Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pearl Jam


552 replies to this topic

#201 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 09 października 2007 - 19:32

Moja droga,

jeszcze do wczoraj w ofercie Merlina były 2 wersje tego krązka:

digipack z ksiązeczką(pewnie taka jaką Ty posiadasz)

W hameryce i wogóle za granicą nie była opisana jako limitowana i w takim amazonie innej np. nie było.


Niestety w dniu dzisiejszym zostaje do nabycia ta 2 wersja i nie uśmiecha mi się to za bardzo... :mellow:

Buahahahaha a ja mam! A ja już mam! Ładna książeczka, fajny kartonik i jeszcze lepsza płyta, mmmmmmmmm :P ;)


Swoją drogą ciekawe, czy jeśli się już pojawi w sklepach to dostaniemy półprodukt czy to co wszyscy.

#202 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 października 2007 - 09:25

W hameryce i wogóle za granicą nie była opisana jako limitowana i w takim amazonie innej np. nie było.


Masz rację, pewnie złej nazwy użyli:
limitowana - typowa wersja zagraniczna w digipaku
nielimitowana - wersja na Polskę w jewel case'u, najprawdopodobniej bez książeczki

#203 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 10 października 2007 - 15:13

limitowana - typowa wersja zagraniczna w digipaku
nielimitowana - wersja na Polskę w jewel case'u, najprawdopodobniej bez książeczki


nie wydaje mi się, chyba jest po prostu jedna wersja w digipaku, tzn. oczywiście mogą zrobić polską wersję, ale wtedy cena byłaby inna i nie wydaje mi się, żeby wydali tutaj taką ubogą wersję, bo nawet płyty PJ były zawsze tylko w normalnych wersjach u nas

począwszy od Vitalogy wszystkie płyty PJ zawsze są tylko w digipakach, więc pewnie solową płytę Ed też wydał w ten sposób; a jak jest naprawdę, przekonamy się, jak już w końcu Into The Wild będzie tu można kupić, bo premierę znowu przesunęli, tym razem na 22 października :angry:

#204 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 października 2007 - 15:52

nie wydaje mi się, chyba jest po prostu jedna wersja w digipaku, tzn. oczywiście mogą zrobić polską wersję, ale wtedy cena byłaby inna i nie wydaje mi się, żeby wydali tutaj taką ubogą wersję, bo nawet płyty PJ były zawsze tylko w normalnych wersjach u nas

począwszy od Vitalogy wszystkie płyty PJ zawsze są tylko w digipakach, więc pewnie solową płytę Ed też wydał w ten sposób; a jak jest naprawdę, przekonamy się, jak już w końcu Into The Wild będzie tu można kupić, bo premierę znowu przesunęli, tym razem na 22 października :angry:


No mam nadzieję, że masz rację :rolleyes: Ostatnio naszukałem się trochę "normalnego" Cornell'a bo jakoś wydania Polskie mnie nie przekonują :angry:

#205 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 10 października 2007 - 18:16

tym razem na 22 października :angry:



Obstawiam, że dostaniesz świąteczny singiel prędzej, niż ta płyta pojawi się w sklepach.
<możesz bić :lol:>


nie mówiłam, że zakup płyty w naszym kraju nie jest łatwą sprawą? :P

Kurna, cóż za prorocze to były słowa.

#206 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 10 października 2007 - 20:18

Obstawiam, że dostaniesz świąteczny singiel prędzej, niż ta płyta pojawi się w sklepach.
<możesz bić :lol:>


myślisz, że do Wielkanocy jej nie będzie? :lol:

Kurna, cóż za prorocze to były słowa.


lata doświadczeń ;)

a jeśli chodzi o PJ, to było łatwiej, gdy była większa moda na nich tutaj, wtedy płyty były rzeczywiście w dniu premiery, teraz to bywa różnie

#207 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 października 2007 - 10:07

nie wydaje mi się, chyba jest po prostu jedna wersja w digipaku, tzn. oczywiście mogą zrobić polską wersję, ale wtedy cena byłaby inna i nie wydaje mi się, żeby wydali tutaj taką ubogą wersję, bo nawet płyty PJ były zawsze tylko w normalnych wersjach u nas

począwszy od Vitalogy wszystkie płyty PJ zawsze są tylko w digipakach, więc pewnie solową płytę Ed też wydał w ten sposób; a jak jest naprawdę, przekonamy się, jak już w końcu Into The Wild będzie tu można kupić, bo premierę znowu przesunęli, tym razem na 22 października :angry:


No i na empik.com mamy 2 wersje za 65 i 45 PLN :angry:

#208 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 października 2007 - 13:09

Przed chwilką wygrałem płytkę w Eska Rock - Yupppiiii :lol: Chyba pierwszy raz w życiu cokolwiek wygrałem, mała rzecz a jak cieszy :D

#209 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 11 października 2007 - 15:59

myślisz, że do Wielkanocy jej nie będzie? :lol:

Wielkanoc, phi... sądzę, że dotrze do naszych sklepów po weekendzie majowym :P



a jeśli chodzi o PJ, to było łatwiej, gdy była większa moda na nich tutaj, wtedy płyty były rzeczywiście w dniu premiery, teraz to bywa różnie

Ostatnią kupiłam jakoś w okolicach premiery i to nie w media markt czy innym empiku. Może jedyny raz w życiu miałam szczęście poprostu? :D

Swoją drogą to absurd co się dzieje, nie dziwie się teraz, że płyty mają w tym kraju tak fatalną "sprzedawalność" skoro poprostu kupić się ich nie da :lol:

Przed chwilką wygrałem płytkę w Eska Rock - Yupppiiii :lol: Chyba pierwszy raz w życiu cokolwiek wygrałem, mała rzecz a jak cieszy :D

Ja bym się na miejscu kolegi nie łudziła,że to wszystko takie piękne - na pewno dostaniesz jakąś okrojoną, tańszą wersję :P

#210 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 17 października 2007 - 19:19

Przyszła dzisiaj taka skromna paczuszka i ten no ekhm w porównaniu z poprzednimi wydawnictwami Perl Dzem typu dźwięk i obraz to ja jeśli chodzi o obraz zbieram właśnie zęby z podłogi.

<Wyrywa włosy z głowy, że nie próbowała przekonać ojca, że koniecznie powinna była spędzić wrzesień 2006 we Włoszech :D>

A koszulka mogłaby się lekko skurczyc ;)


Wreszcie dostaliśmy coś dynamicznego, pięknego, aż chce się śpiewać i skakać po pokoju podczas oglądania, ach, och :D

#211 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 października 2007 - 09:11

Przyszła dzisiaj taka skromna paczuszka i ten no ekhm w porównaniu z poprzednimi wydawnictwami Perl Dzem typu dźwięk i obraz to ja jeśli chodzi o obraz zbieram właśnie zęby z podłogi.

<Wyrywa włosy z głowy, że nie próbowała przekonać ojca, że koniecznie powinna była spędzić wrzesień 2006 we Włoszech :D>

A koszulka mogłaby się lekko skurczyc ;)
Wreszcie dostaliśmy coś dynamicznego, pięknego, aż chce się śpiewać i skakać po pokoju podczas oglądania, ach, och :D


Zgadzam się z koleżanką, ja zakupiłem w zeszłym tygodniu. Obraz, dźwięk, klimat - ciary po plecach...
Życzyłbym sobie może trochę więcej kawałków...Tak przynajmniej mi się wydaje... ;)
A dzisiaj biegnę do Eski po Into The Wild :rolleyes:

#212 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 13 listopada 2007 - 13:37

A dzisiaj biegnę do Eski po Into The Wild :rolleyes:



Z ciekawości: jakie masz wydanie płyty? :P

#213 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 listopada 2007 - 11:46

Z ciekawości: jakie masz wydanie płyty? :P


Nie uwierzysz...Płyta jeszcze do mnie nie dotarła :angry: ze względu na przesunięcie premiery oraz pewnie przez opieszałość radyjka. Dzwoniłem w zeszłym tygodniu i "rozsyłali" a dzisiaj mamy....?

No cóż widziałem płytkę w Media i było to wydanie digi, więc może....

#214 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 14 listopada 2007 - 12:11

Z ciekawości: jakie masz wydanie płyty? :P


oj, dobrze wiesz jakie, chcesz się nad nami pastwić? :P


No cóż widziałem płytkę w Media i było to wydanie digi, więc może....


bo niby jest, ale nie jest ono takie, jak na zdjęciach Panny Anny

#215 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 14 listopada 2007 - 13:30

oj, dobrze wiesz jakie, chcesz się nad nami pastwić? :P


Nie śmiałabym, tak tylko zapytałam :P

#216 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 listopada 2007 - 10:21

bo niby jest, ale nie jest ono takie, jak na zdjęciach Panny Anny



A czym się różni? :angry:

#217 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 listopada 2007 - 12:37

No i finally jest :D

Porównałem do zdjęć Panny Anny no i jesli chodzi o zawartość to wydaje mi się to samo....Może trochę inne wykonanie...no ale też cięzko osądzać po 3 zdjęciach :D Mnie się podoba, nie jest to jakieś "polskie wydanie" z dwustronicową wkładką...

#218 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 15 grudnia 2007 - 19:51

Ah, wreszcie widziałam to polskie wydanie płyty Eda de Zatwardzenie i faktycznie nie takie jak moje.




@Mrówa: opowiedz coś o swojej nowej muzycznej fascynacji :D

#219 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 15 grudnia 2007 - 19:56

cóż....Mogę tylko powiedzieć tylko jedno: /m\ :D :D :D

#220 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudnia 2007 - 20:31

/m\ > \m/ mam nadzieję ? :P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych