Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD Multicam Chorzów 06.08.09


831 replies to this topic

#401 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 08 lutego 2011 - 15:56

To w oczekiwaniu na multicam można się zająć projektem okładki ;) Proszę tylko, bez sztucznej krwi jak na DVD rose bowl

#402 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 08 lutego 2011 - 18:54

Planowane dodatki:
Koncert Snow Patrol (niestety, tylko jedno nagranie i na razie brakuje mi bootlega audio)
Nagranie z przylotu U2 (problemy z jakością, dostałem tylko przekonwertowaną wersję DVD)
Kopalnia materialow (jako, ze samo nagranie nie bedzie zawierac wszystkiego, wydanie pelne bedzie zawierac jak najwiecej zremasterowanych zrodel).

Planowane wersje:
Wersja PC - Plik video z samym nagraniem
Wersja DVD - 2x DVD
Wersja Bluray - Ze wszystkimi dodatkami...

Jeżeli macie inne propozycje, proszę o kontakt.

+ Okładka odzwierciedla tytuł, więc czerwono musi być ;P

#403 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2011 - 18:59

Hmmm, propozycje .......A czy dałoby radę zrobić wersję PC ze wszystkimi dodatkami ?
Achtung Baby Master

#404 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 08 lutego 2011 - 19:29

Hmmm, propozycje .......A czy dałoby radę zrobić wersję PC ze wszystkimi dodatkami ?


To by oznaczało publikację plików oddzielnie, na co autorzy nagrań nie wyrazili zgody.

#405 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 08 lutego 2011 - 19:53

A w wersji DVD miejsce na wszystkie dodatki się znajdzie, czy sytuacja przedstawia się tak samo?

#406 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 08 lutego 2011 - 20:01

co do okładki to juz kilka na u2gigs jest :)

rozumiem nie pojdziesz ta złą drogą jak ludzie od dvd depeche mode ? :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#407 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2011 - 20:46

Hmmmm, wersja PC.........domyślam się , że chodzi o format np.AVI lub MPG ........ przecież można zapisać cały koncert z dodatkami w jednym pliku .

Można zrobić menu z wyborem koncertu i reszty dodatków ... I wtedy wszyscy by byli szczęśliwi :)


btw. Ceasar podaj te okładki
Achtung Baby Master

#408 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 08 lutego 2011 - 22:42

chorzów okładki
:D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#409 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 lutego 2011 - 00:29

rozumiem nie pojdziesz ta złą drogą jak ludzie od dvd depeche mode ? :)


Przecież oni nie poszli złą drogą :lol: było argumentowane wielokrotnie na forum

#410 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 lutego 2011 - 00:37

Łeee, takie okładki , mam nadzieję , że to jakies jaja są :lol:

ALe tak na poważnie , jakby co , to mogę pomóc w oprawie graficznej . Tylko nie mam ciekawych zdjęć w dośc wysokiej rozdzielczośc .... więc....;)
Achtung Baby Master

#411 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 lutego 2011 - 07:17

rozumiem nie pojdziesz ta złą drogą jak ludzie od dvd depeche mode ? :)



Look dobrze Ci juz odpowiedzial.
Ja osobiscie nie mam nic przeciwko takiej formie dystrybucji i zaznaczam, ze jesli bedzie mozliwosc, to chetnie sie na taka forme zakupu zdecyduje.

#412 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 09 lutego 2011 - 07:29

rozumiem nie pojdziesz ta złą drogą jak ludzie od dvd depeche mode ? :)


kolejny "bojownik" czystości niepokalanej...
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#413 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 09 lutego 2011 - 12:37

kolejny "bojownik" czystości niepokalanej...

Ktoś tu chyba pomylił pojęcia. Nikt nie mówi, że robienie wersji pudełkowej jest złe. Jeśli chodzi o Blu-ray Depeche Mode to jest to projekt czysto komercyjny. O czym na forum DM wolą głośno nie mówić. ;) A co do DVD jakie stworzył tamtejszy Admin to chwała mu za to ale powtarzanie jego błędów przy sposobie dystrybucji byłoby głupotą. Doskonale rozumiem, że niektórzy na tym forum mają w głębokim poważaniu zdanie taperów, którzy udostępnili nagrania z Chorzowa ale to raczej nie pomaga w uzyskaniu innych źródeł. A przypominam, że jest spora szansa na zdobycie nagrania w wersji IEM. Chyba mniej więcej o to chodziło Ceasarowi. ;)

#414 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 09 lutego 2011 - 13:14

Ktoś tu chyba pomylił pojęcia. Nikt nie mówi, że robienie wersji pudełkowej jest złe. Jeśli chodzi o Blu-ray Depeche Mode to jest to projekt czysto komercyjny. O czym na forum DM wolą głośno nie mówić. ;) A co do DVD jakie stworzył tamtejszy Admin to chwała mu za to ale powtarzanie jego błędów przy sposobie dystrybucji byłoby głupotą. Doskonale rozumiem, że niektórzy na tym forum mają w głębokim poważaniu zdanie taperów, którzy udostępnili nagrania z Chorzowa ale to raczej nie pomaga w uzyskaniu innych źródeł. A przypominam, że jest spora szansa na zdobycie nagrania w wersji IEM. Chyba mniej więcej o to chodziło Ceasarowi. ;)


100% FREE.

Do tego może dojdą nowe koszulki u2-site (czas, czas, czas), z których cały zysk pójdzie na wybrany cel charytatywny.

Żadnej komercji, nie tutaj.


ps. Okładka nie będzie posiadać zdjęć, tylko grafikę.

#415 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 lutego 2011 - 19:26

Look dobrze Ci juz odpowiedzial.
Ja osobiscie nie mam nic przeciwko takiej formie dystrybucji i zaznaczam, ze jesli bedzie mozliwosc, to chetnie sie na taka forme zakupu zdecyduje.


Sorry, ale ja akurat przychylam się do zdania Cesar'a :rolleyes: Jędrzej trzymam kciuki i podziwiam!

#416 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 09 lutego 2011 - 19:40

zwłaszcza że parcie na multicam nadal jest
po prawie dość sporym czasie...
:P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#417 Stalker

Stalker

    Użytkownik

  • Members
  • 383 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 lutego 2011 - 12:35

Jędrzeju, pisząc o dodatkach nie wspomniałeś o opracowanej pod kierownictwem użytkownika Rafal.S transkrypcji koncertu. Dotyczący jej wątek nie był odświeżany już prawie rok i mam nadzieję ze to tylko kwestia przeoczenia, a nie tego, że jesteś przeciwny takiej inicjatywie. Myślę, że warto docenić wysiłek grupy ludzi, która musiała ryzykować częściowa utratę słuchu, żeby usłyszeć i spróbować zrozumieć każdy odgłos paszczowy Bono. Wg mnie obecność w menu multicamu opcji "pokaż co stęka Bono między piosenkami/pokaż teksty piosenek" byłoby bardzo użyteczną funkcją.

edit
Pisałeś też o kopalni materiałów - czy ktoś próbował skontaktować się z autorem tego rodzaju zdjęć (użytkownikiem forum SkyscraperCity) i wykopać ich więcej? Temat był poruszany również około roku wstecz.
Dołączona grafika

#418 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 10 lutego 2011 - 21:16

Jędrzeju, pisząc o dodatkach nie wspomniałeś o opracowanej pod kierownictwem użytkownika Rafal.S transkrypcji koncertu. Dotyczący jej wątek nie był odświeżany już prawie rok i mam nadzieję ze to tylko kwestia przeoczenia, a nie tego, że jesteś przeciwny takiej inicjatywie. Myślę, że warto docenić wysiłek grupy ludzi, która musiała ryzykować częściowa utratę słuchu, żeby usłyszeć i spróbować zrozumieć każdy odgłos paszczowy Bono. Wg mnie obecność w menu multicamu opcji "pokaż co stęka Bono między piosenkami/pokaż teksty piosenek" byłoby bardzo użyteczną funkcją.

To bylo dla mnie za oczywiste :)
Oczywiscie, bez tego nie ma multicamu ;)

Pisałeś też o kopalni materiałów - czy ktoś próbował skontaktować się z autorem tego rodzaju zdjęć (użytkownikiem forum SkyscraperCity) i wykopać ich więcej? Temat był poruszany również około roku wstecz.

Kopalnia zdjec jest juz u2-site, nie pamietam, czy owe zdjecia juz sa...

#419 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 10 lutego 2011 - 21:21

W nawiązaniu do zdjęcia wrzuconego przez Stalkera. Echch, ależ to by były ujęcia w multicamie gdyby ktoś kręcił :).

#420 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 10 lutego 2011 - 21:25

..jestem raczej pewny, że ktoś kręcił (część chociaż), a zdjęć tego typu z całą pewnością jest (gdzieś) więcej. Z trybuny doskonale było widać co chwila błyskające flesze z tamtejszych wieżowców, z których właśnie taki widok klawy (darmowy) musiał być :) Ha.. tylko znaleźć te osoby i ich zdjęcia. To nie byle sztuka. Może forumowicze z Katowic mieliby jakieś dojścia ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych