Skocz do zawartości


I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight


178 replies to this topic

#161 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 09 września 2009 - 09:00

Sorry, być może ktoś stwierdzi, że zaśmiecam.

Ale czy będzie można i gdzie zakupić u nas wersję z remixami?


Jasne! Allegro już ma jedną! Oferta cholernie ciekawa, spójrzcie sami :D

http://www.allegro.p...=7...82 wysłany.

last  


#162 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 09 września 2009 - 09:07

W empiku ! Właśnie zamówiłem ;) http://www.empik.com...,prod19610229,p

#163 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 września 2009 - 14:24

Jasne! Allegro już ma jedną! Oferta cholernie ciekawa, spójrzcie sami :D

http://www.allegro.p...=7...82 wysłany.


Tak, też już zauważyłem pierwszego Digipacka, ale cena nie zachęca. :P Ja jednak poczekam sobie...

#164 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 września 2009 - 18:52

jest już do kupienia ten singiel w Zabrzu w M1. Dokładnie nie wiem jaka cena ok.17 zł.
Posted Image

#165 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 09 września 2009 - 19:18

Na Merlinie też są wersje single (17zł) http://merlin.pl/I-l...t/4,690383.html i maxi single (21,50 zł) http://merlin.pl/I-l...t/4,690382.html ;)

#166 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 09 września 2009 - 19:36

Jak by ktoś coś wiedział o Rybniku, bo ani w Media ani w Empiku w Focusie nie mają :(

#167 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 września 2009 - 16:34

Cód! W Legnickim MM mieli dostawę i na półce leżał 1 Digipack Crazy :P Teraz leży w domu ;) O dziwo wersji 2-Track nie mieli... :rolleyes: No chyba, że ktoś mnie ubiegł :angry:

#168 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 10 września 2009 - 20:20

W Krakowie na razie nie ma ani w Saturnie ani w sklepie Music Cornera, w Empiku w Galerii Krakowskiej też nie - BIDA

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#169 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 września 2009 - 21:53

No i się nacieszyłem <_< Siedzę sobie właśnie słucham remixów (pierwszy raz cały Dirty South Full Remix przesłuchałem ;) no ma się CD to już chyba wypada). Wszystko ładnie wygląda jak na Digipack przystało. Na twarzach U2 (z naklejki "ozdobnej" - sticker) naklejono naklejkę Universal Music Poland... <_< na szczęście miedzy obiema była folia ochronna. ;)
Tylko jest jeden problem z tymi wideo do ściągnięcia... Czy komuś udało się ściągnąć. Próbowałęm na jednym kompie z 3 napędami i nic. Myślałem, że może powinien być tylko 1 napęd? Więc sprawdzam na 2 kompie z 1 napędem i nic. <_< Na IE i Firefoxie i nic. Dla próby spróbowałem znów Booty ściągnąć i działa... Więc nie mam pojęcia może to naprawią.


PS Tak przy okazji, już wcześniej na forach pisano, że ten digipack oznaczano jako CD+DVD (!!) u dystrybutorów. Rzeczywiście jest na okładce i wewnątrz digipacku logo DVD. Ale na płycie już nie <_< Z tego co wiem to te wideo są w mp4 jakichś.
Więc na cholerę używają logo DVD?? Że to niby w zastępstwie?? Ale to ze specyfikacją DVD nic nie ma!! Ktoś olewa sprawę i chce, aby ładnie wyglądało. (Na SACD nie pozwolono Sony używać logo CDDA, a tu jakieś spece robią co chcą.) :unsure:

#170 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 18 września 2009 - 18:37

No i się nacieszyłem <_< Siedzę sobie właśnie słucham remixów (pierwszy raz cały Dirty South Full Remix przesłuchałem ;) no ma się CD to już chyba wypada). Wszystko ładnie wygląda jak na Digipack przystało. Na twarzach U2 (z naklejki "ozdobnej" - sticker) naklejono naklejkę Universal Music Poland... <_< na szczęście miedzy obiema była folia ochronna. ;)
Tylko jest jeden problem z tymi wideo do ściągnięcia... Czy komuś udało się ściągnąć. Próbowałęm na jednym kompie z 3 napędami i nic. Myślałem, że może powinien być tylko 1 napęd? Więc sprawdzam na 2 kompie z 1 napędem i nic. <_< Na IE i Firefoxie i nic. Dla próby spróbowałem znów Booty ściągnąć i działa... Więc nie mam pojęcia może to naprawią.


Właśnie sprawdziłem, działa ściąganie dwóch clipów.
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#171 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 września 2009 - 20:44

Właśnie sprawdziłem, działa ściąganie dwóch clipów.

Dzięki. U mnie też już OK ;) Kilka maili powymieniałem z kimś kto pomaga przy błędach w tamtym serwisie :rolleyes: Aż w końcu sam znalazłem "błąd" u siebie. Ten cudowny program w Javie wykrywał mi dysk C: jako CD-ROM i płyta mu się nie zgadzała....... :wacko: A wystarczyło dodać opcję wyboru dysku jak u innych artystów. :unsure:

I jak tam 2-Track CD? Jest tego trochę w sklepach? Ma ktoś info z Wrocka? :) Bo moje miasto dostało tylko (AŻ!) digipacka. 2-Track już nie. ;)


PS Audio w klipach jest okropnej jakości. Zwłaszcza to w animowanym klipie, żenujące. Rozdzielczości też denne. Aż ściągnąłem plik w jakość DVD z innej strony z ciekawości - no i jest różnica <_< Gdzie się podziały DVD single?...

#172 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 18 września 2009 - 20:56

Aż ściągnąłem plik w jakość DVD z innej strony z ciekawości - no i jest różnica <_< Gdzie się podziały DVD single?...


Możesz podać namiar na tę jakość dvd ?
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#173 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 18 września 2009 - 21:32

We Wrocławiu w Saturnach i Media są tylko 2-track, natomiast w Empikach są obydwa, ale niestety dużo droższe - jak zwykle "wyższa" kultura... cokolwiek to znaczy.

#174 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 września 2009 - 01:19

Możesz podać namiar na tę jakość dvd ?

Pewnie to i tak ze 2 razy było transkodowane ;) ale z ciekawości ściągnąłem, aby porównać (w końcu rozdzielczość i bitrate dużo większe). Jak dla mnie lepsze niż to co z singla, ale i dużo więcej zajmuje:
http://www.vip-files.net/22059/U2.html

PS W ogóle stronka ciekawa, bo ma inne klipy w jakości DVD, z jakichś promo pewnie rozsyłanych po stacjach.
Można się dowiedzieć m.in. że jest wideo do Magnificent (Fred Falk Remix). :rolleyes: I wygląda na profesjonalną robotę a nie fan-made, ale kto wie. Oficjalnie chyba nic nie wiadomo.

#175 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 06 października 2009 - 17:01

Dla kolekcjonerów wykaz wszystkich fizycznych wersji singla IGCIIDGCT:

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (EU 7" vinyl) Cat. No: 2716223
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version)
2. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Radio Remix)

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (EU CD 1 [slimline jewel case]) Cat. No: 2716226
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version)
2. Magnificent (Live From Somerville Theatre, Boston)

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (EU CD 2 [cardsleeve]) Cat. No: 2717700
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version)
2. Magnificent (Live From Somerville Theatre, Boston)

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (EU CD 3 [digipack]) Cat. No: 2716225
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version)
2. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Fish Out Of Water Remix)
3. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Full Remix)
4. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Vocal Version)
5. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Sparks Of Light' Dub Version)
6. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Instrumental Version)
7. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Video
8. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Video

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (USA 12" vinyl) Cat. No: B0013377-11
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version)
2. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Fish Out Of Water Remix)
3. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Full Remix)
4. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Vocal Version)
5. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Sparks Of Light' Dub Version)

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (USA CD) Cat. No: B0013376-22
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version)
2. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Fish Out Of Water Remix)
3. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Full Remix)
4. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Vocal Version)
5. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Sparks Of Light' Dub Version)
6. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Instrumental Version)
7. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Video
8. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Video

#176 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 12 października 2009 - 07:59

A ja sobie kupiłem slimline jewel case i digipack i jestem szczęśliwy.

#177 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 17 grudnia 2009 - 22:00

Oh God!

JAk ktoś nie ma dość jeszcze remixów to kolejna porcja - tym razem 3 sztuki autorstwa DJ Christophera Lawrence'a - utworu Crazy Tonight - ze strony The Wanderer:
http://www.u2wanderer.org/ do ściągnięcia - podobno oficjalnie zatwierdzone przez zespół - znakomita jakość 320kbps.
Przy wszystkich remixach Magnificent, Crazy Tonight i Boots wychodzi prawie 1,5 h tańczenia na Sylwestra, chociaż wolałbym mieć jakąś refleksję przy nowym B-side.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#178 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 17 grudnia 2009 - 23:42

Dzieki Indian - juz się ciągnie :-)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#179 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 grudnia 2009 - 23:29

Oh God!

JAk ktoś nie ma dość jeszcze remixów to kolejna porcja - tym razem 3 sztuki autorstwa DJ Christophera Lawrence'a - utworu Crazy Tonight - ze strony The Wanderer:
http://www.u2wanderer.org/ do ściągnięcia - podobno oficjalnie zatwierdzone przez zespół - znakomita jakość 320kbps.


No chyba:

It isn't clear from the press release whether these mixes were officially commissioned by the band, though the title would make you think not.

raczej nie zatwierdzone ;) Nazwa może o tym świadczyć - bootleg. :P

Nie dziwię się, że nie chcieli tych (a raczej tego jednego w 3 wersjach) mixu wydawać. <_< Takie nic szczególnego, ze względów kolekcjonerskich można mieć, tym bardziej, że lepszego źródła jak wspomniałeś trudno będzie zdobyć.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych