Skocz do zawartości


Zdjęcie

Queen


342 replies to this topic

#261 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:39

chuj Ci w dupę!


Chyba muszę posłuchać jeszcze trochę Queen, przydałyby mi się tego typu odzywki, a zauważyłem że ich fani mają ich pod dostatkiem.

#262 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:39

Ale wokalistami są tak słabymi, że nikt normalny nie zestawia ich z nikim - zwyczajnie nie mają szans.


Nikt normalny w ogóle nie zestawia ze sobą wokalistów na zasadzie " kto ma większą skalę " - tak jakby to był jakiś boks :blink:
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#263 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:41

Nikt normalny w ogóle nie zestawia ze sobą wokalistów na zasadzie " kto ma większą skalę " - tak jakby to był jakiś boks :blink:


Więc podziękuj koledze z tego forum, który porównywał skalę bono na LT do Freddiego... :rolleyes: Nie ja to wymyśliłem, jedynie oddalam podobne absurdy.
Chuj ci w dupę!

#264 BootlegCollector

BootlegCollector

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:41

Zarejestruję się na fotce i wlepię Ci niską ocenę.
Zgadza się, pierwsza linijka była, a drugą dopisałem, żeby nie pisać posta pod postem.


Aaa...dobrze wiedzieć że mam konto na fotce, no tak tylko gówniarze tam wchodzą:/

#265 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:43

Chyba muszę posłuchać jeszcze trochę Queen, przydałyby mi się tego typu odzywki, a zauważyłem że ich fani mają ich pod dostatkiem.


Masz jakąś traumnę z fanami Queen w roli głównej? Pobili Cię na zlocie? <_< Skoro odnosisz się do mnie jako do fana Queen, to na moim przykładzie równie dobrze możesz powiedzieć, że od eufemizmów stronią również fani Marillion, Genesis, Metalliki, Porcupine Tree i wielu innych zespołów.

Pytanie: gdy rozmawiasz z dzieckiem to jakim językiem? Asymilacja niekiedy jets bardzo wskazana, dla uzyskania odpowiedniej siły wyrazu.
Chuj ci w dupę!

#266 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:44

Incubus przyhamuj ze słownictwem...

#267 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:45

Który twierdzi że Edge jest gównianym gitarzystą?
:huh: Sorry a kto według Ciebie jest gitarzystą dobrym? Proszę o odp. bo chce wiedzieć czy jest sens dalej pisać w tym temacie a coś mi się zdaję że masz lekko zakompleksione pojęcie muzyki.
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#268 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:45

Asymilacja :D Ledwo oddycham :D

#269 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:47

Który twierdzi że Edge jest gównianym gitarzystą?
huh.gif Sorry a kto według Ciebie jest gitarzystą dobrym? Proszę o odp. bo chce wiedzieć czy jest sens dalej pisać w tym temacie a coś mi się zdaję że masz lekko zakompleksione pojęcie muzyki.


Dobrych jest bardzo wielu. Moim zdaniem do najlepszych leżą Steve Rothery, David Gilmour, Jimmy Page, Ritchie Blackmore, Brian May... zdziwiony, że May nie jest na pierwszym miejscu? A mnie dziwi, że nie masz jeszcze Play Fresh!

Asymilacja :D Ledwo oddycham :D


Masz coś do powiedzenia w temacie, czy będziesz tak szczekał jak ten pies z twojego avatara?
Chuj ci w dupę!

#270 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:47

On akurat ziewa.

#271 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:48

Więc podziękuj koledze z tego forum, który porównywał skalę bono na LT do Freddiego... Nie ja to wymyśliłem, jedynie oddalam podobne absurdy


Ja nie wiem kto tak pierwszy napisał, natomiast wiem, że dyskusję na ten temat zaczął Twój kolega BootlegCollector, a Ty z radością się przyłączyłeś, pisząc, cytuję: " Przy czym nawet w swej szczytowej formie Bono zwyczajnie nie miał szans dotrzymać kroku Freddiemu. ", przy czym nie wyjaśniłeś bynajmniej, w czym miałby nie mieć szans dotrzymać kroku Freddiemu, albowiem Twój kolega, BC, nie zająknął się nawet o żadnych skalach, napisał jedynie: " kiedyś gdzieś przeczytałem że ponoć Bono w czasach TJT miał najlepszy wokal, ponoć lepszy od Freddiego Mercurego. ". A ja twierdzę, że np. Lou Reed zawsze miał lepszy wokal od Freddiego, ponieważ tak właśnie mi się wydaje, a skale mnie nie interesują. Potrafiłbyś coś takiego pojąć, czy również i w tym wypadku dysponowałbyś jedynie bluzgami ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#272 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:52

Masz jakąś traumnę z fanami Queen w roli głównej?


Tak mam traumne.

Pobili Cię na zlocie?


Przewidują także takie atrakcje? Muszę się kiedyś wybrać, i to koniecznie!

Pytanie: gdy rozmawiasz z dzieckiem to jakim językiem?


Różnym, ale w żadnym wypadku "Chuj Ci w dupe" na dzień dobry. Ludzie, jak można być tak pozbawionym kultury? Nie potrafię pojąć jak można wchodzić na forum i krzyczeć "Chuj Ci w dupe" albo "Pierdol się", i nie rozumiem czemu moderatorzy takich osób nie usuwają. Tak to możecie sobie pogadać z kolegami na podwórku, którzy uznają owe zwroty za wyżyne intelektualną (w końcu nie zawierają słowa "kurwa", szok!) - bo tutaj robicie z siebie zwykłych idiotów.

#273 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:53

A ja twierdzę, że np. Lou Reed zawsze miał lepszy wokal od Freddiego, ponieważ tak właśnie mi się wydaje, a skale mnie nie interesują. Potrafiłbyś coś takiego pojąć, czy również i w tym wypadku dysponowałbyś jedynie bluzgami ?


Oczywiście, że potrafię, lecz w tym momencie chcesz rozmawiać o gustach, a to już nie ma najmniejszego sensu. Ja staję w opozycji dla opinii osób, które nie znają się na muzyce, a jedynie ze słyszenia wiedzą, że Freddie Mercury był "tym najlepszym" i w stanach nabrzmiewającej euforii są gotowi przypisać Bono jego cechy.

Tak mam traumne.


Jasne, dopierdalaj się do literówek, ostatecznie sam jesteś taaaaki doskonaaaały...

Co do słowa "kurwa", to nie użyłem go ani razu w toku tej dyskusji, natomiast "chuj Ci w dupę" akurat w tym tonie oznacza dla mnie dokładnie tyle, co "milcz bo gówno wiesz". Nie wiem czy znasz genezę wyrazu "chuj", lecz nie tak dawno miał on dokładnie taką moc, jak "ręka", czy "szyja". "Pierdolić" też nie kazałem się nikomu bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że niewielu z was ma taką możliwość...
Chuj ci w dupę!

#274 piotrekk

piotrekk

    Użytkownik

  • Members
  • 459 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz/Breslau

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:54

Oczywiście, że potrafię, lecz w tym momencie chcesz rozmawiać o gustach, a to już nie ma najmniejszego sensu. Ja staję w opozycji dla opinii osób, które nie znają się na muzyce, a jedynie ze słyszenia wiedzą, że Freddie Mercury był "tym najlepszym" i w stanach nabrzmiewającej euforii są gotowi przypisać Bono jego cechy.


tu od początku jest dyskusja o gustach :P wystarczy chcieć to zauważyć a nie robić z siebie idiotę.

#275 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:57

nie rozumiem czemu moderatorzy takich osób nie usuwają.

Byłaby to bez wątpienia niezmiernie dotkliwa strata; kolega funduje nam przecież masę rozrywki.
Co więcej, dzieli się też z nami wiedzą, na swój sposób oczywiście, jak i doświadczeniem życiowym, a tych nigdy za wiele.
Taki mix, 2w1 - bawi-ucząc, bawiąc-uczy.

#276 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:01

tu od początku jest dyskusja o gustach :P wystarczy chcieć to zauważyć a nie robić z siebie idiotę.


A ja na ten przykład wolę pośmiać się z ludzi, którzy nie znają Queen, a porównują Boniacza do ich wokalisty - to jest dopiero idiotyzm! :rolleyes:
Chuj ci w dupę!

#277 darekby

darekby

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:01

Nie można mnie nazwać fanatykiem w sumie żadnego zespołu, u2 bardzo lubie ale parę innych zepołów też. Tak przeglądałem dzisiaj całą tą "dyskusję" i doszedłem do wniosku, że niezły poziom pokazujecie. Ja osobiście za Gueen nie przepadam bo nie lubię barwy głosu Frediego i stylu ich gry, ale nie mówię, że on jest chujowy albo nic w tym stylu. Można się prześcigać w argumentach jeżeli to wogóle ma sens, a mnie się wydaje, że tak cała dyskusja już na początku nie miała sensu. Takie porównanie mi się nasuwa ne myśl, że ten wątek, a raczej jego główną myśl przewodnią tzn. kto jest lepszy bonias czy fred można porównać do tego czy lepsze jest morze czy góry. Są tacy którzy wolą jechać nad morze bo chcą poleżeć na piach poopalać jajca, a są i tacy którzy wolą góry bo nie lubią leżeć bezczynnie na piachu. To tyle co mam do powiedzenie.

To jest forum fanów u2 jak widać na pasku, a nie muzyków także można się spodziewać, że ludzie którzy tutaj są zalogowani będą jednak bronić swojego wyboru.

Rzekłem ;)
http://www.imprezy.katowice.eu/
http://www.2016katowice.pl/

#278 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:04

Nie można mnie nazwać fanatykiem w sumie żadnego zespołu, u2 bardzo lubie ale parę innych zepołów też. Tak przeglądałem dzisiaj całą tą "dyskusję" i doszedłem do wniosku, że niezły poziom pokazujecie. Ja osobiście za Gueen nie przepadam bo nie lubię barwy głosu Frediego i stylu ich gry, ale nie mówię, że on jest chujowy albo nic w tym stylu. Można się prześcigać w argumentach jeżeli to wogóle ma sens, a mnie się wydaje, że tak cała dyskusja już na początku nie miała sensu. Takie porównanie mi się nasuwa ne myśl, że ten wątek, a raczej jego główną myśl przewodnią tzn. kto jest lepszy bonias czy fred można porównać do tego czy lepsze jest morze czy góry. Są tacy którzy wolą jechać nad morze bo chcą poleżeć na piach poopalać jajca, a są i tacy którzy wolą góry bo nie lubią leżeć bezczynnie na piachu. To tyle co mam do powiedzenie.

To jest forum fanów u2 jak widać na pasku, a nie muzyków także można się spodziewać, że ludzie którzy tutaj są zalogowani będą jednak bronić swojego wyboru.

Rzekłem ;)


No i zjebałeś nam zabawę... ;)
Chuj ci w dupę!

#279 darekby

darekby

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:04

A ja na ten przykład wolę pośmiać się z ludzi, którzy nie znają Queen, a porównują Boniacza do ich wokalisty - to jest dopiero idiotyzm! :rolleyes:


Dziecko skończ już!! Sam jesteś idiotyzm i tyle!! Najeżdżasz na nas a sam wyznajesz zasadę fred najlepszy a inni to ciule. i cytując Ciebie "Chuj Ci w dupę" koniec cytatu.
http://www.imprezy.katowice.eu/
http://www.2016katowice.pl/

#280 Incubus

Incubus

    Użytkownik

  • Members
  • 118 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Chuj ci w dupę!

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:07

Dziecko skończ już!! Sam jesteś idiotyzm i tyle!! Najeżdżasz na nas a sam wyznajesz zasadę fred najlepszy a inni to ciule. i cytując Ciebie "Chuj Ci w dupę" koniec cytatu.


Oj nie, ja "chuj" piszę z małej litery. Najeżdżać zamierzam nadal bo jesteście bandą zaślepionych debili i nic na to nie poradzę. A gdy prosiłem wczoraj grzecznie o usunięcie konta, to nikt nie chciał mi pomóc... :huh:
Chuj ci w dupę!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych