Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD Multicam Chorzów 06.08.09


831 replies to this topic

#241 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 maja 2010 - 19:35

Może się komuś ten filmik przyda. Rewelacyjny.
http://www.youtube.c...feature=related

oglądająć ten filmik powyżej stwierdziłam,że jednak nie warto kupować podwójnego DVD Z Pasadeny
z 1 minutowym fragrmentem zapisu flagi.)
Posted Image

#242 SamLoomis

SamLoomis

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 czerwca 2010 - 13:12

Ten filmik jest zdecydowanie lepszy niż ten na oficjalnym wydawnictwie Sad but True:(

Jeszcze żeby zamieścić cały kawałek i poprosić fanów o nagranie bootlegowe bo wstyd żeby zespół nagrywał
dźwięk takiej jakości!!!
A to co zamieszczono w doddatkach z Pasadeny to nawet nie oddaje całej flagi, a gdzie ten dokument, który rzekomo
kręcili w chorzowie?

#243 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:42

Ten filmik jest zdecydowanie lepszy niż ten na oficjalnym wydawnictwie Sad but True:(

Jeszcze żeby zamieścić cały kawałek i poprosić fanów o nagranie bootlegowe bo wstyd żeby zespół nagrywał
dźwięk takiej jakości!!!
A to co zamieszczono w doddatkach z Pasadeny to nawet nie oddaje całej flagi, a gdzie ten dokument, który rzekomo
kręcili w chorzowie?


Mała uwaga, to nie zespół nagrywał ten dźwięk (a dokładniej nikt z obsługi technicznej). Tylko jacyś operatorzy kamer (bo dźwięk pewnie jest z jednej kamer!) z u2.com. :mellow:

A inna sprawa, kto z projektantów zawartości DVD/BD nie zadbał, nie chciał, nie zaplanował lepszego dźwięku, np z konsolety. Tylko, że dla mnie to i tak nie miałoby sensu bez pełnego utworu, dźwięk SBD do 1:30 utworu? Dodatki po prostu słabe.


A co do "dokumentu" to chyba ci chodzi o jakąś krótką wypowiedź do festiwalu SoundEdit w Łodzi. TO nie miało nic wspólnego z trasą, po co to na DVD?

A tak w ogóle to chyba powinno być w innym temacie o 360 Pasadena lub Chorzów.

PS No i nie przeginajmy zdecydowanie lepszy? :huh: To byłby Pro-Shot z kamer zespołu, a nie to, albo z kamery HD na statywie.

#244 martino20025

martino20025

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów

Napisano 20 lipca 2010 - 15:08

Witam. Jakieś światełko w tunelu odnośnie prac nad multicamem? Można będzie się tego spodziewać w niedalekiej przyszłości? (np. koniec sierpnia)

#245 justisza

justisza

    Użytkownik

  • Members
  • 11 Postów

Napisano 09 września 2010 - 21:41

Właśnie tak sie stało!!! Mam w odtwarzaczu super produkcję z pierwszej nocy Depeche Mode in Lodz z 10.02 2010. DVD wymiata!!! Rewelacja i kunszt montazowy i jaki czas produkcji. wiem ,że chcecie popisowej arii aby naród padł na kolana, myslę,ze bez przegięć dajcie po prostu kawałek dobrej roboty !!! Wszyscy czekamy! Cóż tu mówić. :angry: Moje materiały z Chorzowa jakoś nie mogą ujrzeć światła dziennego w multicamie w przeciwieństwie do DM szkoda i wstyd!!! Do roboty moi drodzy :angry: producenci!!!!!!!!!!!!!!!

#246 drummer_lodz

drummer_lodz

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów

Napisano 30 listopada 2010 - 11:58

Wydaje mi się, czy znikło sporo postów?

#247 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 30 listopada 2010 - 12:11

Nikt nic nie usuwał. Po drugie nic tak po prostu nie znika (patrz KOSZ).

#248 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 30 listopada 2010 - 14:58

Wydaje mi się, czy znikło sporo postów?


Nic nie znika, tylko w ramach robienia po cichu porządku przeniosłem kilka postów dot. terminu wydania itp. (po tym jak ktoś w topicu koncertu chorzowskiego o to pytał) do sąsiedniego wątku o Chorzowskim Multicamie. Powód - ten wątek jak nazwa wskazuje służyć ma zbieraniu materiałów, tamten z kolei ogólnej dyskusji, premierom, trailerom itp. Trochę się to zaczęło dublować, a przecież obydwa wąty mają określone ramy i zadania, także no, tego;)

#249 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 30 listopada 2010 - 21:00

Dla zainteresowanych, kilka filmików Pro-Shot z neta w jednej paczce:
http://www.multiupload.com/O8M5AFNH2I

To co udało mi się ściągnąć głównie z onetu (fragment GOYB), TYS i TVN. Fragmenty Pro-Shot, różnej jakości. Konrad już dostał namiar. Może coś się przyda do multicamu. ;) Wstawki achtungpopa w Barcelone dają dobry efekt może i tu da się coś skubnąć. Jakby ktoś jeszcze coś miał to niech wstawi, bo wielu filmików może już nie być w necie, a są tam fragmenty czasem nie puszczane w TV. :)

#250 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 listopada 2010 - 21:08

Może coś się przyda do multicamu.

multicam jest już chyba gotowy i czeka na swoją premierę tak mi się wydaje :rolleyes:
Posted Image

#251 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 01 grudnia 2010 - 20:32

multicam jest już chyba gotowy i czeka na swoją premierę tak mi się wydaje :rolleyes:

Hmmmmm... może i gotowy, ale póki nie "wydany" zawsze można coś zmienić. :rolleyes: Ale niby czemu miałby czekać na premierę? Jakieś niepotrzebne teorie się tu pojawiają. :P
Na forum wystawiłem nie dla Konrada, ale dla forumowiczów. Z Konradem już się wcześniej kontaktowałem i wysłałem osobno. ;) Materiałów nigdy za dużo zwłaszcza Pro-Shot.


Nie rozumiem pośpiechu niektórych. Wiem rok mija, i niby to ma coś do rzeczy, ale widzę często jak na u2torrents szybko pojawiają się multicamy. Byle jakie, niezsynchronizowane z dźwiękiem. A po miesiącu, dwóch pojawiają sie nowe źródła kamer, czy audio i robi się wersje 2, 3 itd..... Z drugiej strony taki achtungpop do teraz wydał tylko 1. DVD z dwóch z pierwszej Barcelony! A Barca była wcześniej niż Chorzów.... :rolleyes: Proszę zachować spokój, będzie na pewno super efekt.

PS A co do deklarowania jakichś konkretnych terminów to mija się z celem, patrz Bono i daty nowych albumów. Nie dość, że się nie pokrywają z realnymi to jeszcze gonią na koniec z pracą. :P Ja już wolę, żeby Konrad spokojnie montował wideo niż pędził na jakiś ustalony termin.

#252 Sams

Sams

    Użytkownik

  • Members
  • 52 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 grudnia 2010 - 20:54

Ile będzie kosztować multicam??

Ponieważ, nie wyobrażam sobie, żeby Konrad rozdawał za darmo ten multicam. W końcu poświecił czas na robienie tego i jakaś nagroda się mu należy

#253 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 01 grudnia 2010 - 21:06

ok. 100 złotych

#254 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 grudnia 2010 - 21:08

ok. 100 złotych

poważnie czy żartujesz sobie.? hmm
Posted Image

#255 LarryKurczak

LarryKurczak

    Użytkownik

  • Members
  • 93 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 01 grudnia 2010 - 21:10

ok. 100 złotych

Max!! 100zł kosztował tamten z 2005 roku:D

ja obstawiam 222zł+VAT

#256 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 01 grudnia 2010 - 21:41

ja uważam, że w boxie deluxe powinno się znaleźć krzesło na którym Konrad siedział robiąc multicam. Oczywiście cena powinna być wyższa niż deluxe box z Pasadeny :D
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#257 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 01 grudnia 2010 - 22:03

A będą kostki i czapeczka Edka?
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#258 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 01 grudnia 2010 - 22:28

Będzie kieliszek, w którym Bono pił szampana podczas koncertu i dodatkowy winyl ze Street Mission (720 Degrees PinkAnka BezEndu Techno Bum-Bum Remix).

Psst, ale cicho jakby co, bo to tajemnica jest...

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#259 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 01 grudnia 2010 - 23:50

Ile będzie kosztować multicam??

Ponieważ, nie wyobrażam sobie, żeby Konrad rozdawał za darmo ten multicam. W końcu poświecił czas na robienie tego i jakaś nagroda się mu należy

No to mam pomysł, zafundujesz wszystkim forumowiczom ten multicam! ;) A co to dla ciebie!
Pamiętaj obywatelu! Zawsze możesz zrobić swój własny, darmowy multicam. :ph34r:

ja uważam, że w boxie deluxe powinno się znaleźć krzesło na którym Konrad siedział robiąc multicam. Oczywiście cena powinna być wyższa niż deluxe box z Pasadeny :D

Jasne musimy pobić Box z Pasadeny zarówno wielkością jak i ceną!!! ;) Wydajmy jako pierwsi na świecie multicam (wideo) zapisany na winylu! To na pewno spodoba się U2, zaaprobują ten pomysł i wydadzą Wide Awake In Chorzów - bo tu im się otworzyły oczy na świat!!! :D Ostatecznie uznają, że wydanie dwóch EPek w przeciągu roku to i tak za dużo, więc nowy album wydadzą za 5 lat, tzn. nowy Best Of, żeby nie za dużo na raz. :wacko:

#260 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2010 - 09:51

Jasne musimy pobić Box z Pasadeny zarówno wielkością jak i ceną!!! ;) Wydajmy jako pierwsi na świecie multicam (wideo) zapisany na winylu! To na pewno spodoba się U2, zaaprobują ten pomysł i wydadzą Wide Awake In Chorzów - bo tu im się otworzyły oczy na świat!!! :D Ostatecznie uznają, że wydanie dwóch EPek w przeciągu roku to i tak za dużo, więc nowy album wydadzą za 5 lat, tzn. nowy Best Of, żeby nie za dużo na raz. :wacko:

Ja bym jeszcze dodal ujecia z Pasadeny. Oni mogli to czemu my nie mozemy? I tak nikt sie nie kapnie ... :P

Everything You Know Is Wrong




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych