Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy będzie "Trzeci Chorzów" w 2010?


290 replies to this topic

#221 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:55

Ciekawe. A można wiedzieć skąd znasz te szczegóły? :)


Będę niczym dziennikarz i nie zdradzę swjego źródła informacji bo potem jak się nie sprawdzi to będzie wielkie hallo...poczekamy zobaczymy ;)

#222 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 stycznia 2010 - 10:15

ależ udzielaż intrygujące odpowiedzi :P

#223 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 13:16

witam,bardzo duży optymizm z tym otwarciem w czerwcu bo stadion w Poznaniu ma już kilka poślizgów.
patrzac na dzisiejsze zdjęcia z obydwóch stadionów to różnice są niewielkie.A tak na marginesie czekałem na
odpowiedż z Poznania i nie pomyliłem się !!!!

#224 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 stycznia 2010 - 13:49

witam,bardzo duży optymizm z tym otwarciem w czerwcu bo stadion w Poznaniu ma już kilka poślizgów.
patrzac na dzisiejsze zdjęcia z obydwóch stadionów to różnice są niewielkie.A tak na marginesie czekałem na
odpowiedż z Poznania i nie pomyliłem się !!!!


Co masz na myśli z tym nie pomyliłem się???Spoko spoko Poznań zdąży bo Kolejorz to symbol tego miasta wydaje mi się,że dla władz Krakowa Wisła nie jest,aż tak ważna skoro Cracovia ma nie schodzić na psy :P ;)

#225 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 14:36

Kuchenki AMICA to też symbol !!!!?

#226 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 stycznia 2010 - 14:41

Teoretycznie istniałaby możliwość występu U2 w Poznaniu w sierpniu lub we wrześniu. Luki w terminarzu trasy na 2010r. świadczą o tym, że wszystkie miejsca koncertów nie zostały jeszcze ogłoszone.

hmmm, patrząc na rozpiskę z koncertami tour 2010 po europie w sierpniu już miejsca nie widzę na żaden koncert. szansa na koncert w naszym kraju jest między 6 a 15 września 2010.

pytanie do kolegi bob. co zrobisz jak głoszona przez Ciebie teoria Poznania w 2010 roku nie wypali?

aha, i boję się, że z każdym nowym postem w tym temacie zaczniemy się nawzajem nakręcać. to może lepiej zostawić teorie spiskowe i poczekać na rozwój wypadków.

#227 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 15 stycznia 2010 - 14:41

Dwa takie wielkie kluby w krakowie a nawet jednego stadionu nie mają :P

... :P


#228 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 14:47

jeden mamy na Błoniach!!

#229 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 15 stycznia 2010 - 14:52

Ewentualny termin sierpniowy mógłby się pojawić pomiędzy Moskwą (25) a Wiedniem (30). Czyli pewnie coś w okolicach 27/28. I wydaje się to w miarę logiczne, patrząc na rozmieszczenie poszczególnych koncertów. Poznań był by "po drodze". Szanse na to zwiększa fakt, że już dawno odpadła opcja z koncertem w Budapeszcie.

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#230 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 stycznia 2010 - 15:07

widać więc, że logistycznie jest do do wykonania. tylko pytanie, co jest bardziej wiarygodne. to, że zespół naprawdę chce jeszcze raz zagrać w Polsce czy to, że stadion w Poznaniu skończą na czas.

#231 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 15:41

czuję się w obowiązku coś napisać,może ostatni raz.Ja zacząłem z tym Krakowem,więc ja skończę.
Miałem nadzieje że spowoduję poruszenie wśród fanów a nie kibiców.Mój pomysł na promocje mojego miasta w którym mieszkam od prawie 40 lat jest fatastyczny i mam nadzięje że może zdarzy się cud.Wiec na koniec jęśli zagrają w Poznaniu to stawie się pod bramami stadionu i razem sie będziemy bawić.

#232 kinia2742

kinia2742

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 15 stycznia 2010 - 15:44

boję się, że z każdym nowym postem w tym temacie zaczniemy się nawzajem nakręcać. to może lepiej zostawić teorie spiskowe i poczekać na rozwój wypadków.


amen.
One love. One life.

#233 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 15 stycznia 2010 - 16:20

Zainteresowanie ze strony klubu piłkarskiego czy chęć promocji miasta mają niewielkie znaczenie. Decyzję o organizacji koncertu podejmuje management U2 oraz Livenation. Realne rozważania nad koncertem w Poznaniu można zacząć najwcześniej w maju. Czyli wtedy, kiedy prace nad rozbudową stadionu będą zbliżać się ku końcowi. Biorąc pod uwagę ewentualną datę koncertu na koniec sierpnia oraz problem z wyprzedaniem Chorzowa w przeciągu pół roku to szanse na zobaczenie U2 w tym roku w Polsce są MI-ZER-NE.

#234 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 15 stycznia 2010 - 17:03

no dobra...

to i ja doleję trochę oliwy do ognia!
na tegorocznym openerze w namiocie wi aj pi mój ojciec rozmawiał z takim kolegą - panem doradcą pana Grobelnego.
Ten pan doradca powiedział mojemu tacie, ze planują coś mega na inauguracje otwarcia stadionu, ale nie chciał powiedziec nic wiecej...
Nie pamietam czy sprecyzował czy to ma byc koncert, ale chyba tak.

zadowoleni?

#235 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 17:30

no toja na teym ogniu usmażę coś sobie.
mój znajomy zwiazany z tefeniką opowiadał że pan Cupiał spotkał się w czasie swych wakacji z menago U2 /tym najwazniejszym/ i że podobno zaprosił go do swoich ukochanych Myślenic.
nieżle co, a miełem cicho,sorry

#236 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 stycznia 2010 - 17:32

... ze planują coś mega na inauguracje otwarcia stadionu, ale nie chciał powiedziec nic wiecej...

hmm, niech zgadnę. Dode z półplaybacku.

a tak na poważnie, to chyba nie to Antek. Z drugiej strony nurtuje mnie taka rzecz, stadion nówka nierdzewka, a zaraz po otwarciu murawę "karczuje" kilkadziesiąt tysięcy fanów U2. no chyba, że z murawą poczekają.

#237 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 17:38

murawy nie będzie bo lech postanowił grać na remontowanym stadione wiosną,moje gratulacje

#238 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 stycznia 2010 - 18:09

no jo, rozgrywki ekstraklasy, ich nie da się tak łatwo przeskoczyć

#239 artur70

artur70

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 stycznia 2010 - 18:14

A poważnie,jeśli chcą grać w trakcie budowy to licząc przerwy na ok. 7 meczów jak się nie myle to na pewno zdąrzycie do czerwca.

#240 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 15 stycznia 2010 - 19:34

A poważnie,jeśli chcą grać w trakcie budowy to licząc przerwy na ok. 7 meczów jak się nie myle to na pewno zdąrzycie do czerwca.


Zluzuj z lekka kolego.
Powinieneś się cieszyć z faktu że być może będą mieli gdzie zagrać.
a swoje waśnie z murawy zostaw na boku, bo chyba trochę przez Ciebie przemawiają.
co się murawą przejmujesz tak,
najwyżej sobie klub na mecze zmieni i po strachu.
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych