Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy będzie "Trzeci Chorzów" w 2010?


290 replies to this topic

#121 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:24

Ptaszki ćwierkają że 11 sierpnia też będzie Zagrzeb, oraz nagranie DVD

#122 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:36

Nie wierzę.
3 koncerty dzień po dniu..?? :blink:

#123 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 01 kwietnia 2009 - 13:13

Pamiętajmy o dzisiejszej dacie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#124 Guest_Fanka U2_*

Guest_Fanka U2_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2009 - 13:33

Jeżeli się okaże, że nie będzie drugiego Chorzowa (na 10000000000000000000000000000000000000000000000000 %), to...

OGŁOSZĘ PROTEST!!!! =P


Albo jak nie dołożą biletów (zwłaszcza na płytę...)...
Normalnie skandal z tymi biletami... Szkoda gadać...

Pozdrawiam

Fanka U2

#125 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2009 - 13:36

Albo jak nie dołożą biletów (zwłaszcza na płytę...)...


Jeszcze się wszystkie bilety nie sprzedały, więc po co mają je dokładać? :blink:
Dołączona grafika

#126 Guest_Fanka U2_*

Guest_Fanka U2_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2009 - 13:42

Chodzi o te bilety, które mają być w sprzedaży w biurach podróży oraz w Empikach (między innymi)... Mówiono o tym w telewizji...

JESZCZE RAZ SKANDAL!!!! =P



#127 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2009 - 14:00

Chodzi o te bilety, które mają być w sprzedaży w biurach podróży oraz w Empikach (między innymi)... Mówiono o tym w telewizji...


Przed tym jak ruszyła sprzedaż internetowa nigdzie nie spotkałem się z zapowiedzią, że wszystkie bilety będą dostępne w punktach sprzedaży. Wprost przeciwnie, były zapowiedzi, że najpierw rusza sprzedaż internetowa, w której co do zasady każdy mógł uczestniczyć. Na czym polega więc ten skandal?
Dołączona grafika

#128 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 14:05

A gdzie jest to 'OFFICIAL INFO'???
Bo na u2.com czy LN.pl jakoś nie widzę..
Myślę, że autorowi chodziło o to, że nigdzie w rozpisce Trasy nie ma tak, by U2 grało 4 koncerty w ciągu 5 kolejnych dni.
A tak by się stało gdyby mieli zagrać 07.08.
Więc może Chorzów2 05.07 ??


Chyba 05.08? :rolleyes:

#129 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 kwietnia 2009 - 14:20

To byłoby iście rozwalające :angry: Nie mam nic przeciwko dodawaniu nowych dat, ale po tych pierwszych...
Takie "wpychanie" nowych dat koncertów dzień przed te , już oficjalnie potwierdzone daty, to za przeproszeniem porąbany pomysł.
Po pierwsze nie każdego stać na pójście na 2 koncerty i po drugie to zagrywka iście nie fair w stosunku do tych wszystkich fanów, którzy zdobywali z wielkim trudem wejściówki na pierwszą potwierdzoną datę.
I co teraz ? Teraz pójście wyłącznie na ten "pierwszy" koncert straci tę swoistą magię bycia TYM pierwszym - TYM oczekiwanym od 4-ech lat, bo w świadomości gdzieś już będzie, że są/będą tacy co załapią się na koncert dzień wcześniej i już będą wszędzie "chwalić" się wrażeniami.


Ale zawsze znajdzie się ktoś kto się będzie chwalił wrażeniami, jeżeli nie będą to wrażenia z Chorzowa (2 czyli 1) to z Berlina/Geteborga/Gelsenkirchen czy innego miasta.
Nie wiem jakie jest Twoje podejście do U2 ale dla mnie i dla wielu ludzi tutaj(tak mi się wydaje), nie będzie miało znaczenia czy ktoś podzielił się już wrażeniami, bo kiedy zagra pierwszy riff wszystko z głowy wylatuje i zostaje tylko U2 i nie myślisz o tym że byłoby fajniej gdyby to był pierwszy pierwszy koncert.

#130 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 01 kwietnia 2009 - 14:34

Ale zawsze znajdzie się ktoś kto się będzie chwalił wrażeniami, jeżeli nie będą to wrażenia z Chorzowa (2 czyli 1) to z Berlina/Geteborga/Gelsenkirchen czy innego miasta.
Nie wiem jakie jest Twoje podejście do U2 ale dla mnie i dla wielu ludzi tutaj(tak mi się wydaje), nie będzie miało znaczenia czy ktoś podzielił się już wrażeniami, bo kiedy zagra pierwszy riff wszystko z głowy wylatuje i zostaje tylko U2 i nie myślisz o tym że byłoby fajniej gdyby to był pierwszy pierwszy koncert.



Locutusss,
Nie w tym rzecz....chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.

Gdybyś miał wybierać między dwoma datami oficjalnie ogłoszonych koncertów i nie musiałbyś uwzględniać jakichkolwiek czynników zewnętrznych typu nieodpowiedni dzień dla ciebie, brak urlopu itp...to którą datę byś wybrał ?
Dla mnie oczywiste jest, że ja wybrałbym tę pierwszą i zakładam że znakomita większość z forumowiczów postąpiła by podobnie.

Drugi koncert, to zawsze jest już ten drugi i dla mnie ma to znaczenie. Więc robienie "przedstawek" przed głównymi ogłoszonymi datami w tym samym mieście jest jedną wielką lipą i trąca mi kpieniem z i dymaniem większości tych fanów, co kupili bilety wcześniej na ogłaszane show.

#131 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 01 kwietnia 2009 - 14:43

Mars_2000, to zależy od podejścia. Jeśli komuś zależy na jak najlepszym koncercie, to powinien wybrać ten drugi, względnie ten ostatni, bo drugie ( ostatnie ) najcżęściej są lepsze i ciekawsze od pierwszych. I ja bym wybrał drugi. Natomiast sytuacja z Chorwacją jest trochę wyjątkowa, bo tam chodzi o pierwszy koncert ever. I ludzie mieli radochę, że będą na pierwszym koncercie w Chorwacji ever, a tu.. lipa ! Pierwszy stał się drugim ! Tyle, że jest to problem jedynie tych, którzy nie wybierają się na ten pierwszy :P Ale czy jest to w ogóle problem, skoro w zamian mogą się spodziewać ciekawszej setlisty ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#132 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 01 kwietnia 2009 - 14:58

Johnny99,
Z Twoim zdaniem zgodziłbym się, jeśli chodziłoby o pierwszy koncert na tej trasie. Tu może być parę rzeczy wymagających poprawek i wówczas różnica między takim, a kolejnym show może być wyraźna na korzyść tego drugiego.
Ale jakoś nie przekonuje mnie ten argument , jeśli mówimy o 15-tym czy 20-tym koncercie granym na przestrzeni jednego miesiąca czasu. Już wówczas różnice między jednym dniem , a drugim są znikome. Na tyle znikome, że raczej jedynie faktycznie "wytrawni" i "zagorzali" fani to odczują.

Oczywiście są od tego wyjątki, gdzie tzw. dyspozycja dnia danego artysty może mieć ogromne znaczenie i wówczas wszelkie powyższe dywagacje i argumenty biorą w łeb :P

Co do setlisty...to jest to subiektywna sprawa odbiorców koncertu. Dla jednych setlista z pierwszego dnia będzie lepsza, a dla innych ta z drugiego. Tutaj trudno jest mi wyrokować. Być może w czasie tych "drugich" show pojawiają się często kawałki rzadziej grane i mniej spodziewane. Ale zawsze odbędzie się to kosztem innych piosenek i nie każdemu koniecznie musi się to podobać.

#133 domod

domod

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:00

Polska jest narazie JEDYNYM państwem na całej trasie w którym U2 zagra tylko RAZ!!! Czy całej ekipie opłaca się konstruować gigantyczną scenę tylko na 1 występ?? ...wątpie. A poza tym przed naszym koncertem i po są duże odległości czasowe, więc być może że jeszcze będą 3 :rolleyes: :lol: :lol:

Zaprawdę powiadam Wam!

#134 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:11

Czy całej ekipie opłaca się konstruować gigantyczną scenę tylko na 1 występ?? ...wątpie.


Raczej na pewno nie będzie też drugich koncertów w Glasgow, Cadriff i Sheffield, więc raczej jest to średni argument.
Dołączona grafika

#135 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:15

Polska jest narazie JEDYNYM państwem na całej trasie w którym U2 zagra tylko RAZ!!! Czy całej ekipie opłaca się konstruować gigantyczną scenę tylko na 1 występ?? ...wątpie. A poza tym przed naszym koncertem i po są duże odległości czasowe, więc być może że jeszcze będą 3 :rolleyes: :lol: :lol:

Zaprawdę powiadam Wam!


Tak tylkopamiętajmy że jeszcze jest swięto pomiedzy Chorzowem a Zagrzebiem więc chłopaki też będa chcieli odpocząc.
a co do sceny z Ty gadasz... a czy opłaca się rozkładać ją raz w Berlinie, Glasgow Sheffield, Cardif, Atlanta, La , Vancouver?
No cóż. Interesuje się muzyką U2

#136 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:17

Wróciłem przed chwilą z Empiku.Ludzie dzisiaj czekają od 11 na bilet płyta stadionu.I mają zamiar siedzieć tam do 21 !!!
Mogliby zrobić 2 koncert.To byłaby szansa dla tych ,którzy nie dostali biletu na 1 koncert
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#137 domod

domod

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:39

Raczej na pewno nie będzie też drugich koncertów w Glasgow, Cadriff i Sheffield, więc raczej jest to średni argument.


A czy te miasta należa do innego kraju? <_< ??

#138 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:44

A czy te miasta należa do innego kraju? <_< ??


A jakie to ma znaczenie, że są w jednym państwie? Podałem przykład tych trzech miast na Twoje pytanie, wyrażające wątpliwość, że chciałoby im się rozstawiać scenę na 1 koncert. Jak rozumiem może im się chcieć w Wielkiej Brytanii, ale w Polsce już nie? ;)
Dołączona grafika

#139 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2009 - 17:05

A ja się zastanawiam, kiedy przy Chorzowie pojawi się "sold out". Bilety sprzedają się wolno. Myślę, że zbyt wolno, by, nawet jeśli sprzedadzą się do końca tego tygodnia, próbować organizować kolejny koncert. Myślę, że nasz LN nie zaryzykuje. Póki co we fladze widzę ogromne dziury.

#140 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 01 kwietnia 2009 - 17:25

właśnie wszedłem na mapkę eventimu i uzmysłowiłem sobie że drugiego Chorzowa po prostu być nie może. Część wschodnia w większości wciąż niewyprzedana. Sektory 2, 1, 40, 39, 38 bez kilkudziesięciu miejsc są całe dostępne! znacząco przerzedzone są sektory od 32 do 38. na oko ponad 10 tys biletów wciąż czeka na chetnych. do końca kwietnia moooooże sie wyprzeda co i tak będzie świetnym wynikiem. pierwotnie zakładałem że do samego koncertu bilety beda dostepne.
szkoda.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych