Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD / Multicam z Chorzowa '09 / Trailer


274 replies to this topic

#201 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Napisano 25 marca 2010 - 21:47

Będzie na 1000%. Nie ma opcji w której by nie powstał.


I to nas trzyma przy życiu...nadzieja :rolleyes:

czekamy cierpliwie!
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#202 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 25 marca 2010 - 21:50

6.08.2010 - tego dnia padną serwery jak całe forum będzie ściągać multicam ;-)

#203 LarryKurczak

LarryKurczak

    Użytkownik

  • Members
  • 93 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 25 marca 2010 - 22:11

Wątpię :P

#204 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 marca 2010 - 02:26

Właściwie wypadałoby to jasno powiedzieć - nie wiem skąd się wzięła data wydania w rocznicę chorzowskiego koncertu, ale pojawiła się ona już kilka razy w kilku różnych miejscach. Jest to data mocno niepewna, na pewno nie ogłoszona, nie potwierdzona, nawet oficjalnie nie wspomniana przez żadnego z twórców, współtwórców, ani przez żadną osobę mającą coś wspólnego z tym DVD, więc osoby które o niej piszą, niech zaniechają tegoż procederu. Nie wiadomo kiedy będzie premiera. Żeby nie było rozczarowania ani żalu 06.08.2010. Jeśli gdzieś się spotkacie z taką informacją, prostujcie.


Wobec tego że nadal potrzebne są materiały, proponuję też wykorzystać trochę nasz wspólny potencjał (który jak wiemy, ma jednak dużą moc) i na przykład na początek uderzyć z tym linkiem: http://www.u2-site.c...am_chorzow.html (jest też wersja english, do zmiany na stronie) gdzie się da w samym necie. A nuż ktoś coś ma, a nie wie jeszcze, że zbieramy. Warto byłoby zaatakować środowisko czeskie, rosyjskie, niemieckie, może i chorwackie. Oczywiście też przede wszystkim polskie, last.fm, grono (tam już założyłem wątek), fejsbuka (tam istnieje grupa, ale jest mało popularna na razie), wszystkie możliwe grupy, fora... no gdzie się da, gdzie się da.

#205 LarryKurczak

LarryKurczak

    Użytkownik

  • Members
  • 93 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 26 marca 2010 - 07:30

Ja też mam mały apel :) jeśli posiada ktoś znajomego w gazecie wyborczej, onecie , dzienniku wschodnim , TVP bardzo proszę o kontakt zemną

#206 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 marca 2010 - 10:52

Właściwie wypadałoby to jasno powiedzieć - nie wiem skąd się wzięła data wydania w rocznicę chorzowskiego koncert...

Min. stąd. A że pisały to weterani tego forum wziąłem to jako większy pewnik.

#207 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 26 marca 2010 - 22:01

Czy powyższe rozważania typu "kiedy, a wtedy, a jak ściągniemy, a czy na okładce będzie moja klata..." mają większy sens ?
Osoba zajmująca się tym przedsięwzięciem zaapelowała o pomoc w tworzeniu grafiki 3D... i chyba nad tym należałoby się jedynie teraz skupić, aby tej osobie pomóc jak najszybciej. Bo chyba wszystkim zależy na tym, aby to przedsięwzięcie zakończone zostało pełnym sukcesem. Czyż nie ?

#208 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 marca 2010 - 22:06

Jakieś ustawianie w szeregu czy co..., pytam bo nie wyczuwam ironii...

#209 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 26 marca 2010 - 22:21

Czy powyższe rozważania typu "kiedy, a wtedy, a jak ściągniemy, a czy na okładce będzie moja klata..." mają większy sens ?
Osoba zajmująca się tym przedsięwzięciem zaapelowała o pomoc w tworzeniu grafiki 3D... i chyba nad tym należałoby się jedynie teraz skupić, aby tej osobie pomóc jak najszybciej. Bo chyba wszystkim zależy na tym, aby to przedsięwzięcie zakończone zostało pełnym sukcesem. Czyż nie ?


Wszystko dzieje się za kulisami :)

Aktualnie synchronizuje zebrane przez U2-SITE materiały, mam zamiar zrobić mały screencast podsumowujący dotychczasowe wyniki ;)

#210 Sams

Sams

    Użytkownik

  • Members
  • 52 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marca 2010 - 23:39

Chłopaki nie spieszcie się, zróbcie tak aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Jest na nawet takie staropolskie powiedzenie "Jak się człowiek śpieszy, to się diabeł ciszy" ;)

#211 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 28 marca 2010 - 00:15

Nie ma co się niecierpliwić...
Najważniejsze, że będzie... a kiedy... to nieistotne... Na razie na pocieszenie można "oczochrystowe DVD" oglądać :D
Wielkie pzdr dla twórców :)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#212 barleycorn

barleycorn

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 lipca 2010 - 12:01

Ostatni post z 28 marca..
Jakies postepy w tworzeniu?? Mysle ze wielu z nas czeka na info jak prace sie maja ;)
Czekamy cierpliwie i 3mamy kciuki :)

#213 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 01 sierpnia 2010 - 11:55

Wydaje mi się, że warto czekać do piątku :D Obstawiam, że równiutko w rocznicę koncertu dostaniemy... informację na temat tego ile jeszcze musimy poczekać i poziomu zaawansowania prac :D Ale dobre i to.
Czy producent będzie się przed premierą bawił w jakieś odliczanie podobne do tego z u2.com? :D

#214 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 01 sierpnia 2010 - 12:30

O tak, bardzo bym chciał na przykład zobaczyć zdjęcia ze śniadania Konrada (bułka, kawa, takie tam)
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#215 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Napisano 03 sierpnia 2010 - 10:19

Rocznica koncertu zbliża się wielkimi krokami....zniecierpliwiona czekam cierpliwie :rolleyes:
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#216 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:03

Brak jakichkolwiek informacji o "DVD" w dniu rocznicy koncertu U2 w Chorzowie, uznaję jako brak szacunku wobec fanów oczekujących na to DVD cały Boży rok...
Nie wiem czy ktoś się pomylił z powołaniem i zamierza stworzyć produkcje, która wykracza poza jego możliwości i oczekiwania fanów ?
Jakiś pan "ochoczyst" na którym większość powiesiła psy potrafił zebrać materiały i zrobić jakieś tam.. dvd w pare tygodni ? a tu rok to za mało ?? Ludzie, czy wy w ogóle jeszcze się tym zajmujecie, interesujecie ?
Wstyd.

#217 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:09

dvd od oczochrysta wcale nie jest takie złe 9sam koncert, bez innych, zbędnych wstawek)
co innego styl w jakim było Nam proponowane, tu oczywiście będzie inaczej,
jak tylko, jeśli je skończą <lol>
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#218 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:41

nie mam nic do organizatorów tej akcji, pewno jak każdy z tego forum ją popieram. tylko jeśli ktoś z kręgu bezpośrednio zaangażowanych w sprawę osób czegoś nie napisze zaczną nam się mnożyć spekulacje. chyba nie chcemy jaki jak pod "pałacem"

#219 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:42

mnie narazie wystarczą filmiki z youtube z Chorzowa
Posted Image

#220 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:47

mi też, zresztą od czasu do czasu oglądam sobie DVD oczochrysta. ale miało być forumowe DVD i każdy na nie czeka...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych