby nasz twórca zdążył do gwiazdki,ale jeśli multicam wyjdzie potem też nic się nie stanie...

#240 justisza

justisza

    Użytkownik

  • Members
  • 11 Postów

Napisano 10 września 2010 - 09:18

No proszę WAS...jak tak dalej pójdzie to zdążymy kupić w sklepach oficjalne booty, nową płytę U2 albo co gorsza będzie juz nowa trasa koncertowa :huh:
Nie wiem jak motywuje się Konrada, ale spróbujemy po dwóch biegunach!!! :rolleyes: Ja, jako demotywator, pozostali niech słodzą ile wlezie!!! Coś musi zadziałać!!!
Depesze zdążyły przed oficjalnym DVD z trasy i to jest najsmaczniejsze w oczekiwaniu na oficjałka!
W przypadku U2-towego mamy nie lada poprzeczkę do pokonania. DVD jest wyśmienite więc będzie trudno, rozumiem ,ze dlatego ta walka o jakość jest taka długoterminowo rozciągnięta w czasie.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych