Skocz do zawartości


Do czego potrafi doprowadzić U2...


164 replies to this topic

#121 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 22 lutego 2008 - 21:51

Bono niezadowolony?? poprostu ma poważną minę. A koncertu z Chorzowa napewno nie oglądał z powodu braku czasu. A tak szczerze to On przecież nie lubi siebie oglądać w Tv. ;)

Masz racje tak mówił po premierze U2 3D w USA ;)

#122 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lutego 2008 - 00:10

Mój znajomy, który nie słucha muzyki U2 i nie jest w żadnym stopniu ich sympatykiem miał okazję obejrzeć kiedyś na HBO koncert z Bostonu '01. Ten facet to typ fanatyka danego klubu piłki nożnej, który uwielbia gdy dzieje się coś nieoczekiwanego. Polubił nasz zespół po tym jak zobaczył The Edge'a kopiącego gitarę... No cóż, różnym ludziom różne rzeczy mogą przypaść do gustu... Przynajmniej potem słuchałam jaki ten gitarzysta jest wyku**** i wyj*** w kosmos... Fascynajcja dresa nie mogła być, niestety, wyrażona innymi słowami ;)
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#123 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 23 lutego 2008 - 00:55

czy ten po lewej an zdjeciu to nie zbychu a obok wojtek :blink: sorry jesli to tylko jakies glupie skojarzenie ale tak jakos mi go bardzo przypomina, a z tyłu chyba zdjęcie polskiej flagi !!!NO CZY TO NIE ONI !!! ????


łoo - bombowo! to się musiało kiedyś tak skończyć, a może dopiero zacząć :D sądząc po tle to na Hannover Quay
an ocean and a rock

#124 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 23 lutego 2008 - 07:02

6!

łoo - bombowo! to się musiało kiedyś tak skończyć, a może dopiero zacząć :D

a najlepsze zdjecie i tak jeszcze nie opublikowane :)

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#125 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 lutego 2008 - 12:17

Forumowa gawiedź żąda szczegółów!!!! :P

#126 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 lutego 2008 - 12:23

czy ten po lewej an zdjeciu to nie zbychu a obok wojtek :blink:


Zbycha znają wszyscy. A kto to jest ten w środku w okularach? :)

Popieram Maxa! Ujawienie kulisów tego spotkania to wręcz wielkiej wagi sprawa narodowa. B)
Dołączona grafika

#127 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 23 lutego 2008 - 15:13

Forumowa gawiedź żąda szczegółów!!!! :P


Cierpliwości!
Zbycho wszystko dokładnie opisze i powkleja to co trzeba.
Póki co, napisał maila z fotkami i szczegółową relacją do kilku osób ale zgodnie z jego wolą pozostanie to 'tajemnicą poliszynela' do czasu kiedy on sam to wszystko opublikuje.
Króciutki fragment maila:

"...Przez weekend jakoś to obrobię, i coś małego w innej formie puścimy w net, ale na razie niech to zostanie z Wami. Tak bardzo chciałbym żeby każdemu z Was się kiedyś udało, bo przeżycie jest ogromne, mimo ze trwa to wszystko kilka sekund. Pozdrawiam. oszołomiony ZBYCH"

#128 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 lutego 2008 - 15:28

Ehh... jak tak można katować ludzi??? Uchylcie rąbka tajemnicy do jutra, proszę... coś na pocieszenie... wiecie... w poniedziałek już do szkoły :(

JA NIE CHCĘ ! ! !
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#129 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 23 lutego 2008 - 15:42

OK. Ale tylko rąbek.
Na zdjęciu przedstawiającym 'żywą flagę z Chorzowa' Bono napisał Zbychowi:
"That was one of great days of my life"

To chyba mówi wszystko..
.. speechless..

#130 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 23 lutego 2008 - 15:45

OK. Ale tylko rąbek.
Na zdjęciu przedstawiającym 'żywą flagę z Chorzowa' Bono napisał Zbychowi:
"That was one of great days of my life"





o kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!


To jest niesamowite, że bono tyle razy wspominał o fladze, i że nie zapomniał, w końcu ciężko o czyms takim zapomnieć...
Gratulacje Zbych, i abyś jeszcze nie raz się spotkał z boniastym;-)

#131 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 lutego 2008 - 21:03

o kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!

Mrówek, jesteś genialny... kocham te namacalne emocje płynące z Twoich postów :lol:
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#132 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 23 lutego 2008 - 21:13

Mrówek, jesteś genialny... kocham te namacalne emocje płynące z Twoich postów :lol:


Wg mnie zbyt emocjonalnie i na pokaz .. ale to moje zdanie tylko ;) :lol: :P

#133 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 23 lutego 2008 - 21:39

6!

OK. Ale tylko rąbek.
Na zdjęciu przedstawiającym 'żywą flagę z Chorzowa' Bono napisał Zbychowi:
"That was one of great days of my life"

To chyba mówi wszystko..
.. speechless..


wlasciwie to napisal "one of the great days of my life" ;P (hehe, tyle moge wyczytac)
a reszta - to 'cos' na gorze zdjecia... obaczymy... akcent polski ( ;) ), autograf... cos jeszcze?
ja tez sie niecierpliwie, czekam na skan, zdjecie lepszej jakosci...
i co z tego, ze to nie mi/nam podpisal to Bono; co z tego, ze nie ja/my czatowalismy pod studiem - wazne ze ja/my bylismy malutka, malutka czasteczka tej jego (Zbycha) idei! idei, ktora zakielkowala kiedys, kiedys, ktora urosla do rangi 'pomyslu' w dniu Darka urodzin, ktora pozniej nabrala mniej-bardziej realnych ksztaltow... ehh... co tu pisac... czekam tylko zeby zrobic z tego tapete marzen!

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#134 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 27 lutego 2008 - 22:34

Na jutrzejszy węgierski ma przygotować wystąpienie na temat jakieś osoby... O czym piszę...No oczywiście o Bono. Trochę jadę po bandzie i podkoloryzowuję, a Grace znalazła mi śliczne zdjęcie Bono :) Trzymać za mnie jutro kciuki ^^ !

last blog fb

 

 


#135 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 kwietnia 2008 - 15:05

Moja siostra powiedziała ostatnio że za chwile założę swój własny kościół pod tytułem - Bono and Mary. :lol: Ostatnio dużo koncertuje w moim pokoju. ( mam z siorką pokój)
Posted Image

#136 romart

romart

    Użytkownik

  • Members
  • 11 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2008 - 22:02

Dołączona grafika

#137 Lovise

Lovise

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 19 maja 2008 - 22:11

Do czego potrafi doprowadzić U2...yay :lol: Z tego, co czytałam, to chyba prawie wszystkie szkoły są jakieś biedne, no żeby tak U2 nie puszczać :P No, w każdym bądź razie :P u mnie wielokrotnie leciały piosenki naszego ukochanego zespołu :) nawet kiedyś kilka pn pod rząd, całą długą przerwę :P :D I hold me było, 2 x the sweetest thing, bad, ostatnio (16.05.08) sunday bloody sunday, I will follow...
Ale szczególnie pamiętam jak po raz pierwszy usłyszałam U2 w szkole. Sometimes You can't make it on Your own. 2 lata temu :rolleyes: Śmiałam się jak głupia, podśpiewywałam sobie, nawet zrezygnowałam z pójścia do kibelka, chociaż miałam takową potrzebę :lol: Ale to było piękne, naprawde
Tylko do dzisiaj mnie zastanawia, kto wdarł się do radiowęzła? Przyznać się XD :P

Jak słyszę U2 gdziekolwiek indziej (w autobusie, czy sklepie) to też się tak cieszę XD I ludzie patrzą się na mnie i uśmiechają XD

#138 Madeleine

Madeleine

    Użytkownik

  • Members
  • 259 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk / Lublin

Napisano 19 maja 2008 - 22:20

Romart, naprawdę świetne! :) Byłam też na Twojej stronie, i właśnie akwarele najbardziej mi się podobały :)
I drink a lot of coffee before I go to sleep, so I can dream faster.
(...)
People ask me the next day, "What did you dream about?"
I say, "I don't have time. I don't have time to tell you this."

#139 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 października 2009 - 19:23

,,Nie offtopuj" brzmi przykazanie, zatem odszukałam ten zapomniany już wątek, by wypowiedź była na temat :) W codziennej rutynie człowiekowi czasem przychodzą na myśl refleksje. Co robię? Dlaczego to robię itd. Naszła mnie niedawno myśl, którą dobrze podsumowuje temat tego wątku. Co U2 robi z człowiekiem? W moim przypadku kilka czasochłonnych rzeczy:

- gadżety związane z zespołem. Godzinami ich szukam, ciesząc się nie tylko z zakupu, ale i z samego faktu polowania na nie. Właśnie wracam z netowych aukcji, po raz enty śledząc jutowe wydania. Jak znam siebie, zakup kolejnej frajdy zajmie mi jeszcze co najmniej pół roku. To już jest bzik.
- forum. Nigdy nie mam go dość. Hmm, może ściślej to wyrażę. Obok fajnych rzeczy tutaj się dziejących, miewam też dość pewnych zachowań, wypowiedzi typu 3 po 3, co pewnie każdego z nas (często lub bardzo często) denerwuje. Człowiek obiecuje sobie nigdy więcej, słowa oczywiście nie dotrzymując. Wraca, czyta kolejne posty, sam czasem coś dorzucając. Jutowy świat znów się kręci.

Zatem w czym tkwi sedno? U2 przyciąga fantastycznych ludzi, tworzy niezwykłe sytuacje. Ludzie, muzyka i przedmioty związane z grupą tworzą mieszankę wyjątkową i chyba stąd bierze się siła tego połączenia. Sytuacje które zapamiętuje się dzięki temu, że jest się fanem tej grupy są niesamowite, sama mam ich sporo. Ten zespół zmienia człowieka - przywiązuje go do siebie, uczy krytycznej oceny muzyki, zmienia spojrzenie na świat. Tytuł tego wątku jest trafiony, nieważne, czy jest to zabawna sytuacja w autobusie, czy lifechanging experience.
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#140 Mery

Mery

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 października 2009 - 20:15

ja zawsze na poprawe nastroju puszczam sobie I''ll Go Crazy.
przydaje się szczególnie kiedy codziennie o 6:00 wychodze z domu ...i od razu milej sie idzie na przystanek ;P


- forum. Nigdy nie mam go dość.


ja tak samo. forum od jakiegoś czasu jest pierwsza stroną na którą wchodze :P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych