Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o Stadion Śląski!


63 replies to this topic

#1 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 14:10

Założyłam ten temat ponieważ BARDZO zastanawia mnie pewna rzecz.Otóż sektory dla niepełnosprawnych będą "u góry" stadionu czy ktoś orientuje się czy to przypadkiem nie będzie za tymi "szybami" które są całej długości trybun?Bo jeśli tak to dla mnie to jest szok! To tak jakby oglądać koncert z lotu ptaka albo w telewizji.Może posiada ktoś jakieś zdjęcia stadionu gdzie dobrze byłoby widać ten obszar stadionu?
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#2 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 14:34

Tu znajdziesz trochę zdjęć.
http://www.stadionsl...a...bum=25&pos=

#3 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 14:46

Możesz też zrobić sobie spacerek po stadionie tutaj: Stadion Śląski

#4 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 15:16

A tak w ogóle, to mi sie wydaje, że sektor dla niepełnosprawnych znajduje się zawsze vis a vis sceny, na murawie, tak było na Vertigo Tour.
Tutaj fotka po koncercie The Police, widoczny sektor ('Ring') w rampą dla wózków inwalidzkich (lewy dolny róg).

Dołączona grafika

#5 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 15:45

A tak w ogóle, to mi sie wydaje, że sektor dla niepełnosprawnych znajduje się zawsze vis a vis sceny, na murawie, tak było na Vertigo Tour.
Tutaj fotka po koncercie The Police, widoczny sektor ('Ring') w rampą dla wózków inwalidzkich (lewy dolny róg).


Depe z przykrością muszę stwierdzić,że tak właśnie było! Ale zmieniły się przepisy i teraz "strefa" dla niepełnosprawnych jest na szczycie sektorów 18 i 19 bodajże!! I stąd moje pytanie.Kiedyś na Metallice chwilę byłam "za szybami" na górze trybun i nie było to miłe doświadczenie:
http://img9.imagesha...ge=dsc0426w.jpg

I to plama na zdjęciu to nie brudny obiektyw,ale właśnie ta "szyba" o której mówię...


------------------

O lepsze zdjęcie : http://www.stadionsl...a...um=25&pos=3

nie chciałabym oglądąć koncertu z tego miejsca...

Użytkownik acr edytował ten post 04 kwietnia 2009 - 18:37

"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#6 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 04 kwietnia 2009 - 15:57

Jeśli strefą dla niepełnosprawnych jest korona stadionu, tak naprawdę za sektorem to obciach na całej linii... Prowizora jak zwykle..

#7 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:02

A ja na tym spacerku po stadionie widziałam wielkie schody, po których się wchodzi do góry. Inną drogą się nie wejdzie, prawda...?

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#8 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:07

Tunel południowy i tunel północny to inaczej bramy nr. 1 i 7, tak?

#9 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:11

Tunel południowy i tunel północny to inaczej bramy nr. 1 i 7, tak?


Zgadza się :)

#10 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:34

Spróbujcie się postawić na moim miejscu gdzie począwszy od biletu którego normalnie nie mogłam zamówić a kończąc na miejscu,które do teraz nie wiem gdzie będzie..do samego sierpnia stres...


A próbowałaś się jakoś dowiedzieć w LN? Bo jeśli jest tak, że te miejsca są faktycznie za tymi szybami a właściwie już poza trybunami to może trzeba coś z tym zrobić. Jest jeszcze parę miesięcy.

#11 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:37

A próbowałaś się jakoś dowiedzieć w LN? Bo jeśli jest tak, że te miejsca są faktycznie za tymi szybami a właściwie już poza trybunami to może trzeba coś z tym zrobić. Jest jeszcze parę miesięcy.



Napisałam zapytanie do LN,ale oni i tak mają to w nosie..w sumie to,że jest jeszcze kilka miesięcy nic nie daje bo to jak walka z wiatrakami/systemem -po prostu szkoda nerwów...
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#12 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:42

Napisałam zapytanie do LN,ale oni i tak mają to w nosie..w sumie to,że jest jeszcze kilka miesięcy nic nie daje bo to jak walka z wiatrakami/systemem -po prostu szkoda nerwów...


To może zadzwoń do kogoś ze Stadionu. Zapytaj jak to jest rozwiązane np. podczas meczów piłki nożnej i czy tak samo wygląda to podczas koncertów. LN sprzedał bilet to co się będzie teraz dalej martwił :(

#13 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:44

To może zadzwoń do kogoś ze Stadionu. Zapytaj jak to jest rozwiązane np. podczas meczów piłki nożnej i czy tak samo wygląda to podczas koncertów. LN sprzedał bilet to co się będzie teraz dalej martwił :(



Tak,masz rację,to jest dobry pomysł..może oni będą coś wiedzieć,tylko mam nadzieje,że to nie będzie prawda bo to by była lipa straszna..
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#14 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:44

Dokładnie, ja też bym radziła podzwonić i po prostu popytać, lepiej wiedzieć wcześniej, bo pozniej w całym koncertowym rozgardiaszu może być nie wiadomo jak.
Ja trochę denerwuję się tym, że na stadion prowadzą gigantyczne, jak dla mnie, schody bez barierek w dodatku.
Będzie dobrze :-)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#15 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:46

Tak,masz rację,to jest dobry pomysł..może oni będą coś wiedzieć,tylko mam nadzieje,że to nie będzie prawda bo to by była lipa straszna..


Jak się okaże, że to prawda, to będziemy się martwić. Póki co głowa do góry :)

#16 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:48

Jak się okaże, że to prawda, to będziemy się martwić. Póki co głowa do góry :)


Madredeus będziesz się martwić razem ze mną? ;) Zawsze to raźniej,sama się pocieszam,że najważniejsze żeby tam być,poczuć ten klimat tą muzykę,ale tam "na dole",na płycie było mi całkiem dobrze,a teraz nie wiem co mnie czeka...
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#17 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:51

Madredeus będziesz się martwić razem ze mną? ;) Zawsze to raźniej,sama się pocieszam,że najważniejsze żeby tam być,poczuć ten klimat tą muzykę,ale tam "na dole",na płycie było mi całkiem dobrze,a teraz nie wiem co mnie czeka...


Zrobi się jakiś skandal i będzie głośno ;)
Swoją drogą, jestem ciekawa, czy mogłabyś np. kupić bilet na Red Zone (pomijając aspekt cenowy).

#18 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:52

Aphasia, pomartwimy się razem, ale wszystko wynagrodzi nam muuzyka : ))

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#19 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 17:54

Dzięki Wam,niestety mam już kupiony bilet za 450 na tą śmieszna strefę a do innych mnie niestety nie wpuszczą przez względy bezpieczeństwa.A skandal próbowałam już zrobić kiedy dowiedziałam się,że chcą zdzierać z niepełnosprawnych,ale nie udało się,mediów to nie obchodzi...jakoś cienko to widzę...
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#20 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 kwietnia 2009 - 18:45

Ekhm. Czy mikrofon działa? Działa. Ok.
Atenszyn. Usunąłem wszystkie posty w których się kłóciliście. Te spamersko offtoperskie też.
Kolejne takie też będziemy usuwać, bo nie chce nam się z tym ganiać, uspokajać itp.
Jeśli ktoś koniecznie chce coś powiedzieć na temat związany z forum bądź innymi forumowiczami, niech to zrobi na priv,
albo w jakimś stosownym topic'u. Dziękuję za uwagę, proszę o nie odpisywanie mi w tym wątku.
Yo.

Użytkownik acr edytował ten post 04 kwietnia 2009 - 18:51




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych