Jump to content


Photo

Czy będzie "Trzeci Chorzów" w 2010?


290 replies to this topic

#241 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 15 stycznia 2010 - 22:02

na tegorocznym openerze w namiocie wi aj pi mój ojciec rozmawiał z takim kolegą - panem doradcą pana Grobelnego.


Dementuję :D
Dołączona grafika

#242 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 15 stycznia 2010 - 22:42

Prove it Sherlock! :D

właściwie to ja bym musiał udowodnic ze nie kłamię ;p
ale po co mialbym was oklamywac, no chyba ze zostałem trollem tego forum :D

#243 Hansavritson

Hansavritson

    Użytkownik

  • Members
  • 50 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 16 stycznia 2010 - 22:12

No to ja wam powiem w tajemnicy, że słyszałem od kolegi siostry siostrzeńca kolegi mojego taty, że Szefowie Stali Rzeszów rozmawiali z McGuinessem na temat otwarcia nowej trybuny i związanym z tym ewentualnym koncertem U2. Edge powiedział, że lubi żużel i kibicuje Marmie, żeby wróciła do ekstraligi, także nie chce nikogo nakręcać, ale szykuje sie coś poważnego.

#244 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Posted 16 stycznia 2010 - 22:13

dobre :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#245 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 16 stycznia 2010 - 22:18

Dobra, możecie już zbastować z takimi "żarcikami" bo ileż się z tego śmiać można.

#246 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 18 stycznia 2010 - 20:04

Ahahahahaha, przyznam się.

Wiem, ze jestem blondynką, mam przeciętne IQ i w ogóle głupie głupoty zawsze się mnie trzymały.

Ale wczoraj jadąc autobusem wymyśliłam se, że U2 zagra na Woodstocku.

No co. Śmiejcie się, śmiejcie. Nic tych dni nie mają, zaraz po trasie amerykańskiej, grają też na Glaston, a i Owsiak zawsze pieprzył głupoty, ze U2 kiedyś zagra.

No wiem, wiem.

Dołączona grafika


<lol>
Ale i tak nietrafiona idea, bo Owsiak ciągle powtarza, że U2 nie chce, tylko samego Bono, żeby mówił, jak zbawiać świat, O! O! :P:P

last blog fb

 

 


#247 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 19 stycznia 2010 - 17:58

widzę ładne jaja się tutaj dzieją :P rzucisz 1 temat i od razu teorie spiskowe lecą... :P

Ktoś pytał co zrobię jeśli jutusy nie zagrają w Pozku..nic albo nic jadę na 4 koncerty i owszem fajnie gdybym mógł pójść na 5,ale w sumie jak go nie będzie to nie będę płakał...

#248 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 22 stycznia 2010 - 21:45

A ja się dalej nakręcam :P

Na stronie Lecha pojawił się link co efektownej wizualizacji stadionu po modernizacji:
http://www.media-eur...2012.pl/spacer/

A na stronie Lecha napisali coś takiego:

Stadion, jako obiekt klasy Elite, będzie areną wielkich zmagań sportowców i miejscem spotkań dziesiątek tysięcy kibiców. Jeszcze przed wielkimi emocjami EURO 2012, ma stanowić nie tylko siedzibę klubu piłkarskiego, ale przestrzeń, w której ze sportem spotyka się biznes, a także miejsce wydarzeń muzycznych na skalę europejską. Wielkim wyzwaniem jest stworzenie optymalnych warunków dla rozwoju tych wszystkich dyscyplin. To wyzwanie zostało podjęte dla Was.


Dołączona grafika

#249 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 23 stycznia 2010 - 10:32

hmm, jak dla mnie to na razie zwykły frazes, wielkie słowa za którymi nic nie idzie.

#250 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Posted 30 stycznia 2010 - 00:13

Za SkyScraperCity:

Stadion otwarty jesienią

Nie w lipcu czy w sierpniu, a dopiero w połowie października nastąpi otwarcie z wielką pompą stadionu przy ul. Bułgarskiej. - Zaprosimy Michela Platiniego i chcemy zagrać z Niemcami - mówi prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Antkowiak
Choć zima trzyma, praca na poznańskim stadionie wre. - Cały czas obowiązuje termin czerwcowy - zapewnia pełnomocnik prezydenta Poznania do spraw Euro 2012 i wiceprezes spółki Poznań Euro 2012 Michał Prymas. Ale czerwiec to nie termin oddania stadionu do użytku, tylko zakończenia na nim prac budowlanych.

- Szacujemy, że odbiór techniczny tak wielkiej inwestycji może potrwać dwa i pół miesiąca - twierdzi Prymas. To oznacza, że jakiekolwiek imprezy planowane na jego otwarcie nie odbędą się w lipcu czy sierpniu, a planowanie ich na wrzesień jest mocno ryzykowne. - Chcemy, by imprez na otwarcie stadionu było co najmniej kilka, i żeby nie były to tylko imprezy sportowe, ale też kulturalne. Naszym celem będzie pokazanie tego, że stadion jest wielofunkcyjny - dodaje prezes spółki. Bardzo możliwe, że w ramach cyklu imprez odbędzie się mecz, koncert wielkiej światowej gwiazdy i jeszcze jedna impreza, na którą wstęp nie będzie drogi i która umożliwi wszystkim poznaniakom poznanie stadionu.

Jednak największym wydarzeniem otwarcia obiektu ma być mecz reprezentacji Polski. A jaki jest sens rozgrywać tylko w terminach, które FIFA i UEFA przeznaczają na mecze międzypaństwowe i obligują kluby do zwalniania swoich piłkarzy na te spotkania. W grę wchodzą więc dwa terminy październikowe: 8 (piątek) i 12 (wtorek). W tych dniach odbędą się mecze eliminacyjne do Euro 2012. Polska - jako gospodarz - nie bierze w nich udziału.

Niestety, bardzo ograniczony będzie też wybór rywala. W eliminacjach Euro tylko trzy grupy złożą się z nieparzystej liczby drużyn, co oznacza, że tylko trzy europejskie zespoły będą pauzowały w każdym z październikowych terminów. Szukając rywala, trzeba liczyć na to, że któraś z wielkich drużyn naszego kontynentu akurat będzie miała wolne. Wolne będzie miała też Ukraina (jako drugi gospodarz), ale z nią mamy się spotkać już w sierpniu, prawdopodobnie w Kielcach. Teoretycznie w grę wchodzi też któraś z wielkich południowoamerykańskich drużyn - Brazylia lub Argentyna. Ale sprowadzenie takich zespołów oznacza koszty sięgające nawet 2 mln dol.

Prezes WZPN Stefan Antkowiak już ma swojego wymarzonego rywala. - Robimy wszystko, by zagrać z Niemcami - mówi. - Wkrótce podczas otwarcia nowej siedziby WZPN [będzie się mieściła na stadionie - przyp.red.] dojdzie do spotkania trenera Franciszka Smudy, władz PZPN i pana Andrzeja Placzyńskiego [szefa firmy Sportfive organizującej m.in. mecze reprezentacji - przyp.red.]. Chcemy wtedy dograć szczegóły. To będzie pierwszy polski stadion oddany na Euro 2012, więc spróbujemy zaprosić szefa UEFA Michela Platiniego - dodaje.

Do początku października na stadionie będą czynne tylko dwie trybuny, te za bramkami. Lech na takim karłowatym stadionie będzie grał więc nie tylko wiosną, ale także na początku następnego sezonu. Jeśli zakwalifikuje się do europejskich pucharów, mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej rozegra na obiekcie mieszczącym najwyżej kilkanaście tysięcy widzów.


Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań


To chyba rozwiewa marzenia o terminie wakacyjnym, można najwyżej liczyć na wrzesień.

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#251 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 30 stycznia 2010 - 09:35

No niestety to chyba rozwiewa wszystkie nadzieje :(

No chyba, że czeka nas zakończenie trasy w Polsce :P W powyższym tekście jest mowa o tym, że w związku z otwarciem stadionu w połowie października planowany jest szereg imprez, w tym koncert światowej gwiazdy. Z powodu warunków atmosferycznych jakoś sobie nie wyobrażam koncertu na stadionie w połowie października ;)
Dołączona grafika

#252 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Posted 30 stycznia 2010 - 23:26

jak dla mnie może być nawet tak jak teraz śnieg po pachy i -15 :)
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#253 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 17 lutego 2010 - 11:17

Dzisiejszy news z Onet.pl:

Najważniejszy w tym roku mecz w kraju reprezentacja Polski rozegra w październiku na otwarcie zmodernizowanego stadionu przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu, który ma być jedną z aren Euro 2012. Rywal ma być z pierwszej dziesiątki rankingu FIFA.

W stolicy Wielkopolski wszyscy marzą o Niemcach. Jak nam się jednak udało dowiedzieć, w grę wchodzą albo Holendrzy albo Francuzi. Ci drudzy wydają się bardziej prawdopodobni. Szczególnie, że gościem honorowym otwarcia stadionu ma być prezydent UEFA Michel Platini.


Zostaje nam tylko opcja, że U2 zagrają u nas w październiku po wskazanym powyżej meczu :(
Dołączona grafika

#254 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Posted 17 lutego 2010 - 11:30

Dzisiejszy news z Onet.pl:
Zostaje nam tylko opcja, że U2 zagrają u nas w październiku po wskazanym powyżej meczu :(

W przerwie ( Vertigo+GOYBO)
;)

#255 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 17 lutego 2010 - 11:54

gdyby Poznań leżał kilka równoleżników koncerty live można grać by nawet w styczniu. a tak dupa...

#256 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 14 marca 2010 - 00:07

No u mnie pod blokiem jest fajna górka, na której nawet perkusja Larry'ego od biedy by się zmieściła. Bono i reszta mogliby rozgrzewać imprezę na zboczu, tylko musieliby się bardzo mocno czegoś trzymać.
Zresztą koncert U2 na moim osiedlu nawet mi się śnił, nawet acr tam był, więc to prawie tak jakby on już był zaplanowany. Trzeba tylko powiadomić Live Nation, żeby wypromowali Jelonki Stadium - The Biggest Natural Concert Venue In Europe.

#257 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 01 kwietnia 2010 - 01:05

Marząc dalej... ;)

Artykuł z 30.03.2010.:

Co to znaczy, że stadion będzie gotowy w czerwcu?

Mimo że wykonawca zaplanował zakończenie robót budowlanych na stadionie przy Bułgarskiej na koniec czerwca, to dla kibiców nie oznacza to nic. Bo "koniec" w tym przypadku to finał robót zasadniczych, a początek przygotowywania wnętrza, by było bezpieczne i funkcjonalne. Ustawienie kamer, regulacja systemów prądowych, konfiguracja serwerów czy sprawdzanie bezpieczeństwa to tylko niektóre z niezbędnych czynności. Według planów wszystko ma potrwać do września.
- Według naszych założeń w połowie września obiekt ma zostać tak przygotowany, by można na nim bezpiecznie urządzać imprezy - zapewnia Ryszard Dembiński, prezes spółki Euro Poznań 2012.

Zanim to nastąpi, przed budowlańcami jeszcze dużo pracy. W tej chwili stadion tonie w błocie, ze wszystkich stron leżą metalowe elementy konstrukcyjne, a montaż membrany nad trybunami dopiero się rozpoczął. Jak zapewniają przedstawiciele spółki Euro Poznań 2012, część prac może trwać jeszcze na przełomie czerwca i lipca. Wtedy mają się także rozpocząć cząstkowe odbiory budowy, prowadzone przez straż pożarną, inspekcję pracy i sanepid. A dopiero w sierpniu na stadion wejdzie nadzór budowlany.

- My nie ingerujemy w terminy odbiorów - mówi Paweł Łukaszewski, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego dla miasta Poznania. - Ich rozpoczęcie zależy od inwestora, który jest z nami w stałym kontakcie. W jaki sposób będą przebiegać, zależy głównie od postępu kontroli cząstkowych, przeprowadzanych m.in. przez straż pożarną czy inspekcję pracy - podkreśla Łukaszewski.

Kibice na stadion będą mogli wejść we wrześniu, lecz oficjalnie inauguracja nastąpi dopiero w październiku. Do tego czasu ma także zostać zagospodarowana najbliższa okolica obiektu. Jest już gotowy projekt, który jest sprawdzany pod kątem metody realizacji. Jak wszystko się zakończy, przy Bułgarskiej ma się odbyć mecz inauguracyjny reprezentacji Polski. Z kim? Choć mówiło się o Holandii, to w tej chwili nie jest to jeszcze przesądzone.

- Mamy kilka pomysłów, w jaki sposób zainaugurować funkcjonowanie obiektu - mówi Michał Prymas, pełnomocnik prezydenta ds. Euro 2012. - We wrześniu planujemy zorganizowanie koncertu gwiazdy światowego formatu, a w październiku mecz reprezentacji. Poza tym chcemy coś zrobić dla poznaniaków, stąd pomysł na zorganizowanie meczu dwóch poznańskich klubów - Lecha z Wartą - wylicza Michał Prymas.

Kolejną stadionową kwestią do rozwiązania będzie znalezienie operatora. To jego zadaniem będzie pozyskanie najemców, którzy zagospodarują tysiące metrów kwadratowych powierzchni. Ma on zostać wyłoniony pod koniec roku.

Źródło: gloswielkopolski.pl

Może jakaś petycja do prezesa z sugestią co do wyboru gwiazdy? :D
W końcu jak prezes zaprosi to nie wypada odmówić :P B)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#258 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 01 kwietnia 2010 - 01:11

hah! a ja mówiłem że są takie plany!
a niektórzy mnie oskarżyli o kłamstwa - shame on you! :P

może panowie po drodze z istambułu zawitają do nas...
jeden czort tylko ich wie!

#259 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 01 kwietnia 2010 - 10:08

spokojnie, spokojnie. zostało tam użyte takie magiczne słówko jak "planujemy". więc może wyjdzie, może nie. z drugiej strony jeśli coś miało by być na rzeczy to potwierdzone info o takim koncercie powinno pojawić się jeszcze w kwietniu, a w maju ruszyć sprzedaż biletów. no bo chyba dwa tygodnie przed planowanym terminem koncertu nie powiedzą, że to będzie U2.

#260 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 01 kwietnia 2010 - 11:18

http://cgk.czestochowa.pl/?p=2102

Prima aprilis ?!



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users