Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#121 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 marca 2009 - 11:42

Z placu boju:

Info ma się pojawić na stronie pulsu biznesu już wkrótce - szansa na to, że właściciele najdroższych biletów też się włączą :)

Info poszło do info.muzyka.pl (Agora). Pani, która prowadzi dział muzyczny odpisała osobie, która pomogła mi przy przepychaniu mejli dalej: z nieba mi spadasz, właśnie tego szukałam. :)

Info poszło do roxy fm i radio złote przeboje.



Co nie oznacza, że nie należy posyłać tego gdzie tylko można - do mediów, do osób, które mają kontakty w mediach, do tych, którzy idą na koncert... Wszystko się liczy! Sama zaspamowałam większość znajomych - nigdy nie wiadomo, kto gdzie ma wtyki...

#122 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 26 marca 2009 - 11:43

Widze że akcja przybiera na mocy :)

Może ktoś zaprojektowałby ładny mały baner, komponujący się z nagłówkiem forum, żeby go tam wstawić (jak kiedyś ten o klipie Barta), odsyłający do tego wątku, potem do ewentualnej strony o akcji?


Jesli temat będzie nadal aktualny to banerek z logo forum zrobie ale dopiero wieczorem.

EDIT:
Dodatkowo postaram się zrobić jeszcze jakieś przyjemne grafiki przeznaczone na serwisy typu NK, StudentIX, Grono, Fotka itp.

#123 czarodziej

czarodziej

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 12:24

Zebrałam wszystko co do tej pory mamy do tzw 'kupy' :) żeby nie trzeba było po temacie skakać (oprócz 2 grafik -czarodzieja i chojnego bo chyba jeszcze nie skończone są... jak będą gotowe - zaktualizuję zbiór)


http://bikegaleria.y...kcjaflaga2b.jpg

-Ostatnia wersja, można powiedzieć, że skończona, bo nie wiem co by tu jeszcze można zmienić;) Chyba, że masz/macie jakieś pomysły^^

#124 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 12:32

podoba mi sie

#125 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 26 marca 2009 - 12:39

Ktoś na łOnecie napisał dość trafny komentarz: wyjdzie flaga Japonii, scena 360 dookoła biale a w srodku czerwona kropka na płycie...

:D

#126 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 12:40

czy ludzie na forum u2.com.pl naprawde sa tacy glupi?
wystarczy sie wczytac w posty kolesia o nicku "bimbizon"....


prosze, niech ktos tam zabierze glos bo obawiam sie ze zbych jest tam raczej bezsilny :\

#127 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 26 marca 2009 - 12:40

bardzo robocza wersja ale zeby cos dzialalo: www.u2flaga.pl

#128 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 marca 2009 - 12:47

Ktoś na łOnecie napisał dość trafny komentarz: wyjdzie flaga Japonii, scena 360 dookoła biale a w srodku czerwona kropka na płycie...

:D



pod warunkiem, że będzie na to patrzył ktoś z lotu ptaka...
może człowiek-pocisk, bo z perspektywy zespołu i widzów będzie to nieco rozciągnięta do góry, ale nadal, flaga...

#129 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 26 marca 2009 - 12:51

pod warunkiem, że będzie na to patrzył ktoś z lotu ptaka...
może człowiek-pocisk, bo z perspektywy zespołu i widzów będzie to nieco rozciągnięta do góry, ale nadal, flaga...


Ależ ja jestem jak najbardziej za :) Chociaż z górnych sektorów to może faktycznie troszkę wyglądać jak wielka czerwona kropa, ale U2 będzie widziało po prostu flagę.

Aczkolwiek pomysł z zielonym kolorem na SBS też jest niczego sobie- jako taki mały gratisik :D

#130 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 26 marca 2009 - 13:02

Również jestem za zielonym :D

#131 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 marca 2009 - 13:07

Również jestem za zielonym :D



ależ proszę bardzo, byle nie podczas New Year's Day...

#132 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 26 marca 2009 - 13:12

ależ proszę bardzo, byle nie podczas New Year's Day...


Ale na New Year's Day już jest postanowiona polska flaga. Nie widzę sensu w dyskusji na ten temat. :)

#133 gloria

gloria

    Użytkownik

  • Members
  • 59 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko - pomorskie

Napisano 26 marca 2009 - 13:14

Również jestem za zielonym :D


Przepraszam ale tutaj rozmawiamy o biało - czerwonym :)

Co do efektu flagi, który były zauważony ewentualnie z lotu ptaka (olive :) ), myślę, że istotne jest to, co widzi u2.
Pozwolę sobie zacytować Bono: "...gdy się obróciłem cały stadion 80’000 ludzi był biało-czerwony” .
I właśnie o to chodzi, gdy się będzie obracał o 360° :) zostanie efekt biało - czerwony :D

#134 czarodziej

czarodziej

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 13:25

Flaga Japonii? A może od razu Monako, Indonezji? Toż to te same kolory. Niestety, ale komentarze niektórych fanów są dobijające. Mam wrażenie, jakby część osób zazdrościła nie tyle pomysłu Zbyszkowi, co tego, że jest w centrum uwagi. Dlatego różne pomysły będą pojawiały się do samego koncertu. Co innego, gdyby jeszcze jakiś pomysł wydawał się logiczny i adekwatny. Ale co za dużo to niezdrowo. Lepiej raz a porządnie! Więc skupmy się WSZYSCY, aby biało-czerwona flaga była najlepszą flagą, jaką tylko możemy zrobić. Niech to niektórzy wreszcie zrozumieją! (to do tych "zbuntowanych")

#135 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 marca 2009 - 13:26

Zebrałam wszystko co do tej pory mamy do tzw 'kupy' :) żeby nie trzeba było po temacie skakać (oprócz 2 grafik -czarodzieja i chojnego bo chyba jeszcze nie skończone są... jak będą gotowe - zaktualizuję zbiór)

plik zip zawierający:
- notkę prasową
- link do filmu History of the Flag
- grafiki na serwisy społęcznościowe (NK, grono, facebook itd)
- linki i animowane gify do bannerów do umieszczania na stronach, w st=ygnaturach i podpisach


dodałam grafikę by czarodziej i link do strony flagowej.

FLAGA 2009 - materiały 1.1

#136 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 13:27

Dołączona grafika

fajne?

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#137 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 26 marca 2009 - 13:29

Flaga Japonii? A może od razu Monako, Indonezji? Toż to te same kolory. Niestety, ale komentarze niektórych fanów są dobijające. Mam wrażenie, jakby część osób zazdrościła nie tyle pomysłu Zbyszkowi, co tego, że jest w centrum uwagi. Dlatego różne pomysły będą pojawiały się do samego koncertu. Co innego, gdyby jeszcze jakiś pomysł wydawał się logiczny i adekwatny. Ale co za dużo to niezdrowo. Lepiej raz a porządnie! Więc skupmy się WSZYSCY, aby biało-czerwona flaga była najlepszą flagą, jaką tylko możemy zrobić. Niech to niektórzy wreszcie zrozumieją! (to do tych "zbuntowanych")


Post o fladze Japonii nie został napisany przez fana, jestem tego pewna. Na łOnecie siedzą ludzie, którym się nudzi, którzy zazdroszczą albo po prostu chcą się wyżyć.
Mnie denerwuje troszkę tylko to, że kurczowo się trzymamy tej polskiej flagi. Ja jestem bardzo za tym pomysłem, łezka się w oku kręci na myśl, jak to wyglądało w 2005, ale jak już wcześniej pisałam: fajnie by było zobaczyć jakiś gratisik :)

#138 figora

figora

    Użytkownik

  • Members
  • 115 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 13:50

http://www.dziennik....zie_flaga_.html

#139 Biggerman

Biggerman

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Toruń - Złocieniec

Napisano 26 marca 2009 - 14:10

Jeśli idziemy na dużą skalę to proponuję specjalny profil na naszej klasie. Przydałby się też banner pasujący do last fm, który ma ograniczenie do wrzucania wszelkich info tylko po prawej stronie.

#140 gloria

gloria

    Użytkownik

  • Members
  • 59 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko - pomorskie

Napisano 26 marca 2009 - 14:11

http://muzyka.interi...-dla-u2,1280816



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych