Skocz do zawartości


Zdjęcie

POSPOLITE RUSZENIE - z 38 miast w Polsce do Chorzowa


89 replies to this topic

#61 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 lipca 2009 - 09:14

Ej, przecież to profesjonalna firma :lol:


Olsztyn Główny - Katowice:

http://rozklad-pkp.p...afasScrollDir=1

#62 Pedros

Pedros

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 07 lipca 2009 - 09:18

OK jak się uda znaleźć połączenie w jedną stronę. Ale z powrotem nie jest już tak różowo. I tu się zaczynają schody...

#63 Ratzing

Ratzing

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn i okolice

Napisano 07 lipca 2009 - 14:21

Spróbuj na gg, czasem wbija koleś i odpowiada.

BTW jeżeli uda ci się dostać do Olsztyńskiego autobusu to się spotkamy ;)
Here she comes/ Lady luck again/ Figure of eight/ Six and nine again/ I, I, I... My Lady With A Spinning Head

#64 Pedros

Pedros

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 07 lipca 2009 - 14:24

Mam nadzieję, że się odezwie. Spróbuję dzisiaj wieczorem zagadnąć. Oby się udało...

#65 sFa

sFa

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2009 - 11:19

hmm z tego co widze na shortcut.pl brak juz miejsc wiec pozostaje prawdopodobnie tylko topbilety...
rezerwowal ktos w ostatnim czasie tam przejazd? dalej sa te problemy z komunikacja z wlascicielem?

#66 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 lipca 2009 - 14:23

najgorzej mają ci z nad morza. Kawał drogi przed nimi :rolleyes:
Ja to mam blisko na szczęście.
Posted Image

#67 acry

acry

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sin city

Napisano 28 lipca 2009 - 16:37

hmm z tego co widze na shortcut.pl brak juz miejsc wiec pozostaje prawdopodobnie tylko topbilety...
rezerwowal ktos w ostatnim czasie tam przejazd? dalej sa te problemy z komunikacja z wlascicielem?


Rezerwowałam 14 lipca przejazd dla dwóch osób z Lublina. Nie dostałam żadnego potwierdzenia wpłaty, chociaż nie orientuję się czy jest ono wysyłane. Na razie podejmowałam "nieśmiałe" próby kontaktu - na gg i próbowałam się dodzwonić - miałam jednak wyłącznie możliwość dzwonienia po godzinie 16 także jestem w stanie zrozumieć, że być może po tej godzinie nie ma szans na kontakt telefoniczny.
Informacje o przejeździe mają być, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przesyłane 5 dni przed wyjazdem, także liczę na to że faktycznie tak będzie, do tego czasu uważam nie ma co panikować bo nie podejrzewam żeby firma TopBilety organizująca przejazdy na koncerty od 3 lat, postanowiła wywinąć jakiś numer.

I'm a sailor peg
And I lost my leg
Climbing up the top sails
I lost my leg
I'm shipping off
To find my wooden leg!

#68 kinia

kinia

    Użytkownik

  • Members
  • 200 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zacho-pomorskie :)

Napisano 28 lipca 2009 - 16:43

najgorzej mają ci z nad morza. Kawał drogi przed nimi :rolleyes:
Ja to mam blisko na szczęście.


a tam zaraz kawał..., to rzut beretem przecież :D :P, w wybornym towarzystwie to będzie moment :D ;)
... za U2 na koniec świata nawet ;) ;) ;)
Dołączona grafika

#69 Ellen

Ellen

    Użytkownik

  • Members
  • 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szydłowiec

Napisano 28 lipca 2009 - 18:21

Komuś udało się ostatnio skontaktować z TopBilety.pl? Ja próbuję od kilku dni się dodzwonić - poczta głosowa (pocieszenie, że nie wyłączony telefon), mail - serwer odbija maile, bo przepełniona.
Chcę zarezerwować miejsce w autokarze na przejazd do Chorzowa - formularz na stronie działa, przysyła potwierdzenie z prośbą o wpłatę w ciągu 3 dni od rezerwacji. No ale żeby jakiś kontakt w drugą stronę, żeby o coś się zapytać, potwierdzić, dowiedzieć? Zero kontaktu jak na razie...
A może coś wiadomo kiedy się coś ruszy?
No chyba, że ktoś ma jakiś pomysł, jak się dostać z Olsztyna na koncert do Chorzowa?


Pięć dni przed koncertem wysyłają potwierdzenie wyjazdu wraz z biletami na maila. Ja ostatnio miałam z nimi konakt i dowiedziałam się, że mój wyjazd jak na dziś dzień jest na 100% aktualny (z Lublina przez Radom).

#70 elevation

elevation

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 28 lipca 2009 - 19:59

ja też zarezerwowałam przejazd z Lublina, wpłaciłam pieniadze i jak dotąd nie dostałam żadnego potwierdzenia, moze dlatego ze mam poczte na o2? Cóż, poczekam, chociaż trochę mnie to martwi.

#71 sFa

sFa

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2009 - 20:56

Shortcut na 99% prawdopodobnie jutro wznowi zapisy do drugiego autobusu jadacego z warszawy do chorzowa.
Dlatego ja jade z Shortcutem, odpisuja na maile w ciagu kilkunastu minut + bardzo mila obsluga.
Jedzie ktos rowniez busem z w/w firmy?;)

#72 acry

acry

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sin city

Napisano 28 lipca 2009 - 21:20

ja też zarezerwowałam przejazd z Lublina, wpłaciłam pieniadze i jak dotąd nie dostałam żadnego potwierdzenia, moze dlatego ze mam poczte na o2? Cóż, poczekam, chociaż trochę mnie to martwi.


również mam pocztę na o2, ale nie jestem pewna czy TopBilety wysyła w ogóle potwierdzenia zapłaty. jeżeli dostałaś potwierdzenie rezerwacji z numerem konta, to poczta nie mogłaby być przyczyną.

I'm a sailor peg
And I lost my leg
Climbing up the top sails
I lost my leg
I'm shipping off
To find my wooden leg!

#73 vieviora

vieviora

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów

Napisano 28 lipca 2009 - 22:10

czesc.

Czy mozna dolaczyc do tego zgromadzenia fanów na miejscu?? pytam bo jade sama no i chce się dołaczyc i przebic fanow metal. pozdrawiam;)

#74 elevation

elevation

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 01 sierpnia 2009 - 17:21

UWAGA!

1.sierpnia otrzymasz email z pełną informacją nt przejazdu (godzina, miejsce wyjazdu oraz uwagi dodatkowe)

i ja dalej nic nie dostałam.

#75 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2009 - 17:23

topbilety, pelen profesjonalizm !

#76 acry

acry

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sin city

Napisano 01 sierpnia 2009 - 17:51

Trzeba cierpliwie czekać. Martwić będzie się można jeżeli będziemy mieli już 2-go sierpnia i nadal żadnych informacji.

I'm a sailor peg
And I lost my leg
Climbing up the top sails
I lost my leg
I'm shipping off
To find my wooden leg!

#77 the breez

the breez

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 17:55

UWAGA!

1.sierpnia otrzymasz email z pełną informacją nt przejazdu (godzina, miejsce wyjazdu oraz uwagi dodatkowe)

i ja dalej nic nie dostałam. [quote]



pociesz się, że nie Ty jedna ;)..

#78 al1bundy

al1bundy

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 17:57

Czy ktoś jadący z firmą TopBilety dostał już info na maila co dalej? Ja jadę z Bydgoszczy i nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Niech ktoś da znać czy wiem skąd odjeżdża autokar bydgoski. maciejtajl@op.pl

#79 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 01 sierpnia 2009 - 18:05

Gdybym był na waszym miejscu to nie czekałbym na potwierdzenie e-mailem tylko szukał alternatywnego transportu. :rolleyes:

#80 Ellen

Ellen

    Użytkownik

  • Members
  • 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szydłowiec

Napisano 01 sierpnia 2009 - 18:12

Ostatnio jak jechałam potwierdzenie było dopiero po 23 pięć dni przed koncertem.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych