Jump to content


I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight


178 replies to this topic

#141 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Posted 03 września 2009 - 15:37

To tylko empetrójka..
Wersji CD nie ma..

??
To tylko winyl wersji CD nie ma..

Są rzeczy materialne i wirtualne..
Kumasz..?

Więc napisz skoro to dla Ciebie jest (kolejna wersja) singla IGCIIDCT..
Jaką ma okładkę? (bo to, co jest na amazon.. to tylko fotka jest, bez tytułu bez żadnych info)
Jaki rewers?
Jakie b-side'y..?
Nr katalogowy?

#142 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Posted 03 września 2009 - 15:44

Dodam tylko, że na Amazonie jest notka:

Original Release Date: August 17, 2009
Format: MP3, 256 kbps — plays on iPod® and all MP3 players

last  


#143 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Posted 03 września 2009 - 15:49

No przecież pisałem, że empetrójka..

#144 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Posted 03 września 2009 - 15:59

Dostałem fotki. Kliknijcie na nie, żeby powiększyć.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Gościu zapewnia mnie, że druga fotka przedstawia tył winylu. W takim razie można powiedzieć, że każda wersja piosenki ma swoją okładkę :)

last  


#145 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 04 września 2009 - 14:14

Zdjęcie chłopaków na białym tle jest już mniej kiczowate :) Nawet ta czcionka jakoś nie pasuje..


Ej no nie narzekajmy. Okładka jest super i przypomina stylistykę wydawnictw do POPu.(Pewnie dlatego mi się podoba)
Choć faktycznie do poprzednich dwóch singli pasuje jak nie wiem co ...
A by the way
U2IGO003.jpg

Jednak nie mamy live remix video, a mógł być singiel idealny...

#146 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Posted 04 września 2009 - 14:21

Wiadomo jak wygląda Alex Courtes video ?


Jest to koncertowa wersja klipu, którą znamy już od jakiegoś czasu.

http://www.youtube.c...h?v=ObRoTaZOOj8

last  


#147 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 04 września 2009 - 14:23

Jest to koncertowa wersja klipu, którą znamy już od jakiegoś czasu.

http://www.youtube.c...h?v=ObRoTaZOOj8


Dzięki właśnie przeedytowałem posta w żalu nie nie ma live remix

#148 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 04 września 2009 - 16:52

Są rzeczy materialne i wirtualne..
Kumasz..?

Więc napisz skoro to dla Ciebie jest (kolejna wersja) singla IGCIIDCT..
Jaką ma okładkę? (bo to, co jest na amazon.. to tylko fotka jest, bez tytułu bez żadnych info)
Jaki rewers?
Jakie b-side'y..?
Nr katalogowy?



No przecież pisałem, że empetrójka..


Ależ ty uparty ;) Tak, dla mnie to jest kolejna wersja singla i mamy wersję Crazy Live OFICJALNIE WYDANĄ.

Depe zażarcie bronisz się przed wydaniami cyfrowymi, a ja wychodzę na ich obrońcę (choć nie przepadam za nimi!). Ale jest coś takiego jak DIGITAL RELEASES pewinie wiesz
Na U2Wanderer jest ładna rozpiska tych co wyszły tylko cyfrowo: http://www.u2wandere...co/digital.html

I powiedz czy każdy ma numer katalogowy? Takie LAPOE z Toronto nawet okładki nie ma, ale jest OFICJALNIE wydane. ;) Albo takie I Believe in Father Christmas - i co uznajemy, że nie?
A czy każdy singiel MUSI mieć B-Side'y??

No i jeszcze jedno: no i co, że mp3?? A to co masz na CD to CDDA! To tylko inny format, to co jest na płytach jest tak samo "materialne/wirtualne" jak mp3 na dysku twardym! Oba utwory to cyfrowe dane. :rolleyes: I ja to b. dobrze KUMAM!
Nie jestem zwolennikiem tych cyfrowych wydawnictw, ale one są i trzeba się z tym pogodzić. :rolleyes:


PS Na Allegro jest już jedna oferta z fotką z Singla 2-Track. Wie ktoś może czy już są w sklepach?

Na u2tour.de jest informacja o CD2
http://u2tour.de/new...d87ab7d8ed19ec7
jak widać na 2 fotkach tym razem troszkę się postarano od strony estetycznej i wydano Maxi singla jako Digipack (ciekawe czy wszędzie?), a CD1 w Slimline Jewel, czyli wychodzi na to, że nie będzie kartoników ;)

#149 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 07 września 2009 - 14:00

Na u2tour.de jest informacja o CD2
http://u2tour.de/new...d87ab7d8ed19ec7
jak widać na 2 fotkach tym razem troszkę się postarano od strony estetycznej i wydano Maxi singla jako Digipack (ciekawe czy wszędzie?), a CD1 w Slimline Jewel, czyli wychodzi na to, że nie będzie kartoników ;)


To oznacza 2 digipacki o takich samych track listach ( 6 wersji + 2 video ) tylko z innymi okładkami ? Jeśli tak to chłopaki przechodzą już samych siebie. Kiedyś można było kupić na święta politykę bodajże w jednej z 4 okładek do wyboru.

#150 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Posted 07 września 2009 - 14:17

To oznacza 2 digipacki o takich samych track listach ( 6 wersji + 2 video ) tylko z innymi okładkami ? Jeśli tak to chłopaki przechodzą już samych siebie. Kiedyś można było kupić na święta politykę bodajże w jednej z 4 okładek do wyboru.


Z pewnością nie wydali dwóch wersji z różnymi okładkami. Te dwa obrazki są na jednym i tym samym wydawnictwie. Przypatrz się dobrze zdjęciom zamieszczonym na U2tour.

Zapraszam na forum U2wanderer. Użytkownik sleus podesłał dokładne zdjęcia singlii Crazy Tonight.
http://www.u2wandere...2;boardseen#new

Wychodzi na to, że wersja z dwoma piosenkami pojawiła się nie tylko w plastikowym pudełku, ale także w bardziej rozbudowanym kartoniku.

W zabrzańskim Media jest już dostępny singiel. Z tego co się dowiedziałem, to wydane w plastiku i z Magnificent.

Na Ebayu można kupić wszystkie wersje (2xCD + winyl) za niecałe 50 zł (z wliczoną wysyłką do Polski).
http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT
Z tej aukcji prawdopodobnie będę zamawiał, gdyby ktoś kto nie ma PAYPALa ani konta na Ebayu także chciał je zakupić, to walcie PMa.

last  


#151 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Posted 07 września 2009 - 14:50

Ależ ty uparty ;)

Zawsze byłem i pewnie już się nie zmienię.. ;)

Tak, dla mnie to jest kolejna wersja singla i mamy wersję Crazy Live OFICJALNIE WYDANĄ.

A dla mnie nie jest.
Ja piszę o SINGLACH, Ty piszesz o DIGITAL RELEASES.
A to spora różnica.
Digital release'm może być praktycznie wszystko co jest do kupienia w legalnych sklepach (iTunes, Amazon itp.)
Czyli np. każdy song z Boya, Wara, ABaby itp..
Ale czy one są singlami?

LAPOE z Toronto nawet okładki nie ma, ale jest OFICJALNIE wydane. ;) Albo takie I Believe in Father Christmas - i co uznajemy, że nie?

To nie są single.
To są oficjalne digital releases.

A czy każdy singiel MUSI mieć B-Side'y??

Teoretycznie nie musi.
I nigdzie nie napisałem, że musi mieć.
U2 wydało grubo ponad 50 singli, pokaż mi choć 1 bez b-side.

No i jeszcze jedno: no i co, że mp3?? A to co masz na CD to CDDA! To tylko inny format, to co jest na płytach jest tak samo "materialne/wirtualne" jak mp3 na dysku twardym! Oba utwory to cyfrowe dane. :rolleyes: I ja to b. dobrze KUMAM!

To 'materialne' ma bitrate 1411 kbps i można go dotknąć, powąchać, postawić na półce czy dać psu do zabawy.. itp
To 'wirtualne', które jest do kupienia przez neta, ma w najlepszym razie 256 kbps.. a z reguły 192 lub 128 ... i tyle..
Jeśli nie widzisz/słyszysz różnicy to znaczy, że nie KUMASZ!
:rolleyes:

BTW
Apropos u2wanderer..
to o wiele lepszą i bardziej poważaną stroną przez kolekcjonerów jest http://u2-discography.com

#152 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Posted 07 września 2009 - 15:02

W zabrzańskim Media jest już dostępny singiel. Z tego co się dowiedziałem, to wydane w plastiku i z Magnificent.

Zgadza się.
Leży ich sporo.
Ten dwutrack kosztuje 17,99 zł

#153 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 07 września 2009 - 18:20

Zgadza się.
Leży ich sporo.
Ten dwutrack kosztuje 17,99 zł


W Łodzi W Media Markt (M1) były wczoraj tylko 2 sztuki "Crazy" za 19,99. Po mojej wizycie została 1 sztuka :-)
Pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#154 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 07 września 2009 - 18:32

Sorry, być może ktoś stwierdzi, że zaśmiecam.

Ale czy będzie można i gdzie zakupić u nas wersję z remixami?

#155 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 07 września 2009 - 21:01

Zawsze byłem i pewnie już się nie zmienię..

A dla mnie nie jest.
Ja piszę o SINGLACH, Ty piszesz o DIGITAL RELEASES.
A to spora różnica.
Digital release'm może być praktycznie wszystko co jest do kupienia w legalnych sklepach (iTunes, Amazon itp.)
Czyli np. każdy song z Boya, Wara, ABaby itp..
Ale czy one są singlami?
[...]
Jeśli nie widzisz/słyszysz różnicy to znaczy, że nie KUMASZ!
[...]


B) Rozumiem, że według ciebie singiel wydany cyfrowo to nie będzie singiel? Podałem powyższe przykłady cyfrowych wydań jako takich, które są tylko cyfrowo wydane a są oficjalne, ponieważ twoja wypowiedź o Crazy z Bostonu brzmiała jakby nic nie wydano, jakąś mp3'kę, której nie ma na CD więc nie związana z wychodzącym Singlem. Dla mnie jest związana. :rolleyes:

I do diaska nie wciskaj mi, że nie widzę/słyszę różnicy między CDDA a mp3 :P słyszę dobrze, nawet na słabszym sprzęcie i jak nic cenię sobie w dzisiejszych mp3'kowych czasach nagrania "lossless". Co mogę to mam na płytkach, czy na kompie w bezstratnych (tym samym żałuję, że to Crazy z Bostonu nie wrzucili na jakiś singiel CD) ;)

Wiem, że każdy ma B-Side'y jak na razie (z czego się niezmiernie cieszę), ale pisałęś "Jakie b-side'y..?" więc odpisałem, że nie musi mieć. ;)

To 'materialne' ma bitrate 1411 kbps i można go dotknąć,

Ja to wszystko dobrze wiem (przepraszam: KUMAM! :D )... To jak mam LPCM na DVD w 1536 kbps to co ono jest nad-materialne? ;) A jak w przyszłości będą kodować audio jeszcze wyżej np. w 5000 kbps to powiesz, że CDDA jest do niczego? Ja tylko zwróciłem uwagę, że oba są zbiorem binarnych danych. A i można mieć CDDA brzmiące do niczego, kontra b. dobrej jakości mp3. ;) Wszystko zależy kto się do tego zabiera. Przykład Winter z Linear.

A oto co podaje U2.com na temat kolejnych wydań nowego Singla w USA:

The US release includes an iTunes Digital EP exclusive, as well as a maxi cd and 12" vinyl released on Sep 22.
US Digital EP - iTunes EXCLUSIVE
1. '...Crazy...' Single Version
2. '...Crazy...' Fish Out Of Water Remix
3. '...Crazy...' Dirty South Full Remix
4. '...Crazy...' Redanka Kick The Darkness Vocal
5. '...Crazy...' Redanka Sparks Of Light Dub
6. '...Crazy...' Redanka Kick The Darkness Instrumental
Includes David O'Reilly animated video plus Alex Courtes live action video and digital booklet.

US Digital EP
1. '...Crazy...' Single Version
2. '...Crazy...' Redanka Sparks Of Light Dub
3. '...Crazy...' Dirty South Full Remix

US maxi CD - available 9/22
1. '...Crazy...' Single Version
2. '...Crazy...' Fish Out Of Water Remix
3. '...Crazy...' Dirty South Full Remix
4. '...Crazy...' Redanka Kick The Darkness Vocal
5. '...Crazy...' Redanka Sparks Of Light Dub
6. '...Crazy...' Redanka Kick The Darkness Instrumental

12" vinyl - available 9/22
A SIDE
1. '...Crazy...' Single Version
2. '...Crazy...' Fish Out Of Water Remix
3. '...Crazy...' Dirty South Full Remix
B SIDE
1. '...Crazy...' Redanka Kick The Darkness Vocal
2. '...Crazy...' Redanka Sparks Of Light Dub


Jak widać są tam winyle, CD jak i cyfrowe EP'ki. :rolleyes: I wszystko wyłożone na równi...

Tak przy okazji pojawia się winyl 12''. W prawdzie USA dostaje te same utwory (lecz bez Magni z Bostonu), ale w prezencie mają "większego" winyla.

Jeszcze do depe: żeby było jasne to całe przechodzenie na cyfrowe wydania, powiązane ze spadkiem jakości i kobinowaniem jak się da w tych wydaniach ni jak mi do gustu nie przypada i mam nadzieję, że nie doczekamy się czasów, gdy pozostaną tylko te cyfrowe single/albumy/wydania. :)
Tymczasem postaram się upolować nowe "materialne" single. Ktoś wie coś o Wrocławiu? Bo Legnica huczy pustkami :/

#156 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 września 2009 - 10:22

Z pewnością nie wydali dwóch wersji z różnymi okładkami. Te dwa obrazki są na jednym i tym samym wydawnictwie. Przypatrz się dobrze zdjęciom zamieszczonym na U2tour.


Moja obawa wzięła się stąd, że gdzieś w necie widziałem okładkę jak do 2 track z naklejką info z 8 track. I jeszcze je porównywałem - wychodziło mi na dwa inne nr katalogowe na naklejkach. Ale oczywiście teraz nie potrafię tego odszukać.

#157 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Posted 08 września 2009 - 11:57

Moja obawa wzięła się stąd, że gdzieś w necie widziałem okładkę jak do 2 track z naklejką info z 8 track. I jeszcze je porównywałem - wychodziło mi na dwa inne nr katalogowe na naklejkach. Ale oczywiście teraz nie potrafię tego odszukać.


Peter, na tym 8-tracku są:
1. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Single Version) 4:14
2. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Fish Out Of Water Remix) 4:37
3. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Dirty South Full Remix) 7:11
4. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Vocal Version) 7:30
5. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Sparks Of Light' Dub Version) 7:28
6. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Redanka's 'Kick The Darkness' Instrumental Version) 7:29
7. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Video 4:13 (O'Reilly)
8. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Video 3:48 (Courtes)

#158 Lord III

Lord III

    Użytkownik

  • Members
  • 37 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice/Silesia

Posted 08 września 2009 - 14:59

Wiem, że każdy ma B-Side'y jak na razie (z czego się niezmiernie cieszę), ale pisałęś "Jakie b-side'y..?" więc odpisałem, że nie musi mieć. ;)
Ja to wszystko dobrze wiem (przepraszam: KUMAM! :D )... To jak mam LPCM na DVD w 1536 kbps to co ono jest nad-materialne? ;) A jak w przyszłości będą kodować audio jeszcze wyżej np. w 5000 kbps to powiesz, że CDDA jest do niczego? Ja tylko zwróciłem uwagę, że oba są zbiorem binarnych danych. A i można mieć CDDA brzmiące do niczego, kontra b. dobrej jakości mp3. ;) Wszystko zależy kto się do tego zabiera. Przykład Winter z Linear.



Przepraszam za Offtopic ale o co chodzi z tym Winter na Linear ?

#159 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 września 2009 - 15:29

Tymczasem postaram się upolować nowe "materialne" single. Ktoś wie coś o Wrocławiu? Bo Legnica huczy pustkami :/


Empik (Rynek) nie ma nic ( co nie dziwi bo empik sprzedaje wszystko tylko nie płyty) Media ( Domonikańska) ma mieć 11go dwa formaty ( odpowiednio ok 15 i 20 zł)

#160 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 08 września 2009 - 15:33

Empik (Rynek) nie ma nic ( co nie dziwi bo empik sprzedaje wszystko tylko nie płyty) Media ( Domonikańska) ma mieć 11go dwa formaty ( odpowiednio ok 15 i 20 zł)


Dzięki! No to czekamy. ;)

Na forum U2Wanderer pojawiło się info o holenderskim wydaniu cyfrowym:

The Dutch iTunes store released the following I'll Go Crazy EP:
1. I'll Go Crazy... (Single Version)
2. I'll Go Crazy... (Live from Somerville Theatre Boston)
3. I'll Go Crazy... (Redanka's Sparks Of Light Dub)
4. I'll Go Crazy... (Dirty South Full Remix)
5. digital booklet.


A więc wersja Bostońska jeszcze gdzieś się pojawiła. :) Szkoda, że nie na CD.



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users