Skocz do zawartości


Zdjęcie

POSPOLITE RUSZENIE - z 38 miast w Polsce do Chorzowa


89 replies to this topic

#21 Gringo

Gringo

    Użytkownik

  • Members
  • 258 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Golub-Dobrzyń

Napisano 21 marca 2009 - 14:30

mirewa wystarczy przeczytać wcześniejsze posty, wszystko jest wyjaśnione:)
Z tego co zrozumiałem autobus w drogę powrotną rusza ok. godzinę po koncercie. Natomiast jak szybko będzie przed koncertem zależy m.in. od ilości przystanków, sytuacji na drodze itp.

#22 mhl999

mhl999

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:swd

Napisano 21 marca 2009 - 14:36

czy powrót byłby od razu po koncercie?
na ile godzin przed koncertem jest przyjazd na miejsce?


powrót jest ok. godziny po koncercie - ludzie muszą się zebrać. praktyka pokazuje, że godzina wystarczy
przyjazd będzie między godziną 13 a 15 - są to widełki czasowe na wypadek jakiś korków na drodze, bo z nimi najczęściej mamy do czynienia

#23 mirewa

mirewa

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 21 marca 2009 - 14:53

dzięki wielkie! :D

#24 Ratzing

Ratzing

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn i okolice

Napisano 22 marca 2009 - 09:54

Hm, jutro mamy zamiar z bratem dokonać potwierdzenia rezerwacji przelewając tę kasę.
I w związku z tym mam takie małe pytanko - można to jakoś zawczasu ustalić, że będziemu jechać w jednym autokarze czy na miejscu dopiero, 6 sierpnia, trzeba będzie się z ludźmi umawiać i tasować?
Here she comes/ Lady luck again/ Figure of eight/ Six and nine again/ I, I, I... My Lady With A Spinning Head

#25 mhl999

mhl999

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:swd

Napisano 22 marca 2009 - 12:46

Hm, jutro mamy zamiar z bratem dokonać potwierdzenia rezerwacji przelewając tę kasę.
I w związku z tym mam takie małe pytanko - można to jakoś zawczasu ustalić, że będziemu jechać w jednym autokarze czy na miejscu dopiero, 6 sierpnia, trzeba będzie się z ludźmi umawiać i tasować?

wpiszcie w swoich zgłoszeniach 1 adres email
dodatkowo dla pewności zapłacicie 1 przelewem za 2 osoby
i macie 100% że pojedziecie tym samym autokarem

#26 kamarud

kamarud

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 23 marca 2009 - 11:35

Witam
Przy rezerwowaniu przejazdu podalismy dwa meile,(bo byly dwie rezerwacje, moja i meza), jezeli przelew bedzie jeden i w tytule wpiszę co trzeba, to mam nadzieje ze pojedziemy z mezem jednym autobusem??jakos nie wyobrazam sobie tego inaczej...

#27 mhl999

mhl999

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:swd

Napisano 23 marca 2009 - 11:40

Witam
Przy rezerwowaniu przejazdu podalismy dwa meile,(bo byly dwie rezerwacje, moja i meza), jezeli przelew bedzie jeden i w tytule wpiszę co trzeba, to mam nadzieje ze pojedziemy z mezem jednym autobusem??jakos nie wyobrazam sobie tego inaczej...

jeśli jest 1 przelew to nie będzie problemu

#28 Ratzing

Ratzing

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn i okolice

Napisano 24 marca 2009 - 15:20

Okej, pieniądze za mnie i za mojego brata dziś poszły, jutro pewnie dojdą, rezerwacja będzie, bilety w drodze - tylko czekać na 6 sierpnia :>

BTW wychodzi teraz na to, że mój brat 'zarezerwował' sobie miejsce w Olsztynie 2 razy, tylko pod różnymi emailami, mam nadzieję, że to nie wprowadzi zbytniej konfuzji?
Here she comes/ Lady luck again/ Figure of eight/ Six and nine again/ I, I, I... My Lady With A Spinning Head

#29 mhl999

mhl999

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:swd

Napisano 24 marca 2009 - 21:04

BTW wychodzi teraz na to, że mój brat 'zarezerwował' sobie miejsce w Olsztynie 2 razy, tylko pod różnymi emailami, mam nadzieję, że to nie wprowadzi zbytniej konfuzji?

do rekordu pod względem ilości rezerwacji jeszcze mu daleko ;-)

#30 kamarud

kamarud

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 22:02

Witam
Dzisiaj przelałam pieniądze za siebie i męża(transport z Lublina w dwie strony) mam konto w mbanku, więc już są u Pana na koncie, czy dostanę jakieś potwierdzenie rezerwacji, czy ze kaska doszła, no cokolwiek, a może bilet??napisałam w tej sprawie meila, ale może tu szybciej doczekam się odpowiedzi :) pozdrawiam

#31 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 26 marca 2009 - 11:37

Ej, no super pomysł... Martwiłem się jak dotrzeć na miejsce, a tu jednak dość ciekawa propozycja... Może skorzystam :)


Tokugawa, w końcu ktoś z moich stron :D Lipno pozdrawia :D na razie planuję dotrzeć do Chorzowa własnym transportem :)

#32 Gringo

Gringo

    Użytkownik

  • Members
  • 258 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Golub-Dobrzyń

Napisano 26 marca 2009 - 11:42

Tokugawa, w końcu ktoś z moich stron :D Lipno pozdrawia :D na razie planuję dotrzeć do Chorzowa własnym transportem :)

A witam, witam! Ja już wpłaciłem pieniądze na to "Pospolite ruszenie" i czekam teraz na odzew z firmy.

#33 Ratzing

Ratzing

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn i okolice

Napisano 27 marca 2009 - 14:14

Właśnie właśnie, mamy oczekiwac potwierdzenia czy liczyc, ze wszystko jest cacy bo nie zrobiliśmy żadnej głupoty? :D
Here she comes/ Lady luck again/ Figure of eight/ Six and nine again/ I, I, I... My Lady With A Spinning Head

#34 kamarud

kamarud

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 31 marca 2009 - 09:13

Witam
No i Pan z top.bilety nie odpowiada, dodzwonić sie tez nie można, czy ktoś ma moze jakies informacje???zaczynam sie niepokoic...

#35 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 marca 2009 - 09:34

Spokojnie. Ta firma nie znika w tajemniczych okolicznościach ze zgromadzoną od biednych fanów walutą.

#36 Ratzing

Ratzing

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn i okolice

Napisano 03 kwietnia 2009 - 14:38

Hm, daleko mi jeszcze do panikowania, ale byłbym spokojniejszy gdyby ktoś się gdziekolwiek [forum/mejl] odezwał. Bo tak trochę łyso, ponad tydzień od wpłaty i sza. Smutno mi się robi w takich warunkach ;)
Here she comes/ Lady luck again/ Figure of eight/ Six and nine again/ I, I, I... My Lady With A Spinning Head

#37 kamarud

kamarud

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 07:00

Witam
ja z panem rozmawiałam telefonicznie, wszystko jest ok, potwierdzenie meilem tez dostałam, wiec spoko. maja chyba duzo roboty i stad takie opoznienia :) pozdrawiam

#38 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 05 kwietnia 2009 - 07:37

Ja pospolicie ruszam - tyle, że na Depeche Mode do Warszawy, bo do Chorzowa mam rzut beretem. ;)

#39 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 14 kwietnia 2009 - 18:38

Mam pytanie do pana organizatora i oczekiwałabym odpowiedzi tu, na forum właśnie. Otóż zadzwoniłam pewnego dnia z pytaniem o wyjazd i powrót... Zbyt sympatyczny ten pan to nie jest - nie wiem, może pora była nie ta, ale przecież ponoć "klient nasz pan..." Może nie dla każdego? Ale przejdę do sedna. Interesuje mnie oczywiście wyjazd z mojego miasta i powrót też do niego. Z tego, co można przeczytać na plakacie, miejscem postoju dla autokarów jest dworzec PKP/PKS - bardzo dobre miejsca - łatwo się do nich dostać i przeważnie są gdzieś w centrum. Rozumiem, że Kielce to nie stolica i pewnie nie będzie 30 osób chętnych, więc jak najbardziej rozumiem ewentualne dołączenie grupy kieleckiej do autokaru jadącego z Lublina, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego w takim wypadku pan organizator jako miejsce zbiórki proponuje peryferia Kielc, tłumacząc to faktem, że nie opłaca mu się wjeżdżać do miasta. A czy pomyślał pan jak my się mamy na te peryferie dostać? A po powrocie z koncertu (zapewne w nocy) jak się mamy dostać do domu? Autobusy nie jeżdżą, a cena taksówki dorówna lub nawet przewyższy cenę biletu do Chorzowa i z powrotem... Jaką mam gwarancję, że wpłacając pieniądze w ogóle pojadę i wciąż pozostaje pytanie - dlaczego nie mogę wsiąść i wysiąść w pobliżu dworca PKP/PKS - akurat w Kielcach oba są położone prawie obok siebie.
A może ktokolwiek z forumowiczów też uzyskał podobne informacje odnośnie miejsca zbiórki?
W każdym razie czekam na odpowiedź pana organizatora, zachęcając potencjalnych chętnych pospolitego ruszenia o dokładne dopytanie o wszystkie szczegóły.

#40 Ellen

Ellen

    Użytkownik

  • Members
  • 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szydłowiec

Napisano 14 kwietnia 2009 - 18:55

Ja planowałam jechać tym autobusem z Radomia, ale też mam trochę wątpliwości. Myślałam też o wyjeździe na koncert Depeche Mode w maju, a w związku z tym myślę o telefonie do organizatorów, bo czytałam na forum DM, że ludzie powpłacali pieniądze i nie mają kontaktu z firmą.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych