Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o Stadion Śląski!


63 replies to this topic

#41 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 06 kwietnia 2009 - 22:32

Ja też się podpisuję!
Ale niestety jestem na 99,99% pewna, że te miejsca są jednak za szybami, tym bardziej że pisałaś, że na koncercie na którym byłaś wcześniej też tak było :( Jedyna szansa, że organizatorzy czy władze stadionu (nie wiem kto za to odpowiada?) "wjechałyby" na murawę z jakąś specjalną platformą dla wózków (w co wątpię). Szczerze współczuję miejsc a jeszcze bardziej dyskryminacji! Ja rozumiem, że stadion to "dinozaur" ale czy w latach 50-tych ubiegłego stulecia nie było ludzi nie w pełni sprawnych korzystających z wózków??!!?? A może ludzie ci nie byli zainteresowani udziałem w żadnych imprezach masowych??!!?? To jest dopiero chore! A projektanci takich stadionów i innych konstrukcji utrudniających życie ludziom na wózkach to dopiero przykład niepełnosprawności ale umysłowej trącącej o debilizm! Przykro to czytać, przykro na to patrzeć... XXI wiek, cywilizowane państwo a dyskryminacja rodem sprzed wieków, jak widać czas się tu zatrzymał. Umysły co poniektórych również. Nie sądzę także aby tzw. "modernizacja" tego stadionu przewidywała jakieś znaczące zmiany w tym temacie. Miejmy tylko nadzieję, że stadiony które (ponoć) staną wkrótce w naszym pięknym kraju będą autorstwa bardziej rozgarniętych ludzi wrażliwych na problemy innych! Trzymam za to kciuki!
Pozdrawiam
"Everything You Know Is Wrong"

#42 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 06 kwietnia 2009 - 22:59

to jak z tym listem ?

tylko mam prośbę ustalmy że wysyłamy np mniej więcej w jednym czasie żeby to dało efekt, np w środę rano
bo jak maile będą schodzić cały dzień do kicha wyjdzie
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#43 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 06 kwietnia 2009 - 23:50

Pomoc przy projektach modernizacji stadionu zapowiedział także prezes wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych Tadeusz Krasoń. Na obiekcie Śląska ma m.in. powstać specjalny sektor dla osób niepełnosprawnych.

Pytanie tylko kiedy, w końcu w lipcu ma ruszyć przebudowa..może coś zrobią do czasu koncertu z tymi sektorami (chociaż wątpię)

#44 m~p

m~p

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2009 - 08:32

Aphasia83 napisz do Live Nation, że Ty to wiesz, gdzie są usytuowane te miejsca, ale interesuje Cię, czy osoby niepełnosprawne będą za szybą stadionu i to za rewelacyjną cenę 450 zł. Z grubej rury trzeba im pojechać.

I tu już nawet nie chodzi o cenę 450 zł. tylko o fakt jak traktują osoby niepełnosprawne. To jest wstyd.
Tak jak ktoś wcześniej wspomniał - jak zamknięci w klatce! Patrzcie jak ci za szybą się fajnie bawią! Jakiś koszmar - mi się to w głowie nie mieści, że są ludzie, którzy tak traktują innych ludzi.

Z tego co wiem w każdym innym cywilizowanym kraju opiekunowie osób niepełnosprawnych mają wejścia za darmo.
Ty aphasia83 może nie potrzebujesz opiekuna, ale inni na pewno potrzebują, a bardzo chcieliby być na koncercie.
Kiedy wydałabym 900 zł. i zaprowadziliby mnie przed szybę, to chyba bym się popłakała rzewnymi łzami. I z pewnoscią ubiegałabym się o zwrot pieniędzy.
Jeśli możemy coś zrobić - zróbmy to!
Pozdrawiam.

#45 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 07 kwietnia 2009 - 09:54

Z tego co wiem w każdym innym cywilizowanym kraju opiekunowie osób niepełnosprawnych mają wejścia za darmo.



Akurat z tym się nie zgodzę. Z tego co ja wiem w innych krajch jest tak, że każdy niepełnosprawny na wózku musi mieć opiekuna na takowej imprezie i opiekun ten także musi kupić bilet dla tzw. osoby towarzyszącej. Sytuacje rekompensuje fakt, że w innych krajach miejsca dla niepełnosprawnych są! Miejsca, nie izolatki!!!

pozdrawiam
"Everything You Know Is Wrong"

#46 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 07 kwietnia 2009 - 10:00

Słuchajcie ludzie teraz dzwoniłam do Live Nation i Pani zapewniła mnie,że te miejsca nie będą za szybą tylko będą zaraz obok miejsc siedzących.Nie wiem jak oni to rozwiązali (musieli chyba usunąć część krzesełek)ale mam nadzieje,że mówią prawdę.Jeszcze dobrze by było gdyby faktycznie jakieś zdjęcia były dla potwierdzenia.Więc jeśli ktoś kto mieszka blisko stadionu i czyta ten wątek to może zrobić zdjęcia i zamieścić tutaj.Trzeba trzymać rękę na pulsie ;)
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#47 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 11:35

Słuchajcie ludzie teraz dzwoniłam do Live Nation i Pani zapewniła mnie,że te miejsca nie będą za szybą tylko będą zaraz obok miejsc siedzących.Nie wiem jak oni to rozwiązali (musieli chyba usunąć część krzesełek)ale mam nadzieje,że mówią prawdę.Jeszcze dobrze by było gdyby faktycznie jakieś zdjęcia były dla potwierdzenia.Więc jeśli ktoś kto mieszka blisko stadionu i czyta ten wątek to może zrobić zdjęcia i zamieścić tutaj.Trzeba trzymać rękę na pulsie ;)

a ja ci napiszę żebyś nikomu nie wierzyła, zadzwoń do niej i powiedz że chcesz mieć to na piśmie. Jesteś w Polsce, obudź się !

#48 m~p

m~p

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2009 - 11:42

Niech pani z Live Nation da Ci to na piśmie.
Żeby móc się później z nimi sądzić jakby co i mieć jakąś podkładkę.

Pozdrawiam i troszeńkę mały kamyk spadł mi z serca. Mam nadzieję, że tak będzie i wyrwą krzesełka ;)

P.S. Widzę, że raskol też tak myśli ;)

#49 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 07 kwietnia 2009 - 11:44

Mam nadzieję, że tak będzie i wyrwą krzesełka ;)

a może już wyrwali, w końcu jakiś remont szykują, więc jaki problem...

#50 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 07 kwietnia 2009 - 12:16

Niech pani z Live Nation da Ci to na piśmie.
Żeby móc się później z nimi sądzić jakby co i mieć jakąś podkładkę.



Ale jak na piśmie?Mam jej podać mój adres żeby wiedzieli jeszcze jak się nazywam,w mailu mi nie napisali wszystkiego,więc nie liczyłabym,że na piśmie się przyznają...a może ktoś z Was zadzwoni do LN i zapyta o to samo?Jakby coś to podaję numer : (022) 646-06-49.
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#51 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 12:33

Ale jak na piśmie?Mam jej podać mój adres żeby wiedzieli jeszcze jak się nazywam,w mailu mi nie napisali wszystkiego,więc nie liczyłabym,że na piśmie się przyznają...a może ktoś z Was zadzwoni do LN i zapyta o to samo?Jakby coś to podaję numer : (022) 646-06-49.

chodzi o to że jak powiesz zeby dali ci to na piśmie to się 100 razy zastanowią czy napewno tak ma być. A ty co boisz sie o dane osobowe swoje? nikt nic nie bedzie robil dla anonimów, a jak sie przedstawisz z imienia i nazwiska to juz cos sobą prezentujesz i jestes bardziej wiarygodna.

A jak ci dadza na pismie a potem na koncercie bedzie inaczej to mozesz ubiegac sie o zwrot kasy itp
Powołuj się wtedy na:
Ustawę z 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego.

p.s.
z gównem należy jechać równo

#52 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 07 kwietnia 2009 - 13:36

Dyrekcja Stadionu nic nie wie <sic!>.Powiedzieli mi,że z takimi pytaniami to tylko do Live Nation."Fajnie",że pracownicy obiektu nie wiedzą nic o jego "modyfikacji"...
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#53 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:41

Heh,ale do 8 sierpnia się nie wyrobią ;)
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#54 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:48

Cholerna dyskryminacja, w Polsce mają prawie w dupie niepełnosprawnych. Brak barierek, podjazdów, wysokie schody...
Trzeba coś z tym zrobić, niech sobie nie myślą, że niepełnosprawni to co? Nie mogą się bawić na koncercie, a jak już mogą, to w jakimś wyizolowanym miejscu...?
:/ :/ :/

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#55 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:58

No Derka tak to jest,ale ja nie zamierzam się poddawać! Pewnie inni niepełnosprawni którzy chcieli się wybrać na koncert też byli zaskoczeni takim obrotem sprawy.Ale to jak mówiłam już jest jak walka z wiatrakami bo takie są przepisy.A najczęściej piszą je ludzie którzy guzik wiedzą o naszym położeniu i wydaję im się,że robią nam przysługę.Dopiero jak ktoś się przekona na własnej skórze jak to jest to może się wypowiadać...
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#56 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:35

Heh,ale do 8 sierpnia się nie wyrobią ;)



A tym bardzien do 6 sierpnia ;)
"Everything You Know Is Wrong"

#57 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:15

A tym bardzien do 6 sierpnia ;)



Chwilowe zamroczenie umysłu :lol:
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#58 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 kwietnia 2009 - 07:30

Chwilowe zamroczenie umysłu :lol:


W Empiku Megastore w Wawie, data koncertu U2 to 16 sierpnia, i nic sobie z błędu nie robią. :)
Może jednak będzie drugi chorzów.

#59 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 08 kwietnia 2009 - 09:34

W końcu wszystko wiem :

http://img10.imagesh...amp;via=mupload

ULŻYŁO MI :P
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#60 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 08 kwietnia 2009 - 09:59

Najlepsze jest to: "Niestety, jeśli osoby w sektorze wstaną widok może być przesłonięty" !!! Hahahahahahahahaha! Ha! Wstyd i żenada!
"Everything You Know Is Wrong"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych