Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy będzie "Trzeci Chorzów" w 2010?


290 replies to this topic

#81 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 12:27

Własnie na radiu Zet reklamowali koncert i najlepsze ZAPRASZAMY SPRZEDAŻ OD 20 MARCA !!!

#82 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 25 marca 2009 - 12:30

Zdarzają się takie wpadki. Po prostu ktoś nie dopilnował i nie wyciął lub nie zmienił tych słów... Magia radia:)

#83 BielszyNizBlask

BielszyNizBlask

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 12:33

Serdecznie dziękuję za czujne wyszukiwanie sprzeczności w moich wypowiedziach, ale chodziło mi o to, że nie jestem wcale pewien tego, co napisałem w pierwszym zdaniu. Czy ta odpowiedź Cię zadowala ?


W zupełności.

#84 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 12:37

Hhhmmm a moze wiedzą ze szybko trzeba wysprzedac restki z 6 Sierpnia i ogłosic drugi gig?? i po to reklama troche spozniona....

#85 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 25 marca 2009 - 12:40

A ja czytam z niesmakiem te kolejne plotki, pogłoski na temat drugiego koncertu.
Moim zdaniem byłoby to bardzo głupie skoro pierwszy koncert się jeszcze nie wyprzedał i jestem przekonany wręcz, że pozostałe bilety za 450 zł, a tym bardziej za 825 zł do sierpnia się nie sprzedadzą(tym bardziej jeśli oficjalnie ogłoszono by już 2 koncert - może sprzedaliby je, ale po cenie niższej, co z kolei byłoby dowodem na ich głupotę).

#86 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 25 marca 2009 - 12:42

Najpierw trzeba czekać aż się sprzeda pierwszy koncert, a potem dywagować, kiedy ogłoszą drugi. Jest mozliwe, żeby ogłosili drugi zanim się sprzeda pierwszy ?

Pierwszy w 100%, 'nigdy' się nie sprzeda, zawsze zostaną jakieś 2-3 najgorsze krzesła.
Myślę, że drugi ogłoszą jak pozstanie około 10% biletów na pierwszy.
Wg wyliczeń, Evy (plus korekta sektora 18) pozostało około 4,5 tys biletów na trybuny zachodnie, jeśli założymy, że trybuny wschodnie sprzedawały się podobnie, to w tej chwili pozostało około 9 tys biletów + 'wrócą' ewentualne zwroty i nieopłacone rezerwacje. Można przyjąć, że do wzięcia jest jeszcze jakieś 10 tys. biletów.

#87 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 18:44

Można przyjąć, że do wzięcia jest jeszcze jakieś 10 tys. biletów.

To może się zrzućmy i je kupmy! Będzie drugi koncert! :rolleyes:

#88 gloria

gloria

    Użytkownik

  • Members
  • 59 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko - pomorskie

Napisano 25 marca 2009 - 19:04

Wysłałam wczoraj maila do Eventim z zapytaniem: czy odbędzie się drugi koncert
i jeżeli tak to kiedy rusza sprzedaż biletów?

Odpowiedź uzyskałam dziś

Witam
Niestety drugi koncert U2 się nie odbędzie bardzo nam przykro.
Pozdrawiamy


Widzę, że odpowiedzi na to pytanie są różne.
Może Eventim nic nie wie? Albo chcą zamieszać, żeby nie wzbudzić jednakowych emocji?

Ja nadal wierzę, że będzie drugi Chorzów.

#89 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 25 marca 2009 - 19:13

Korekta sektora 18 - 304 miejsc na ten moment. Tylko niestety na nic ta cała mrówcza praca...bo zauważyłam, że mapka ticketpro nie jest systemową mapka tych wszystkich sklepów. Eventim rezerwuje sobie pewne miejsca, sektory/rzędy, a na mapce ticketpro widnieją one jako sprzedane. Dla przykładu, wrzuciłam do koszyka na eventimie 6 biletów i wyskoczył mi 18 sektor, rząd 2, a te miejsca na mapce ticketpro już wcześniej widnieją jako sprzedane (w całosci wysprzedanych jest tam 20 rzędów od 1 do 20go). Ta sama sytuacja powtarza się z 29 sektorem. A więc dalej wiemy..., że nic nie wiemy :(
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#90 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 19:35

pytanie do wszystkich na eventim.cz cały czas było ze sprzedane na płyte teraz jest tak ze jak sie zalogujesz to mozesz wybrac 5 biletów ale dalej jest problem, przed tem nie było mozliwosci wybrania ilosci biletów powtarzam było ze sprzdane...

prosze o sprawdzenie ....

#91 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 26 marca 2009 - 11:01

Wysłałam wczoraj maila do Eventim z zapytaniem: czy odbędzie się drugi koncert
i jeżeli tak to kiedy rusza sprzedaż biletów?

Odpowiedź uzyskałam dziś

Witam
Niestety drugi koncert U2 się nie odbędzie bardzo nam przykro.
Pozdrawiamy
Widzę, że odpowiedzi na to pytanie są różne.
Może Eventim nic nie wie? Albo chcą zamieszać, żeby nie wzbudzić jednakowych emocji?

Ja nadal wierzę, że będzie drugi Chorzów.

Nie masz sie co przejmować :) Prawda jest taka, że osoby do których telefonujesz prawdopodobnie niewiele wiedzą co i jak z koncertem. Pojedynczymi wypoiwedziamy nie ma cos ie przejmować, a wszystko i tak zależy od sprzedaży biletów. Taka sytuacja jak teraz może sie utrzymywać jeszcze dość długo. Przykład z VT gdzie 3 dublin został dodany w czasie trwania trasy. Polska nie Irlandia, ale mimo wszystko nie ma co panikować. Poczekajmy.

#92 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 26 marca 2009 - 13:05

kto chc e2 bilety na płyte !!!!!!!!!!!!!! pisac na gg 15874955 !!!!!!!!!! mam rezerwacjew na 10 minut !!!!

#93 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 18:55

Jakieś przecieki? Nowe info? Temat powoli chyba umiera...

A wystarczyło trybuny sprzedawać za około 300 i sprawa byłaby już rozwiązana teraz. Skoro tak bardzo chcieli dorównać do europejskich cen to mogli płytę sprzedawać po 270 i tak całą by sprzedali, a zarobek większy. No cóż ja jeszcze wierzę, ale zawsze bylem niepoprawnym optymistą w takich kwestiach.

#94 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 26 marca 2009 - 18:59

A wystarczyło trybuny sprzedawać za około 300 i sprawa byłaby już rozwiązana teraz.


A gdyby sprzedawali za 200 to mielibyśmy 3 koncerty ;)

Drugi koncert jest pewny na 100%. Oficjalna informacja ma się pojawić w poniedziałek B)
Dołączona grafika

#95 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 19:30

Drugi koncert jest pewny na 100%. Oficjalna informacja ma się pojawić w poniedziałek B)



juz to pare razy slyszalem/czytalem, jakies konkrety moze Mariuszu, bo raczej nie uwierze :D
ech, na obecna chwile juz mi to wisi szczerze to wszystko, nie wiem czemu LN juz teraz nie poda informacji tylko trzymaja tak fanow w napieciu.


Czas pokaze ; )

#96 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 26 marca 2009 - 21:23

jakies konkrety moze Mariuszu, bo raczej nie uwierze :D


Zostałem zmuszony do napisania czegoś takiego:

"Przykro mi, niestety drugiego koncertu U2 w Chorzowie nie będzie"

:(











do poniedziałku
;)
Dołączona grafika

#97 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2009 - 21:26

no jednak racjonalne myslenie wobec tego co napisales nakazuje mi skakac z radosci :D

#98 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 26 marca 2009 - 21:34

eeee Atomic nic tam nie wie:P

#99 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 26 marca 2009 - 21:36

Zostałem zmuszony do napisania czegoś takiego:
"Przykro mi, niestety drugiego koncertu U2 w Chorzowie nie będzie"

Ehh Ty też robisz w eventimie? ;)

#100 bart555

bart555

    Użytkownik

  • Members
  • 35 Postów
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 26 marca 2009 - 21:39

"Trochę" mnie już dobija temat tego faken secong gig'u i różnych zarąbistych faken przecieków :angry:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych