Skocz do zawartości


I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight


178 replies to this topic

#1 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 17 czerwca 2009 - 12:48

Wg. wielu źródeł stacje radiowe w USA dostały w tym tygodniu promocyjną płytkę I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - która jest zapowiedzią trzeciego singla z NLOTH.

Dołączona grafika

Na płytce znajdują się dwie zremixowane wersje utworu:
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Mix) [7:10]
2. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Radio Mix) [4:26]

Ten ostatni remix do odsłuchania tutaj: Dramat :(

#2 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 17 czerwca 2009 - 15:32

A dla mnie po pierwszym przesłuchaniu ten remix jest SUPER, naprawdę mi się podoba, w przeciwieństwie do okładki :P ale jeżeli to jest okładka wersji promo to mam nadzieje, że my możemy liczyć na coś lepszego.

... :P


#3 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 czerwca 2009 - 15:36

wlasnie, okladka okropna, za to slysze syte bity, ja jestem bardzo na tak jesli chodzi o ten remix

#4 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 17 czerwca 2009 - 15:37

Masakra ten remix. Po co komu coś takiego? Nigdy nie rozumiałem idei tego rodzaju mixów. Porażka!!!
It's no secret that the stars are falling from the sky

#5 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 czerwca 2009 - 16:06

Ale już po okładce (kolorystyka) widać jaka to sielsko-anielska pioseneczka ;)
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#6 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 czerwca 2009 - 16:17

w samej połowie utwór jest najsłabszy
jednak to najlepszy mix z tej płyty
powinni zatem podesłać NLoth do Paula Oakenfold albo do van Dyyk
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#7 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 17 czerwca 2009 - 16:19

Okładka raczej tylko do wersji promo podobnie jak Boots czy Magni..
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Na wersji komercyjnej zamiast tęczowego tła będzie zapewne jakaś fotka bandu wzorem poprzednich dwóch singli.
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 czerwca 2009 - 17:09

Już od paru dni to tu to tam pojawiały się informacje o nowym singlu.
Co do okładki to jakby nie patrząc nawiązuje do poprzednich Promo (pamiętacie jak narzekaliśmy na GOYB?) - ja się nie zdziwię jak i tym razem dostaniemy zespół na białym/białawym tle. :lol:

Ale pal licho okładkę, bo oprawa graficzna związana z Horyzontem wg mnie stoi na niskim poziomie, to to co się wyprawia z singlami już bije rekordy. Chodzą słuchy na U2Wanderer, że ten mix może robić za wersję singlową! :blink: Jak dla mnie miks badziewny, wręcz karykatura wersji albumowej. Ja liczyłem, że coś w studiu pokombinują i nagrają może tą wersję a'la koncertową, czyli głównie gitarową co Edgu na koncerty szykuje. A tu?? Ponoć nie dało się gorzej niż z Magni i bajką o 1001 i jenym mixie!!

To może być 4-5 dodatek na 3. wersji singla, a nie główny utwór! Oni fioła już dostają z tymi miksami. Żeby to jeszcze było jakieś przyjemne dla ucha... depe - 100% racji DRAMAT!
Co do tego, że to najlepszy mix... Jak dla mnie, żaden ni był jeszcze dobry, a jako nieliczny w tym gronie GOYB (Justice Mix) jest w miarę ciekawy, cała reszta Magni to łupanie orzechów, takie klubowe granie i jak dla mnie nic z U2 nie ma wspólnego, no ale chyba Bono i spółka mają do tego ciągoty i gdzieś od AB tym się zachwycają... :mellow:

Pomyśleć, że narzekałem na Magni (Edit) ;)

Dla zainteresowanych:
http://www.megaupload.com/?d=C0PKBNOZ
Hasło: single3

Dirty South Mix - 320 kbps
Dirty South Radio Mix - 160 kbps (oby nie przyszła wersja singlowa! :lol: )

Chyba jest jeszcze jedna wersja, ale ja nie znalazłem na razie.

#9 Rotunda

Rotunda

    Użytkownik

  • Members
  • 40 Postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Cesky Tesin (Tschechen)

Napisano 17 czerwca 2009 - 17:18

"Crazy tonight" trzecim singlem. Utwór bardzo mi się podoba, a co do remiksów... wg mnie nie są takie złe, ale co kto lubi... A co do okładki na razie nie mam nic do powiedzenia, ale wg mnie na pewno będzie artystyczna. Poprzednie okładki ("Get on your boots"; "Magnificent") bardzo mi się podobały... Nie ma co narzekać (wg mnie)... Poczekamy, zobaczymy...

#10 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 czerwca 2009 - 17:31

z tymi mixami jadą, bo:
1. bono miał zawsze taki kompleks, że jak w klubie zaczynają grac U2, to wszyscy przestają tańczyć
2. edgar uwielbia kluby i tańce
odpuście im - dają dj'om sie pobawić swoją muzyką i okej
ale fakt - hitu bym z tego nie robiła
chyba, zeby było w stylu mixu even better, numb, albo całej parady myst.ways albo lemon
zresztą, załozyłam nowy temat na remixy - tak, co by w jednym miejscu wszystko było
i zrobimy niezłą dyskotekę - po spozyciu odpowiedniej ilości odpowiednich trunków

#11 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 czerwca 2009 - 18:09

do dj krisa na sunrise to temu daleko Anju :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#12 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 czerwca 2009 - 19:12

z tymi mixami jadą, bo:
1. bono miał zawsze taki kompleks, że jak w klubie zaczynają grac U2, to wszyscy przestają tańczyć
2. edgar uwielbia kluby i tańce

:D No to fakt, ale...

odpuście im - dają dj'om sie pobawić swoją muzyką i okej
[...]

No właśnie o to chodzi, że ta zabawa DJ'ów pozostaje na singlach, niech wydają sobie Promo CD, niech nawet jakieś rzadkie DJ winyle, nawet 3, 8, 15 wersje CD Singli, ale do tego niech wydadzą coś od nich <_< Gdzie ich inne wersje, ich inne utwory, coś z rarytasów Live z VT??
Pomyślcie o ile lepsze byłoby wydanie wersji Discotheque z VT na singlu zamiast tych mixów. To byłąby dyskoteka B)
Przecież ten mix ni jak się ma do wersji albumowej. Ach...

Wiem, wiem mogę nie kupować, ale jko fan mogę krytykować to co wychodzi pod szyldem U2.

PS Promo nie zawsze okazywało się dokładną wersją singla więc nadzieja pozostaje. :)

#13 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 17 czerwca 2009 - 20:30

Jest już oficjalne potwierdzenie:
http://www.u2.com/news/title/go-crazy
Singiel ukaże się 17 sierpnia.
David O'Reilly wykona teledysk.
Możemy się spodziewać clipu animowanego.

#14 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 17 czerwca 2009 - 20:35

To i jest nadzieja na jakąś wersję live z koncertu na singlu.

... :P


#15 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 czerwca 2009 - 20:42

Super było by, że animacja. Nareszcie może będzie coś świeżego i niebanalnego. A reżyser dostał nagrodę na Berlinale, więc może coś bardziej ambitnego? Na pewno ambitniejszego niż spadające płachty i niemrawo grające chłopaki na nie swoich gitarach :P Byłoby świetnie :rolleyes:
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#16 Rotunda

Rotunda

    Użytkownik

  • Members
  • 40 Postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Cesky Tesin (Tschechen)

Napisano 17 czerwca 2009 - 21:49

Świetnie. Tym razem będzie animacja (no, fajnie by było). Uwielbiam to. Czekamy, czekamy... ;)

#17 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 czerwca 2009 - 22:48

Jest już oficjalne potwierdzenie:
http://www.u2.com/news/title/go-crazy
Singiel ukaże się 17 sierpnia.
David O'Reilly wykona teledysk.
Możemy się spodziewać clipu animowanego.

Trochę późno, czyli jednak idą starym schematem (mniej więcej) wydawania singli. 4. pewnie późną jesienią/zimą. A wtedy kto wie może i White As A Snow rzeczywiście wyjdzie na singlu :lol:

To i jest nadzieja na jakąś wersję live z koncertu na singlu.

No właśnie to jest pozytyw. Zamiast mixów wolę wersje Live. Do czasu wydania jakiegoś DVD, to może być jedyne źródło nagrań jakości SBD - może NLOTH w wersji Live ;) albo jeszcze coś ciekawszego.

Ale chyba z naszego koncertu nie zdążą nic wydać, no chyba, że znów się opóźni wydanie singla... :P

#18 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 czerwca 2009 - 09:19

Chodzą słuchy na U2Wanderer, że ten mix może robić za wersję singlową! blink.gif


To byłby absurd - ale czy to pierwszy w tym roku ? ONI są zdolni naprawdę do wszystkiego, nawet do tego, żeby wydać remiks jako główny singiel. Mnie już nic nie zaskoczy. Faktycznie jest fatalny - w kółko ten sam podkład i wokal, takie coś to ja też umiem zrobić, usunięto całą " fajność " tej piosenki, i nie dano nic w zamian.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#19 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 18 czerwca 2009 - 09:45

To byłby absurd - ale czy to pierwszy w tym roku ? ONI są zdolni naprawdę do wszystkiego, nawet do tego, żeby wydać remiks jako główny singiel. Mnie już nic nie zaskoczy.

Już raz tak było..
Pamiętacie?
Na komercyjnym singlu (i na promo singlach też) ukazało się:
1. Mofo (Phunk Phorce Remix)
2. Mofo (Mother's Mix)
3. If God Will Send His Angels (The Grand Jury Mix)

#20 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 czerwca 2009 - 14:06

Już raz tak było..
Pamiętacie?
Na komercyjnym singlu (i na promo singlach też) ukazało się:
1. Mofo (Phunk Phorce Remix)
2. Mofo (Mother's Mix)
3. If God Will Send His Angels (The Grand Jury Mix)


Dokładnie. Mofo, którego już się słuchać nie dało, no może Punk Force jeszcze, ale Mother's Mix!???? No i zepsucie If God Will Send His Angels w postaci nudnego, niemiłego miksu... <_<

Jak już tak na prawdę chcą to idea związana z Even Better mogła by być dobra czyli jeden wypasiiony singiel z wersją singlową, 2 B-side'ami ze studia i ciekawy mix lub coś Live. A druga wersja napakowana remixami i to jeszcze ujdzie, a nie walenie tych okropnych mixów gdzie popadnie.

Coś czuję, że dostaniemy mix Crazy + jakiś mix Magni, który jeszcze nie wyszedł :lol:

Czy na prawdę nie mogą wydać chociażby alternatywnych wersji utworów z płyty?? Demo Magni z Fez brzmi świetnie!! Albo UC z innym refrenem, albo, albo... Przy Bombie wydano na iTunes tego doś sporo jak na nich i część była świetna (Native Son, czy Xanax, SYCMIOYO - Alternative). Ale przecież lepiej dać kiepski mix... :unsure:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych